Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Silberman College of Business

Silberman College of Business jest jedną z najwyżej ocenianych szkół biznesu oferujących studia licencjackie, kombinowane i absolwentów, w tym MBA, MBA dla kadry kierowniczej; Master of Science w zarządzaniu łańcuchem dostaw, rachunkowości, opodatkowania i marketingu cyfrowego (online); i certyfikaty absolwentów.

Stopień z Silberman College of Business w New Jersey przygotuje Cię do zostania liderem w biznesie i zarządzaniu - kimś, kto wniesie etyczne perspektywy do każdego profesjonalnego środowiska. Wystarczy zapytać tych, którzy przyszli przed wami i stać się wybitnymi menedżerami w świecie biznesu. Twoje szkolenie z zakresu biznesu da ci bezpośrednie doświadczenie ze środowiskiem biznesowym, zapewniając sprawdzone metody analizy finansowej i strategicznej, ogólnego planowania biznesowego i wdrażania.

Możesz zdobyć tytuł biznesowy w Silberman College of Business, uczęszczając na jeden z naszych trzech kampusów lub zapisując się do naszego programu Online Master in Digital Marketing Degree.

W New Jersey

 • Florham Campus w Madison, NJ
 • Metropolitan Campus w Teaneck, NJ

W Kanadzie

 • Vancouver Campus, w Vancouver, Kanada

Kanadyjski kampus FDU, mieszczący się w centrum Vancouver w Kanadzie, oferuje studia licencjackie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i technologii informacyjnej.


Misja

Misją Silberman College of Business na Uniwersytecie Fairleigh Dickinson jest centrum edukacji poświęconej kształceniu przyszłych liderów, aby przygotować naszych uczniów do odniesienia sukcesu w globalnym środowisku i do lepszego zrozumienia biznesu.


Wizja

Silberman College of Business będzie uznawany na całym świecie przez interesariuszy i rówieśników, ze względu na swoją doskonałość w nauczaniu, wkładach intelektualnych i programach poszerzających wiedzę w celu promowania praktyki zarządzania przedsiębiorstwem. Będziemy programem wzorcowym dla doskonałości w zakresie edukacji biznesowej w zakresie nauczania i stypendiów oraz dla umożliwienia naszym studentom skutecznego funkcjonowania w wymagającym i dynamicznym wielokulturowym środowisku pracy.


Wspólne wartości

Zgodnie z misją Fairleigh Dickinson University, Silberman College pomaga uczniom dotrzeć do siebie i do aktywnego życia na dynamicznym rynku globalnym.

 • Dążymy do efektywnego nauczania i angażowania uczniów jako partnerów w procesie uczenia się.
 • Zobowiązujemy się do uczciwości osobistej i zawodowej oraz wysokich standardów etycznego postępowania.
 • Zobowiązujemy się zaszczepić właściwe obowiązki przywódcze, w tym społeczne, gospodarcze i środowiskowe.
 • Jesteśmy zorientowani na wyniki i poświęcamy się indywidualnym i organizacyjnym sukcesom naszych uczniów.
 • Cenimy różnorodność, otwartość i wzajemny szacunek i wierzymy, że są one kluczowe dla powodzenia naszych programów.
 • Wspieramy i zachęcamy naszych studentów, wykładowców i pracowników do angażowania się w działania obywatelskie, działania społeczne i większe globalne porozumienia.
 • Cenimy ciągłe doskonalenie, a nasi absolwenci są przez całe życie zaangażowanymi uczniami.
 • Pozostajemy wrażliwi na zmieniające się potrzeby globalnego, wielokulturowego środowiska biznesowego.
 • Uważamy naszych absolwentów za ważnych partnerów i doceniamy zaangażowanie wielu interesariuszy w nasze środowisko uczenia się.
 • Jesteśmy oddaną społecznością nauczycieli-uczonych i doceniamy rolę stypendium w zwiększaniu roli nauczania.
 • Wierzymy, że edukacja biznesowa integruje zasięg zewnętrzny, ekonomiczny, społeczny i środowiskowy.
 • Cenimy sobie uznanie innych kultur i punktów widzenia.
 • Uważamy, że aktywne i oparte na współpracy uczenie się to ważne narzędzia, dzięki którym nauka staje się bardziej przydatna, interesująca i przydatna.


Silberman - jeden z 5% najlepszych szkół biznesu na świecie z akredytacją AACSB

Silberman College of Business jest akredytowany przez AACSB International - wiodącą na świecie instytucję akredytującą dla szkół biznesu w collegiate. Mniej niż 5% szkół biznesu na całym świecie otrzymuje akredytację AACSB.

Silberman jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości, innowacyjnej edukacji liderów biznesu poprzez badania stosowane i działalność zawodową wydziału, a teraz z rozszerzonym zasięgiem dla studentów na całym świecie poprzez swoje programy studiów biznesowych.


Doskonały ranking szkół biznesu

Z dumą możemy stwierdzić, że Silberman jest najlepszą szkołą biznesu, niezależnie ocenianą przez te renomowane źródła:

 • Przegląd Princeton ocenia Silberman College jako jedną z najlepszych szkół biznesowych w kraju.
 • Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych
 • Eduniversal ocenia Silberman College jako "doskonałą szkołę biznesu"
 • Stopień początkowy Klasy Silberman jako drugi tylko do Rutgers Business School w New Jersey.
 • Instytut Innowacji i Przedsiębiorczości Rothmana firmy Silberman uhonorowany nagrodą Doskonałości w Curriculum Innovation in Entrepreneurship Award Fundacji Deshpande
 • Tax Talent, Inc. ocenia Silbermana na jednego z 10 najlepszych studiów magisterskich z rachunkowości w programie MAcc
 • Stopień Rachunkowości Kursy przeglądowe Silberman jest jednym z 10 najlepszych programów studiów licencjackich w New Jersey


Czołowy globalny zrównoważony rozwój firmy i odpowiedzialność społeczna poprzez partnerstwo Narodów Zjednoczonych

Od 2009 r. Silberman jest zaawansowanym uczestnikiem procesu podpisywania zasad ONZ w zakresie odpowiedzialnego zarządzania edukacją (PRME) - globalnej sieci szkół biznesu, której celem jest transformacja zarządzania, badań i przywództwa w zakresie zarządzania biznesem poprzez opracowanie programów nauczania. uwzględniają zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną. Każdego roku informujemy o naszych postępach.


Online Master's Degree Program

Online Master of Silberman w Digital Marketing otwiera teraz możliwości dla studentów w kraju i na świecie, aby uzyskać dyplom z Fairleigh Dickinson University.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Specjalizuj się w administracji biznesowej, aby zdobyć szerokie zrozumienie zasad administracyjnych, a jeśli chcesz, wybierz obszar koncentracji, aby osiągnąć swoje cele ... [+]

Wyposaż się w myślenie przyszłościowe Silberman Business Administration, aby być poszukiwanym absolwentem. Możesz zdecydować się na ukończenie Business Administration major z lub bez obszaru koncentracji. Business Administration major daje możliwość skoncentrowania się na obszarze koncentracji poprzez podjęcie zaawansowanych kursów biznesowych, które pomagają zdefiniować zestaw umiejętności.

Wszyscy studenci zapisani do programu Bachelor of Science muszą uzupełnić program nauczania Uniwersytetu i Business Core oprócz kredytów wymienionych poniżej w opcji Business Administration na wysokim poziomie.

BS w Business Administration bez koncentracji

Wymagania stopnia BS dla administracji biznesowej Major... [-]

Stany Zjednoczone Madison Teaneck
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Rothman Institute of Innovation and Entrepreneurship w Silberman College, zdobywca nagrody Doskonałości w Programie Innowacja w Przedsiębiorczości, łączy w sobie programy ... [+]

Przedsiębiorcy cieszą się dużym popytem, ​​ponieważ są niezbędne dla naszego społeczeństwa w budowaniu ekonomicznych silników, które pomagają w rozwoju naszej gospodarki. Wspierają zmiany technologiczne i społeczne, a ich innowacyjność i kreatywność budują naszą przyszłość.

Instytut Innowacji i Przedsiębiorczości Rothmana Rothmana, uznany w kraju ośrodek przedsiębiorczości, został niedawno uhonorowany nagrodą "Doskonałość w programie nauczania innowacji w przedsiębiorczości" przyznawaną przez Fundację Deshpande.

Program licencjackich przedsiębiorczości w Instytucie Rothmana łączy pracę w grupach z programami wsparcia, które zapewniają możliwość uczenia się i praktykowania przedsiębiorczości w rzeczywistym środowisku. Oferuje dokładne i praktyczne zrozumienie problemów związanych z rozpoczynaniem działalności gospodarczej i wspieraniem innowacji w otoczeniu korporacyjnym.... [-]

Stany Zjednoczone Madison Teaneck
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Jeśli Twoim celem jest zapewnienie sobie pozycji w zarządzaniu, ta specjalizacja zapewnia globalną perspektywę zarządzania biznesowego z naciskiem na etykę i zrównoważone ... [+]

Kierunek zarządzania przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą rozwijać umiejętności interpersonalne i menedżerskie, z których mogą korzystać, zaczynając od pierwszej pracy zawodowej, a także rozwijając długoterminową perspektywę i system wartości, który będzie im służył przez całą karierę.

Oferta szkoleń z zakresu zarządzania podkreśla:

Podejście do nauczania w klasie, które angażuje ucznia w proces uczenia sięKoncentracja na zestawach wiedzy i umiejętności, które są praktyczne i użyteczneGlobalna perspektywa podkreślająca etykę i długofalowe zrównoważone praktyki biznesoweWykorzystanie nauczania i uczenia się w zespole

Naszym celem jest, aby główne kierunki zarządzania:... [-]

Stany Zjednoczone Madison Teaneck
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Nasz program studiów marketingowych ma na celu przygotowanie Cię do kariery w sprzedaży, sprzedaży detalicznej, reklamie, zarządzaniu produktem, marketingu bezpośrednim i ... [+]

Specjalizacje marketingowe są narażone na interdyscyplinarne kursy, które rozwijają szeroki zakres umiejętności biznesowych. Program marketingowy ma na celu przygotowanie studentów do kariery w sprzedaży, sprzedaży detalicznej, reklamie, zarządzaniu produktem, marketingu bezpośrednim i badaniach. Przygotowanie to odbywa się poprzez oferty kursów w podstawowych koncepcjach marketingowych i uzupełnione kursami specyficznymi dla danej kariery. Proces uczenia się jest wzbogacony o projekty, studia przypadku i staże.

Wymagania dla licencjata na kierunku Marketing

Wszyscy studenci zapisani do programu Bachelor of Science muszą uzupełnić program nauczania Uniwersytetu i Business Core oprócz głównych wymagań wymienionych poniżej.... [-]

Stany Zjednoczone Madison Teaneck
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Nasz program studiów licencjackich jest oceniany jako Top 10 najlepszego programu studiów licencjackich w New Jersey przez przegląd stopnia rachunkowości, a kilka z naszy ... [+]

Studia licencjackie w zakresie wymagań dotyczących stopnia księgowości obejmują siedem wymaganych kursów dla głównych, realizacji Podstawowych Programów Uczelni i Biznesu oraz co najmniej 121 całkowitej liczby punktów.

W następnym roku będziesz uczestniczyć w kursach wprowadzających w biznesie, systemach informacji zarządczej i matematyce wraz z podstawą programową i kursami z zakresu nauk humanistycznych i społecznych.

Twój drugi rok, weź udział w kursach rachunkowości wprowadzającej i kursach biznesowych w różnych dziedzinach. Ciężka koncentracja na dużych kursach księgowych rozpoczyna się na trzecim roku.

Dlaczego warto studiować rachunkowość w FDU?... [-]
Stany Zjednoczone Madison Teaneck
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Jako główny Finanse w FDU zyskasz solidne zrozumienie analizy finansowej, zarządzania finansami i systemów finansowych. Możesz zdecydować się na koncentrację w Wealth Man ... [+]

Finanse w Fairleigh Dickinson zapewnia zrozumienie analizy finansowej, zarządzania finansami i systemów finansowych. Program ten jest oferowany przez Silberman College of Business Fairleigh Dickinson w kampusach Florham Campus i Metropolitan Campus. College posiada prestiżową akredytację AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business - które uznaje jakość swoich wydziałów, programów akademickich i zasobów. Mniej niż jedna trzecia wszystkich amerykańskich szkół biznesu posiada uznanie AACSB, dodając wartość do licencjackich studiów biznesowych z Fairleigh Dickinson University.

Wymagania dotyczące stopnia Bachelor of Science w finansach

Wszyscy studenci zapisani do programu Bachelor of Science w zakresie finansów muszą ukończyć program nauczania na poziomie podstawowym i biznesowym. Dwa kursy finansowe w Rdzeniu to FIN3250 Zasady analizy finansowej i FIN3310 Pośrednia analiza finansowa. Dodatkowe główne wymagania są wymienione poniżej.... [-]

Stany Zjednoczone Madison Teaneck
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

FDU Silberman College: Greih Wilson McClain, Accelerated 4+1

FDU Silberman College: Marcela Alzate Gomez, Traditional MBA

Address
Florham Campus 285 Madison Avenue
07940 Madison, New Jersey, Stany Zjednoczone
Witryna
Address
Metropolitan Campus 1000 River Road
07666 Teaneck, New Jersey, Stany Zjednoczone