Faith Bible College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misją Faith Bible College International jest przygotowanie profesjonalnych, zielonoświątkowych przywódców-sług, którzy przyczyniają się do zmiany świata w wypełnianiu Wielkiego Nakazu Pana Jezusa Chrystusa. (Mateusza 28:19, 20)

FBCI jest instytucją szkolnictwa wyższego zajmującą się jednym tematem, która kształci mężczyzn i kobiety w zakresie studiów teologicznych, przygotowując ich do bycia pastorami, ewangelistami, misjonarzami, wychowawcami, przywódcami kultu i nie tylko. Trzymając się naszej misji, zachęcamy naszych uczniów do odkrywania, rozwijania i wypełniania swojego celu w chrześcijańskiej służbie. Poprzez natchnione zajęcia, namaszczone kaplice, indywidualną opiekę mentorską i praktyczne doświadczenia w służbie, uczniowie dojrzeją w swoich darach. Ponadto staramy się oferować uczniom ścieżkę do błogosławieństwa służby bez ciężaru długów.

CELE INSTYTUCJONALNE

Naszą misję i kulturę wzmacniają następujące podstawowe wartości:

FBCI to jedyna w swoim rodzaju, zorientowana na ucznia instytucja w biblijnym szkolnictwie wyższym, przygotowująca zawodowych chrześcijańskich kaznodziejów do komunikowania się i wypełniania Wielkiego Nakazu.

FBCI to społeczność, która będzie służyć całemu uczniowi, odpowiadając na potrzeby edukacyjne, biblijne, duchowe i społeczne w środowisku wielokulturowym.

Wykładowcy i pracownicy FBCI wspierają naszych uczniów w odkrywaniu, rozwijaniu i wypełnianiu swojego celu w chrześcijańskiej służbie poprzez natchnione zajęcia, namaszczone kaplice, indywidualny mentoring i praktyczne praktyki duszpasterskie.

FBCI stara się zaoferować uczniom ścieżkę do błogosławieństwa służby bez ciężaru długów.

FBCI jest środowiskiem skoncentrowanym na Chrystusie, zaangażowanym w integralność instytucjonalną.

FBCI obejmie wzrost populacji studentów i programów poprzez ciągłe planowanie strategiczne i ocenę.

FBCI będzie oferować honorującą Chrystusa profesjonalną obsługę we wszystkich działaniach uczelni.

Lokalizacje

Charleston

Address
Main Road,29
04422 Charleston, Maine, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium