Ferrum College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Alumni i obecni Pantery są przykładami naszego zobowiązania do sukcesu uczniów

Dążymy do doskonałości akademickiej i wierzymy, że nasi studenci zasługują na to, aby osiągnąć sukces, zanim jeszcze ukończą szkołę. Nasi obecni studenci uczestniczą w możliwościach, które wzmacniają ich życiorysy i dają im teraz rzeczywiste doświadczenie. Nasi absolwenci Ferrum College są żywym dowodem na to, że edukacja Ferrum przynosi sukces, którego pragną nasi studenci!

Misja Ferrum College

Naszą misją jest kształcenie studentów w dyscyplinach wyższej edukacji i pomaganie im być uważnymi i spostrzegawczymi, być wyartykułowanymi i zdolnymi zawodowo oraz być troskliwymi i zatroskanymi obywatelami ich społeczności, narodu i świata.

The Ferrum College Experience

W Ferrum College zapewniamy wyjątkowe możliwości i doskonałe doświadczenie edukacyjne, które przekształci życie naszych uczniów w przyjazną, wspierającą społeczność. Chcemy, aby nasi uczniowie, ze wszystkich dziedzin życia, byli uprawnieni do odkrywania swojego potencjału, osiągania celów i wprowadzania zmian w swoich społecznościach. Doświadczenie Ferrum jest bogate w możliwości staży, praktycznego uczenia się, podróży międzynarodowych i krajowych, programów naukowych, rozwoju osobistego i usług dla społeczności.

Życie w kampusie

Ferrum College oferuje szeroką gamę zajęć pozalekcyjnych i udogodnień obejmujących wiele klubów i organizacji studenckich, a także dziewiętnaście dyscyplin sportowych NCAA Division III dla mężczyzn i kobiet, a także zapasy kobiet, program jeździecki i cheerleaderek. Nasz program Ferrum Outdoors pozwala przeżyć przygody w pobliskich górach i parkach stanowych oraz nad jeziorami i rzekami. Hank Norton Center o powierzchni 30 000 stóp kwadratowych jest domem dla większości naszych programów sportowych na świeżym powietrzu. Nasza YMCA na terenie kampusu wita zarówno Kolegium, jak i społeczność, a członkostwo w YMCA jest dostępne dla wszystkich studentów.

Akredytacja

Ferrum College jest akredytowane przez Southern Association of Colleges i Schools Commission on Colleges (SACSCOC) w celu przyznania tytułów maturalnych. Skontaktuj się z SACSCOC na 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia, 30033-4097 lub zadzwoń pod 404-679-4500 w sprawie pytań dotyczących akredytacji Ferrum College .

Ferrum College jest akredytowany przez Senat Uniwersytetu Zjednoczonego Kościoła Metodystów i jest członkiem Krajowego Stowarzyszenia Szkół i Koledży Zjednoczonego Kościoła Metodystów.

Oświadczenie o braku dyskryminacji

Ferrum College nie dyskryminuje ze względu na rasę, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, wiek, status weterana, płeć lub upośledzenie w zakresie przyjmowania do, dostępu, leczenia lub zatrudnienia w swoich programach i działaniach. Ferrum College potwierdza godność i wartość każdej osoby niezależnie od orientacji seksualnej lub tożsamości płciowej i nie będzie tolerować nękania lub dyskryminacji wobec jakiejkolwiek osoby.

Rozpoznania

"Najlepsze regionalne kolegia" na południu
- Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych

"Best Bang for the Buck" - południowy wschód
- Washington Monthly, 2015, 2016, 2017

"State of Education: Top High Schools

"Przyjazny dla wojska"
- Przewodnik po szkołach przyjaznych dla wojska, 2014, 2015, 2016, 2017

"Najbardziej zróżnicowane kolegia w Wirginii"
- Niche.com, 2017

Wydział

"2016-17 Najlepszy specjalista ds. Promocji zdrowia"
- Rada Wellness Ameryki, dr Lynise Anderson

"2017 Science Policy Fellow"
- Entomologiczne Towarzystwo Ameryki, dr Tim Durham

"Eugene P. Odum Award za doskonałość w edukacji ekologicznej"
- Ecological Society of America, 2016, dr Carolyn Thomas i dr Bob PohladFerrum College students in the library" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/11/111296_10296790183_c72c7bd6f8_b.jpg" alt="Ferrum College students in the library" />Ferrum College

Lokalizacje

Ferrum

Address
John Wesley Hall
215 Ferrum Mountain Road

24088 Ferrum, Virginia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium