Florida College of Integrative Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Informacje o FCIM

Niezależnie od tego, czy interesujesz się medycyną integracyjną jako karierą zawodową czy rozszerzeniem istniejącej praktyki medycznej, Florida College of Integrative Medicine (FCIM) oferuje unikalny program, który integruje nauki i techniki medycyny orientalnej z podstawą zachodnich nauk medycznych. FCIM jest wyjątkowy, ponieważ ta integracja wiedzy jest konsekwentnie wykazywana w całym programie nauczania, który lepiej przygotowuje naszych absolwentów do sprostania zmieniającym się wymaganiom szybko ewoluującego krajobrazu opieki zdrowotnej w Ameryce.

Jako instytucja zajmująca się skuteczną integracją nauk medycyny orientalnej i zachodnich nauk medycznych, FCIM stara się dać naszym udanym absolwentom - każdy z nich będzie posiadał zarówno tytuł licencjata w dziedzinie opieki zdrowotnej oraz tytuł magistra medycyny orientalnej - unikalny punkt do spotkania zmieniające się wymagania rozwijającego się systemu opieki zdrowotnej w Ameryce.

Historia

Florida College of Integrative Medicine (FCIM) jest jedną z najstarszych szkół akupunktury w Ameryce. Założona w 1990 r. FCIM była pierwszą szkołą na Florydzie akredytowaną przez Komisję Akredytacyjną ds. Akupunktury i Medycyny Orientalnej (ACAOM) i licencjonowaną przez Florida Commission for Independent Education.

Od 1990 r. FCIM cieszy się doskonałą reputacją jako jedna z wiodących amerykańskich instytucji medycyny orientalnej, zwłaszcza w stanie Floryda i południowo-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. W 1997 r. FCIM zaczął przyjmować studentów z zagranicy i już osiągnął sukcesy w takich krajach, jak Australia, Anglia, Rosja, Korea, Wietnam, Filipiny, Turcja, Iran, Indie, Chiny i Tajwan.116952_116879_bannerwithimage.jpg

Program misji medycyny orientalnej

Nasza misja

Misją FCIM jest zapewnienie kompleksowej edukacji w zakresie zasad, koncepcji i praktyk tradycyjnej medycyny chińskiej, która ma na celu przeszkolenie indywidualnego studenta, aby stał się wykwalifikowanym i licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia, który zapewnia diagnostykę i leczenie akupunktury, leki ziołowe, a także terapie wspomagające i diagnostyczne techniki promocji, utrzymania i przywrócenia zdrowia oraz zapobiegania chorobom.

Program misji i filozofii medycyny orientalnej

Misją Programu Medycyny Orientalnej jest oferowanie wszechstronnej edukacji w podstawowych teoriach i praktykach medycyny orientalnej, przy jednoczesnym zapewnieniu, że absolwenci mają wiedzę na temat odpowiednich zachodnich koncepcji i technologii medycznych.

Integracja zachodnich nauk medycznych w ramach orientalnego programu medycznego podnosi jakość leczenia medycyny orientalnej zapewnianego przez naszych studentów i absolwentów. Rygorystyczny program nauczania jest zarówno szeroki, jak i dogłębny, a jego celem jest przyczynienie się do profesjonalnego i osobistego rozwoju uczniów, pomagając im w rozwijaniu odpowiedzialnej niezależnej oceny i zapewnieniu skutecznej opieki nad pacjentem.

Nasza misja jest podstawą wszystkich naszych działań i programów instruktażowych i objawia się jednoznacznie w naszych publikacjach, procesach przyjęć, doświadczeniach w klasie, procedurach klinicznych, wyborach kadrowych i programach kształcenia ustawicznego. Opierając się na światopoglądzie, który obejmuje znaczenie utrzymania harmonii i równowagi w ciele każdej osoby, postanowiliśmy wspierać profesjonalnych lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, którzy są biegli w diagnostyce akupunktury i leczeniu medycyny orientalnej, a także terapii wspomagających i technik diagnostycznych, wszystko dla promocja, utrzymanie i przywracanie zdrowia oraz zapobieganie chorobom.116953_116878_image.png

Lokalizacje

Orlando

Address
7100 Lake Ellenor Drive
FL 32809 Orlando, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: