Fresno Pacific University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Fresno Pacific University to jedyny akredytowany uniwersytet chrześcijański w Valley, łączący niewykorzystany potencjał każdego ucznia z nieograniczonymi możliwościami rozwoju zawodowego, osobistego i etycznego. Non-profit i niezależne, FPU oferuje ponad 100 obszarów studiów dla około 4000 tradycyjnych studentów, ukończenie studiów dla dorosłych, absolwentów i studentów seminariów w głównym kampusie w południowo-wschodniej części Fresno i w całej dolinie w regionalnych kampusach w North Fresno, Visalia, Bakersfield i Merced jak również online. Nasi uczniowie ścigają wielkie idee i zgłębiają głęboką wiarę poprzez pięć szkół: The School of Business; Szkoła Przyrodnicza; Szkoła Nauk Humanistycznych, Religii i Nauk Społecznych; Szkoła Edukacji; oraz seminarium biblijne Fresno Pacific. Uczelnia dociera również do około 10 000 studentów poprzez profesjonalne studia rozwojowe.

Od czasu otwarcia klasy w 1944 roku, FPU zachęciło uczniów pierwszego pokolenia do osiągania więcej, jednocześnie budując najwyższy czteroletni wskaźnik ukończenia studiów w regionie. Udostępniamy edukację, zapewniając pomoc finansową dla 98 procent tradycyjnych studentów - oraz czteroletnią gwarancję ukończenia studiów dla tych, którzy się kwalifikują. To nie tylko hiszpańskojęzyczna instytucja, FPU jest jednym z 10 najlepszych HSI dla najwyższych wskaźników ukończenia latynoskiego, według The Chronicle of Higher Education . Uczelnia jest akredytowana przez WASC Senior College i University Commission (WSCUC) i włączona do US News

Przygotowanie studentów do osiągnięcia więcej, niż sądzili, że jest to możliwe, zaczyna się od wydziału. Ponad 80 procent posiada doktoraty i wszystkie łączą trudne stypendia z aplikacjami w świecie rzeczywistym. Indywidualna uwaga i kontakt poza klasą wspierają uczenie się przez całe życie poprzez relacje z wykładowcami.

Fresno Pacific University - możliwe dzieje się tutaj.

Lokalizacje

Fresno

Fresno Pacific University

Address
Fresno Pacific University
1717 S Chestnut Ave

93702 Fresno, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 559-453-2000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium