Przeczytaj oficjalny opis

Glenville State College, często określane jako latarni na wzgórzu, położony jest tylko publicznych uczelni Virginia Zachodnia.

Założona w 1872 roku w celu zapewnienia nauczania i praktyki dla nauczycieli szkolnych w wspólnej nauki edukacji, Glenville State College przerosła swoją pierwotną misję, a obecnie przygotowuje studentów do kariery w nauczaniu, biznesu, zasoby ziemi, muzyki, sztuk wyzwolonych, nauki, wymiaru sprawiedliwości i służby człowieka.

Z około 1800 rejestracji studentów, uczelnia posiada średnią wielkość klasy 15. Rejestracji Kolegium składa się z uczniów z 24 państw i 3 krajach, i dumnie zawiera wiele mniejszości pierwszej generacji i studentów.

Nasza misja

Glenville State College zapewnia tradycję wysokiej jakości edukacji poprzez innowacje w zakresie projektowania, realizacji i oceny programów i usług, rozwój zasobów ludzkich oraz kompleksowych usług dla studentów; społeczność aktywnych uczniów poświęconych kształceniu ustawicznym, skutecznego nauczania, stosowane stypendium, działań twórczych i usługi; przywództwo, które promuje doskonałość w nauce, nauczania, witalności kultury i rozwoju gospodarczego w globalnej społeczności.

Filozofia i podstawowe wartości

Glenville State College został założony w 1872 w celu zapewnienia wysokiej jakości oferty edukacyjnej dla mieszkańców Zachodniej Wirginii. Założona w szkole nauczyciela, Glenville State College pozostaje liderem w przygotowanie nauczycieli. Wraz z jego naciskiem na przygotowanie nauczycieli, odpowiedział uczelni do potrzeb Zachodniej Wirginii i opracowała dodatkowych programów w różnych dziedzinach. Szkoła jest zobowiązana do sześciu podstawowych wartości: studenta i społeczności, integralności, tradycji, przywództwa i rodziny.

Student-Centered

Student przychodzi najpierw na Glenville państwa, a nasze decyzje procesy organizacyjne i kierują się, co jest najlepsze dla studenta. Dokładamy wszelkich starań w celu usunięcia barier i zwiększenia doświadczenie uczenia się, a każdy członek wydziału, pracownicy i administratorem jest osobiście zaangażowany służyć studentom w skutecznych i elastycznych sposobów kogo, kiedy i gdzie niezależnie.

Społeczność

Jesteśmy wspólnotą uczniów, którzy cenią nasze spójnych relacji z sobą. Staramy otwartość poprzez słuchanie i współpracy. Jesteśmy wspólnie wspierać w każdym czasie za pośrednictwem otwartej komunikacji i pracujemy razem jako zespół na kampusie, gdzie nasza praca zabiera nas, w społecznościach, w których żyjemy i służymy.

Uczciwość

Jesteśmy zawsze zgodne z prawdą, etyczne i odpowiedzialne za to, co mówimy my zrobimy. Pokazujemy otwarty zaufanie, szacunek dla naszej różnorodności i uczciwości we wszystkim co robimy. Jesteśmy czuły, spójne i zobowiązała się do ciągłej poprawy we wszystkich dziedzinach.

Tradycja

Jesteśmy dumni z naszej bogatej tradycji dostarczanie wysokiej jakości oferty edukacyjnej i wartość edukacji do tworzenia przyszłości. Utrzymujemy nasze tradycje przy życiu jako sposób doceniają nasze przeszłe osiągnięcia oraz jako podstawa do reagowania na nowe możliwości i wyzwania w ciągle zmieniającym się świecie.

przywództwo

Zdajemy sobie sprawę świętą odpowiedzialność, aby prowadzić. Przygotowujemy dla naszych przywódców społeczeństwa, które są przemyślane, wydajne, zaangażowanych i obywateli reagujących. Nieustannie wspierania innowacji, która wzbogaca środowisko uczenia się, a my wykazać doskonałości poprzez naszych programów i usług edukacyjnych.

Rodzina

Jesteśmy silne rodziny odzwierciedlenie w naszej opieki, pielęgnacji i oznaczony życzliwość, która odróżnia nas od innych. Popieramy kulturę, która szanuje siebie i naszą różnorodność, a jednocześnie wspierać indywidualnie i zespołowo. Aktywnie komunikować się i angażują naszej rodziny, czy są to rodzice, absolwenci i innych przyjaciół naszej instytucji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Glenville State College

Departament sędziów karnych oferuje kursy Crime Scene, praktyk zarządzania i procedur, Policji technologii do badań, wymiaru sprawiedliwości wobec nieletnich systemu i wi ... [+]

Matury w Criminal Justice

Departament sędziów karnych oferuje kursy Crime Scene, praktyk zarządzania i procedur, Policji technologii do badań, wymiaru sprawiedliwości wobec nieletnich systemu i wiele innych.

Gościmy obozy, w których licealiści uczą się przesłuchać świadków i podejrzanych, zbadać miejsce zbrodni, pobierania odcisków palców, i zbierać dowody. Nasi studenci dostać się do doskonalenia swoich umiejętności w Criminal Justice Domu, lokalnie określonych jako Crime Scene House.

[-]
Stany Zjednoczone Charleston
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Glenville State College

Tytuł licencjata w Natural Resource Management zapewnia studentom wiedzy, umiejętności analitycznych i praktycznych i kompetencji decyzyjnych w zakresie ochrony i efektyw ... [+]

Matury w Zarządzaniu Zasobami naturalne

Departament Zasobów Ziemi szczyci się jego praktyczne podejście do nauki. Studenci są doświadczenia, które powielają prawdziwe aplikacje świata w jak największym stopniu. Mieszczący się w centrum landu mnóstwo Waco w Centrum, Wydział posiada state-of-the-art udogodnienia i około 300 hektarów gruntów przyległych do budynku dla projektów zewnętrznych. Cieplarnianych i tartak znajdują się na nieruchomości dla studentów wykorzystać wraz z budynków magazynowych dla urządzeń z pozyskiwaniem drewna. Pracownia komputerowa jest dostępna dla odpowiednich klas. Laboratorium zawiera komputery, ploterów, skaner i oprogramowanie, które replikują te stosowane w biurach rządowych, biznesowych i branżowych. Szeroki wachlarz narzędzi ręcznych, dużych urządzeń i instrumentów odpowiednich dla laboratoriów polowych są dostępne w celu zwiększenia nauczania i uczenia się. Globalnego systemu pozycjonowania (GPS) i technologii z systemami informacji geograficznej (GIS) są stosowane w kilku klasach.... [-]

Stany Zjednoczone Charleston
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku