George Mason University - Undergraduate Programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Mason

Mason to młody uniwersytet, który w krótkim czasie zrobił imponujące postępy pod względem wielkości, wzrostu i wpływów. Dzisiaj, jako największy publiczny uniwersytet badawczy w Virginii, wyznaczamy punkt odniesienia dla odważnej, postępowej edukacji, która służy potrzebom naszych studentów i społeczności. W tym celu mamy 10 szkół i kolegiów poświęconych różnym obszarom nauki.

George Mason: Personifikacja patriotyzmu.

George Mason, dla którego nazwano naszą uczelnię, był jednym z największych ojców założycieli Stanów Zjednoczonych. Mason przygotował Wirginyjską Deklarację Praw, która stała się wzorem dla pierwszych 10 poprawek do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, znanych jako Karta Praw.

Jesteśmy w Wirginii. Ale służymy światu.

Mason jest zaangażowany w tworzenie bardziej sprawiedliwego, wolnego i dostatniego świata. Położone w jednym z najważniejszych ośrodków politycznych, gospodarczych i intelektualnych na świecie, akceptujemy naszą odpowiedzialność za służenie innym: pomaganie naszym studentom w osiągnięciu sukcesu, wzbogacanie życia naszej społeczności i przyczynianie się do rozwiązywania niektórych z najbardziej złożonych problemów globalnych nasz czas.

Lokalizacje

Fairfax

Address
4400 University Drive
22030 Fairfax, Virginia, Stany Zjednoczone

Waszyngton

Address
Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone