George Mason University - Undergraduate Programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Mason

Mason to młody uniwersytet, który w krótkim czasie zrobił imponujące postępy pod względem wielkości, wzrostu i wpływów. Dzisiaj, jako największy publiczny uniwersytet badawczy w Virginii, wyznaczamy punkt odniesienia dla odważnej, postępowej edukacji, która służy potrzebom naszych studentów i społeczności. W tym celu mamy 10 szkół i kolegiów poświęconych różnym obszarom nauki.

George Mason: Personifikacja patriotyzmu.

George Mason, dla którego nazwano naszą uczelnię, był jednym z największych ojców założycieli Stanów Zjednoczonych. Mason przygotował Wirginyjską Deklarację Praw, która stała się wzorem dla pierwszych 10 poprawek do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, znanych jako Karta Praw.

Jesteśmy w Wirginii. Ale służymy światu.

Mason jest zaangażowany w tworzenie bardziej sprawiedliwego, wolnego i dostatniego świata. Położone w jednym z najważniejszych ośrodków politycznych, gospodarczych i intelektualnych na świecie, akceptujemy naszą odpowiedzialność za służenie innym: pomaganie naszym studentom w osiągnięciu sukcesu, wzbogacanie życia naszej społeczności i przyczynianie się do rozwiązywania niektórych z najbardziej złożonych problemów globalnych nasz czas.

Lokalizacje

Fairfax

Address
4400 University Drive
22030 Fairfax, Virginia, Stany Zjednoczone

Waszyngton

Address
Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium