Georgia Southwestern State University College of Business and Computing

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co oferujemy:

Miejsce w 10 najlepszych programach biznesowych w Ameryce, 2019; Najlepsze uczelnie online, 2020; Best Online College for Value, 2018; Best Value Schools Georgia, 2019; 50 najlepszych programów MBA, 2018; Program Best Marketing, 2020; Top Bachelor's in HR, 2018

Zespół wykładowców, który jest konsekwentnie uznawany przez studentów i rówieśników za najlepszy wykładowca na kampusie - angażujący, oferujący merytoryczne doradztwo i chętny do pomocy swoim studentom.

Najnowsze innowacyjne technologie są zintegrowane z naszym programem nauczania i naszymi salami lekcyjnymi. Dostępne są narzędzia edukacyjne, z naciskiem na wykorzystanie technologii do rozwiązywania różnych problemów biznesowych, przed którymi stoją obecnie firmy.

Misja

Misją Wyższej Szkoły Biznesu i Informatyki jest zapewnienie zróżnicowanej populacji studentów programów studiów licencjackich i magisterskich, które zapewniają absolwentom wiedzę i umiejętności, które pomogą im osiągnąć sukces w karierze biznesowej, dalszych studiach akademickich i realizacji ich osobistego potencjału . Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć doświadczenie akademickie uczniów poprzez odpowiednie zajęcia dydaktyczne na wydziale, usługi społeczne, stosowane przedsięwzięcia naukowe dotyczące regionu południowo-zachodniej Gruzji oraz działalność zawodową. To zobowiązanie obejmuje przestrzeganie następujących standardów:

  • Uczciwość i prawość w kontaktach i przedsięwzięciach
  • Poszanowanie praw, różnic i godności innych
  • Odpowiedzialność za zachowanie osobiste

Lokalizacje

Americus

Address
GSW State University Drive,800
31709 Americus, Gruzja, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium