Globe Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wiemy, że Twoje doświadczenie edukacyjne jest dla Ciebie ważne. Dlatego chcemy, aby wiedzieć, niektóre z naszych cech, zalet i korzyści płynących z kształcenia oferowanego przez Globe Institute of Technology:

Istotne biznesowe, Opieka zdrowotna Technologia programy dostosowane do potrzeb i możliwości

Nasze programy świadectwa i programy studiów w Nowym Jorku budowane są na szerokiej bazy wiedzy fromthe dziedzinie zarządzania i technologii informatycznych. Są dynamiczne, akredytowany programsthat fascynuje i inspiruje cię.

Pomoc finansowa

Każdy powinien otrzymać wykształcenie pragną i potrzebują. Razem Globe Institute of Technology chce zobaczyć, jak osiągnąć swoje plany na przyszłość. Oferujemy pomoc finansową dla studentów, którzy qualify.Our Zespół pomoc finansowa będzie współpracować z Państwem w celu ustalenia najlepszych sposobów na lepsze wrażenia.

Kariera cenne usługi doradztwa

Każdy powinien otrzymać wykształcenie pragną i potrzebują. Razem Globe Institute of Technology chce zobaczyć, jak osiągnąć swoje plany na przyszłość. Oferujemy pomoc finansową dla studentów, którzy qualify.Our Zespół pomoc finansowa będzie współpracować z Państwem w celu ustalenia najlepszych sposobów na lepsze wrażenia.

Globe Institute of Technology jest akredytowanym, wyspecjalizowaną instytucją szkolnictwa wyższego matury oferujących, stowarzyszonych i programów świadectwa w biznesie i technologii informatycznych.

Misją Instytutu Technologii Globe jest zapewnienie edukacji dla studentów z różnych środowisk, w tym tych, którzy tradycyjnie są niedostatecznie reprezentowane w szkolnictwie wyższym oraz przygotowanie studentów umiejętności na rynku gotowe niezbędnych do efektywnego wejścia kariery, rozwoju i awansu.

Globe Institute of Technology dąży do osiągnięcia swojej misji poprzez wspieranie środowiska uczenia studencie podkreślając wzajemnego szacunku i tolerancji, wspieranych przez dedykowany wykładowców i pracowników i wiodących technologii.

Wspieranie celów

Aby zapewnić środowisko nauki, studencie, który uwzględnia specyficzne potrzeby osób z różnych środowisk, umiejętności i wieku i odzwierciedla różnorodność lokalizacji Kolegium Zaszczepić silne poczucie wspólnoty oraz uznanie i szacunek dla wielokulturowości, pluralizmu, różnorodności i edukacji, które stanowi podstawę sukcesu w społeczności i kariery Aby wzmocnić intelektualny, społeczny i osobisty rozwój uczniów poprzez zapewnienie dynamicznego ogólny program edukacyjny Aby zaoferować kursy i szereg usług wspierających zajęcia indywidualne potrzeby uczniów, którzy nie są przygotowane do pracy akademickiej uczelni poziomu Aby zapewnić kompleksowe usługi studenckie na celu zapewnienie możliwości dla osobistego wzbogacenia się, poprawić umiejętności przywódcze uczniów i promowanie tolerancji i zrozumienia świata, w którym żyjemy Aby utrzymać otwartą politykę rekrutacyjną i niedrogie czesne i zminimalizować bariery społeczne i finansowe do możliwości edukacyjnych Do rozwijania powiązań ze społecznościami zaniedbane i zapewnić dostęp do programów i usług poprzez rozwój elastycznych systemów planowania i dostarczania Wspieranie atmosferę wolności akademickiej, która sprzyja intelektualnych dociekań i różnorodność myśli i dyskusji Zapewnienie możliwości w zakresie mobilności zawodowej i osobistego wzbogacenia się, oferując indywidualne kursy dla kursów edukacyjnych kredytowych i innych kredytowych nadal Aby skorzystać z praktyk oceny, które utrzymania i poprawy standardów osiągnięć uczniów, nauczanie, jakości programów, zasobów i usług, które wspierają wzrost i rozwój zawodowy personelu Aby skorzystać z planowania strategicznego i oceny efektach aby zapewnić integralność finansowego Kolegium oraz zapewnienia odpowiedniego priorytetu i alokacji zasobów

Lokalizacje

Nowy Jork

Globe Institute Of Technology

Address
500 7th Avenue New York
NY 10018

10018 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 212-349-4330

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium