Przeczytaj oficjalny opis

Goodwin College jest innowacyjnym Community Learning, która umożliwia studentom ciężko pracuje, aby stać się poszukiwanymi pracownikami.

Jesteśmy w stanie dostosować nasze programy, aby zaradzić potrzebom pracodawców, i kształtować je, aby pasowały do ​​życia studentów. Zajęcia są dogodnie oferowane przez cały rok - dni, wieczorami, w weekendy, jak i online. Stopnie mogą być elastycznie warstwowy całej certyfikatu, stowarzyszonych oraz programów licencjackich w różnych polach żądanie.

Jeszcze lepiej, otaczamy naszych uczniów z osobistego wsparcia i poradnictwa zawodowego, których potrzebują - nie tylko zarobić stopni, ale aby zmienić życie dla siebie, swoich rodzin i społeczności.

Goodwin College jest niedochodową instytucją szkolnictwa wyższego i jest akredytowana przez New England Association szkół i uczelni (NEASC) poprzez Komisję w dniu Instytucji Szkolnictwa Wyższego. Goodwin College został założony w 1999 roku, w celu służenia zróżnicowanej populacji studentów ze studiów zawodowych zorientowanych, które prowadzą do silnych efektów pracy.

Misja

Test Misją Goodwin College jest edukacja zróżnicowanej populacji studentów w dynamicznym środowisku, które dostosowuje edukacji, handlu i społeczności. Nasze innowacyjne programy studiów przygotowuje studentów do pracy zawodowej przy jednoczesnym promowaniu kształcenia ustawicznego i odpowiedzialności obywatelskiej. Jako wspólnota pielęgnowaniu uczelni możemy zakwestionować studentów, wykładowców, pracowników i administracji, aby w pełni zrealizować swój najwyższy potencjał naukowy, zawodowy i osobisty.

Cele:

 • Aby stworzyć dynamiczne środowisko edukacyjne, które przygotowuje i pożyczek uczniów w pracy zawodowej przy jednoczesnym rozwijaniu uznanie dla humanistycznych, sztuki i nauki.
 • Kształcenie studentów w środowisku, które obchodzi różnych kultur, wieku, doświadczenia i opinie.
 • Aby udoskonalić metody, które wspierają i zachowują studentów i absolwentów.
 • Aby dostosować nasze programy do zmieniających się potrzeb naszych studentów, pracowników i społeczeństwa.
 • Aby wzbogacić nasze społeczności lokalne i globalne poprzez tworzenie i podtrzymywanie współpracy relacje, które tworzą korzyści edukacyjne, ekonomiczne i kulturowe.
 • Aby pomóc naszym absolwentom identyfikacji i zabezpieczenia możliwości zawodowych.
 • Aby zapewnić studentom ram dla podejmowania decyzji etycznych i prowadzenie się z rzetelnością zawodową.

Wyniki instytucjonalne

Na Goodwin College, uważamy, że każdy student, który absolwenci powinni posiadać pewne umiejętności, niezależnie od ich programu akademickiego. Nazywamy te podstawowe umiejętności efektów instytucjonalnych.

Po ukończeniu studiów, College studenci Goodwin będzie:

 • Wykazać biegłość w wybranej dziedzinie studiów.
 • Posiadanie efektywnej komunikacji i umiejętności analityczne.
 • Uzyskać chęci i umiejętności niezbędnych do prowadzenia kształcenia ustawicznego.
 • Wykazać odpowiedzialność obywatelską.

Podstawowe wartości (przyjęty 2012)

Wartości Goodwin Kolegium rdzeniowe są jego głęboko zakorzenione przekonania, które reprezentują najwyższe priorytety Kolegium i podstawowych sił napędowych. Określają one naszą pasję do tego, co robimy i jak zdecydujemy się rezonować z i odwołać się do studentów, pracowników i większej społeczności Goodwin.

Kim jesteśmy

Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości edukacji. Uważamy, że należy mieć szansę na sukces, bez względu na to gdzie byłeś i gdzie masz zamiar udać. Może nie znaleźliśmy sukces w innej uczelni, lub po prostu nie sądzę, trzeba było czasu, pieniędzy lub wsparcia widzieć przez kolegium. Goodwin jest tutaj, aby obrócić go wokół dla Ciebie. Zacznij swoją przyszłość już dziś w Goodwin.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Goodwin College

Dostać się zauważony i nauczyć się umiejętności, że pracodawcy poszukują przemysłu - z Bachelor of Science in Management Manufacturing. Dowiesz się, jak zarządzać ludźmi, ... [+]

Dostać się zauważony i nauczyć się umiejętności, że pracodawcy szukają przemysłu są - z telefonem Bachelor of Science in Management Manufacturing. Dowiesz się, jak zarządzać ludźmi, procesami i sprzętu w środowisku produkcyjnym.

Twarz przemyśle, jak wiemy został zmieniony na zawsze. Dowiedz się umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszej produkcji, w tym: nadzór procesów produkcyjnych, zarządzania zasobami ludzkimi i mechanicznych w ramach ograniczeń budżetowych i harmonogramu oraz zapewnienie szczupłych procesów produkcyjnych, co prowadzi do wysokiej jakości produktów.

Ze stopniem licencjata w dziedzinie zarządzania Manufacturing zyskasz umiejętności i wiedzy, które obejmują rozumienie: zarządzanie operacjami, nadzór produkcji, lean manufacturing, zielonej produkcji, logistyki produkcji, bezpieczeństwa i higieny pracy, planowania i sterowania produkcją, zarządzanie jakością, dynamiki zespołu, zakupu i obsługi klienta.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 9 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Goodwin College

Możesz dokonać pozytywnej zmiany w życiu dzieci. Od urodzenia do ośmiu lat dzieci potrzebują silnego wsparcia i wiedzy, aby osiągnąć sukces przez całe życie. Stając się w ... [+]

Kształtowanie umysłów jutra

Możesz dokonać pozytywnej zmiany w życiu dzieci. Od urodzenia do ośmiu lat dzieci potrzebują silnego wsparcia i wiedzy, aby osiągnąć sukces przez całe życie. Stając się wychowawcą wczesnego dzieciństwa, możesz odegrać kluczową rolę w rozwoju dziecka i wczesnej nauce.

Rodzice, rodziny i społeczności potrzebują oddanych, opiekujących się i przygotowanych opiekunów, którzy inwestują w rozwój dziecka. Nauczyciele wczesnego dzieciństwa koncentrują się na rozwijaniu umiejętności społecznych, fizycznych, emocjonalnych i poznawczych u dzieci, a także na rozwijaniu umiejętności językowych i umiejętności czytania i pisania.

Nauczanie praktyczne... [-]
Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 9 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Przeglądaj i docenić świat przyrody w Goodwin College. W naszych studiów licencjackich w Environmental Studies będzie rozwijać podstawowe umiejętności potrzebne, by stać ... [+]

Zostań Rzecznik Ochrony Środowiska

Przeglądaj i docenić świat przyrody w Goodwin College. W naszych studiów licencjackich w Environmental Studies będzie rozwijać podstawowe umiejętności potrzebne, by stać się skuteczną adwokata i uczestniczyć w ochronie środowiska.

Connecticut River Is Your szkolna

Goodwin College położony jest na 900 akrach własności rzeki. Nasz kampus ustawienie umożliwia studentom spędzenie czasu w terenie, prowadzenie badań i prawdziwe nauki techniczne aspekty polu pierwszej ręki. Nasz Environmental Studies Program przewiduje szkolenia technicznego do pracy w żądanie, skupiając się na aspektach naukowych zarządzania ochroną środowiska naturalnego.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 9 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Czy ludzie dotrzeć do was o pomoc? Czy twoi przyjaciele przychodzą do was należy omówić swoje problemy? To pewnie dlatego, że jesteś osobą, opiekuńczy i współczujący, któ ... [+]

Human Services: Kariera znaczeniem

Czy ludzie dotrzeć do was o pomoc? Czy twoi przyjaciele przychodzą do was należy omówić swoje problemy? To pewnie dlatego, że jesteś osobą, opiekuńczy i współczujący, który jest gotów wysłuchać i pomóc, typ osoby, która będzie się rozwijać w Pole Human Services, Twoje współczucie, zaangażowanie i troska są potrzebne w dzisiejszym szybko rozwijającej się dziedzinie Human Services.

Budowanie Zmieniający Kariera Lives

Jako profesjonalny Human Services, będziesz korzystać szkolenie w zakresie doradztwa, zarządzania sprawami, wywiady, ujęcia, oceny, psychologii, socjologii, rozwój człowieka i innych pokrewnych dziedzinach, aby pomagać ludziom Ci służyć do przezwyciężenia wyzwań życiowych. Otrzymasz także specjalistyczne szkolenia w dziedzinach specyficznych dla swoich celów zawodowych, takich jak nadużywanie narkotyków i alkoholu, profilaktyki i interwencji kryzysowej, rozwoju młodzieży, badań niepełnosprawności i gerontologii (służenie ludziom, którzy są w podeszłym wieku), wśród wielu innych. Ludzie napotykają wiele wyzwań i barier w ich życiu, a oni potrzebują pomocy wykwalifikowanych specjalistów Human Services takich jak Ty.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 9 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Stopień naszego licencjata w dziedzinie zarządzania i przywództwa nauczy Cię, co trzeba wiedzieć, aby przejść w twojej obecnej organizacji lub uzyskać stopę w drzwi tej f ... [+]

Bardzo lubię przyspieszonych klas zarządzania i przywództwa w Goodwin. Mogę skończyć szybciej niż w innych szkołach i uzyskać dyplom w krótszym czasie.

- Cher Baten, zarządzanie i przywództwo Student

Każdy rozpoznaje wielkich menedżerów i liderów, gdy widzą ich. Są szanse, że nie urodziło się w ten sposób; dowiedzieli się i rozwinęła się w czasie. Nasz licencjat w zakresie zarządzania i przywództwa nauczy Cię, co trzeba wiedzieć, aby przejść w twojej obecnej organizacji lub uzyskać stopę w drzwi tej firmy zawsze chciałeś pracować.

Nasz program zarządzania i przywództwa

Z zarządzania i szkoleń kierownictwa, nauczysz się zarządzać innowacjami, zmiany i rozwój talentów. Będziesz także stać się doświadczeniem w nauce umiejętności interpersonalnych - efektywna komunikacja jest podstawą wszystkich udanych związkach. Dowiedz się umiejętności, które pracodawcy poszukują, w tym:... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 9 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Goodwin College

Stopień naszego licencjata w Business Administration oferuje kompetencji biznesowych, że pracodawcy poszukują w swoich pracowników. Nasz program studiów łączy analizę teo ... [+]

Pomyśl firma jest "tylko" obiekt? Pomyśl jeszcze raz. Przy stale zmieniających się postęp w dzisiejszym świecie biznesu nie jest takie samo jak to było 20, 15, a nawet pięć lat temu. Twoje szanse na karierę znacznie wzrosnąć, gdy otrzymasz dyplom na uczelni biznesowych, które skupiły się na przyszłości. Uczymy studentów, jak odnieść sukces w start-upy, małych firm i organizacji non-profit - źródeł zwinny innowacji w dzisiejszym świecie. Są wolne myślenie, szybko poruszające się organizacje zmieniają oblicze biznesu oraz wspieranie innowacyjności poprzez kreatywne zastosowanie zasad biznesowych.

Nasz licencjat w Business Administration oferuje kompetencji biznesowych, że pracodawcy poszukują w swoich pracowników. Nasz program studiów łączy analizę teorii, studia przypadków oraz badania pozwalając możliwość zastosowania ich do konkretnych sytuacji w tej dziedzinie. Dowiesz się również prawa i etyki biznesu, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania relacjami z klientami w wielokulturowym świecie i ukierunkowanego marketingu i social media.... [-]

Stany Zjednoczone East Hartford
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 - 9 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Goodwin College Welcomes International Students