Grand Canyon University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNIWERSYTET SNAPSHOT

Kampus

Zapraszamy do Grand Canyon University (AVV), Arizona premier prywatnym Christian University. Przez ponad 65 lat, nasz kampus Phoenix jest bramą do sukcesu licznych naukowców i liderów branży. Nasze zaangażowanie w nasz chrześcijański światopogląd odbywa się w miłosny sposób, który zapewnia większą jedność całej uczelni, a nasze podstawowe dokumenty pomagają wyrazić te przekonania i kim jesteśmy jako społeczność. Z akrów malowniczych terenów i wybitnych obiektów, zapraszamy nowej generacji studentów i specjalistów pracujących cieszyć się pełne doświadczenie uniwersyteckie.

Uniwersytet wzrostu

GCU gwałtownie rośnie z planami dalszej ekspansji. Od 2009 roku zainwestowaliśmy miliony na uniwersytet, aby poprawić jakość oferowanych naukowych i doświadczeń studenckich. Infrastruktura ta obejmuje nowe sale lekcyjne, laboratoria, biblioteki, ośrodki pomocy dla studentów, akademików i obiektów rekreacyjnych. Jesienią 2016 roku przyjęliśmy rekordową liczbę studentów do naszego kampusu w Phoenix i planujemy rozszerzyć liczbę uczniów i szkoły.

Nasza uczelnia kontynuuje również dostosować się do naszych rosnących online i wieczorne społeczności studenckich. Mamy dziesiątki tysięcy uczniów uczęszczających do klasy internetowych z całego świata. Z kolei stale udoskonalić nasze platformy cyfrowe, aby zapewnić wyjątkową doświadczenie kampusu AVV do ustawień wirtualnych. Jesteśmy również budowę dodatkowych miejscach kampusu, aby pomóc w pełnym wymiarze godzin, a wieczorem uczestniczyć uczniowie klasy bliżej domu.

"Nowy" jest przekazywany w całym kampusie GCU. Jesienią 2016 r. Zakończyliśmy budowę na 173.447 stóp kwadratowych, nowoczesnym budynku inżynieryjnym, zaprojektowanym z myślą o obsłudze naszej coraz większej liczby studentów studiujących w głównych kierunkach STEM. Otworzyliśmy trzy nowe budynki mieszkalne na terenie kampusu dla wyższych klas. W ramach naszej inicjatywy, aby w ciągu najbliższych dwóch lat wprowadzić do kampusu 10 nowych obiektów sportowych, jesienią 2016 udostępniliśmy nowy, 6000 miejscowy stadion GCU, do którego należą drużyny piłkarskie NCAA Division I.

GCU rozszerzyła również poza kampusu o nowe właściwości. Hotel GCU położony jest w pobliżu kampusu i oferuje niedrogie pokoje oraz odnowione pokoje - idealne miejsce na pobyt w rodzinnych rodzinach. Canyon 49 Grill, położony w hotelu, oferuje doskonałe lokalne spotkanie, pyszne jedzenie, przyjazną rodzinną atmosferę oraz mnóstwo ducha i gościnności Lope. Poznaj hotel GCU, odwiedzając gcuhotel.com; Kliknij na jadalnia, aby otworzyć menu Canyon 49 Grill. Firma Grand Canyon Beverage Company, również zlokalizowana w hotelu i na kampusie, oferuje znakomite napoje, w tym kawę, herbatę i napoje specjalne.

Doświadczenie Student AVV

Na AVV, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się pełną doświadczenia uczelni z NCAA Division I lekkoatletyka ktĂłrych stylu akademików, popularne gastronomicznych, zabawnych zdarzeń i klubów i organizacji. studenci Tradycyjny, forum i wieczorne są równie cenione członków naszej społeczności i otrzyma pełny dostęp do zasobów kampusu i wydarzeń w AVV.

Misja i wizja firmy GCU

Wizja

GCU jest wiodącym uniwersytetem chrześcijańskim, kształcącym studentów w prowadzeniu i obsłudze.

Misja

Uniwersytet Wielkiego Kanionu przygotowuje uczniów do uczestnictwa w globalnych obywatelach, krytycznych myśliciach, skutecznych komunikatorach i odpowiedzialnych liderach, oferując naukowe wyzwań, oparte na wartościach program nauczania z kontekstu naszego chrześcijańskiego dziedzictwa.Chrześcijański światopogląd: Absolwenci GCU będą mogli wyrazić aspekty chrześcijańskiego światopoglądu, które wpływają na ludzką wartość i godność, etyczne podejmowanie decyzji, dyscypliny akademickie i powołanie.

"Albowiem jest jeden Bóg i jeden pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus". (1 Tymoteusza 2: 5)

Globalne obywatele: Wszyscy obywatele uczą się z empatią, unikając etnocentryzmu i przyjmują rzeczywistość, że ludzie są inni. Doceniają szeroki zakres perspektyw dotyczących historii, religii, systemów wartościowania i wielu innych aspektów życia. Obywatelstwo globalne oznacza, że ​​poprzez zrozumienie innych uczymy się rozumieć samych siebie.

"Ten sam Pan jest Panem wszystkich i bogatym błogosławieństwem wszystkich, którzy go wzywają". (Rzymian 10: 12b)

Skuteczne komunikatory: Skuteczni komunikatorzy doskonalą się w zakresie biegłości językowej, rozumieją, jak pisane słowo wpływa na intelektualnie i emocjonalnie, i są kwestionowane w celu wykorzystania nowych miejsc i sposobów komunikacji.

"Niech słowa moje usta i medytacja mego serca będą miłe w oczach twoich, o Panie". (Psalm 19:14)

Odpowiedzialni przywódcy: Odpowiedzialni przywódcy opierają się na rzeczywistości świata, akceptują skutki wyboru i starają się bezinteresownie pomagać innym sprostać ich największym potencjałom poprzez przywództwo sługi.

"Zamiast tego, kto chce stać się wielką wśród was, musi być twoim sługą". (Mateusza 20:26)

Krytycy myślą: Krytyczni myśliciele pracują nad jasnością i logiką. Zadają pytania i zdobywają wiedzę, aby uniknąć ślepej akceptacji pomysłów, szukając rozwiązań, a nie zastanawiając się nad problemami.

"Postaraj się, abyś przedstawił się Bogu jako jeden zatwierdzony, robotnik, który nie musi się wstydzić i właściwie radzi sobie z prawdą". (2 Tymoteusza 2:15)

Http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

Https://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Online BScs » Widzieć Online MSc » Widzieć Online Magisterskie » Widzieć Health BScs » Widzieć Health MSc » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć Doktor edukacji » Widzieć DBA » Widzieć MA » Widzieć MSc » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

BA w Christian Studies

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Ten odpowiedni i ważny program studiów jest przeznaczony dla studentów, którzy poszukują na poziomie szkoły podstawowej wstępu do Biblii, podstawowych doktryn chrześcijańskich i teologii, osobistego rozwoju duchowego, krótkiego przeglądu innych światowych religii i zasad przywództwa w kościołach i innych chrześcijańskich posługach. [+]

Ten odpowiedni i ważny program studiów jest przeznaczony dla studentów, którzy poszukują na poziomie szkoły podstawowej wstępu do Biblii, podstawowych doktryn chrześcijańskich i teologii, osobistego rozwoju duchowego, krótkiego przeglądu innych światowych religii i zasad przywództwa w kościołach i innych chrześcijańskich posługach.

W związku z tym program jest dobrym przygotowaniem dla kogoś, kto planuje uczęszczać do szkoły wyższej lub seminarium i zostać proboszczem kościoła lub świeckim liderem w lokalnym kościele. W programie nauczania wykorzystano studia biblijne jako podstawę i zrozumienie teologii, filozofii i historii chrześcijaństwa jako ramy dla przekazywania Chrystusa różnym odbiorcom. Oprócz formacji duchowej i umiejętności egzegetycznych niezbędnych do studiów chrześcijańskich, absolwenci będą mogli korzystać z komunikacji, przywództwa i umiejętności organizacyjnych niezbędnych do skutecznej służby.... [-]


BA w Christian Studies z naciskiem na duszpasterstwo młodzieży

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Absolwenci studiów Bachelor of Arts w zakresie studiów chrześcijańskich na Uniwersytecie Grand Canyon University wykorzystają studia biblijne jako podstawę i zrozumienie teologii, filozofii i historii chrześcijaństwa jako ramy dla przekazywania Chrystusa różnym odbiorcom. [+]

Absolwenci studiów Bachelor of Arts w zakresie studiów chrześcijańskich na Uniwersytecie Grand Canyon University wykorzystają studia biblijne jako podstawę i zrozumienie teologii, filozofii i historii chrześcijaństwa jako ramy dla przekazywania Chrystusa różnym odbiorcom. Oprócz formacji duchowej i umiejętności egzegetycznych niezbędnych do studiów chrześcijańskich, absolwenci będą mogli korzystać z komunikacji, przywództwa i umiejętności organizacyjnych niezbędnych do skutecznej służby.

[-]

BA w Christian Studies z naciskiem na Global Ministry

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Bachelor of Arts w Christian Studies z akcentem w programie Global Ministry ma na celu oferowanie wszechstronnej edukacji teologicznej i wyposażyć uczniów w podstawową wiedzę i umiejętności wymagane do wiernej służby. [+]

Bachelor of Arts w Christian Studies z akcentem w programie Global Ministry ma na celu oferowanie wszechstronnej edukacji teologicznej i wyposażyć uczniów w podstawową wiedzę i umiejętności wymagane do wiernej służby. Program globalnej posługi koncentruje się na wewnętrznej formacji charakteru przypominającego Chrystusa, z naciskiem na zdolność posługiwania się mądrością i wrażliwością w lokalnym kościele i środowiskach chrześcijańskich. Celem tego programu Bachelor of Arts w Christian Studies jest dostarczenie biblijnych i teologicznych podstaw dla udanej pracy misyjnej, zrozumienie misji z perspektywy historycznej i podstawowych umiejętności dla skutecznej komunikacji ewangelii w różnych kulturach. Wyposażeni w niezbędne kompetencje, takie jak krytyczne myślenie, przywództwo i świadomość globalną, możesz służyć jako wpływowy minister lub przywódca misji w kościołach i agencjach misyjnych w Ameryce Północnej i na arenie międzynarodowej.... [-]


BA w chrześcijaństwie z naciskiem na filozofię

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Bachelor of Arts w Christian Studies z naciskiem na filozofię oferuje kompleksową edukację teologiczną, zapewniając studentom umiejętności i wiedzę niezbędną do wiernej służby. [+]

Bachelor of Arts w Christian Studies z naciskiem na filozofię oferuje kompleksową edukację teologiczną, zapewniając studentom umiejętności i wiedzę niezbędną do wiernej służby.

Skoncentrujecie się na wewnętrznym rozwoju charakteru opartego na chrześcijańskich wartościach i zasadach. Przez cały okres studiów licencjackich w zakresie studiów chrześcijańskich z programem "Nacisk na filozofię" zyskujesz także umiejętność posługiwania się mądrością i wrażliwością podczas posługi w lokalnym kościele i innych miejscach chrześcijańskich.

Podkreślenie filozofii programu studiów chrześcijańskich przygotowuje cię do służby wymagającej etycznego i ideologicznego zaangażowania na arenie publicznej. Będziesz także miał bliski kontakt z kompetencjami niezbędnymi do służby jako skuteczni ministrowie, którzy są zdolni do angażowania się w rynek publiczny i poprowadzenia innych do tego samego.... [-]


BA w chrześcijaństwie z naciskiem na przywództwo Worship

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Bachelor of Arts w Christian Studies Grand Canyon University z akcentem na program "Worship Leadership" uderza w balans pomiędzy eksploracją teologiczną a zastosowaniami XXI wieku. [+]

Rola i znaczenie przywódców chrześcijańskich szybko ewoluuje, podobnie jak możliwości wpływania na życie ludzi. Umiejętności, wiedza i doświadczenie potrzebne tym, którzy chcą poświęcić swoje życie służbie w naszym współczesnym świecie, muszą zapewnić szeroki zakres umiejętności przywódczych i wsparcia, aby służyć swoim społecznościom.

Bachelor of Arts w Christian Studies Grand Canyon University z akcentem na program "Worship Leadership" uderza w balans pomiędzy eksploracją teologiczną a zastosowaniami XXI wieku.

[-]

BA w chrześcijaństwie z naciskiem na studia biblijne

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Absolwenci studiów Bachelor of Arts w zakresie studiów chrześcijańskich na Uniwersytecie Grand Canyon University wykorzystają studia biblijne jako podstawę i zrozumienie teologii, filozofii i historii chrześcijaństwa jako ramy dla przekazywania Chrystusa różnym odbiorcom. [+]

Absolwenci studiów Bachelor of Arts w zakresie studiów chrześcijańskich na Uniwersytecie Grand Canyon University wykorzystają studia biblijne jako podstawę i zrozumienie teologii, filozofii i historii chrześcijaństwa jako ramy dla przekazywania Chrystusa różnym odbiorcom. Oprócz formacji duchowej i umiejętności egzegetycznych niezbędnych do studiów chrześcijańskich, absolwenci będą mogli korzystać z komunikacji, przywództwa i umiejętności organizacyjnych niezbędnych do skutecznej służby.

[-]

Ba w historii dla szkoły średniej - wstępna licencja nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Nauczyciele z dzisiejszej szkoły średniej stoją przed niepowtarzalnymi wyzwaniami. Oprócz nauczania młodych umysłów, nauczyciele czasami mają do czynienia z sytuacjami, które mogłyby przynieść korzyść ze standardów etycznych. Dyrektorzy poszukują wychowawców posiadających etyczną siłę, oprócz połączenia wiedzy o treści i umiejętności dydaktycznych. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych

Przegląd

Postrzegaj klasę

Nauczyciele z dzisiejszej szkoły średniej stoją przed niepowtarzalnymi wyzwaniami. Oprócz nauczania młodych umysłów, nauczyciele czasami mają do czynienia z sytuacjami, które mogłyby przynieść korzyść ze standardów etycznych. Nauczyciele poszukują wychowawców, którzy posiadają siłę etyczną, oprócz połączenia wiedzy o treści i umiejętności nauczania. * Jeśli chcesz przyczynić się do swojej społeczności, stając się pedagogiem, licencjat z Uniwersytetu Wielkiego Kanionu (GCU) w historii kształcenia średniego może pomóc Ci stać się szkołami średnimi lub licealistycznymi badaniami społecznymi lub nauczycielami historii. Kolegium Nauk Humanistycznych i Nauk Społecznych oferuje ten program nauczania historii nauczycieli, aby zapewnić solidne podstawy w treści historycznej i umiejętnościach w klasie dla udanej kariery w nauczaniu w programie nauczania z udziałem nauk chrześcijańskich i etycznych.... [-]


Ba w języku angielskim na poziomie szkoły średniej - wstępna licencja nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Licencjat z języka angielskiego na uniwersytecie Grand Canyon University (GCU) liczy na zapewnienie przyszłym nauczycielom średnich i średnich szkół wiedzy i praktycznych szkoleń, które będą potrzebne do uzyskania pomyślnych nauczycieli języka angielskiego w jutrzejszych, różnorodnych i szybko zmieniających się klasach. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych

Przegląd

Przygotuj się na licencjonowanego nauczyciela języka angielskiego w szkole średniej

Licencjat z języka angielskiego na uniwersytecie Grand Canyon University (GCU) liczy na zapewnienie przyszłym nauczycielom średnich i średnich szkół wiedzy i praktycznych szkoleń, które będą potrzebne do uzyskania pomyślnych nauczycieli języka angielskiego w jutrzejszych, różnorodnych i szybko zmieniających się klasach.

To Bachelor of Arts w języku angielskim program jest dostępny w Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych w związku z Kolegium Edukacji. Po ukończeniu studiów licencjackich w programie stopnia średniego stopnia, będziesz spełniał wymagania dla świadectwa średniego w języku angielskim. Będziesz także ubiegać się o przyjęcie w szkołach średnich i wyższych klasach, które pozwalają nauczyć w klasach 5-12.... [-]


BSc

B.Sc. W elementarnej edukacji z naciskiem na angielski jako drugi język - Wstępna licencja nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Studia licencjackie na Grand Canyon University w edukacji elementarnej z akademickim programem nauczania języka angielskiego jako drugiego języka przygotowują kandydatów na nauczycieli do nauczania w klasie K-8, specjalnie ukierunkowanych na pracę z uczniami, którzy są uważani za uczących się języka angielskiego. [+]

Studia licencjackie na Grand Canyon University w edukacji elementarnej z akademickim programem nauczania języka angielskiego jako drugiego języka przygotowują kandydatów na nauczycieli do nauczania w klasie K-8, specjalnie ukierunkowanych na pracę z uczniami, którzy są uważani za uczących się języka angielskiego. Absolwenci mogą ubiegać się o elementarną licencję dydaktyczną, aby uczyć tych uczniów w elementarnej klasie.

W ramach tego programu uczniowie będą analizować rozwój nastolatków, planowanie instruktażowe, trendy edukacyjne, różnice kulturowe / studia międzykulturowe, zaangażowanie uczniów i zarządzanie środowiskami uczenia się, jednocześnie zdobywając silne podstawy sztuki liberalnej.... [-]


B.Sc. W Elementary Education - Initial Teacher Licensure

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Studia licencjackie na Grand Canyon University studiów podstawowych przygotowują studentów do podjęcia pracy w zawodzie nauczyciela elementarnego K-8 i ubiegania się o pierwszą licencję. Zarabianie tego stopnia służy jako Pathway do wprowadzania w dziedzinie edukacji, aby prowadzić w umysłowego, emocjonalnego i społecznego rozwoju dziecka, a także do studentów z fundacji we wczesnych podstawowych akademickich (jak matematyka i czytanie). [+]

Studia licencjackie na Grand Canyon University studiów podstawowych przygotowują studentów do podjęcia pracy w zawodzie nauczyciela elementarnego K-8 i ubiegania się o pierwszą licencję. Zarabianie tego stopnia służy jako Pathway do wprowadzania w dziedzinie edukacji, aby prowadzić w umysłowego, emocjonalnego i społecznego rozwoju dziecka, a także do studentów z fundacji we wczesnych podstawowych akademickich (jak matematyka i czytanie).

Na tym etapie nauczyciele są odpowiedzialni za identyfikowanie mocnych i słabych stron swoich uczniów. W oparciu o te spostrzeżenia nauczyciele dostosują treści, działania i projekty, które spełniają różne potrzeby i zainteresowania uczniów. Do innych obowiązków zawodowych należy motywowanie uczniów, ustalanie zasad zachowania i komunikowanie się z rodzicami.... [-]


B.Sc. w marketingu i reklamie

Online Stacjonarne 8 - 15 tygodnie September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Grand Canyon University Bachelor of Science in Marketing and Advertising Grand Canyon University , oferowany przez Colangelo College of Business w Phoenix, przygotowuje studentów do rywalizacji o podstawowe stanowiska kierownicze i reklamowe w marketingu korporacyjnym, komunikacji cyfrowej i reklamie produktów i usług globalnych rynki. Absolwenci studiów licencjackich w programie marketingowym i reklamowym będą mogli strategicznie analizować badania i dane branżowe, ponieważ odnoszą się do potrzeb biznesowych; stosować krytyczne myślenie, aby tworzyć etyczne i optymalne rozwiązania biznesowe; i formułować cele marketingowe, zarządzać decyzjami marketingowymi i stosować strategie zarządzania relacjami z klientami. [+]

PrzeglądPracuj nad kreatywną karierą w marketingu

Grand Canyon University Bachelor of Science in Marketing and Advertising Grand Canyon University , oferowany przez Colangelo College of Business w Phoenix, przygotowuje studentów do rywalizacji o podstawowe stanowiska kierownicze i reklamowe w marketingu korporacyjnym, komunikacji cyfrowej i reklamie produktów i usług globalnych rynki.

Wyniki stopniaNaucz się taktyki promocyjnej i marketingowej

Absolwenci studiów licencjackich w programie marketingowym i reklamowym będą mogli strategicznie analizować badania i dane branżowe, ponieważ odnoszą się do potrzeb biznesowych; stosować krytyczne myślenie, aby tworzyć etyczne i optymalne rozwiązania biznesowe; i formułować cele marketingowe, zarządzać decyzjami marketingowymi i stosować strategie zarządzania relacjami z klientami.... [-]


B.Sc. w studiach przedsiębiorczości

Online Stacjonarne 8 - 15 tygodnie September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Grand Canyon University Bachelor of Science in Marketing and Advertising Grand Canyon University , oferowany przez Colangelo College of Business w Phoenix, przygotowuje studentów do rywalizacji o podstawowe stanowiska kierownicze i reklamowe w marketingu korporacyjnym, komunikacji cyfrowej i reklamie produktów i usług globalnych rynki. Absolwenci studiów licencjackich w programie marketingowym i reklamowym będą mogli strategicznie analizować badania i dane branżowe, ponieważ odnoszą się do potrzeb biznesowych; stosować krytyczne myślenie, aby tworzyć etyczne i optymalne rozwiązania biznesowe; i formułować cele marketingowe, zarządzać decyzjami marketingowymi i stosować strategie zarządzania relacjami z klientami. [+]

O

Grand Canyon University Bachelor of Science in Marketing and Advertising Grand Canyon University , oferowany przez Colangelo College of Business w Phoenix, przygotowuje studentów do rywalizacji o podstawowe stanowiska kierownicze i reklamowe w marketingu korporacyjnym, komunikacji cyfrowej i reklamie produktów i usług globalnych rynki. Absolwenci studiów licencjackich w programie marketingowym i reklamowym będą mogli strategicznie analizować badania i dane branżowe, ponieważ odnoszą się do potrzeb biznesowych; stosować krytyczne myślenie, aby tworzyć etyczne i optymalne rozwiązania biznesowe; i formułować cele marketingowe, zarządzać decyzjami marketingowymi i stosować strategie zarządzania relacjami z klientami.... [-]


B.Sc. W technologii informacyjnej z naciskiem na cyberbezpieczeństwo

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Grand Canyon University Bachelor of Science w technologii informacyjnej z naciskiem na Cyber ​​Security przygotowuje Cię do wejścia w szybko rozwijającą się dziedzinę technologii informacyjnej popytu. [+]

Oferowane przez: College of Science, Engineering,

Przegląd

Rozwijaj swój skillset w cyberbezpieczeństwie Grand Canyon University Bachelor of Science w technologii informacyjnej z naciskiem na Cyber ​​Security przygotowuje Cię do wejścia w szybko rozwijającą się dziedzinę technologii informacyjnej popytu. Jeśli szukasz licencjata w zakresie cyberbezpieczeństwa, ale także chcesz uzyskać dogłębne zrozumienie wartości IT, to ten stopień może być dla Ciebie. Dowiedz się, w jaki sposób może poprawić wydajność firmy, zwiększyć wydajność organizacji i obniżyć koszty systemów dla przedsiębiorstw. Kawalerowie informatyki, z naciskiem na program cyberbezpieczeństwa, koncentrują się na podstawowych kompetencjach dotyczących biznesu opartego na IT, technologii oprogramowania i narzędzi, systemów informatycznych dla przedsiębiorstw oraz bezpieczeństwa cybernetycznego.... [-]


Bsc w biznesie dla szkół średnich - wstępna licencja nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Z Colangelo College of Business "Bachelor of Science w Biznesie dla Szkół Średnich", możesz zainspirować przyszłych kadry kierowniczej do osiągnięcia sukcesu firmy i innowacji przedsiębiorczych. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Naucz się przedsiębiorczości dla przyszłych kadry kierowniczej

Z Colangelo College of Business "Bachelor of Science w Biznesie dla Szkół Średnich", możesz zainspirować przyszłych kadry kierowniczej do osiągnięcia sukcesu firmy i innowacji przedsiębiorczych. Ten stopień licencjata biznesowego, oferowany w połączeniu z Kolegium Edukacji, zapewnia umiejętności i poświadczenie nauczania kursów biznesowych i ekonomicznych w ustawieniach gimnazjum i szkoły średniej. Nasza akredytacja regionalna i zatwierdzona przez program Arizona State Board of Education zgodność z profesjonalnym standardem nauczania i powiązanymi normami krajowymi, przygotowująca do rozpoczęcia wstępnej licencjonowania nauczycieli.... [-]


Bsc w edukacji elementarnej i edukacji specjalnej - wstępna licencja nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Z licencją nauk ścisłych w dziedzinie kształcenia podstawowego i kształcenia specjalnego podwójny stopień, można zdobyć wiedzę, aby wspierać studentów z różnych potrzeb edukacyjnych. Akademicki Akademii Grand Canyon University (GCU) i Arizona State Board of Education zatwierdzają licencjat z dziedziny edukacji podstawowej w programie edukacji specjalnej, zapewniający wiedzę i przygotowanie do nauczania dyplomów. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Oświaty

Przegląd

Wpływ na dzieci o różnorodnych możliwościach uczenia się

Z licencją nauk ścisłych w dziedzinie kształcenia podstawowego i kształcenia specjalnego podwójny stopień, można zdobyć wiedzę, aby wspierać studentów z różnych potrzeb edukacyjnych. Akademicki Akademii Grand Canyon University (GCU) i Arizona State Board of Education zatwierdzają licencjat z dziedziny edukacji podstawowej w programie edukacji specjalnej, zapewniający wiedzę i przygotowanie do nauczania dyplomów. Oferowany przez Kolegium Edukacji ten podwójny program studiów jest dostępny online, w wieczornych kohortach lub w naszym tradycyjnym kampusie w Phoenix.... [-]


Bsc w edukacji na wczesnym dzieciństwie i wczesnego dzieciństwa specjalnej edukacji

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Naucz się rozpoznawać i pomagać dzieciom przezwyciężyć opóźnienia rozwojowe z tytułu licencjata nauk ścisłych i edukacji specjalnej. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Oświaty

Przegląd

Umieść wyjątkowe dzieci na drodze do sukcesu

Naucz się rozpoznawać i pomagać dzieciom przezwyciężyć opóźnienia rozwojowe z tytułu licencjata nauk ścisłych i edukacji specjalnej. Określ swoją pasję wychowania małych dzieci podczas przygotowywania się do certyfikacji w edukacji na wczesnym dzieciństwie oraz edukacji specjalnej wczesnego dzieciństwa w państwach, w których ma to zastosowanie.

Ponieważ rozszerzono zdolność rozpoznawania opóźnień rozwojowych we wczesnym życiu, ma też zapotrzebowanie na nauczycieli przygotowanych specjalnie do nauczania. Zbuduj swoje umiejętności w zakresie zarządzania klasą i pedagogiki, a także uczą się strategii na rzecz zaangażowania rodziny, społeczności i klinicznych w zaspokajanie potrzeb wyjątkowych dzieci.... [-]


Bsc w matematyce dla szkoły średniej początkowego programu - wstępna licencja nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Uniwersytet Wielkiego Kanionu (GCU) oferuje licencjat z matematyki dla programu studiów drugiego stopnia w celu zapewnienia przyszłym nauczycielom średnich i wyższych szkół wiedzy z zakresu matematyki oraz praktycznych szkoleń, które będą potrzebne nauczycielom matematyki w jutrzejszych, różnorodnych i szybko zmieniających się klasach. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych

Przegląd

Przygotuj się do licencjonowanego nauczyciela matematyki w szkolnictwie średnim

Uniwersytet Wielkiego Kanionu (GCU) oferuje licencjat z matematyki dla programu studiów drugiego stopnia w celu zapewnienia przyszłym nauczycielom średnich i wyższych szkół wiedzy z zakresu matematyki oraz praktycznych szkoleń, które będą potrzebne nauczycielom matematyki w jutrzejszych, różnorodnych i szybko zmieniających się klasach.

Licencjat z matematyki na poziomie szkoły średniej jest dostępny w ramach wspólnego przedsięwzięcia pomiędzy Kolegium Nauk Humanistycznych i Nauk Społecznych GCU oraz Kolegium Edukacji. Po ukończeniu studiów licencjackich w programie matematyki zdobędziesz podstawowe umiejętności i narzędzia niezbędne do uzyskania świadectwa średniego w matematyce. Będziesz także ubiegać się o zatwierdzenie średniej klasy, które pozwoli Ci nauczyć uczniów szkół średnich i szkół średnich.... [-]


BSc w podstawowej edukacji z naciskiem na chrześcijańskiej edukacji

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Ten Bachelor of Science (BS) w elementarnej edukacji z akademickim programem nauczania na GCU pomoże ci nauczyć się nie tylko tego, jak być podstawowym nauczycielem, ale także jak to zrobić z perspektywy wiary. [+]

Coraz więcej jest zajęć dydaktycznych we wszystkich sektorach, w tym w edukacji chrześcijańskiej. Ponieważ rodzice czują się bardziej zdolni do dokonywania wyborów w zakresie edukacji swoich dzieci, znajdują szkoły, które są zgodne z ich systemami wierzeń i wartościami. Wiele chrześcijańskich szkół poszukuje osób z wykształceniem chrześcijańskim, aby sprostać rosnącym potrzebom.

Ten Bachelor of Science (BS) w elementarnej edukacji z akademickim programem nauczania na GCU pomoże ci nauczyć się nie tylko tego, jak być podstawowym nauczycielem, ale także jak to zrobić z perspektywy wiary.

Rozwiniesz umiejętności potrzebne, by poprowadzić dzieci przez akademicką podróż z biblijną perspektywą. Ponadto będziesz uczyć się rozwoju dzieci i młodzieży, zarówno w teorii, jak i praktyce, poprzez doświadczenia z zajęć w klasie i w terenie.... [-]


Bsc w programowaniu komputerowym

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

W studiach licencjackich w dziedzinie programowania komputerowego, oferowanych przez College of Science, Inżynieria i technologia w Grand Canyon University, oprócz rozwoju oprogramowania zwiększa się znajomość Javy, C # i SQL. [+]

Oferowane przez: Kolegium Nauki, Inżynierii i Technologii

Przegląd

Zarabiaj swój poziom programowania komputerowego W studiach licencjackich w dziedzinie programowania komputerowego, oferowanych przez College of Science, Inżynieria i technologia w Grand Canyon University, oprócz rozwoju oprogramowania zwiększa się znajomość Javy, C # i SQL. W tym programie studiujesz postępy w zakresie języków programowania komputerowego, od "Hello World" do cyfrowego oprogramowania i aplikacji z XXI wieku. Wraz ze wzrostem uzależnienia od technologii od społeczeństwa jest duże zapotrzebowanie na specjalistów specjalizujących się w programowaniu.

Korzystając z podstawowego podejścia do twojego wykształcenia, ten program programowania stopnia programowania zaczyna się od kursów, aby zaprowadzić Cię do chrześcijańskiego światopoglądu, skutecznej komunikacji i myślenia krytycznego. W małych dynamicznych środowiskach edukacyjnych jesteś nastawiony na zasady badań i pisanie techniczne, zaawansowane koncepcje bezpieczeństwa i programowania. Duży nacisk kładzie się na rozwój oprogramowania i aplikacji bazodanowych w całym programie, aby przygotować się na zmiany trendów w technologii.... [-]


Bsc w stosowanej analityce biznesowej

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Bachelor of Science w Applied Business Analytics jest skierowany do studentów, którzy mają umysł biznesowy i skłonność do danych i analityki [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zastosuj wiedzę biznesową i umiejętności analityczne Bachelor of Science w Applied Business Analytics jest skierowany do studentów, którzy mają umysł biznesowy i skłonność do danych i analityki. Uzyskanie danych dotyczących umiejętności pracy z zestawami danych w celu znalezienia sensu wraz z umiejętnościami analizy, które obejmują definiowanie i wdrażanie modeli, aby uzyskać wiedzę na temat przewidywania, co może się wydarzyć lub zalecać przebieg działań.

Dzięki tym przenoszącemu się programowi analityki biznesowej bada się podstawy struktur baz danych, wyszukiwania danych i modelowania analitycznego. Obserwujesz również rolę zarządzania i etyki w dziedzinie technologii informacyjnych ze szczególnym naciskiem na przygotowanie do audytu, przestrzeganie przepisów rządowych i zrozumienie kwestii związanych z ochroną danych. Ponieważ analizy i technologie są często splecione, zarządzanie programami informacyjnymi jest również uwzględniane w programie.... [-]


Bsc w stosowanych systemach informacyjnych

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

BS w programie informatycznych systemów jest przeznaczony dla osób, które mają umysł biznesowy i skłonność do technologii systemów informacyjnych. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Utwórz swoją przyszłość w biznesie i technologii Licencjat z uniwersytetu w Grand Canyon University w programie studiów informatycznych stosowanych w biznesie informatycznym bada podstawy systemów i technologii informacyjnych, w tym programowania, zasad zarządzania bazą danych, tworzenia sieci, zarządzania projektami informatycznymi oraz aspektów etycznych związanych z zarządzaniem IT. BS w programie informatycznych systemów jest przeznaczony dla osób, które mają umysł biznesowy i skłonność do technologii systemów informacyjnych.

Zyskaj bazę danych, programowanie i administrowanie systemem, a także umiejętności związane z wykorzystaniem systemów informacyjnych, aby pomóc organizacjom osiągnąć sukces. Ten stosowany system informatyczny ma na celu zbudowanie istniejącej podstawy wybranych obszarów działalności, w tym rachunkowości, finansów, marketingu i zarządzania. Umiejętności opracowane w tym programie obejmują komputer, techniczne, rozwiązywanie problemów, silną etykę pracy i umiejętności myślenia krytycznego.... [-]


Bsc w systemach informacyjnych

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Licencjat z uniwersytetu w Grand Canyon University w dziedzinie systemów informatycznych, oferowany przez Colangelo College of Business, zapewnia te umiejętności, przygotowując się do kariery w zarządzaniu technologiami i systemami informatycznymi. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zdobądź tytuł licencjata w systemach informatycznych W miarę postępu technologicznego potrzeba osobom posiadającym umiejętności w zakresie systemów informacyjnych nadal wzrasta. Osoby z doświadczeniem zawodowym z systemami technologicznymi oprócz umiejętności przywódczych i wiedzy biznesowej będą miały przewagę konkurencyjną na dzisiejszym rynku pracy. Licencjat z uniwersytetu w Grand Canyon University w dziedzinie systemów informatycznych, oferowany przez Colangelo College of Business, zapewnia te umiejętności, przygotowując się do kariery w zarządzaniu technologiami i systemami informatycznymi.

... [-]

BS w analizie biznesowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Oferowany przez Colangelo College of Business program Bachelor of Business Analytics firmy Grand Canyon University analizuje podstawowe aspekty biznesu, w tym marketing, rachunkowość, finanse, ekonomię i zarządzanie. [+]

Oferowany przez Colangelo College of Business program Bachelor of Business Analytics firmy Grand Canyon University analizuje podstawowe aspekty biznesu, w tym marketing, rachunkowość, finanse, ekonomię i zarządzanie.

Będziesz angażować się w kluczowe kompetencje misji uniwersytetu, w tym skuteczną komunikację, krytyczne myślenie, chrześcijański światopogląd, przywództwo i globalną świadomość, perspektywy i etykę. Ponadto licencjaci w programie analityki biznesowej uczą podstawowych kompetencji i dziedzin analizy biznesowej.

[-]

BS w Behavioral Health Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Program Bachelor of Science in Behavioral Health Science przygotowuje studentów do pracy jako techników zdrowia behawioralnego lub specjalistów w różnych ustawieniach jako członkowie zespołu klinicznego. [+]

Program Bachelor of Science in Behavioral Health Science przygotowuje studentów do pracy jako techników zdrowia behawioralnego lub specjalistów w różnych ustawieniach jako członkowie zespołu klinicznego. Ten program zdrowia behawioralnego w Kolegium Nauk Humanistycznych i Nauk Społecznych zapewnia bardziej ogólne i szersze spojrzenie na określone obszary w dziedzinie zdrowia behawioralnego. Zyskasz wszechstronne studium ludzkich zachowań w chrześcijańskim środowisku zorientowanym na wartości, które ma podkreślać współczucie i etykę. Ten behawioralny stopień naukowy w dziedzinie zdrowia nie prowadzi do uzyskania licencji.

[-]

BS w Behavioral Health Science z akcentem w zaburzeniach wieku dziecięcego i dorastania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Bachelor of Science w Behavioral Health Science z akademickim programem "Discent in Childhood and Adolescence Disorders" przygotowuje studentów z umiejętnościami i szkoleniem do pracy w różnych środowiskach jako technicy zdrowia behawioralnego lub specjaliści. [+]

Bachelor of Science w Behavioral Health Science z akademickim programem "Discent in Childhood and Adolescence Disorders" przygotowuje studentów z umiejętnościami i szkoleniem do pracy w różnych środowiskach jako technicy zdrowia behawioralnego lub specjaliści.

Zyskasz wszechstronną bazę wiedzy na temat rozwoju i zachowań w dzieciństwie i młodzieży, a zwłaszcza na temat dokładnego zrozumienia zaburzeń wieku dziecięcego i młodzieńczego. W ramach Wyższej Szkoły Humanistyczno-Społecznej będziesz badać aspekty biologiczne, emocjonalne i środowiskowe, które wpływają na rozwój dzieci i młodzieży, a także teorie dotyczące zdrowia fizycznego i behawioralnego dzieci i młodzieży. Program nauk o zdrowiu behawioralnym dotyczy oceny, diagnozy, interwencji i najlepszych praktyk behawioralnego leczenia zdrowia zarówno dzieci, jak i nastolatków. Ten behawioralny stopień zdrowia nie prowadzi do uzyskania licencji.... [-]


BS w Behavioral Health Science z naciskiem na dynamikę rodziny

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Bachelor of Science w Behavioral Health Science z akcentem w programie studiów Dynamiki Rodziny rozwija absolwentów, którzy są przygotowani do pracy jako behawioralni technicy zdrowia lub specjaliści. [+]

Bachelor of Science w Behavioral Health Science z akcentem w programie studiów Dynamiki Rodziny rozwija absolwentów, którzy są przygotowani do pracy jako behawioralni technicy zdrowia lub specjaliści.

Specjaliści ci mogą pracować w różnych placówkach, takich jak przychodnie stacjonarne, stacjonarne lub ambulatoryjne, jako członkowie zespołu klinicznego. Ten behawioralny program naukowy w ramach Wyższej Szkoły Humanistycznej i Nauk Społecznych ma na celu dostarczenie obszernej analizy zdrowia behawioralnego z silnym fundamentem dynamiki rodziny. Wraz z podstawowymi umiejętnościami w zakresie zachowania behawioralnego uzyskasz dogłębne zrozumienie pochodzenia i spostrzeżeń rodzinnych, aby odegrać rolę w poprawie relacji z klientami. Szereg profesjonalnych stowarzyszeń i wytycznych określa kompetencje programowe, w tym Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne (APA), Kodeks Etyki Amerykańskiego Stowarzyszenia Doradców (ACA) oraz Amerykańskie Stowarzyszenie na rzecz Rodziny i Rodziny (AAMFT) Kodeks Etyczny, aby wymienić tylko kilka. Ten behawioralny stopień zdrowia nie prowadzi do uzyskania licencji.... [-]


BS w Behavioral Health Science z naciskiem na traumę

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Bachelor of Science in Behavioral Health Science z programem "Nacisk na traumę" zapewnia uczniom podstawy do wejścia na pole jako behawioralni technicy zdrowia lub specjaliści. [+]

Bachelor of Science in Behavioral Health Science z programem "Nacisk na traumę " zapewnia uczniom podstawy do wejścia na pole jako behawioralni technicy zdrowia lub specjaliści. Zdobędziesz umiejętności i przeszkolenie do pracy w różnych środowiskach, takich jak klinika stacjonarna, ambulatoryjna lub stacjonarna, jako część zespołu klinicznego.

Ten behawioralny program naukowy w ramach Wyższej Szkoły Humanistyczno-Społecznej oferuje kompleksowe badanie biopsychospołecznego wpływu traumy i opieki opartej na traumie. Program ten ma również odzwierciedlać chrześcijański światopogląd GCU z naciskiem na zaszczepianie wartości chrześcijańskich, takich jak współczucie i empatia, w ramach zajęć i środowiska uczenia się. Ukończysz ten program studiów behawioralnych z profesjonalnym projektem typu capstone, zaprojektowanym w celu odzwierciedlenia syntezy i integracji treści kursu. Celem jest przygotowanie pisemnego wniosku dotyczącego organizacji zdrowia behawioralnego opartej na społeczności, koncentrującej się na konkretnym obszarze zainteresowania.... [-]


BS w Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Rozwijaj umiejętności zarządzania biznesowego na poziomie podstawowym na Grand Canyon University . W naszym programie Bachelor of Science in Business Administration, ucz się zasad przedsiębiorczości i etycznych praktyk, które napędzają sukces na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. [+]

Rozwijaj umiejętności zarządzania biznesowego na poziomie podstawowym na Grand Canyon University . W naszym programie Bachelor of Science in Business Administration, ucz się zasad przedsiębiorczości i etycznych praktyk, które napędzają sukces na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Oferowany przez Colangelo College of Business, ten program licencjacki w dziedzinie zarządzania biznesem ma na celu wzbogacenie Twojej skłonności do zarządzania operacjami, analizy ilościowej i strategicznego rozwoju za pomocą opartych na dowodach badań i innowacyjnych koncepcji.

[-]

BS w cyberbezpieczeństwie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Studia licencjackie na Grand Canyon University w programie cyberbezpieczeństwa zostały opracowane z uwzględnieniem wytycznych branżowych w celu uzyskania wysoko wykwalifikowanych, dobrze wyposażonych specjalistów od cyberbezpieczeństwa. [+]

Studia licencjackie na Grand Canyon University w programie cyberbezpieczeństwa zostały opracowane z uwzględnieniem wytycznych branżowych w celu uzyskania wysoko wykwalifikowanych, dobrze wyposażonych specjalistów od cyberbezpieczeństwa.

Wraz ze wzrostem liczby cyberataków i zagrożeń związanych z bezpieczeństwem informacji, które nawiedzają nasz kraj, specjaliści od cyberbezpieczeństwa są poważnie zainteresowani agencjami rządowymi, firmami obronnymi, usługami finansowymi i firmami z wielu branż zajmujących się prywatnymi danymi. Studenci zdobędą wiedzę w zakresie obrony cyfrowych przestrzeni, środowisk komputerowych, sieci i wrażliwych informacji przed złośliwymi programistami i hakerami. Program ten uczy i ocenia kompetencje we wszystkich aspektach defensywnej i ofensywnej cyberbezpieczeństwa, prawa cybernetycznego i cyber etyki. Obszary badań obejmują: podstawy zapewniania informacji, cyfrowe dochodzenia sądowe, inżynieria wsteczna złośliwego oprogramowania, bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej, projektowanie architektury bezpieczeństwa, struktury bezpieczeństwa i bezpieczne administrowanie systemem. Program kładzie nacisk na krytyczne myślenie, rzeczywistą aplikację i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami. Studenci dalej rozwijają cenne umiejętności w miejscu pracy, takie jak efektywna komunikacja, praca zespołowa, inicjatywa, silna etyka pracy, umiejętności analityczne, zdolności adaptacyjne i pewność siebie.... [-]


BS w Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Zarządzania Kryzysowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Program Bachelor of Science in Homeland Security and Emergency Management podkreśla zastosowanie i zrozumienie przygotowania, przywództwa i komunikacji w sytuacjach kryzysowych. [+]

Program Bachelor of Science in Homeland Security and Emergency Management podkreśla zastosowanie i zrozumienie przygotowania, przywództwa i komunikacji w sytuacjach kryzysowych. Kursy mają na celu kultywowanie krytycznych myślicieli i etycznych decydentów, przygotowanych na katastrofy i sytuacje kryzysowe.

[-]

BS w Educational Studies (NITL)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Studia licencjackie na Grand Canyon University w kształceniu edukacyjnym rozwijają wychowawców dla możliwości wykraczających poza tradycyjną klasę. Wykształcenie zapewnia podstawowe umiejętności, które koncentrują się na rozwijaniu i stosowaniu podstawowych praktyk pedagogicznych w różnych sytuacjach. [+]

Studia licencjackie na Grand Canyon University w kształceniu edukacyjnym rozwijają wychowawców dla możliwości wykraczających poza tradycyjną klasę. Wykształcenie zapewnia podstawowe umiejętności, które koncentrują się na rozwijaniu i stosowaniu podstawowych praktyk pedagogicznych w różnych sytuacjach.

Stopień licencjata w badaniach edukacyjnych obejmuje również studiowanie psychologii edukacyjnej, umiejętności czytania i pisania, różnorodności, technologii instruktażowej, komunikacji i zarządzania w klasie. Umiejętności nauczania są kamieniem węgielnym dla różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego. Tradycyjnie studenci, którzy ukończyli studia z tytułem naukowym, zainteresowani są zajęciami edukacyjnymi, które nie wymagają tradycyjnych certyfikatów nauczyciela, w tym parków i rekreacji, organizacji non-profit, szkoleń w miejscu pracy i programów społecznościowych. Po zrozumieniu podstaw nauczania i uczenia się, uczniowie rozwijają umiejętności efektywnego nauczania i szkolenia w różnych środowiskach uczenia się.... [-]


BS w edukacji wczesnoszkolnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Przygotuj się na karierę w nauczaniu niemowląt przez uczniów szkół podstawowych z tytułem Bachelor of Science in Early Childhood Education. Badaj rozwój dziecka i wczesne interwencje dla dzieci od urodzenia do pre-K i opanuj wiedzę niezbędną do uzyskania stopni licencjackich K-3. [+]

Przygotuj się na karierę w nauczaniu niemowląt przez uczniów szkół podstawowych z tytułem Bachelor of Science in Early Childhood Education. Badaj rozwój dziecka i wczesne interwencje dla dzieci od urodzenia do pre-K i opanuj wiedzę niezbędną do uzyskania stopni licencjackich K-3.

Oferowane przez College of Education, ten kawalerowie w program edukacji wczesnego dzieciństwa zapewnia podstawy do nauczania i zajęć, aby przygotować się do zostania wysoko wykwalifikowanym nauczycielem. W małych, dynamicznych środowiskach akademickich, zanurz się w dyskusje prowadzone przez wykładowców z innymi pasjonatami z zakresu wczesnej edukacji.

Zapoznaj się z koncepcjami, które wprowadzą Cię w nauczanie i uczenie się w klasie XXI wieku oraz strategie budowania umiejętności czytania i pisania u dzieci, w wieku do ośmiu lat. Doświadczenia praktykowane w ramach programu online dla początkujących w programie wczesnego dzieciństwa pozwalają na stosowanie metod instruktażowych i pracę z uczniami w różnym wieku, intelekcie i kulturach. Wszystkie zajęcia w tym programie są zgodne z krajowymi standardami nauczania. Programy prowadzące do uzyskania certyfikacji nauczyciela mogą wymagać praktycznych godzin, egzaminów państwowych, nauczania studentów i rekomendacji instytucjonalnych Grand Canyon University .... [-]


BS w finansach i ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem kariery w biznesie, finansach korporacyjnych, bankowości, ubezpieczeniach lub firmach inwestycyjnych, Colangelo College of Business Grand Canyon University (GCU) oferuje tytuł licencjata w dziedzinie finansów i ekonomii. [+]

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem kariery w biznesie, finansach korporacyjnych, bankowości, ubezpieczeniach lub firmach inwestycyjnych, Colangelo College of Business Grand Canyon University (GCU) oferuje tytuł licencjata w dziedzinie finansów i ekonomii.

Ten program ekonomii i finansów obejmuje tematy, które będą ważne dla kariery w tej dziedzinie i zgłębi każdy szczegół. W tym programie Bachelor of Science w zakresie ekonomii i finansów studiujesz międzynarodowy handel i finanse oraz badasz wzajemne relacje między międzynarodowym środowiskiem monetarnym i planowaniem finansowym dla korporacji z zagranicznymi operacjami.

[-]

BS w Hospitality Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Kawalerowie w zarządzaniu gościnnością, oferowane przez Colangelo College of Business GCU, zawierają rdzeń głównych kursów. W programie Bachelor of Science in Hospitality Management, GCU zapewnia dostęp do hotelu i pola golfowego, dzięki czemu można zdobyć umiejętności potrzebne do sukcesu w branży. [+]

Kawalerowie w zarządzaniu gościnnością, oferowane przez Colangelo College of Business GCU, zawierają rdzeń głównych kursów.

W programie Bachelor of Science in Hospitality Management , GCU zapewnia dostęp do hotelu i pola golfowego, dzięki czemu można zdobyć umiejętności potrzebne do sukcesu w branży. Pozwala to na praktyczne doświadczenia związane z uczeniem się, w tym możliwość bezpośredniego zapoznania się z zarządzaniem hotelem. Jesteś zobowiązany do zgromadzenia określonej liczby godzin płatnego lub nieopłaconego doświadczenia w branży hotelarskiej w trakcie Twojego pobytu w programie, aby spełnić wymagania dotyczące ukończenia studiów.

[-]

BS w poradnictwie z naciskiem na uzależnienie, zależność chemiczną i nadużywanie substancji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Bachelor of Science w poradnictwie z naciskiem na uzależnienia, zależności chemicznych i nadużywania substancji ma na celu przeszkolenie praktyków w zakresie poradnictwa uzależnień, uzależnienia od substancji chemicznych i leczenia uzależnień. [+]

Bachelor of Science w poradnictwie z naciskiem na uzależnienia, zależności chemicznych i nadużywania substancji ma na celu przeszkolenie praktyków w zakresie poradnictwa uzależnień, uzależnienia od substancji chemicznych i leczenia uzależnień.

Zajęcia koncentrują się na naturze warunków psychopatologicznych i ich wpływie na fizyczną, emocjonalną, społeczną, intelektualną i duchową naturę człowieka. Kursy podstawowe obejmują badanie wpływu zachowań psychopatologicznych na jednostkę, rodzinę i społeczeństwo; metody selekcji i oceny na początku leczenia; oraz zarządzanie przypadkami podczas faz leczenia. Kursy umiejętności doradczych i kurs terenowy / praktyczny uzupełniają listę zajęć. Ukończenie tego programu może kwalifikować absolwentów do spełnienia standardów dla państwowej, krajowej i międzynarodowej certyfikacji dla profesjonalnych specjalistów ds. Profilaktyki i terapeutów / usługodawców. Uczestnicy powinni skontaktować się z odpowiednią jednostką certyfikującą, aby upewnić się, że kursy spełniają wymagania certyfikacyjne.... [-]


BS w psychologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Major psychologii oferuje szeroką gamę kursów, które zwiększają naszą wiedzę na temat ludzkich działań w przeszłości i obecnie. Z tym zrozumieniem wiąże się odpowiedzialność za poprawę naszych relacji z innymi oraz pomoc innym w osiągnięciu podobnego zrozumienia i wglądu we własne zachowania. [+]

Major psychologii oferuje szeroką gamę kursów, które zwiększają naszą wiedzę na temat ludzkich działań w przeszłości i obecnie. Z tym zrozumieniem wiąże się odpowiedzialność za poprawę naszych relacji z innymi oraz pomoc innym w osiągnięciu podobnego zrozumienia i wglądu we własne zachowania.

Program pomaga przygotować ucznia na stanowiska podstawowe w agencjach i organizacjach, które starają się pomóc potrzebującym. Należy rozumieć, że wymagania dotyczące zatrudnienia na wielu stanowiskach w zawodach pomocniczych obejmują wykształcenie wyższe, wykraczające poza stopień licencjata.

[-]

BS w psychologii z naciskiem na osiągnięcia i psychologię sportu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Bachelor of Science in Psychology z naciskiem na osiągnięcia i psychologii sportu jest przeznaczony dla studentów z dużym zainteresowaniem w dziedzinach sportu, sztuki scenicznej, zdrowia i fitness lub zdrowia psychicznego. [+]

Bachelor of Science in Psychology z naciskiem na osiągnięcia i psychologii sportu jest przeznaczony dla studentów z dużym zainteresowaniem w dziedzinach sportu, sztuki scenicznej, zdrowia i fitness lub zdrowia psychicznego.

Dostosuj swoją pasję do ludzkich zachowań, ucząc się kierować osiągami na najwyższym poziomie dzięki temu sportowemu stopniowi psychologii. Psychologiczne dobre samopoczucie jest kluczowym elementem konkurencyjnej wielkości. Zapoznaj się z podstawami zdrowia behawioralnego i dowiedz się, jak wydobyć to, co najlepsze w różnych populacjach.

[-]

BS w rachunkowości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Dzięki programowi Grand Canyon University (GCU) Bachelor of Science in Accounting przygotowujesz się do przyszłej kariery zawodowej jako księgowy. Oferowane przez Colangelo College of Business GCU, poznasz podstawowe podstawy zasad i procedur księgowych i kwalifikujesz się do egzaminu Certified Management Accountant (CMA). [+]

Dzięki programowi Grand Canyon University (GCU) Bachelor of Science in Accounting przygotowujesz się do przyszłej kariery zawodowej jako księgowy. Oferowane przez Colangelo College of Business GCU, poznasz podstawowe podstawy zasad i procedur księgowych i kwalifikujesz się do egzaminu Certified Management Accountant (CMA). Możesz również kwalifikować się do egzaminu Uniform Certified Public Accountant (CPA) w większości stanów, jednocześnie kontynuując pracę w celu uzyskania 150 godzin kredytowych wymaganych do uzyskania licencji.

[-]

BS w zakresie bezpieczeństwa publicznego i zarządzania kryzysowego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Grand Canyon University Bachelor of Science in Public Safety and Emergency Management programu Grand Canyon University to program ukończenia studiów licencjackich, który zapewnia teoretyczne i stosowane podejście do kształcenia zawodowego studentów, przy jednoczesnym zapewnieniu znaczenia dla sektora bezpieczeństwa wewnętrznego i bezpieczeństwa publicznego. [+]

Grand Canyon University Bachelor of Science in Public Safety and Emergency Management programu Grand Canyon University to program ukończenia studiów licencjackich, który zapewnia teoretyczne i stosowane podejście do kształcenia zawodowego studentów, przy jednoczesnym zapewnieniu znaczenia dla sektora bezpieczeństwa wewnętrznego i bezpieczeństwa publicznego.

Program kładzie nacisk na podstawy zarządzania w sytuacjach kryzysowych, zapewniając jednocześnie interdyscyplinarny kurs w zakresie umiejętności i praktyk w zakresie planowania i zarządzania w sytuacjach kryzysowych. Kandydaci do dyplomu obejmują osoby pracujące lub pragnące pracować w jednej z kilku dziedzin, w tym zarządzanie kryzysowe, ochronę przeciwpożarową, awaryjną odpowiedź medyczną, egzekwowanie prawa, zdrowie i bezpieczeństwo środowiska oraz inne powiązane dziedziny. Program podkreśla zastosowanie metodologii badań; wykorzystanie umiejętności komunikacyjnych na poziomie osobistym, zawodowym i publicznym; oraz rozwój umiejętności zawodowych i wiedzy w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i zarządzania kryzysowego.... [-]


BS w zarządzaniu sportem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 2 więcej

Program licencjacki w zarządzaniu sportem jest w pełni akredytowany i zapewnia dogłębną eksplorację biznesu w branży sportowej w różnych obszarach tematycznych. [+]

Program licencjacki w zarządzaniu sportem jest w pełni akredytowany i zapewnia dogłębną eksplorację biznesu w branży sportowej w różnych obszarach tematycznych. Coursework w tym programie zarządzania sportem bada kluczowe umiejętności biznesowe ze szczególnym zastosowaniem do aktualnych problemów i trendów branży sportowej.

Zdobądź wstęp do planowania wydarzeń sportowych, rekreacyjnych, rozrywkowych i specjalnych, kładąc nacisk na budżetowanie, wybór witryn, sponsoring i zarządzanie obiektem.

[-]

Licencjat z Informatyki

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Studia licencjackie z dziedziny informatyki w Grand Canyon University przygotowują się do wejścia w karierę w szybko rozwijającym się obszarze technologii informacyjnej. To BS w programie informatyki zapewnia zrozumienie wartości technologii informacyjnej i tego, w jaki sposób ta profesjonalna specjalizacja może poprawić wydajność, zwiększyć wydajność i obniżyć koszty systemów korporacyjnych. [+]

Oferowane przez: Kolegium Nauki, Inżynierii i Technologii

Przegląd

Podnieś swoją bazę wiedzy IT Studia licencjackie z dziedziny informatyki w Grand Canyon University przygotowują się do wejścia w karierę w szybko rozwijającym się obszarze technologii informacyjnej. To BS w programie informatyki zapewnia zrozumienie wartości technologii informacyjnej i tego, w jaki sposób ta profesjonalna specjalizacja może poprawić wydajność, zwiększyć wydajność i obniżyć koszty systemów korporacyjnych.

Stopień licencjata w dziedzinie technologii informatycznych obejmuje technologie platformy, tworzenie sieci, zapewnienie informacji, bezpieczeństwo i zarządzanie, podstawy programowania, cloud computing, centra danych i systemy i technologie internetowe. Nauczysz się rozwiązywać problemy przy użyciu technologii i skoncentrować się na stosowanych, praktycznych zajęciach, wykorzystując dotychczasowe doświadczenia i certyfikaty.... [-]


Magister Business Analytics

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Program Master of Science in Business Analytics przygotowuje studentów do kariery w dziedzinie analityki biznesowej, koncentrując się na wykorzystaniu dużych danych, aby pomóc organizacjom podejmować decyzje taktyczne i strategiczne. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zostań ekspertem w dziedzinie analizy i danych biznesowych Program Master of Science in Business Analytics przygotowuje studentów do kariery w dziedzinie analityki biznesowej, koncentrując się na wykorzystaniu dużych danych, aby pomóc organizacjom podejmować decyzje taktyczne i strategiczne. To MS w programie analityki biznesowej jest opracowywany dla studentów, którzy mają już doświadczenie w biznesie i praktyczne doświadczenie w branży. Mistrzowie w programie analityki biznesowej służą jako zaawansowana ścieżka dydaktyczna, aby kontynuować karierę w szybko rozwijającym się otoczeniu analityki danych.... [-]


Licencjat

Bsc w administracji biznesowej z naciskiem na business intelligence

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2019 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Po uzyskaniu Bachelor of Science w Administracji Biznesowej Wielkiego Kanionu (GCU) z wyróżnieniem w Business Intelligence, będziesz gotowy na wiele opcji kariery. W BS w programie Business Intelligence, oferowanym przez Colangelo College of Business, bada się kluczowe funkcje funkcjonalne zarządzania, rachunkowości, finansów i marketingu. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zdobądź tytuł licencjata z zarządzania biznesem z naciskiem na Business Intelligence Po uzyskaniu Bachelor of Science w Administracji Biznesowej Wielkiego Kanionu (GCU) z wyróżnieniem w Business Intelligence, będziesz gotowy na wiele opcji kariery. W BS w programie Business Intelligence, oferowanym przez Colangelo College of Business, bada się kluczowe funkcje funkcjonalne zarządzania, rachunkowości, finansów i marketingu. Studiujesz też, jak wykorzystać analizę WWW w celu określenia skuteczności witryny, ze szczególnym uwzględnieniem śledzenia, przechwytywania, analizy i odczytywania ruchu w witrynie.

Stopień Outcomes ... [-]

Filmy

2016: Welcome to Grand Canyon University

Spirit :60 Commercial

Kontakt
Adres lokalizacji
3300 W. Camelback Rd.
Phoenix, AZ 85017

Phoenix, Arizona, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
6700 Jefferson St. NE, Suite D-2
Albuquerque, NM 87109

Albuquerque, New Mexico, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
10484 W. Thunderbird Blvd., Suite 102
Sun City, AZ 85351

Sun City, Arizona, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
350 W. Thomas Road
Phoenix, AZ 85013

Phoenix, Arizona, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
9201 E. Mountain View Rd., Suite 100
Scottsdale, AZ 85258

Scottsdale, Arizona, US
Media społecznościowe