Grand Canyon University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

UNIWERSYTET SNAPSHOT

Kampus

Zapraszamy do Grand Canyon University (AVV), Arizona premier prywatnym Christian University. Przez ponad 65 lat, nasz kampus Phoenix jest bramą do sukcesu licznych naukowców i liderów branży. Nasze zaangażowanie w nasz chrześcijański światopogląd odbywa się w miłosny sposób, który zapewnia większą jedność całej uczelni, a nasze podstawowe dokumenty pomagają wyrazić te przekonania i kim jesteśmy jako społeczność. Z akrów malowniczych terenów i wybitnych obiektów, zapraszamy nowej generacji studentów i specjalistów pracujących cieszyć się pełne doświadczenie uniwersyteckie.

Uniwersytet wzrostu

GCU gwałtownie rośnie z planami dalszej ekspansji. Od 2009 roku zainwestowaliśmy miliony na uniwersytet, aby poprawić jakość oferowanych naukowych i doświadczeń studenckich. Infrastruktura ta obejmuje nowe sale lekcyjne, laboratoria, biblioteki, ośrodki pomocy dla studentów, akademików i obiektów rekreacyjnych. Jesienią 2016 roku przyjęliśmy rekordową liczbę studentów do naszego kampusu w Phoenix i planujemy rozszerzyć liczbę uczniów i szkoły.

Nasza uczelnia kontynuuje również dostosować się do naszych rosnących online i wieczorne społeczności studenckich. Mamy dziesiątki tysięcy uczniów uczęszczających do klasy internetowych z całego świata. Z kolei stale udoskonalić nasze platformy cyfrowe, aby zapewnić wyjątkową doświadczenie kampusu AVV do ustawień wirtualnych. Jesteśmy również budowę dodatkowych miejscach kampusu, aby pomóc w pełnym wymiarze godzin, a wieczorem uczestniczyć uczniowie klasy bliżej domu.

"Nowy" jest przekazywany w całym kampusie GCU. Jesienią 2016 r. Zakończyliśmy budowę na 173.447 stóp kwadratowych, nowoczesnym budynku inżynieryjnym, zaprojektowanym z myślą o obsłudze naszej coraz większej liczby studentów studiujących w głównych kierunkach STEM. Otworzyliśmy trzy nowe budynki mieszkalne na terenie kampusu dla wyższych klas. W ramach naszej inicjatywy, aby w ciągu najbliższych dwóch lat wprowadzić do kampusu 10 nowych obiektów sportowych, jesienią 2016 udostępniliśmy nowy, 6000 miejscowy stadion GCU, do którego należą drużyny piłkarskie NCAA Division I.

GCU rozszerzyła również poza kampusu o nowe właściwości. Hotel GCU położony jest w pobliżu kampusu i oferuje niedrogie pokoje oraz odnowione pokoje - idealne miejsce na pobyt w rodzinnych rodzinach. Canyon 49 Grill, położony w hotelu, oferuje doskonałe lokalne spotkanie, pyszne jedzenie, przyjazną rodzinną atmosferę oraz mnóstwo ducha i gościnności Lope. Poznaj hotel GCU, odwiedzając gcuhotel.com; Kliknij na jadalnia, aby otworzyć menu Canyon 49 Grill. Firma Grand Canyon Beverage Company, również zlokalizowana w hotelu i na kampusie, oferuje znakomite napoje, w tym kawę, herbatę i napoje specjalne.

Doświadczenie Student AVV

Na AVV, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się pełną doświadczenia uczelni z NCAA Division I lekkoatletyka ktĂłrych stylu akademików, popularne gastronomicznych, zabawnych zdarzeń i klubów i organizacji. studenci Tradycyjny, forum i wieczorne są równie cenione członków naszej społeczności i otrzyma pełny dostęp do zasobów kampusu i wydarzeń w AVV.

Misja i wizja firmy GCU

Wizja

GCU jest wiodącym uniwersytetem chrześcijańskim, kształcącym studentów w prowadzeniu i obsłudze.

Misja

Uniwersytet Wielkiego Kanionu przygotowuje uczniów do uczestnictwa w globalnych obywatelach, krytycznych myśliciach, skutecznych komunikatorach i odpowiedzialnych liderach, oferując naukowe wyzwań, oparte na wartościach program nauczania z kontekstu naszego chrześcijańskiego dziedzictwa.Chrześcijański światopogląd: Absolwenci GCU będą mogli wyrazić aspekty chrześcijańskiego światopoglądu, które wpływają na ludzką wartość i godność, etyczne podejmowanie decyzji, dyscypliny akademickie i powołanie.

"Albowiem jest jeden Bóg i jeden pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus". (1 Tymoteusza 2: 5)

Globalne obywatele: Wszyscy obywatele uczą się z empatią, unikając etnocentryzmu i przyjmują rzeczywistość, że ludzie są inni. Doceniają szeroki zakres perspektyw dotyczących historii, religii, systemów wartościowania i wielu innych aspektów życia. Obywatelstwo globalne oznacza, że ​​poprzez zrozumienie innych uczymy się rozumieć samych siebie.

"Ten sam Pan jest Panem wszystkich i bogatym błogosławieństwem wszystkich, którzy go wzywają". (Rzymian 10: 12b)

Skuteczne komunikatory: Skuteczni komunikatorzy doskonalą się w zakresie biegłości językowej, rozumieją, jak pisane słowo wpływa na intelektualnie i emocjonalnie, i są kwestionowane w celu wykorzystania nowych miejsc i sposobów komunikacji.

"Niech słowa moje usta i medytacja mego serca będą miłe w oczach twoich, o Panie". (Psalm 19:14)

Odpowiedzialni przywódcy: Odpowiedzialni przywódcy opierają się na rzeczywistości świata, akceptują skutki wyboru i starają się bezinteresownie pomagać innym sprostać ich największym potencjałom poprzez przywództwo sługi.

"Zamiast tego, kto chce stać się wielką wśród was, musi być twoim sługą". (Mateusza 20:26)

Krytycy myślą: Krytyczni myśliciele pracują nad jasnością i logiką. Zadają pytania i zdobywają wiedzę, aby uniknąć ślepej akceptacji pomysłów, szukając rozwiązań, a nie zastanawiając się nad problemami.

"Postaraj się, abyś przedstawił się Bogu jako jeden zatwierdzony, robotnik, który nie musi się wstydzić i właściwie radzi sobie z prawdą". (2 Tymoteusza 2:15)

Http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

Https://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć BScs - OnlineStudies » Widzieć MSc - OnlineStudies » Widzieć BScs - HealthcareStudies » Widzieć MSc - HealthcareStudies » Widzieć Studia doktoranckie » Widzieć Magisterskie » Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć Doktorat » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BA

Ba W Historii Dla Szkoły średniej - Wstępna Licencja Nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Nauczyciele z dzisiejszej szkoły średniej stoją przed niepowtarzalnymi wyzwaniami. Oprócz nauczania młodych umysłów, nauczyciele czasami mają do czynienia z sytuacjami, które mogłyby przynieść korzyść ze standardów etycznych. Dyrektorzy poszukują wychowawców posiadających etyczną siłę, oprócz połączenia wiedzy o treści i umiejętności dydaktycznych. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych

Przegląd

Postrzegaj klasę

Nauczyciele z dzisiejszej szkoły średniej stoją przed niepowtarzalnymi wyzwaniami. Oprócz nauczania młodych umysłów, nauczyciele czasami mają do czynienia z sytuacjami, które mogłyby przynieść korzyść ze standardów etycznych. Nauczyciele poszukują wychowawców, którzy posiadają siłę etyczną, oprócz połączenia wiedzy o treści i umiejętności nauczania. * Jeśli chcesz przyczynić się do swojej społeczności, stając się pedagogiem, licencjat z Uniwersytetu Wielkiego Kanionu (GCU) w historii kształcenia średniego może pomóc Ci stać się szkołami średnimi lub licealistycznymi badaniami społecznymi lub nauczycielami historii. Kolegium Nauk Humanistycznych i Nauk Społecznych oferuje ten program nauczania historii nauczycieli, aby zapewnić solidne podstawy w treści historycznej i umiejętnościach w klasie dla udanej kariery w nauczaniu w programie nauczania z udziałem nauk chrześcijańskich i etycznych.... [-]


Ba W Języku Angielskim Na Poziomie Szkoły średniej - Wstępna Licencja Nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Licencjat z języka angielskiego na uniwersytecie Grand Canyon University (GCU) liczy na zapewnienie przyszłym nauczycielom średnich i średnich szkół wiedzy i praktycznych szkoleń, które będą potrzebne do uzyskania pomyślnych nauczycieli języka angielskiego w jutrzejszych, różnorodnych i szybko zmieniających się klasach. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych

Przegląd

Przygotuj się na licencjonowanego nauczyciela języka angielskiego w szkole średniej

Licencjat z języka angielskiego na uniwersytecie Grand Canyon University (GCU) liczy na zapewnienie przyszłym nauczycielom średnich i średnich szkół wiedzy i praktycznych szkoleń, które będą potrzebne do uzyskania pomyślnych nauczycieli języka angielskiego w jutrzejszych, różnorodnych i szybko zmieniających się klasach.

To Bachelor of Arts w języku angielskim program jest dostępny w Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych w związku z Kolegium Edukacji. Po ukończeniu studiów licencjackich w programie stopnia średniego stopnia, będziesz spełniał wymagania dla świadectwa średniego w języku angielskim. Będziesz także ubiegać się o przyjęcie w szkołach średnich i wyższych klasach, które pozwalają nauczyć w klasach 5-12.... [-]


BSc

B.Sc. W Edukacji Wczesnoszkolnej - Wstępna Licencja Nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Przygotuj się na karierę w nauczaniu niemowląt przez uczniów szkół podstawowych z tytułem Bachelor of Science in Early Childhood Education. Badaj rozwój dziecka i wczesne interwencje dla dzieci od urodzenia do pre-K i opanuj wiedzę niezbędną do uzyskania stopni licencjackich K-3. [+]

Program początkowy - prowadzi do wstępnej licencji nauczyciela

Oferowane przez: College of Education

Przegląd

Zarabiaj licencjatów w edukacji wczesnoszkolnej

Przygotuj się na karierę w nauczaniu niemowląt przez uczniów szkół podstawowych z tytułem Bachelor of Science in Early Childhood Education. Badaj rozwój dziecka i wczesne interwencje dla dzieci od urodzenia do pre-K i opanuj wiedzę niezbędną do uzyskania stopni licencjackich K-3. Oferowane przez College of Education, ten kawalerowie w program edukacji wczesnego dzieciństwa zapewnia podstawy do nauczania i zajęć, aby przygotować się do zostania wysoko wykwalifikowanym nauczycielem. W małych, dynamicznych środowiskach akademickich, zanurz się w dyskusje prowadzone przez wykładowców z innymi pasjonatami z zakresu wczesnej edukacji. Zapoznaj się z koncepcjami, które wprowadzą Cię w nauczanie i uczenie się w klasie XXI wieku oraz strategie budowania umiejętności czytania i pisania u dzieci, w wieku do ośmiu lat. Doświadczenia praktykowane w ramach programu online dla początkujących w programie wczesnego dzieciństwa pozwalają na stosowanie metod instruktażowych i pracę z uczniami w różnym wieku, intelekcie i kulturach. Wszystkie zajęcia w tym programie są zgodne z krajowymi standardami nauczania. Programy prowadzące do uzyskania certyfikacji nauczyciela mogą wymagać praktycznych godzin, egzaminów państwowych, nauczania studentów i rekomendacji instytucjonalnych Grand Canyon University .... [-]


B.Sc. W Marketingu I Reklamie

Online Stacjonarne 8 - 15 tygodnie September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Grand Canyon University Bachelor of Science in Marketing and Advertising Grand Canyon University , oferowany przez Colangelo College of Business w Phoenix, przygotowuje studentów do rywalizacji o podstawowe stanowiska kierownicze i reklamowe w marketingu korporacyjnym, komunikacji cyfrowej i reklamie produktów i usług globalnych rynki. Absolwenci studiów licencjackich w programie marketingowym i reklamowym będą mogli strategicznie analizować badania i dane branżowe, ponieważ odnoszą się do potrzeb biznesowych; stosować krytyczne myślenie, aby tworzyć etyczne i optymalne rozwiązania biznesowe; i formułować cele marketingowe, zarządzać decyzjami marketingowymi i stosować strategie zarządzania relacjami z klientami. [+]

PrzeglądPracuj nad kreatywną karierą w marketingu

Grand Canyon University Bachelor of Science in Marketing and Advertising Grand Canyon University , oferowany przez Colangelo College of Business w Phoenix, przygotowuje studentów do rywalizacji o podstawowe stanowiska kierownicze i reklamowe w marketingu korporacyjnym, komunikacji cyfrowej i reklamie produktów i usług globalnych rynki.

Wyniki stopniaNaucz się taktyki promocyjnej i marketingowej

Absolwenci studiów licencjackich w programie marketingowym i reklamowym będą mogli strategicznie analizować badania i dane branżowe, ponieważ odnoszą się do potrzeb biznesowych; stosować krytyczne myślenie, aby tworzyć etyczne i optymalne rozwiązania biznesowe; i formułować cele marketingowe, zarządzać decyzjami marketingowymi i stosować strategie zarządzania relacjami z klientami.... [-]


B.Sc. W Studiach Przedsiębiorczości

Online Stacjonarne 8 - 15 tygodnie September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Grand Canyon University Bachelor of Science in Marketing and Advertising Grand Canyon University , oferowany przez Colangelo College of Business w Phoenix, przygotowuje studentów do rywalizacji o podstawowe stanowiska kierownicze i reklamowe w marketingu korporacyjnym, komunikacji cyfrowej i reklamie produktów i usług globalnych rynki. Absolwenci studiów licencjackich w programie marketingowym i reklamowym będą mogli strategicznie analizować badania i dane branżowe, ponieważ odnoszą się do potrzeb biznesowych; stosować krytyczne myślenie, aby tworzyć etyczne i optymalne rozwiązania biznesowe; i formułować cele marketingowe, zarządzać decyzjami marketingowymi i stosować strategie zarządzania relacjami z klientami. [+]

O

Grand Canyon University Bachelor of Science in Marketing and Advertising Grand Canyon University , oferowany przez Colangelo College of Business w Phoenix, przygotowuje studentów do rywalizacji o podstawowe stanowiska kierownicze i reklamowe w marketingu korporacyjnym, komunikacji cyfrowej i reklamie produktów i usług globalnych rynki. Absolwenci studiów licencjackich w programie marketingowym i reklamowym będą mogli strategicznie analizować badania i dane branżowe, ponieważ odnoszą się do potrzeb biznesowych; stosować krytyczne myślenie, aby tworzyć etyczne i optymalne rozwiązania biznesowe; i formułować cele marketingowe, zarządzać decyzjami marketingowymi i stosować strategie zarządzania relacjami z klientami.... [-]


B.Sc. W Technologii Informacyjnej Z Naciskiem Na Cyberbezpieczeństwo

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Grand Canyon University Bachelor of Science w technologii informacyjnej z naciskiem na Cyber ​​Security przygotowuje Cię do wejścia w szybko rozwijającą się dziedzinę technologii informacyjnej popytu. [+]

Oferowane przez: College of Science, Engineering,

Przegląd

Rozwijaj swój skillset w cyberbezpieczeństwie Grand Canyon University Bachelor of Science w technologii informacyjnej z naciskiem na Cyber ​​Security przygotowuje Cię do wejścia w szybko rozwijającą się dziedzinę technologii informacyjnej popytu. Jeśli szukasz licencjata w zakresie cyberbezpieczeństwa, ale także chcesz uzyskać dogłębne zrozumienie wartości IT, to ten stopień może być dla Ciebie. Dowiedz się, w jaki sposób może poprawić wydajność firmy, zwiększyć wydajność organizacji i obniżyć koszty systemów dla przedsiębiorstw. Kawalerowie informatyki, z naciskiem na program cyberbezpieczeństwa, koncentrują się na podstawowych kompetencjach dotyczących biznesu opartego na IT, technologii oprogramowania i narzędzi, systemów informatycznych dla przedsiębiorstw oraz bezpieczeństwa cybernetycznego.... [-]


Bsc W Badaniach Edukacyjnych - Brak Licencjonowania

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Pogłębiać swoje rozumienie wykształcenia i nauczania oraz inspirować przemianą na poziomie Bachelor of Science in Educational Studies. [+]

Początkowy program - nie prowadzi do wstępnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Oświaty

Przegląd

Podejmij kroki do studiów licencjackich w zakresie edukacji

Pogłębiać swoje rozumienie wykształcenia i nauczania oraz inspirować przemianą na poziomie Bachelor of Science in Educational Studies. Oferowany on-line i na kampusie uniwersyteckim Grand Canyon University przez Kolegium Oświaty ten program studiów o profilu edukacyjnym krytycznie analizuje praktyki pedagogiczne i analizuje pojęcia analityczne z koncepcji nauczania w klasie. Wykorzystując wiedzę zdobytą na podstawie naszego intensywnego programu nauczania, możesz przygotować się na przyszłą karierę, która ma poprawić środowisko nauki XXI wieku.... [-]


Bsc W Badaniach Przedsiębiorczych

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Oferowany przez Colangelo College w Grand Canyon University, Bachelor of Science in Entrepreneurial Studies Program przygotowuje się do pisania i przynieść życie do strategicznego planu biznesowego. W małych, dynamicznych grupach uczenia się, doskonalić sztukę tworzenia sieci i budowania relacji między ekspertami i rówieśnikami. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zyskaj swój poziom w przedsiębiorczości Przekształć pomysły biznesowe w działania z wiedzą i umiejętnościami, aby finansować, rozwijać i utrzymywać swoje przedsiębiorstwo. Oferowany przez Colangelo College w Grand Canyon University, Bachelor of Science in Entrepreneurial Studies Program przygotowuje się do pisania i przynieść życie do strategicznego planu biznesowego. W małych, dynamicznych grupach uczenia się, doskonalić sztukę tworzenia sieci i budowania relacji między ekspertami i rówieśnikami.

W tym Bachelor of Science w zakresie przedsiębiorczości, zbadasz kroki w celu pielęgnowania i wprowadzania innowacji na rynek produktów i usług. Dzięki zajęciu usprawnionym do przyspieszenia nauki, zdobądź pogłębione zrozumienie public relations, zarządzanie operacjami i etyczne przywództwo, jednocześnie badając fundamenty finansów i rachunkowości. Nasz rygorystyczny program nauczania łączy w sobie szeroki przegląd rozwoju biznesu z praktycznym przeanalizowaniem koncepcji przedsiębiorczości i przedsiębiorczości.... [-]


Bsc W Biznesie Dla Szkół średnich - Wstępna Licencja Nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Z Colangelo College of Business "Bachelor of Science w Biznesie dla Szkół Średnich", możesz zainspirować przyszłych kadry kierowniczej do osiągnięcia sukcesu firmy i innowacji przedsiębiorczych. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Naucz się przedsiębiorczości dla przyszłych kadry kierowniczej

Z Colangelo College of Business "Bachelor of Science w Biznesie dla Szkół Średnich", możesz zainspirować przyszłych kadry kierowniczej do osiągnięcia sukcesu firmy i innowacji przedsiębiorczych. Ten stopień licencjata biznesowego, oferowany w połączeniu z Kolegium Edukacji, zapewnia umiejętności i poświadczenie nauczania kursów biznesowych i ekonomicznych w ustawieniach gimnazjum i szkoły średniej. Nasza akredytacja regionalna i zatwierdzona przez program Arizona State Board of Education zgodność z profesjonalnym standardem nauczania i powiązanymi normami krajowymi, przygotowująca do rozpoczęcia wstępnej licencjonowania nauczycieli.... [-]


Bsc W Edukacji Elementarnej - Wstępna Licencja Nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Kolegium Nauk o Wychowaniu Edukacji Podstawowej oferuje doskonałą równowagę między teorią i doświadczeniem w terenie, aby przygotować przyszłych 1-8 wychowawców. W tym podstawowym programie edukacji możesz zdobyć wiedzę, aby skutecznie prowadzić w dzisiejszej klasie. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Oświaty

Przegląd

Zdobądź licencję na nauczanie w szkołach podstawowych i średnich

Kolegium Nauk o Wychowaniu Edukacji Podstawowej oferuje doskonałą równowagę między teorią i doświadczeniem w terenie, aby przygotować przyszłych 1-8 wychowawców. W tym podstawowym programie edukacji możesz zdobyć wiedzę, aby skutecznie prowadzić w dzisiejszej klasie. Zapoznaj się z wiedzą o treści i zwiększysz zrozumienie pedagogiki pod kierunkiem wydziału ekspertów. To kawalerzy w podstawowym programie edukacyjnym, zatwierdzony przez Arizona State Board of Education, prowadzi do wstępnej licencjonowania nauczycieli szkół podstawowych i średnich.... [-]


Bsc W Edukacji Elementarnej I Edukacji Specjalnej - Wstępna Licencja Nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Z licencją nauk ścisłych w dziedzinie kształcenia podstawowego i kształcenia specjalnego podwójny stopień, można zdobyć wiedzę, aby wspierać studentów z różnych potrzeb edukacyjnych. Akademicki Akademii Grand Canyon University (GCU) i Arizona State Board of Education zatwierdzają licencjat z dziedziny edukacji podstawowej w programie edukacji specjalnej, zapewniający wiedzę i przygotowanie do nauczania dyplomów. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Oświaty

Przegląd

Wpływ na dzieci o różnorodnych możliwościach uczenia się

Z licencją nauk ścisłych w dziedzinie kształcenia podstawowego i kształcenia specjalnego podwójny stopień, można zdobyć wiedzę, aby wspierać studentów z różnych potrzeb edukacyjnych. Akademicki Akademii Grand Canyon University (GCU) i Arizona State Board of Education zatwierdzają licencjat z dziedziny edukacji podstawowej w programie edukacji specjalnej, zapewniający wiedzę i przygotowanie do nauczania dyplomów. Oferowany przez Kolegium Edukacji ten podwójny program studiów jest dostępny online, w wieczornych kohortach lub w naszym tradycyjnym kampusie w Phoenix.... [-]


Bsc W Edukacji Elementarnej Z Naciskiem Na Język Angielski Jako Drugi Język - Wstępna Licencja Nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Pomóż innym opanować język angielski w College of Education w dziedzinie nauk przyrodniczych z naciskiem na język angielski jako drugi język (ESL). [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Oświaty

Przegląd

Pomagaj uczniom podstawowym w języku angielskim

Pomóż innym opanować język angielski w College of Education w dziedzinie nauk przyrodniczych z naciskiem na język angielski jako drugi język (ESL). Zaprojektowany z myślą o nauczycielach z elementarnych i średnich szkół spełniają różnorodne wymagania współczesnej klasy, stopień licencjata w podstawowym programie edukacyjnym jest regionalnie akredytowany i zatwierdzony przez Arizona State Board of Education. Wszystkie kursy są bezpośrednio dostosowane do profesjonalnych standardów nauczania i związanych z nimi standardów krajowych dotyczących Konsorcjum Liderów Liderów Szkolnictwa Międzypaństwowego (ISLLC) i Rady Skłaniającej Wychowanie do Oświaty (ELCC).... [-]


Bsc W Edukacji Na Wczesnym Dzieciństwie I Wczesnego Dzieciństwa Specjalnej Edukacji

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Naucz się rozpoznawać i pomagać dzieciom przezwyciężyć opóźnienia rozwojowe z tytułu licencjata nauk ścisłych i edukacji specjalnej. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Oświaty

Przegląd

Umieść wyjątkowe dzieci na drodze do sukcesu

Naucz się rozpoznawać i pomagać dzieciom przezwyciężyć opóźnienia rozwojowe z tytułu licencjata nauk ścisłych i edukacji specjalnej. Określ swoją pasję wychowania małych dzieci podczas przygotowywania się do certyfikacji w edukacji na wczesnym dzieciństwie oraz edukacji specjalnej wczesnego dzieciństwa w państwach, w których ma to zastosowanie.

Ponieważ rozszerzono zdolność rozpoznawania opóźnień rozwojowych we wczesnym życiu, ma też zapotrzebowanie na nauczycieli przygotowanych specjalnie do nauczania. Zbuduj swoje umiejętności w zakresie zarządzania klasą i pedagogiki, a także uczą się strategii na rzecz zaangażowania rodziny, społeczności i klinicznych w zaspokajanie potrzeb wyjątkowych dzieci.... [-]


Bsc W Matematyce Dla Szkoły średniej Początkowego Programu - Wstępna Licencja Nauczyciela

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Uniwersytet Wielkiego Kanionu (GCU) oferuje licencjat z matematyki dla programu studiów drugiego stopnia w celu zapewnienia przyszłym nauczycielom średnich i wyższych szkół wiedzy z zakresu matematyki oraz praktycznych szkoleń, które będą potrzebne nauczycielom matematyki w jutrzejszych, różnorodnych i szybko zmieniających się klasach. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Nauk Humanistycznych i Społecznych

Przegląd

Przygotuj się do licencjonowanego nauczyciela matematyki w szkolnictwie średnim

Uniwersytet Wielkiego Kanionu (GCU) oferuje licencjat z matematyki dla programu studiów drugiego stopnia w celu zapewnienia przyszłym nauczycielom średnich i wyższych szkół wiedzy z zakresu matematyki oraz praktycznych szkoleń, które będą potrzebne nauczycielom matematyki w jutrzejszych, różnorodnych i szybko zmieniających się klasach.

Licencjat z matematyki na poziomie szkoły średniej jest dostępny w ramach wspólnego przedsięwzięcia pomiędzy Kolegium Nauk Humanistycznych i Nauk Społecznych GCU oraz Kolegium Edukacji. Po ukończeniu studiów licencjackich w programie matematyki zdobędziesz podstawowe umiejętności i narzędzia niezbędne do uzyskania świadectwa średniego w matematyce. Będziesz także ubiegać się o zatwierdzenie średniej klasy, które pozwoli Ci nauczyć uczniów szkół średnich i szkół średnich.... [-]


Bsc W Podstawowej Edukacji Ze Szczególnym Uwzględnieniem Edukacji Chrześcijańskiej

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Kolegium Nauk o Obronności w Edukacji Podstawowej z naciskiem na edukację chrześcijańską przygotowuje wychowawców w klasie 1-8, aby zapewnić wysokiej jakości przeżycia edukacyjne skoncentrowane na Chrystusie. [+]

Pierwszy Program - prowadzi do pierwotnego licencjonowania nauczycieli

Oferowane przez: Kolegium Oświaty

Przegląd

Promowanie doskonałości w edukacji opartej na wyznaniu

Kolegium Nauk o Obronności w Edukacji Podstawowej z naciskiem na edukację chrześcijańską przygotowuje wychowawców w klasie 1-8, aby zapewnić wysokiej jakości przeżycia edukacyjne skoncentrowane na Chrystusie. Oferowane we współpracy z Wielkim Kanadyjnym Seminarium Teologiczne, to licencjackie w podstawowym programie nauczania stopnia prowadzi do wstępnej licencjonowania dla nauczycieli szkół podstawowych i średnich, podczas szkolenia w wielu aspektach formacji chrześcijańskiej.... [-]


Bsc W Programowaniu Komputerowym

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

W studiach licencjackich w dziedzinie programowania komputerowego, oferowanych przez College of Science, Inżynieria i technologia w Grand Canyon University, oprócz rozwoju oprogramowania zwiększa się znajomość Javy, C # i SQL. [+]

Oferowane przez: Kolegium Nauki, Inżynierii i Technologii

Przegląd

Zarabiaj swój poziom programowania komputerowego W studiach licencjackich w dziedzinie programowania komputerowego, oferowanych przez College of Science, Inżynieria i technologia w Grand Canyon University, oprócz rozwoju oprogramowania zwiększa się znajomość Javy, C # i SQL. W tym programie studiujesz postępy w zakresie języków programowania komputerowego, od "Hello World" do cyfrowego oprogramowania i aplikacji z XXI wieku. Wraz ze wzrostem uzależnienia od technologii od społeczeństwa jest duże zapotrzebowanie na specjalistów specjalizujących się w programowaniu.

Korzystając z podstawowego podejścia do twojego wykształcenia, ten program programowania stopnia programowania zaczyna się od kursów, aby zaprowadzić Cię do chrześcijańskiego światopoglądu, skutecznej komunikacji i myślenia krytycznego. W małych dynamicznych środowiskach edukacyjnych jesteś nastawiony na zasady badań i pisanie techniczne, zaawansowane koncepcje bezpieczeństwa i programowania. Duży nacisk kładzie się na rozwój oprogramowania i aplikacji bazodanowych w całym programie, aby przygotować się na zmiany trendów w technologii.... [-]


Bsc W Stosowanej Analityce Biznesowej

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Bachelor of Science w Applied Business Analytics jest skierowany do studentów, którzy mają umysł biznesowy i skłonność do danych i analityki [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zastosuj wiedzę biznesową i umiejętności analityczne Bachelor of Science w Applied Business Analytics jest skierowany do studentów, którzy mają umysł biznesowy i skłonność do danych i analityki. Uzyskanie danych dotyczących umiejętności pracy z zestawami danych w celu znalezienia sensu wraz z umiejętnościami analizy, które obejmują definiowanie i wdrażanie modeli, aby uzyskać wiedzę na temat przewidywania, co może się wydarzyć lub zalecać przebieg działań.

Dzięki tym przenoszącemu się programowi analityki biznesowej bada się podstawy struktur baz danych, wyszukiwania danych i modelowania analitycznego. Obserwujesz również rolę zarządzania i etyki w dziedzinie technologii informacyjnych ze szczególnym naciskiem na przygotowanie do audytu, przestrzeganie przepisów rządowych i zrozumienie kwestii związanych z ochroną danych. Ponieważ analizy i technologie są często splecione, zarządzanie programami informacyjnymi jest również uwzględniane w programie.... [-]


Bsc W Stosowanych Systemach Informacyjnych

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

BS w programie informatycznych systemów jest przeznaczony dla osób, które mają umysł biznesowy i skłonność do technologii systemów informacyjnych. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Utwórz swoją przyszłość w biznesie i technologii Licencjat z uniwersytetu w Grand Canyon University w programie studiów informatycznych stosowanych w biznesie informatycznym bada podstawy systemów i technologii informacyjnych, w tym programowania, zasad zarządzania bazą danych, tworzenia sieci, zarządzania projektami informatycznymi oraz aspektów etycznych związanych z zarządzaniem IT. BS w programie informatycznych systemów jest przeznaczony dla osób, które mają umysł biznesowy i skłonność do technologii systemów informacyjnych.

Zyskaj bazę danych, programowanie i administrowanie systemem, a także umiejętności związane z wykorzystaniem systemów informacyjnych, aby pomóc organizacjom osiągnąć sukces. Ten stosowany system informatyczny ma na celu zbudowanie istniejącej podstawy wybranych obszarów działalności, w tym rachunkowości, finansów, marketingu i zarządzania. Umiejętności opracowane w tym programie obejmują komputer, techniczne, rozwiązywanie problemów, silną etykę pracy i umiejętności myślenia krytycznego.... [-]


Bsc W Systemach Informacyjnych

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Licencjat z uniwersytetu w Grand Canyon University w dziedzinie systemów informatycznych, oferowany przez Colangelo College of Business, zapewnia te umiejętności, przygotowując się do kariery w zarządzaniu technologiami i systemami informatycznymi. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zdobądź tytuł licencjata w systemach informatycznych W miarę postępu technologicznego potrzeba osobom posiadającym umiejętności w zakresie systemów informacyjnych nadal wzrasta. Osoby z doświadczeniem zawodowym z systemami technologicznymi oprócz umiejętności przywódczych i wiedzy biznesowej będą miały przewagę konkurencyjną na dzisiejszym rynku pracy. Licencjat z uniwersytetu w Grand Canyon University w dziedzinie systemów informatycznych, oferowany przez Colangelo College of Business, zapewnia te umiejętności, przygotowując się do kariery w zarządzaniu technologiami i systemami informatycznymi.

... [-]

Licencjat Z Informatyki

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Studia licencjackie z dziedziny informatyki w Grand Canyon University przygotowują się do wejścia w karierę w szybko rozwijającym się obszarze technologii informacyjnej. To BS w programie informatyki zapewnia zrozumienie wartości technologii informacyjnej i tego, w jaki sposób ta profesjonalna specjalizacja może poprawić wydajność, zwiększyć wydajność i obniżyć koszty systemów korporacyjnych. [+]

Oferowane przez: Kolegium Nauki, Inżynierii i Technologii

Przegląd

Podnieś swoją bazę wiedzy IT Studia licencjackie z dziedziny informatyki w Grand Canyon University przygotowują się do wejścia w karierę w szybko rozwijającym się obszarze technologii informacyjnej. To BS w programie informatyki zapewnia zrozumienie wartości technologii informacyjnej i tego, w jaki sposób ta profesjonalna specjalizacja może poprawić wydajność, zwiększyć wydajność i obniżyć koszty systemów korporacyjnych.

Stopień licencjata w dziedzinie technologii informatycznych obejmuje technologie platformy, tworzenie sieci, zapewnienie informacji, bezpieczeństwo i zarządzanie, podstawy programowania, cloud computing, centra danych i systemy i technologie internetowe. Nauczysz się rozwiązywać problemy przy użyciu technologii i skoncentrować się na stosowanych, praktycznych zajęciach, wykorzystując dotychczasowe doświadczenia i certyfikaty.... [-]


Magister Business Analytics

Online Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 3 więcej

Program Master of Science in Business Analytics przygotowuje studentów do kariery w dziedzinie analityki biznesowej, koncentrując się na wykorzystaniu dużych danych, aby pomóc organizacjom podejmować decyzje taktyczne i strategiczne. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zostań ekspertem w dziedzinie analizy i danych biznesowych Program Master of Science in Business Analytics przygotowuje studentów do kariery w dziedzinie analityki biznesowej, koncentrując się na wykorzystaniu dużych danych, aby pomóc organizacjom podejmować decyzje taktyczne i strategiczne. To MS w programie analityki biznesowej jest opracowywany dla studentów, którzy mają już doświadczenie w biznesie i praktyczne doświadczenie w branży. Mistrzowie w programie analityki biznesowej służą jako zaawansowana ścieżka dydaktyczna, aby kontynuować karierę w szybko rozwijającym się otoczeniu analityki danych.... [-]


Licencjat

Bsc W Administracji Biznesowej Z Naciskiem Na Business Intelligence

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Stany Zjednoczone Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 więcej

Po uzyskaniu Bachelor of Science w Administracji Biznesowej Wielkiego Kanionu (GCU) z wyróżnieniem w Business Intelligence, będziesz gotowy na wiele opcji kariery. W BS w programie Business Intelligence, oferowanym przez Colangelo College of Business, bada się kluczowe funkcje funkcjonalne zarządzania, rachunkowości, finansów i marketingu. [+]

Oferowane przez: Colangelo College of Business

Przegląd

Zdobądź tytuł licencjata z zarządzania biznesem z naciskiem na Business Intelligence Po uzyskaniu Bachelor of Science w Administracji Biznesowej Wielkiego Kanionu (GCU) z wyróżnieniem w Business Intelligence, będziesz gotowy na wiele opcji kariery. W BS w programie Business Intelligence, oferowanym przez Colangelo College of Business, bada się kluczowe funkcje funkcjonalne zarządzania, rachunkowości, finansów i marketingu. Studiujesz też, jak wykorzystać analizę WWW w celu określenia skuteczności witryny, ze szczególnym uwzględnieniem śledzenia, przechwytywania, analizy i odczytywania ruchu w witrynie.

Stopień Outcomes ... [-]

Filmy

2016: Welcome to Grand Canyon University

Spirit :60 Commercial

Kontakt
Adres lokalizacji
3300 W. Camelback Rd.
Phoenix, AZ 85017

Phoenix, Arizona, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
6700 Jefferson St. NE, Suite D-2
Albuquerque, NM 87109

Albuquerque, New Mexico, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
10484 W. Thunderbird Blvd., Suite 102
Sun City, AZ 85351

Sun City, Arizona, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
350 W. Thomas Road
Phoenix, AZ 85013

Phoenix, Arizona, US
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
9201 E. Mountain View Rd., Suite 100
Scottsdale, AZ 85258

Scottsdale, Arizona, US
Media społecznościowe