Green River College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Możesz iść gdziekolwiek tutaj.

Green River College Międzynarodowe Programy szczyci się wspaniałą obsługę, że oferuje do każdej i każdego z naszych uczniów. Naszym celem jest pomóc Ci osiągnąć swoje marzenie, czy przenieść do górnej uczelni, lepiej swój angielski lub doświadczenie amerykańskiego życia uczelni.

Green River - Lider transferu uczelni

Nasz program do transferu 2 + 2 oferuje studentom możliwość rozpoczęcia stopień ich czteroletniego licencjata. Program Transfer oferuje kursy równoważne do dwóch pierwszych lat studiów wyższych. Studenci mogą wziąć dwa lata w Green River College, a następnie przenieść się do uczelni do ukończenia stopnia cztery lata.

Nasi studenci są dopuszczone do wielu najlepszych uniwersytetów świata * 100, a wg Shanghai Jiaotong University, w tym:

Brown University, California State University, Cornell University, Hawaii Pacific University, Indiana University, Johns Hopkins, Ohio State University, Parsons School of Design, Pratt Institute, Purdue University, San Jose State University, University Seattle, Tufts University, UC Berkeley, UC Santa Barbara, UCLA, UNC - Chapel Hill, University of Michigan, University of Minnesota, University of Oregon, University of Pennsylvania, University of Southern California, University of Texas w Austin, University of Virginia, University of Washington, University of Wisconsin w stanie Waszyngton Uniwersytet * Uwaga: Wstęp do selektywnych uczelni jest bardzo konkurencyjny.

Green River College studenci są dopuszczone do setek uniwersytetów na całym USA. Studenci zdobywają kwalifikacje niezbędne do dopuszczenia w Green River i transfer do najlepszych uniwersytetów jak juniorów III roku. Wstęp nie jest gwarantowane, ale nasi uczniowie są bardzo skuteczne w uzyskaniu dopuszczenia do najlepszych uniwersytetów.

Wymagania Edukacja

W celu uzyskania tytułu licencjata w USA, wszyscy studenci muszą wypełnić szczegółowe wymagania dotyczące ich dur, a także ogólne wymagania edukacyjne, które stanowią fundament nauczania w różnych dziedzinach, w tym matematyki, pisania, nauki, nauki społeczne i humanistyczne. Studenci mają swobodę wyboru klasy ich wyboru z ogólnych kategorii. Na przykład, w kategorii "Nauki społeczne", studenci mogą wybrać jeden z następujących przedmiotów: socjologia, psychologia, politologia, historia, geografia i inne. Kategoria humanistyczne obejmuje: sztuki, komunikacji, mowy, języka, muzyki, filozofii i innych. Nauka obejmuje: chemii, biologii, fizyki, astronomii i innych.

Jak to działa?

Ponad 25 uczelnie oferowane możliwość do każdego ucznia, który przyznał się do Green River Uniwersytet transferu Ścieżka (UTP). Gwarancja nie ma zastosowania do "wpływ" kierunków. To jest, jak to działa:

  1. Zastosuj się do Green River
    1. Wybierz uczelnię - Wybierz uczelnię z listy. Sprawdź uniwersytet w sprawie wniosku. Wybierz tylko jedną uczelnię. Upewnij się, że uczelnia ma wybrać swojego majora.

Otrzymasz Uniwersytetu warunkowego nas przyjęcie lub oświadczenie w tym samym czasie można otrzymać dopuszczenie nas Green River.

Green River wie, jak ważne jest obudowa do sukcesu ucznia. To dlatego nasi pracownicy mieszkaniowe starali, aby dać możliwie najlepsze doświadczenia poprzez zapewnienie opiekuńczy, pozytywny, bezpieczne i wspierające amerykańskie doświadczenie życia.

APARTAMENTY CAMPUS CORNER

Doświadczenie tradycyjne amerykańskie życie studenckie na Campus Corner Apartments (CCA)

Studenci korzystają wygodny, lokalizacja na terenie kampusu; wygodne, wysokiej jakości urządzenia; doskonałe środowisko badania; i okazją do zaangażowania się i zaprzyjaźnić się wspomagającego społeczności studenckiej 340 amerykańskich i zagranicznych studentów. Studenci muszą mieć 17 lat w chwili przenieść się w hotelu.

Korzyści z Living On Campus:

Mieszka na terenie kampusu jest wygodne! Pieszo do klasy, biblioteka, centrum fitness, siłowni i Performing Arts Center Community Center, gdzie można spotkać i zaprzyjaźnić się z całego świata Wiele działań studenckich na miejscu Prywatne i grupowe obszary badawcze Łatwy do zaangażowania się w działania na kampusie

Lokalizacje

Kasztanowy

Green River College

Address
12401 SE 320th Street
98092 Kasztanowy, Waszyngton, Stany Zjednoczone
Telefon
1-253-288-3300

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium