Przeczytaj oficjalny opis

Greenville College została założona w 1892 roku przez Wolnego Kościoła Metodystycznego z zamiarem zapewnienia charakterystyczny, Christ-centered wyższe wykształcenie dla mężczyzn i kobiet. Pierwszym prezesem Kolegium, Wilson T. Hogue, używane hasłem "edukacja dla charakteru", aby opisać cel Kolegium. Jej misją 120 lat później - umożliwienie studentom do życia bohatera i usług - echa tego celu.

Nasza misja:

Greenville College upoważnia studentów do życia bohatera i usług poprzez przekształcanie Chrystusa w środku edukacji, nauk humanistycznych i studiów zawodowych.

Nasza wizja:

Greenville College wierzy, że Bóg stworzył każdego z naszych studentów, aby jednoznacznie kształtować świat! Dlatego

Oferta transformacyjny Christ-centered doświadczenie edukacyjne, które upoważnia, wzbogaca i trwa Skupić się na rozwoju całego człowieka, tak aby każdy uczeń rozwija się duchowo, intelektualnie, emocjonalnie relationally, i fizycznie Inspirować naszych studentów do objęcia wezwanie Boga Daj naszą pracę jako kultu i przyjmuję obecność zmartwychwstałego Chrystusa napełni nas, wyposażyć nas i wyślij nam

Podstawowe wartości:

Centered na Chrystusie Edukacja

Greenville Kolegium korzenie leżą w chrześcijańskim ruchu uczelni dziewiętnastowiecznej Ameryce, który był zaniepokojony zapewnienie edukacji w środku konsekwencjach życia, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Oznacza to, że tło pracy Boga w Chrystusie - poprzez akty stworzenia, odkupienia i odnowienia - ramy procesu kształcenia jak i obecnie w klasie. Sugeruje również, że edukacja nie jest dla niego samego, ale jest postrzegany jako część większego wygięcia stworzonego porządku powrotem do Boga i do celów Boga w Jezusie Chrystusie i przez.

Otwarty poglądach i Gościnny Społeczność

Greenville College rozpoznaje i przyjmuje każdą osobę jako kluczową częścią większej grupy - grupy, która kocha, szanuje i wspiera swoich członków. Chociaż społeczność opowiada pewne standardy dla swoich członków, ale również wartości tożsamość każdego człowieka i dąży do otwartości w zakresie każdego z nich tłem i doświadczeń. W uprawie środowisko, które wita różnorodności opinii i tradycji, Greenville College promuje otwartość i gościnność autentyczne działania wśród swoich studentów, wykładowców i pracowników.

Holistyczne Nauczanie

Greenville College ma na celu ułatwienie transformacji uczniów poprzez nauczanie. Przez następujące biblijne napomnienie kochać Pana z całego serca, umysłu, duszy i siły, Wydział wziąć ten mandat w klasie, jak uczą się z serca, aby zaszczepić jak postać Chrystusa w swoich studentów. Dążą do nadania autorytatywny i współczesnej wiedzy w dyscyplinie umysłu, a także inspirować pasją w swoich studentów do wybranego zawodu.

Globalna Świadomość

Greenville College wyzwania studentów i wykładowców w celu wykazania świadomości, wrażliwości i reagowania na różnic między kulturami, praktyk społecznych i religii. Oznacza to również, że bacznie rozpoznać wzajemne powiązania ludu Bożego. Ponadto, Greenville College podkreśla jego społeczności potrzebę dotarcia do innych kultur i narodów, w celu rozwiązania problemów świata.

Pień i krytycznego myślenia

Budowanie na fundamencie sztuk wyzwolonych, modeli Greenville College i sprzyja kreatywności i krytycznego podejścia do pomysłów i wyzwań. Przez akademicko rygorystyczny program nauczania, wykładowców zachęcić oryginalne i kreatywne myślenie podczas wyceny zdyscyplinowane i uzasadnioną analizę.

Charakter i obsługa

Greenville College wyzwania studentów do poznania samego siebie, rozpoznaje swoją tożsamość poprzez samopoznania i rozwoju specjalnych talentów zostały dane przez Boga. Staramy się zaszczepić uczniom umiejętności introspekcji, które pozwalają im stale oceniać ich charakter i rozwijać głęboką świadomość, jak mogą wyglądać na zewnątrz siebie i potrzeb innych. Uczniowie najlepiej zrealizować swój potencjał przez całe życie praktyki służenia innym.

Studenci Życie Jednym z najbardziej pamiętnych aspektów doświadczenia uczelni będzie mieszkać na naszej pięknej 50-hektarowej kampusu. Kampus Greenville mieści się w samym sercu miasta Greenville, w stanie Illinois, w pięknym mieście 7000 osób położony 45 mil / 72 Kilometrów poza St Louis i jest łatwo dostępne z I-70, I-55, I-64 i I-57 , Nasza wyjątkowa lokalizacja daje nieocenione możliwości informacyjnych, zabawy, hands-on-nauki i zaangażowania obywatelskiego.

Nasz program Residence Życie jest zbudowany na wspólnej wiary, szacunku, zaufania, przyjaźni i pracy zespołowej. Każdy komfortowy hol rezydencja jest czynna przez Residence Hall Team, który zawiera Koordynator Residence Edukacji (CRE) i studenckich Resident kapelani (RCS). Będziesz otoczony mądrych, współczujących ludzi, którzy są tutaj, aby zapewnić kierunek, wskazówki i wsparcie. Różnorodność programów społecznych i edukacyjnych są zaplanowane w ramach każdej hali, od strony podłogi i "Roomies wieczór" do działalności podłogowych brat-siostra i studiów biblijnych. Możesz wziąć udział w naszym programie mentoringu, wzbogaci się o naszych programach opartych na wierze i przeanalizować swoje długoterminowe cele w naszym programie stażu zawodowego.

Licencjackich, magisterskich i programów online Greenville College zapewnia wysokiej jakości edukacji dla sztuk wyzwolonych ponad 1600 studentów. Oferujemy ponad 50 kierunków studiów licencjackich, jak i dla dorosłych, a dla absolwentów programów partnerskich dostępnych lokalizacji online lub. Nasze programy znamienitych wykładowców akademickich, opiekuńczy, i prawdziwa wspólnota chrześcijańska zmieniają życie studentów z całego świata.

Zaangażować się! Oferujemy ponad 50 organizacji studenckich, w tym usług i klubów społecznych grup muzycznych, samorządu studenckiego, misji klubów, grup wydajności i publikacjach studenckich. Greenville nawet własną studenta prowadzony stacji radiowej, WGRN 89,5 FM.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Greenville University

Digital Media major przygotowuje studentów do bycia twórcami treści w świecie, który jest ciągle kształtowany przez technologię. Przygotowanie obejmuje kultywację umiejęt ... [+]

Digital Media Major przygotowuje studentów do bycia twórcami treści w świecie, który jest ciągle kształtowany przez technologię. Przygotowanie obejmuje doskonalenie umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia, a także umiejętność pracy i komunikowania się z innymi na temat złożonych interdyscyplinarnych projektów integrujących muzykę cyfrową, sztukę cyfrową, technologie internetowe i umiejętności programowania komputerowego.

Uczniowie nauczą się integrować swój chrześcijański światopogląd jako rozszerzenie procesu twórczego ujawnionego w treściach cyfrowych, przedstawiając siebie jako moralnych i odpowiedzialnych chrześcijańskich profesjonalistów. Media mediów cyfrowych kładą nacisk na szerokie, teoretyczne rozumienie narzędzi dostarczania, które pozwolą im, jako uczącym się przez całe życie, nadążyć za szybko zmieniającą się technologią w trakcie swojej kariery zawodowej. Studenci uczą się również umiejętności technicznych niezbędnych do rozpoczęcia pracy jako twórcy treści po ukończeniu studiów. Studenci, którzy z powodzeniem ukończyją medię cyfrową, mogą spodziewać się zawodowych pozycji na poziomie podstawowym lub przyjęcia do szkoły po ukończeniu studiów.... [-]

Stany Zjednoczone Greenville
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Greenville University

Partnerstwo Engineering Dual Degree Partnership daje 2 stopnie: licencjat z fizyki lub chemii z GC oraz licencjat z inżynierii ze szkoły partnerskiej. Nasi inżynierowie z ... [+]

Program inżynierski 3-2 Dual Degree

Według statystyk Departamentu Pracy USA, inżynieria ma być jednym z pięciu najważniejszych obszarów zatrudnienia na następną dekadę. Jeśli przygotowałeś się do nauki w szkole średniej na piśmie, komunikacji, matematyce i nauce, powinieneś być gotowy na studia na poziomie college'u. Będziesz musiał dużo się uczyć, ale wszystko, co warto robić, wymaga trochę wysiłku. Zwrot następuje w satysfakcji zawodowej. Zawód inżyniera zajmuje 15% wśród 250 rodzajów pracy.

Podwójny stopień z University of Illinois w Urbana-Champaign

Szkoła Inżynierii w UIUC zajmuje szóste miejsce w Stanach Zjednoczonych, według US News and World Report. Program Dual Degree (3-2) daje tytuł Bachelor of Arts w dziedzinie fizyki, chemii lub biologii z Greenville College oraz Bachelor of Science in Engineering od UIUC.... [-]

Stany Zjednoczone Greenville
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Greenville University

The Music Business major to interdyscyplinarny program nauczania muzyki i biznesu, który koncentruje się na przygotowywaniu studentów do pracy jako menedżerowie, menedżer ... [+]

The Music Business major to interdyscyplinarny program nauczania muzyki i biznesu, który koncentruje się na przygotowywaniu studentów do pracy jako menedżerowie, menedżerowie i administratorzy we wszystkich dziedzinach przemysłu muzycznego. Program zapewnia studentom skoncentrowane studia i profesjonalne doświadczenie w zarządzaniu artystami i obiektami, produkcji, publikowania, dystrybucji, sprzedaży detalicznej, rezerwacji i zwiedzania.

Ćwiczenia koncentrują się na prawnych aspektach działalności wytwórni muzycznej i wydawnictw muzycznych, w tym umowach finansowych, umowach dotyczących produkcji i zarządzania, licencjonowaniu, prawie własności intelektualnej i etyce branżowej. Studiowanie podstawowej teorii muzyki i udział w zespołach uczy studenta, jak oceniać jakość muzyki artysty i tworzy słownictwo niezbędne do komunikowania się z profesjonalistami w tej dziedzinie. Studenci rozwijają krytyczne i analityczne umiejętności myślenia poprzez praktyczne doświadczenia i projekty ukierunkowane na karierę, takie jak staże i praktyka w Blackroom Records. Studenci uczestniczą w stowarzyszeniu studentów z branży przemysłu muzycznego i rozrywkowego (MEISA) , organizacji branżowej, która umożliwia studentom interakcję z profesjonalistami z branży muzycznej za pośrednictwem forów, seminariów i paneli zajmujących się bieżącymi problemami branży muzycznej.... [-]

Stany Zjednoczone Greenville
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Greenville University

Główne systemy komputerowe i informacyjne pomogą przygotować studentów do pełnienia roli specjalistów ds. Informacji w świecie, który jest nieustannie przekształcany prze ... [+]

Główne systemy komputerowe i informacyjne pomogą przygotować studentów do pełnienia roli specjalistów ds. Informacji w świecie, który jest nieustannie przekształcany przez technologię. Przygotowanie obejmuje doskonalenie umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia, a także umiejętność pracy i komunikowania się z innymi na temat złożonych projektów. Uczniowie będą uczyć się integrować wgląd w Boże stworzenie, pochodzące z informatyki i systemów informacyjnych, z ich chrześcijańskim zrozumieniem świata i przedstawiać siebie jako moralnych i odpowiedzialnych chrześcijańskich profesjonalistów i przywódców sług.

Komputery i systemy informacyjne kładą nacisk na teoretyczne podstawy systemów informatycznych, które pozwolą im, jako uczącym się przez całe życie, nadążyć za szybko zmieniającą się technologią w trakcie swojej kariery zawodowej. Studenci uczą się również umiejętności technicznych niezbędnych do rozpoczęcia pracy w zawodzie informatyków po ukończeniu studiów. Studenci, którzy z powodzeniem ukończyli główny system komputerowy i informatyczny, mogą oczekiwać zawodowych pozycji na poziomie podstawowym lub przyjęcia do szkoły po ukończeniu szkoły.... [-]

Stany Zjednoczone Greenville
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Greenville University

Fizyka jako dyscyplina ma kluczowe znaczenie dla wszystkich nauk przyrodniczych. Jego zastosowania są widoczne we wszystkich postępach technologicznych w naszym dzisiejsz ... [+]

Fizyka jako dyscyplina ma kluczowe znaczenie dla wszystkich nauk przyrodniczych. Jego zastosowania są widoczne we wszystkich postępach technologicznych w naszym dzisiejszym społeczeństwie.

Uczniowie odkryją, że nasza fizyka jest doskonałym przygotowaniem do ukończenia szkoły wyższej lub certyfikacji w nauczaniu na poziomie średnim i średnim.

Fizyka jest nauką przyrodniczą, która stara się dokładnie wyjaśnić materię i energię na bardzo podstawowym poziomie. Matematyka jest podstawowym językiem stosowanym w tej dziedzinie do komunikowania koncepcji, które jakościowo i ilościowo opisują zjawiska naturalne, które są odpowiedzialne nie tylko za procesy fizyczne, ale także chemiczne i biologiczne.... [-]

Stany Zjednoczone Greenville
Sierpień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Transfer Student

I will be bold

Together at GU

Men's Soccer

Men's Volleyball