Greenville University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Greenville College została założona w 1892 roku przez Wolnego Kościoła Metodystycznego z zamiarem zapewnienia charakterystyczny, Christ-centered wyższe wykształcenie dla mężczyzn i kobiet. Pierwszym prezesem Kolegium, Wilson T. Hogue, używane hasłem "edukacja dla charakteru", aby opisać cel Kolegium. Jej misją 120 lat później - umożliwienie studentom do życia bohatera i usług - echa tego celu.

Nasza misja:

Greenville College upoważnia studentów do życia bohatera i usług poprzez przekształcanie Chrystusa w środku edukacji, nauk humanistycznych i studiów zawodowych.

Nasza wizja:

Greenville College wierzy, że Bóg stworzył każdego z naszych studentów, aby jednoznacznie kształtować świat! Dlatego

Oferta transformacyjny Christ-centered doświadczenie edukacyjne, które upoważnia, wzbogaca i trwa Skupić się na rozwoju całego człowieka, tak aby każdy uczeń rozwija się duchowo, intelektualnie, emocjonalnie relationally, i fizycznie Inspirować naszych studentów do objęcia wezwanie Boga Daj naszą pracę jako kultu i przyjmuję obecność zmartwychwstałego Chrystusa napełni nas, wyposażyć nas i wyślij nam

Podstawowe wartości:

Centered na Chrystusie Edukacja

Greenville Kolegium korzenie leżą w chrześcijańskim ruchu uczelni dziewiętnastowiecznej Ameryce, który był zaniepokojony zapewnienie edukacji w środku konsekwencjach życia, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. Oznacza to, że tło pracy Boga w Chrystusie - poprzez akty stworzenia, odkupienia i odnowienia - ramy procesu kształcenia jak i obecnie w klasie. Sugeruje również, że edukacja nie jest dla niego samego, ale jest postrzegany jako część większego wygięcia stworzonego porządku powrotem do Boga i do celów Boga w Jezusie Chrystusie i przez.

Otwarty poglądach i Gościnny Społeczność

Greenville College rozpoznaje i przyjmuje każdą osobę jako kluczową częścią większej grupy - grupy, która kocha, szanuje i wspiera swoich członków. Chociaż społeczność opowiada pewne standardy dla swoich członków, ale również wartości tożsamość każdego człowieka i dąży do otwartości w zakresie każdego z nich tłem i doświadczeń. W uprawie środowisko, które wita różnorodności opinii i tradycji, Greenville College promuje otwartość i gościnność autentyczne działania wśród swoich studentów, wykładowców i pracowników.

Holistyczne Nauczanie

Greenville College ma na celu ułatwienie transformacji uczniów poprzez nauczanie. Przez następujące biblijne napomnienie kochać Pana z całego serca, umysłu, duszy i siły, Wydział wziąć ten mandat w klasie, jak uczą się z serca, aby zaszczepić jak postać Chrystusa w swoich studentów. Dążą do nadania autorytatywny i współczesnej wiedzy w dyscyplinie umysłu, a także inspirować pasją w swoich studentów do wybranego zawodu.

Globalna Świadomość

Greenville College wyzwania studentów i wykładowców w celu wykazania świadomości, wrażliwości i reagowania na różnic między kulturami, praktyk społecznych i religii. Oznacza to również, że bacznie rozpoznać wzajemne powiązania ludu Bożego. Ponadto, Greenville College podkreśla jego społeczności potrzebę dotarcia do innych kultur i narodów, w celu rozwiązania problemów świata.

Pień i krytycznego myślenia

Budowanie na fundamencie sztuk wyzwolonych, modeli Greenville College i sprzyja kreatywności i krytycznego podejścia do pomysłów i wyzwań. Przez akademicko rygorystyczny program nauczania, wykładowców zachęcić oryginalne i kreatywne myślenie podczas wyceny zdyscyplinowane i uzasadnioną analizę.

Charakter i obsługa

Greenville College wyzwania studentów do poznania samego siebie, rozpoznaje swoją tożsamość poprzez samopoznania i rozwoju specjalnych talentów zostały dane przez Boga. Staramy się zaszczepić uczniom umiejętności introspekcji, które pozwalają im stale oceniać ich charakter i rozwijać głęboką świadomość, jak mogą wyglądać na zewnątrz siebie i potrzeb innych. Uczniowie najlepiej zrealizować swój potencjał przez całe życie praktyki służenia innym.

Studenci Życie Jednym z najbardziej pamiętnych aspektów doświadczenia uczelni będzie mieszkać na naszej pięknej 50-hektarowej kampusu. Kampus Greenville mieści się w samym sercu miasta Greenville, w stanie Illinois, w pięknym mieście 7000 osób położony 45 mil / 72 Kilometrów poza St Louis i jest łatwo dostępne z I-70, I-55, I-64 i I-57 , Nasza wyjątkowa lokalizacja daje nieocenione możliwości informacyjnych, zabawy, hands-on-nauki i zaangażowania obywatelskiego.

Nasz program Residence Życie jest zbudowany na wspólnej wiary, szacunku, zaufania, przyjaźni i pracy zespołowej. Każdy komfortowy hol rezydencja jest czynna przez Residence Hall Team, który zawiera Koordynator Residence Edukacji (CRE) i studenckich Resident kapelani (RCS). Będziesz otoczony mądrych, współczujących ludzi, którzy są tutaj, aby zapewnić kierunek, wskazówki i wsparcie. Różnorodność programów społecznych i edukacyjnych są zaplanowane w ramach każdej hali, od strony podłogi i "Roomies wieczór" do działalności podłogowych brat-siostra i studiów biblijnych. Możesz wziąć udział w naszym programie mentoringu, wzbogaci się o naszych programach opartych na wierze i przeanalizować swoje długoterminowe cele w naszym programie stażu zawodowego.

Licencjackich, magisterskich i programów online Greenville College zapewnia wysokiej jakości edukacji dla sztuk wyzwolonych ponad 1600 studentów. Oferujemy ponad 50 kierunków studiów licencjackich, jak i dla dorosłych, a dla absolwentów programów partnerskich dostępnych lokalizacji online lub. Nasze programy znamienitych wykładowców akademickich, opiekuńczy, i prawdziwa wspólnota chrześcijańska zmieniają życie studentów z całego świata.

Zaangażować się! Oferujemy ponad 50 organizacji studenckich, w tym usług i klubów społecznych grup muzycznych, samorządu studenckiego, misji klubów, grup wydajności i publikacjach studenckich. Greenville nawet własną studenta prowadzony stacji radiowej, WGRN 89,5 FM.

Lokalizacje

Greenville

Greenville College

Address
315 E. College Avenue, Illinois
62246-1145 Greenville, Illinois, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 618-664-2800

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium