Przeczytaj oficjalny opis

Hope College to czteroletnia szkoła sztuk wyzwolonych, w której akademicka doskonałość i żywa chrześcijańska wiara łączą się w przyjaznej i przyjaznej społeczności.

Hope's campus znajduje się w sercu śródmieścia Holandii, zaledwie kilka kilometrów od jeziora Michigan. Jesteśmy częścią tej społeczności od ponad 150 lat, rośniemy od 10 studentów, którzy zapisali się w 1862 roku do ponad 3 300 studentów w kampusie.

Od samego początku Hope College patrzy w przyszłość. Zabytkowa architektura doskonale pasuje do światowej klasy udogodnień: Van Vleck Hall, zbudowany w 1857 roku, znajduje się zaledwie kilka przecznic od naszego akceleratora cząstek Pelletron.

Nasze zaangażowanie w dziedzictwo chrześcijańskie (założone w partnerstwie z Kościołem reformowanym w Ameryce) wskazuje nam na najgłębsze zaangażowanie nauczycieli akademickich i życia.

To rzadkie połączenie głębokich korzeni i rygorystycznego przygotowania do jutrzejszego świata pozwala uczniom Nadziei wejść na świat i wywierać wpływ na ich społeczności.

Z klasy 2017 roku:

 • 94% stanowiła siła robocza lub szkoła podyplomowa w ciągu sześciu miesięcy
 • 86% osób zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin jest zatrudnionych na swoim kierunku studiów
 • 96% uczestniczyło w uczeniu się przez doświadczenie
 • 57% miało co najmniej jedno doświadczenie w zakresie stażu
 • 55% miało doświadczenie w nauce poza kampusem

Nasze imię i pieczęć pochodzą od ks. Alberta C. Van Raalte, który powiedział o szkole, która zmieni się w Nadzieję: „To moja kotwica nadziei dla tych ludzi w przyszłości”. Van Raalte współtworzył Hope College z Philipem Phelps Jr., który był jego pierwszym prezydentem.

Ta symbolika podąża za językiem Hebrajczyków 6:19: "Mamy tę nadzieję, pewną i niezłomną kotwicę duszy". Nasze motto, zaczerpnięte z Psalmu 42: 5, nawiązuje do sentymentu: Spera in Deo (Hope in God).

Uznany za doskonałość poprzez:

Amerykańskie najlepsze uczelnie (Forbes)

 • Recenzja Princeton
 • Fiske Przewodnik po kolegiach
 • Fundacja Carnegie dla rozwoju nauczania
 • Kolegia ogólnoamerykańskie: najlepsze szkoły dla konserwatystów, staroświeckich liberałów i ludzi wiary
 • Umieszczanie studentów na pierwszym miejscu: w jaki sposób uczelnie celowo rozwijają studentów
 • Przewodnik Insider's do szkół wyższych
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Hope College

Niezależnie od tego, czy tańczysz w szkole średniej, otrzymasz intensywne szkolenie i instruktaż, regularne uczestnictwo w przedstawieniach i niekończące się możliwości p ... [+]

Nasz akredytowany w całym kraju program tańca daje uczniom możliwość studiowania każdej ważnej techniki tanecznej.

Niezależnie od tego, czy tańczysz w szkole średniej, otrzymasz intensywne szkolenie i instruktaż, regularne uczestnictwo w przedstawieniach i niekończące się możliwości poznawania każdego aspektu życia wraz z gwiazdorskim programem tanecznym.

Nasi uczniowie rozwijają się artystycznie, intelektualnie, fizycznie i duchowo. Program taneczny Hope podkreśla dyscyplinę i aktywność, i rozwija się w środowisku sztuk wyzwolonych. Jest starannie wyważony, aby zapewnić podstawy teoretycznych i technicznych studiów tańca, oferując możliwości indywidualnego ucznia do aspiracji, marzenia i osiągnięcia.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Profesjonalna praktyka inżynierii wymaga zrozumienia metod analitycznych, technik projektowania, wpływów społecznych i ekonomicznych oraz doceniania tradycji kulturowych ... [+]

Zapewniamy studentom solidne podstawy w inżynierii i jej podstawowej matematyce i nauce w ramach edukacji sztuk wyzwolonych.

Profesjonalna praktyka inżynierii wymaga zrozumienia metod analitycznych, technik projektowania, wpływów społecznych i ekonomicznych oraz doceniania tradycji kulturowych i humanistycznych. Nasz akredytowany przez ABET program wspiera te potrzeby, oferując każdemu studentowi inżynierii możliwość zdobycia szerokiej, lecz zindywidualizowanej edukacji technicznej i liberalnej.

Podstawą programu nauczania jest ciąg kursów z matematyki, fizyki i inżynierii, które wspierają umiejętności analityczne i projektowe, które można zastosować w wielu dziedzinach inżynierii. Zajęcia fakultatywne, projekty projektowe i możliwości studiów licencjackich pozwalają uczniom realizować określone obszary zainteresowań.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Muzyka to język, który komunikuje się z każdym - na scenie, w klasie i poza nią. Naszą misją jest rozwijanie pasji do muzyki, która przemawia do świata. ... [+]

Muzyka to język, który komunikuje się z każdym - na scenie, w klasie i poza nią. Naszą misją jest rozwijanie pasji do muzyki, która przemawia do świata.

Nasz program jest uznany za nacisk na szkolenie dobrze wyszkolonych muzyków, którzy będą mieli wpływ na ich społeczności, niezależnie od tego, czy są to wykonawcy, pedagodzy, czy ludzie, którzy po prostu chcą dzielić się muzyką ze światem.

Przy stosunku uczniów do wykładowców 11: 1 uczniowie otrzymują osobistą uwagę w swoich studiach, charakterystyczną cechę charakterystyczną dla działu tego kalibru.

Studia

Nasz dział oferuje kilka profesjonalnych tytułów, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom, a wszystkie są oparte na naszym zaangażowaniu w sztukę wyzwoloną.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Program neuronauki w Hope College jest wyjątkowy. Interdyscyplinarny do rdzenia, jest otwarty dla studentów z różnych kierunków i obejmuje kursy z biologii, chemii, inżyn ... [+]

Nasz nieletni zapewnia studentom z różnych dziedzin wyjątkową okazję do zbadania złożoności ludzkiego mózgu i układu nerwowego.

Program neuronauki w Hope College jest wyjątkowy. Interdyscyplinarny do rdzenia, jest otwarty dla studentów z różnych kierunków i obejmuje kursy z biologii, chemii, inżynierii, matematyki, pielęgniarstwa, filozofii i psychologii.

Nasza neuronauka nieletnia ma na celu promowanie odkrywania i uczenia się opartego na dociekaniu, dlatego badania są podstawowym elementem programu, w tym całorocznym projektem zwieńczeń. To sprawia, że ​​drobny idealny dla biologii, chemii lub psychologii kierunków zainteresowanych kontynuowaniem pracy w dziedzinie neuronauki i uzupełnia wiele innych programów studiów, od informatyki i nauk o zdrowiu do sztuki.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

W Hope, studenci psychologii nurkują w głąb nauki o ludzkim umyśle i zachowaniu. Wychodząc poza informacje, angażujemy się w formację poprzez zintegrowane badania naukowe ... [+]

Dzięki wielokrotnie nagradzanym wydziałom, najnowocześniejszym obiektom i różnorodnym możliwościom badawczym, dział psychologii Hope przygotuje Cię do różnych zawodów i karier.

W Hope, studenci psychologii nurkują w głąb nauki o ludzkim umyśle i zachowaniu. Wychodząc poza informacje, angażujemy się w formację poprzez zintegrowane badania naukowe, doświadczenie w terenie, przyjmowanie perspektyw i zaangażowanie w wiarę.

Uprawiamy:

Wiedza w głównych obszarach psychologiiUmiejętności badania naukoweKrytyczne myślenie i umiejętności komunikacyjneUsługa uczenia się i doświadczenie w terenieEtyczne i moralne zaangażowanie na rzecz odpowiedzialności społecznej w zróżnicowanym świecieRozwój zawodowyZaangażowanie z wiarą i nauką... [-]
Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Angielscy studenci w Hope nurkują głęboko w literaturze każdego rodzaju i uczą się, jak poprawiać swoje pisanie z mistrzami rzemiosła. Poprzez kompozycję, kreatywne pisan ... [+]

Jesteśmy wspólnotą współpracy, w której uczniowie i wykładowcy rzucają sobie wyzwanie intelektualnie i kreatywnie.

Angielscy studenci w Hope nurkują głęboko w literaturze każdego rodzaju i uczą się, jak poprawiać swoje pisanie z mistrzami rzemiosła. Poprzez kompozycję, kreatywne pisanie i lekcje literatury nasi uczniowie stają się bardziej artystyczni w swoich stypendiach i mają większą wiedzę na temat swojej kreatywności.

Małe klasy i współpraca jeden-na-jeden sprzyjają środowisku, które jest zarówno wymagające, jak i zachęcające. Oferujemy szeroki wachlarz wyjątkowych kursów prowadzonych przez profesorów, którzy uwielbiają to, co robią i czerpią radość z rozwoju intelektualnego, duchowego i społecznego swoich uczniów. Bycie częścią naszego działu to znacznie więcej niż czas spędzony na zajęciach klasowych i indywidualnych.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Jeśli zdecydujesz się zostać nauczycielem, prawdopodobnie uważasz, że to twoje powołanie, aby pomóc w zmianie. Nasz dział pomaga ci zrealizować te marzenia dzięki naszemu ... [+]

Jeśli zdecydujesz się zostać nauczycielem, prawdopodobnie uważasz, że to twoje powołanie, aby pomóc w zmianie. Nasz dział pomaga ci zrealizować te marzenia dzięki naszemu programowi certyfikacji nauczycieli.

Departament Edukacji jest krajowym akredytowanym programem certyfikacji zawodowej, co oznacza, że ​​ukończysz studia, aby rozpocząć karierę. Dzięki trzem poziomom naszego programu kształcenia nauczycieli uzyskasz cenne doświadczenie w klasie, w tym nauczanie studentów, i zdobędziesz certyfikat do nauczania w elementarnych lub średnich klasach. Większość studentów kończy studia w ciągu czterech lat.

Studia

Zdobywaj dyplom i certyfikat, aby uczyć na poziomie podstawowym lub średnim.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Historycy są gawędziarzami społeczeństwa i najważniejszymi krytykami. Pracują na poszukiwaniu prawdy o przeszłości i zwracają szczególną uwagę na różnorodność ludzkiego d ... [+]

Historycy są gawędziarzami społeczeństwa i najważniejszymi krytykami. Pracują na poszukiwaniu prawdy o przeszłości i zwracają szczególną uwagę na różnorodność ludzkiego doświadczenia.

Studenci historii w Hope pogłębiają wiedzę o przeszłości poprzez rygorystyczne kursy z pierwszorzędnymi nauczycielami. Możesz oczekiwać, że Twoi profesorowie będą znać Cię po imieniu, a Ty możesz rozwinąć najlepsze doświadczenie edukacyjne - niezależnie od tego, czy pracujesz indywidualnie z wydziałem w projekcie badawczym opartym na twoich zainteresowaniach, czy zdobywając cenne umiejętności w miejscu pracy poprzez lokalny staż.

Przygotowujemy naszych uczonych do przywództwa i służby w globalnym społeczeństwie poprzez możliwości mentoringu na terenie kampusu i uzupełniające programy studiów poza kampusem.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Międzynarodowy kierunek studiów jest przeznaczony dla studentów, którzy planują wykonywać zawód, w którym międzynarodowy nacisk będzie szczególnie cenny. Przygotuje cię d ... [+]

Międzynarodowy kierunek studiów jest przeznaczony dla studentów, którzy planują wykonywać zawód, w którym międzynarodowy nacisk będzie szczególnie cenny.

Przygotuje cię do życia w służbie i sukcesów w globalnym społeczeństwie oraz do kariery w takich dziedzinach, jak biznes, ekonomia, organizacje rządowe i pozarządowe (NGO), prawo, historia, socjologia i sztuka.

Oprócz normalnych ogólnych wymagań edukacyjnych Hope, główne kierunki studiów międzynarodowych obejmują:

36 godzin kredytowychDwa lata nowoczesnej nauki języków obcychSemestralny lub roczny międzynarodowy program studiów poza kampusemStudia

Głównym kierunkiem studiów międzynarodowych jest międzyresortowy program składający się z kilku różnych wydziałów.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Program Studiów Azjatyckich jest przeznaczony dla studentów, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę o kulturze, historii i myśli Azji, aby stać się bardziej świadomymi i rea ... [+]

Program Studiów Azjatyckich jest przeznaczony dla studentów, którzy pragną rozwijać swoją wiedzę o kulturze, historii i myśli Azji, aby stać się bardziej świadomymi i reagującymi na potrzeby obywateli globalnie zintegrowanego świata.

Ma on na celu poszerzenie głównego programu studiów studenta poprzez dodanie globalnej, porównawczej perspektywy do każdego obszaru badań w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych i społecznych.

Małoletni pomaga również przygotować studentów, którzy pragną kariery w sprawach międzynarodowych, międzynarodowego biznesu i prawa międzynarodowego.

Lekcje azjatyckie nieletnie składają się z:

20 godzin kredytowychJeden rok nauki języka obcegoStudiuj za granicą (zalecane)Program studiów... [-]
Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Wierzymy, że studenci uczą się nauki najlepiej, wykonując naukę. W Hope dostarczamy nowych i interesujących sposobów na biologię, a nie tylko na naukę. ... [+]

Wierzymy, że studenci uczą się nauki najlepiej, wykonując naukę. W Hope dostarczamy nowych i interesujących sposobów na biologię, a nie tylko na naukę.

Dział biologiczny wprowadzi Cię w szeroki zakres wiedzy o żywych rzeczach i będzie kultywował rzemiosło naukowe.

Opuścisz nasz dział:

Przygotowany do pracy lub studiów magisterskich w dowolnej z subdyscyplin biologii lub zawodów medycznychWyposażony w tworzenie i przekazywanie wiedzy o świecie żywymPotrafi dostosować się do ciągle zmieniających się dziedzin biologii - i rynku pracy

Nasz wydział chce być powszechnie uznawany przez studentów i naukowców za najlepszy program studiów licencjackich, a nasi wykładowcy i pracownicy dostarczają nowej wiedzy w naszych dziedzinach.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Wydział Chemii Hope College jest uznawany na całym świecie za doskonałość, studia licencjackie i osiągnięcia absolwentów i wykładowców. ... [+]

Wydział Chemii Hope College jest uznawany na całym świecie za doskonałość, studia licencjackie i osiągnięcia absolwentów i wykładowców.

W Hope masz szansę wziąć udział w kursach z chemii, biochemii i biologii molekularnej oraz prowadzić badania w świecie rzeczywistym dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu wydziałowi. Jako student będziesz cieszyć się niewielkimi klasami i najnowocześniejszymi udogodnieniami, a po ukończeniu studiów dołącz do grona szczęśliwych absolwentów.

Chemia

Oferujemy specjalizację chemiczną z certyfikatem ACS z opcjonalnym naciskiem na biochemię (BS), specjalność chemiczną (BS lub licencjat), edukację chemiczną na poziomie podstawowym i pomaturalnym oraz chemię mniejszą. Niezależnie od tego, czy planujesz odbyć doktorat, szkołę medyczną i zawody medyczne, edukację lub pracę w przemyśle chemicznym, nasz program przygotuje Cię do sukcesu.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Zachęcamy naszych uczniów do zaangażowania się w autentyczną chrześcijańską liberalną edukację artystyczną, która zmienia nasze oczekiwania dotyczące ekonomii i biznesu. ... [+]

Autentyczna, rygorystyczna i konsekwentna chrześcijańska edukacja humanistyczna w zakresie ekonomii i biznesu.

Zachęcamy naszych uczniów do zaangażowania się w autentyczną chrześcijańską liberalną edukację artystyczną, która zmienia nasze oczekiwania dotyczące ekonomii i biznesu. Wierzymy, że jest to najlepsze przygotowanie do wpływania na biznes, przemysł i politykę gospodarczą w dzisiejszym dynamicznym, wymagającym i złożonym świecie.

Zapewniamy rygorystyczną koncentrację na podstawach ekonomii i biznesu przy odpowiedniej specjalizacji, we właściwym czasie i z właściwych powodów. Zapewniamy, że uczniowie rozumieją koncepcje teoretyczne i stosowane w biznesie i ekonomii w kształtowaniu ich zdolności analitycznych, rozwiązywania problemów i kreatywności. Zapewniamy możliwości eksploracji obszarów zainteresowania z naszymi głównymi i ścieżkami w sposób, który nie wymusza fałszywej pilności specjalizacji zbyt wcześnie w edukacji.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Jako główna lub nieistna fizyka, od samego początku możesz przyczynić się do naszych programów badawczych. Jeszcze zanim zapiszesz się jako student fizyki, możesz zacząć ... [+]

Dołącz do nas, prosząc i badając odpowiedzi na odwieczne pytanie: "Dlaczego to działa?"

Jako główna lub nieistna fizyka, od samego początku możesz przyczynić się do naszych programów badawczych. Jeszcze zanim zapiszesz się jako student fizyki, możesz zacząć brać udział w naszych programach badawczych. Kiedy jesteś studentem na naszych kursach, słuchamy tego, czego chcesz się nauczyć, projektując nasze opcje fakultatywne w oparciu o twoje zainteresowania.

Studia

Z dyplomem z fizyki z Hope stworzysz solidną podstawę umiejętności i badań opartych na badaniach, które otwierają ci możliwości wyboru dla szerokiej gamy karier i klas absolwentów.

Bez względu na to, jaki program wybierzesz, dział fizyki oferuje szansę uczenia się od niewielkiego, zgranego wydziału, który często prowadzi wspólne badania. Z nami stworzysz nową wiedzę z fizyki za każdym razem, gdy wkroczysz do laboratorium z kierownikiem wydziału. Masz perspektywę wyboru własnych przedmiotów do wyboru i wykształcenia stopnia, który pasuje do tego, czego chcesz się nauczyć.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Czy chciałbyś nauczyć się wykorzystywać swoje umiejętności twórcze i techniczne, aby rozwiązywać różnorodne problemy i wpływać na świat? Jeśli tak, studiowanie informatyk ... [+]

Czy chciałbyś nauczyć się wykorzystywać swoje umiejętności twórcze i techniczne, aby rozwiązywać różnorodne problemy i wpływać na świat? Jeśli tak, studiowanie informatyki w Hope College jest dla ciebie.

Nasz zaangażowany wydział poświęcony jest rozwijaniu studentów, którzy mają dogłębną wiedzę, aby rozwiązywać najtrudniejsze problemy techniczne, a jednocześnie mają szeroką bazę wiedzy popieraną przez liberalną edukację artystyczną i poszukiwane przez przemysł i szkoły podyplomowe.

Kluczowym elementem naszej filozofii edukacyjnej jest pomoc uczniom w stanie się profesjonalistami gotowymi dostosować się do szybkiego tempa zmian w świecie techniki, a jednocześnie dać im mocne podstawy w trwałych podstawowych zasadach tej dyscypliny.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Spotkaj piękno matematycznego odkrycia i siłę matematyki, aby opisać świat. ... [+]

Spotkaj piękno matematycznego odkrycia i siłę matematyki, aby opisać świat.

Na wydziale matematyki będziesz rozwijać się w ramach wspierającej społeczności uczonych podczas tworzenia:

Umiejętności krytycznego myśleniaZdolność rozwiązywania problemówZdolność do ilościowego i logicznego rozumowaniaUmiejętność pisania technicznego

Nasza różnorodna populacja studentów obejmuje kierunki matematyczne, przyszłych wychowawców i kierunki z innych dziedzin, a nasz program studiów jest odpowiedni, ambitny i empiryczny.

Studia

Nasze kierunki uczą się matematyki zarówno w zakresie szerokości i głębokości, i są dobrze przygotowane do szkoły podyplomowej, nauczania lub miejsca pracy. Studenci specjalizujący się w matematyce mogą wybrać jeden z następujących głównych programów:... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Pomagamy naszym studentom lepiej zrozumieć instytucje kształtujące i wdrażające politykę publiczną - w naszym społeczeństwie oraz w coraz bardziej złożonym i niezależnym ... [+]

Pomagamy naszym studentom lepiej zrozumieć instytucje kształtujące i wdrażające politykę publiczną - w naszym społeczeństwie oraz w coraz bardziej złożonym i niezależnym świecie.

Departament Nauk Politycznych zapewnia skoncentrowane badanie, które łączy doskonałe i rygorystyczne nauczanie w klasie z praktycznymi, doświadczalnymi możliwościami uczenia się.

Przygotowujemy absolwentów kierunków do stosowania ich nauki o polityce na różne sposoby i ustawienia, czy kontynuowanie studiów podyplomowych lub szkoły prawniczej lub przejście bezpośrednio do znaczącego zatrudnienia w rządzie i polityce.

Studia

Nasi główni i dwoje nieletni to osobna ścieżka dla studentów realizujących certyfikaty nauczycielskie w politologii lub naukach społecznych.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hope College

Socjologowie i pracownicy społeczni poświęcają się zrozumieniu i pomocy ludziom. Socjologia i praca społeczna uzupełniają się wzajemnie: główne kierunki socjologii uczą s ... [+]

Socjologowie i pracownicy społeczni poświęcają się zrozumieniu i pomocy ludziom.

Socjologia i praca społeczna uzupełniają się wzajemnie: główne kierunki socjologii uczą się, jak ludzie odnoszą się do siebie nawzajem, podczas gdy specjaliści zajmujący się pracą społeczną kładą nacisk na zmianę i poprawę życia, aby ludzie mogli osiągnąć swój pełny potencjał.

Socjologia

Czy jesteś zafascynowany ludzkimi zachowaniami i społeczeństwem, i chcesz zrozumieć, co napędza ludzi? Specjalizacje w socjologii interesują świat - i jego ludzie - wokół nas. Z wykształceniem socjologicznym jesteś w stanie zainicjować zmiany z poziomu odgórnego, a zrozumienie problemów politycznych i sposobów, w jakie wpływają one na jednostki i całe społeczeństwo, pozwala lepiej zrozumieć samego siebie.... [-]

Stany Zjednoczone Holandia
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku