Husson University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Na Husson University wokół Ciebie. Nie zgubisz się w tłumie. Dowiesz się od profesorów, którzy dbają o ciebie. Dowiesz się praktycznie, zdobywając dyplom i umiejętności, które przygotują cię do satysfakcjonującej, udanej kariery. Co najważniejsze, reputacja firmy Husson w zakresie najwyższej jakości edukacji i przystępności oznacza, że ​​będziesz mądrze inwestować. Husson University ... naszą misją jest twój sukces.

Historia

Od 1898 r. Husson kształcił liderów Maine. Początkowo przygotowywał studentów do handlu, nauczania i telegrafii, Husson dorastał w 1953 r., Kiedy państwo uchwaliło przepisy upoważniające Hussona do nadawania stopni licencjata. W latach sześćdziesiątych Husson kupił farmę mleczną, oczyścił ją i zbudował piękny kampus. W 1981 r. College założył Husson College / Eastern Maine Medical Center Baccalaureate School of Nursing. Dziś Husson oferuje liczne licencjackie stopnie naukowe i wiele innowacyjnych zaawansowanych programów studiów, a także szeroki wybór podstawowych przedmiotów ścisłych i humanistycznych. W dniu 11 października 2008 r. Husson stał się uniwersytetem, ale nadal utrzymuje swoją małą uczelnię.

Dziś absolwenci Husson zajmują kierownicze stanowiska w całym kraju i na świecie.

Wizja

Husson jest uniwersytetem z wyboru dla najlepszych profesjonalnych programów, w których uczniowie odnoszą sukcesy, uczeni są doświadczeni, a globalne zaangażowanie jest podkreślane.

Misja

Husson University inspiruje i przygotowuje studentów do kariery zawodowej w obecnych i rozwijających się dziedzinach w kontekście edukacji, o której informują nauki ścisłe i humanistyczne.

Osiągamy to przygotowanie zawodowe poprzez wspieranie i podkreślanie

 • Znakomite nauczanie.
 • Wkład naukowy w swoją dyscyplinę lub dziedzinę wiedzy.
 • Program studiów licencjackich i magisterskich, który jest trudny, odpowiedni i promuje umiejętności krytycznego myślenia, pewność siebie i silne umiejętności komunikacyjne.
 • Zaangażowanie w zachowania etyczne i odpowiedzialność społeczną poprzez zaangażowanie w świat przez wykładowców i studentów, administratorów i pracowników, członków zarządu i zaangażowanie obywatelstwa jako uniwersytetu.
 • Uczenie się przez całe życie, aby przygotować się zawodowo i osobiście do wyzwań stale zmieniającego się świata.
 • Zróżnicowana perspektywa kulturowa i globalna osiągnięta poprzez rozwój studentów i możliwości uczenia się przez doświadczenie, które wzmacniają nasze zaangażowanie w silną społeczność akademicką.
 • Staranne zarządzanie i zarządzanie zasobami uniwersyteckimi.

Przyjęty przez Radę Powierniczą Husson University , 2 października 2011 r.

Lokalizacja

Główny kampus Husson University (208 akrów) znajduje się w Bangor w stanie Maine, mieście liczącym około 30 000 mieszkańców, w niewielkiej odległości od wybrzeża Maine, lasów i gór. Około 250 mil na północ od Bostonu i 250 mil na wschód od Quebec City , Bangor ma jeden z najniższych wskaźników przestępczości miejskiej w Stanach Zjednoczonych.

Husson ma również centra edukacyjne w Westbrook i Presque Isle .

Rekrutacja

Zapisujemy około 2800 studentów na kampusie Bangor, z około 700 więcej zapisanych na studia podyplomowe. Nasi studenci pochodzą z całego stanu Maine, kraju i ze świata.

Rozmiar klasy

Średnia liczba uczniów to 21.

Wydział

Husson University zatrudnia 144 członków wydziału i kilka adiunktów z doświadczeniem w zawodzie, którego uczą.

Sport

Członek NCAA Division III, Husson oferuje ponad 18 sportów uniwesytalnych i niesławnych przy użyciu najnowocześniejszych udogodnień, w tym Centrum Swan

Husson wspiera także zespół kibiców i zespół taneczny.

Rekrutacja

Pracownicy Urzędu Rekrutacyjnego udzielają wskazówek w procesie składania wniosku aplikantom ubiegającym się o przyjęcie na Husson University . Specjaliści ds. Rekrutacji dostarczają materiały i aplikacje, aby pomóc wnioskodawcom dowiedzieć się więcej o Husson, a także zaprosić kandydatów na osobiste wywiady i wycieczki po kampusach.

Absolwenci

Biuro ds. Absolwentów, mieszczące się w Centrum Wyższego Cyr w Domu Spotkań Beardsley, spełnia potrzeby 18 000 absolwentów Husson. Oprócz działalności w Homecoming , biuro Alumni sponsoruje wydarzenia w całym kraju i publikuje czasopismo dla absolwentów The Ledger , aby informować Husson Alumni o działaniach na terenie kampusu.

Akredytacja

Husson University jest akredytowany przez:

 • Stowarzyszenie Szkół i Uczelni Nowej Anglii (NEASC);
 • Międzynarodowe Zgromadzenie ds. Edukacji Biznesu Kolegialnego (IACBE);
 • Husson / Eastern Maine Medical Center Baccalaureate Nursing i wszystkie programy MSN na Husson University są akredytowane przez Komisję w Collegiate Nursing Education , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, (202) 887-6791 i BSN program jest zatwierdzany przez Radę Pielęgniarstwa stanu Maine .
 • Komisja ds. Akredytacji w Edukacji Terapii Fizycznej (CAPTE);
 • Rada Akredytacyjna ds. Edukacji Terapii Zajęciowej (ACOTE);
 • Jest zatwierdzony przez Radę Edukacji stanu Maine ;
 • Program MS w Clinical Mental Health Counselling został zatwierdzony przez National Board of Certified Counsellors (NBCC);
 • Rada ds. Akredytacji Doradztwa i Powiązanych Programów Edukacyjnych (CACREP) nadała akredytację Master of Science (MS) Hussona w klinicznym poradnictwie zdrowia psychicznego i Master of Science w poradnictwie szkolnym.
 • Szkoła Farmacji otrzymała pełną akredytację za pośrednictwem Rady Akredytacyjnej ds . Edukacji Farmaceutycznej .

Lokalizacje

Obszar Husson

Husson University

Telefon
207.941.7000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium