Iowa Wesleyan College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założony w 1842 roku Iowa Wesleyan University jest w pełni akredytowanym koedukacyjnym uniwersytetem sztuk wyzwolonych. IW ma bogatą historię innowacji w edukacji; jest pionierem w nauce; i na czele możliwości edukacyjnych dla kobiet. Iowa Wesleyan jest liderem w nauczaniu przez usługi, w ramach którego studenci w 100% uczestniczą w stażach w ramach programu nauczania. Wśród absolwentów znaleźli się dr James Van Allen '35, naukowiec zajmujący się kosmosem, który odkrył pasy promieniowania Ziemi, które teraz noszą jego imię; oraz dr Peggy Whitson '81, astronauta NASA, która dwukrotnie służyła jako dowódca stacji Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i posiada kilka rekordów NASA. W 1869 roku siedem studentek z Iowa Wesleyan założyło na kampusie PEO Sisterhood, który szczyci się członkostwem międzynarodowym.

Programy akademickie w Iowa Wesleyan obejmują studia licencjackie, magisterskie i online. Uczenie się poprzez usługę jest zintegrowane z programem nauczania, zapewniając, że wszyscy uczniowie łączą naukę w klasie z usługą dla innych.

Położone w Mount Pleasant w stanie Iowa, Iowa Wesleyan oferuje różnorodne możliwości artystyczne i kulturalne w południowo-wschodniej Iowa. Pokazy sztuki, koncerty, wykłady i przedstawienia odbywają się przez cały rok, a większość z nich jest bezpłatna. Orkiestra Symfoniczna z Południowego Iowa ma swoją siedzibę w kampusie.

Lokalizacje

Mount Pleasant

Address
North Main Street,601
52641 Mount Pleasant, Iowa, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium