Przeczytaj oficjalny opis

Keuka College został założony w 1890 roku i znajduje się na brzegu jeziora w państwa Keuka nowojorskiej regionie Finger Lakes. Keuka College to prywatna, studiów licencjackich i magisterskich, kolegium mieszkalnych, które oferuje studia licencjackie i magisterskie na uczelni i przez jej Accelerated Programu Studiów dla dorosłych i programów międzynarodowych w Chinach i Wietnamie.

Niezależnie od stopnia lub lokalizacji, absolwenci Keuka College pochwalić znaczącą, doświadczenie w świecie rzeczywistym, że imponuje pracodawców i absolwentów szkół.

A to dlatego, że empiryczna nauka od dawna jest podstawą doświadczenia Keuka College. Wiele bardzo szanowanych, źródeł krajowych chwalili doświadczenie Keuka College, w tym w prasie (US News & World Report, The New York Times, Washington Monthly), fundacje edukacyjne (Carnegie Foundation for Advancement of Teaching), a nawet Biały Dom (prezydenta Higher Education Community Service Honor Roll).

W sercu zaangażowania College Keuka do empirycznej nauki jest Pole Okres, wymagany program staży dla naszych studentów kampusu domu licencjackich. Każdego roku, oni zbierać 140 godzin praktycznych doświadczeń, wprowadzając w życie to, czego nauczył się w szkole. Studenci mogą wybrać do realizacji międzynarodowych Okresy pole z uczelni partnerskich Kolegium lub na własną rękę.

Keuka Uczelnia oferuje 34 programów studiów licencjackich na swojej głównej kampusu, wiele z wyspecjalizowanymi stężeniach; 27 nieletnich; samodzielnie zaprojektowany i kierunków. Keuka Uczelnia oferuje również studia seven magisterskich i programów sprzed zawodowe w stomatologii, prawa, medycyny, weterynarii, optometrii, farmacji i fizjoterapii.

Praca społeczna jest integralną częścią doświadczenia Keuka College, ponieważ został założony i dziś, wszystkich klubów 40-plus na kampusie domu są zobowiązane do przeprowadzenia co najmniej jeden projekt serwis społecznościowy każdego semestru. Keuka Uczelnia oferuje 17 Międzyuczelniany sportowych i różnych sportów stacjonarnych na swojej głównej kampusu.

Poprzez swoje Accelerated Studiów dla dorosłych Program (ASAP), College oferuje programy uzupełniania stopień licencjata w dziedzinie zarządzania organizacją, systemów sądownictwa karnego, pracy socjalnej i opieki, a także magistra w dziedzinie zarządzania, karnego wymiaru sprawiedliwości i opieki w miejscach w Nowym Stan Jork. Uczelnia rozszerza również możliwości kształcenia przez Internet za pośrednictwem jego Wertman Urzędu kształcenia na odległość.

Keuka College jest również głównym graczem edukacyjny w regionie Pacyfiku, z 2680 chińskich studentów realizujących stopni Keuka Kolegium na czterech uczelniach partnerskich, jednego z największych zapisów dowolnej uczelni w USA działających w kraju. Kolejnych 505 wietnamscy studenci robią tak samo na dwóch uniwersytetach w Wietnamie. Ponad 110 studentów zagranicznych studiów na kampusie głównym.

Nasze wartości

• Integralność. Na Keuka College, zachowuje się etycznie i uczciwie oznacza bycie uczciwym, dotrzymywaniu obietnic i poszanowaniu własności i interesów innych osób. Nasza uczciwość osobista i zawodowa prowadzi działania naszej społeczności uczelni, wspiera rozwój postaci, odnowy biologicznej i duchowość naszych studentów, i czyni nas bardziej społeczeństwa obywatelskiego. Keuka College rozwija uczciwość i etyczne zachowanie w swoich studentów za pośrednictwem programu nauczania i konsekwentne modelowania zachowań uczciwy i szczery przez Wydział, personelu, administracji i absolwentów.

• Academic Excellence. Na Keuka College, doskonałości akademickiej jest w centrum misji edukacyjnej Kolegium i wysokie oczekiwania są dla studentów i wykładowców podobne. Cenimy osiągnięcia intelektualne i stypendium, innowacyjnych i atrakcyjnych zatrudniają praktyk edukacyjnych na rozwój całego człowieka i podkreślają uprawy umiejętności krytycznego myślenia i miłości do nauki. Doskonałości akademickiej nie jest wyłącznie funkcją zdolności intelektualnych studentów Kolegium, ale w dużym stopniu zależy od jakości i dokładności procesu nauczania / uczenia się.

• Student-zorientowania. Na Keuka College, oferujemy całościowe doświadczenie uczenia krzewienia intelektualnego i osobistego rozwoju każdego ucznia. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy i absolwenci są zaangażowane w sposób, który łączy proces uczenia się świata poza kolegium. W ramach programów akademickich, partnerstwa współpracy i empirycznych doświadczeń edukacyjnych, uczniowie Keuka College poszerzyć swoje umiejętności i perspektywy kariery zawodowej, osobistej odpowiedzialności, wellness i zaangażowania obywatelskiego.

• Różnorodność. Na Keuka College, możemy uznać, szanować i świętować nasze różnice. Nasza społeczność składa się z wielu tożsamości, z których każdy dostarcza cenny punkt widzenia. Promujemy środowiska integracyjnego, w którym świadomie działać w kierunku zrozumienia, szanując i doceniając różnorodność. W ten sposób możemy wyjść poza tolerancją do zrozumienia i wzajemnego szacunku.

• Globalne perspektywy. Na Keuka College, mając perspektywę globalną oznacza być otwarty podczas pracy z ludźmi o różnym pochodzeniu geograficznym i dziedzictwa kulturowego - uczenie się od nich, a oni od nas. W celu przygotowania studentów do świata 21 wieku, zapewniamy im możliwości nauki i interakcji z innymi kulturami, narodami i perspektyw. Student występuje narażenie na wiele sposobów - w klasie przez naszych krajowych i międzynarodowych programów akademickich i programów nauczania, i poza nią poprzez wiele możliwości interakcji z ludźmi z różnych środowisk i doświadczeń.

• Zarządzanie. Na Keuka College, jesteśmy zobowiązani do zachowania i budowania naszego dziedzictwa dla przyszłych pokoleń oraz do umacniania poczucia odpowiedzialności i zaangażowania w college'u. Aktywne zarządzanie jest obowiązkiem etycznym i instytucjonalne, które uosabia starannego wykorzystania i ostrożnego zarządzania naszych zasobów, w tym naszych ludzi, holdingów finansowych, zasobów naturalnych i trwałych. Kolegium i jego składniki mają imperatywu moralnego i finansowego do korzystania z naszych liczne i zróżnicowane zasoby tak, że są skuteczne, wydajne i trwałe.

• Obywatelstwo. Na Keuka College, wierzymy obywatelstwo obejmuje aspekty przywództwa, usług i odpowiedzialności społecznej. Wszyscy członkowie społeczności Keuka College staramy się być dobrzy liderzy i obywatele przykładowe. Skutecznych przywódców i obywateli wykazują wspólne cechy mądrości, determinacji, wizji, inteligencji emocjonalnej, empatii i odpowiedzialności społecznej. Aktywnie modelować te cechy i mentor ich rozwoju, pokazując tym samym, i zachęcanie przykładowy obywatelstwo - lokalnym, krajowym, jak i na świecie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Keuka College

Ci, wybranie tej studiów przygotuje, poprzez badania i praktyczne doświadczenie w pracy w biologii, biochemii, chiropraktyka, ekologii, edukacji, technologii medycznej, m ... [+]

Położony na świeżych wodach Keuka Lake, w otoczeniu wiejskiej okolicy, a tylko w niewielkiej odległości od najbliższej Rochester, Keuka College zapewnia idealne środowisko dla studentów na kierunku biologia.

Ci, wybranie tej studiów przygotuje, poprzez badania i praktyczne doświadczenie w pracy w biologii, biochemii, chiropraktyka, ekologii, edukacji, technologii medycznej, medycyny, mikrobiologii, farmakologii, fizykoterapii, fizjologii, nauk roślin, zdrowia publicznego, zoologii, lub badań.

Co nauczę się jako student biologii?

Podobnie jak wszystkich studentów College Keuka, które są wymagane do ukończenia 140-godzinny polu Okres. Od centrum Penn Yan do Północnej Dakoty, studenci ukończyli badania terenowe w miejscach na całym świecie, które zapewniają im doświadczenia prawdziwego życia, które daje im przewagę z wejściem na rynek pracy lub absolwent szkoły. Z urzędów i szkół weterynaryjnych do szpitali i ludzkich społeczeństw, studentom oferuje wiele opcji przez okres dziedzinie.... [-]

Stany Zjednoczone Keuka Park
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Keuka College

Studenci na kierunku komunikacji organizacyjnej będzie zanurzony w kulturze, historii i elementów wizualnych w języku angielskim. Keuka College oferuje również drobne w ... [+]

Studenci na kierunku komunikacji organizacyjnej będzie zanurzony w kulturze, historii i elementów wizualnych w języku angielskim.

Dodanie mocnym tle w biznesie daje studentom przewagę, czego potrzebują podczas wprowadzania rynku pracy, gdzie komunikacja jest kluczem.

Kursy w zakresie wystąpień publicznych, pisania mediów, public relations, zarządzania zasobami ludzkimi oraz DTP to tylko próbka wszechstronność, że pochodzi z tego stopnia, przygotowanie studentów do tablicy możliwości kariery w dziedzinach takich jak public relations, dziennikarstwo i społeczne praca. Ponadto, uczniowie przeszli do stać się lobbyści, analityków i techników audio-wizualne. Uczniowie są szkoleni w historii i tle literatury i języka angielskiego, natomiast biorąc pod uwagę fundacji w marketingu i zarządzania. Zgodnie z Keuka Kolegium hands-on learning misję, studenci mają szansę doprowadzić klasy projektowania i prezentacji w wyjątkowym, interaktywne doświadczenie.... [-]

Stany Zjednoczone Keuka Park
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Keuka College

Program zarządzania Keuka College oferuje studentom możliwość przygotowania się do przyjęcia kluczową rolę w wielu przedsięwzięciach biznesowych. ... [+]

Program zarządzania Keuka College oferuje studentom możliwość przygotowania się do przyjęcia kluczową rolę w wielu przedsięwzięciach biznesowych.

Program Highlights:

Dostępne jako większych lub mniejszych Oferuje studentom sześć różnych stężeń, z których do wyboru Gwarantowany staż każdy rok studiów Płynne przejście do jednego z naszych absolwentów programów biznesowych Liczne 4 + 1 Partnerstwa MBA

Program zarządzania przedsiębiorstwem Keuka Kolegium oferuje unikalne doświadczenie uczenia się przez zmieszanie nowatorskiego programu nauczania z historycznego zaangażowania w pracę społeczną.

Absolwenci Keuka College posiadają wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby rozwijać się w dzisiejszym globalnym środowisku biznesowym wraz z silnym pragnieniem, aby coś zmienić w życiu innych.... [-]

Stany Zjednoczone Keuka Park
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Keuka College

Studenci, którzy wybierają program marketingowy będzie zdobyć doświadczenie w różnych dziedzinach, które przygotują ich do kariery w public relations, badań marketingowyc ... [+]

Dostępne jako główny, koncentracji niewielkie, lub zarządzającego stopni Zdobyć doświadczenie w świecie rzeczywistym gwarantowanych, marketingu poprzez staże i rocznych zajęć pozalekcyjnych związanych z biznesem

Studenci, którzy wybierają program marketingowy będzie zdobyć doświadczenie w różnych dziedzinach, które przygotują ich do kariery w public relations, badań marketingowych, marketingu detalicznego, profesjonalne sprzedaży lub ogólnego zarządu marketingu. Oprócz zajęć, które odkrywają wiele ścieżek związanych z marketingiem, studenci są zobowiązani co roku do ukończenia 140-godzinny staż.

Okresy te terenowe, podstawą doświadczenia Keuka College, zapewnić praktyczne doświadczenie, które dają studentom College Keuka krawędź przy wchodzeniu na rynek pracy lub przejścia do szkoły absolwent. Gdy absolwentów, oni posiadają umiejętności rzeczywistym świecie, aby poruszać się wyzwań w sprzedaży i relacji międzyludzkich.... [-]

Stany Zjednoczone Keuka Park
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Keuka College

Program nauk politycznych i historii bada dziedzictwo cywilizacji zachodniej, ponieważ odnosi się do nowoczesnego rządu, interakcje pomiędzy wartościami Zachodu i nie-zac ... [+]

Program nauk politycznych i historii bada dziedzictwo cywilizacji zachodniej, ponieważ odnosi się do nowoczesnego rządu, interakcje pomiędzy wartościami Zachodu i nie-zachodnich i polityki w szybko zmieniającym się i współzależnych otoczeniu globalnym. Stopień nauk politycznych i historii będzie przygotować się do absolwentów studiów lub szkoły prawniczej, a także zatrudnienia w obszarach nauki specjalizacji społecznych - takich jak badania politycznej i historycznej, public relations, grup interesu i działalności partii politycznych - lub innych związanych z zatrudnieniem możliwości.

Masz również narzędzia analityczne oraz rozległą wiedzę na cztery sub-pól głównych: Europie i na świecie, amerykańskiego społeczeństwa i rządu, spraw zagranicznych i stosunków międzynarodowych i polityki i administracji publicznej na lata, studenci Keuka College, rodziców i przyjaciół Kolegium cieszą się podróże do okresu Pole do miejsc takich jak Włochy, Izraela, Francji, Niemczech, Czechach, na Kostaryce i gdzie indziej z wydziału politycznego z programu nauki i historii. Mając na doktorat historyk i politolog prowadzić proces uczenia się grupy otwiera drzwi do znaczenia kultury, architektury, wydarzeń politycznych, a historia sama w sobie.... [-]

Stany Zjednoczone Keuka Park
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Keuka College

Dzięki teorii i praktycznego doświadczenia, program psychologii na Keuka College przygotowuje cię do różnych możliwości rozwoju kariery zawodowej, które obejmują usługi r ... [+]

Dzięki teorii i praktycznego doświadczenia, program psychologii na Keuka College przygotowuje cię do różnych możliwości rozwoju kariery zawodowej, które obejmują usługi rodziny, psychiatrii, psychologii, ochrony dzieci, lub w szkole doradcy zawodowego. Jako student, otrzymujesz możliwość wyboru własnych studiów, wybierając jedną z czterech stężeniach dziecka i rodziny badań, zaburzeniami rozwojowymi, psychologii sądowej lub zdrowia psychicznego.

Masz również możliwość uprawiania psychologii w warunkach rzeczywistych jako student pierwszego roku, dzięki 140-godzinnym okresie Pole stażu, który musi być wypełniony w każdym roku szkolnym. Będziesz w stanie współdziałać w środowisku, które przemawia do kierunku studiów, w tym wydziałów policji, placówek służby zdrowia, szkół i innych.... [-]

Stany Zjednoczone Keuka Park
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Keuka College

Program zapewnia Państwu możliwość skoncentrowania się na fizyczne lub biologiczne nauki środowiska poprzez szkolenia w zakresie podstaw matematyki, fizyki, chemii, biolo ... [+]

Otoczony bogactwem liści i ustawić na świeżych wodach Keuka Lake, Keuka College stanowi idealne ustawienie dla kierunków nauk środowiskowych obserwować i interakcji z otoczeniem wokół nich.

Co zrobię, jak Environmental Science Student?

Program zapewnia Państwu możliwość skoncentrowania się na fizyczne lub biologiczne nauki środowiska poprzez szkolenia w zakresie podstaw matematyki, fizyki, chemii, biologii i nauki ziemskiej. Istnieje również wiele możliwości dla studentów w celu zbadania, prowadzą badania, lub wziąć udział w okolicznych grup społecznych, takich jak Keuka jeziora Stowarzyszenia i Cornell Cooperative Extension, które oferują studentom szansę spotkać się w wybranych dziedzinach poza kampusem. Na terenie kampusu, Centrum Badań wodnego daje możliwość przeprowadzenia niezależnego badania na temat jakości wody jeziora otaczającego cię.... [-]

Stany Zjednoczone Keuka Park
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Keuka College

Program socjologii podkreśla zarówno tradycyjne sztuki wyzwolone i wykształcenia zawodowego poprzez ogólnej socjologii dur, A-dur socjologii ze specjalizacją w kryminolog ... [+]

Program socjologii podkreśla zarówno tradycyjne sztuki wyzwolone i wykształcenia zawodowego poprzez ogólnej socjologii dur, A-dur socjologii ze specjalizacją w kryminologii i socjologii małoletniego. Program zapewnia Państwu zrozumienia relacji społecznych poprzez stabilność i zmiany, a także konfliktu i współpracy między osób, grup, organizacji i wspólnot.

Głównym jest przeznaczony do tworzenia niezależnych myślicieli z jasnego zrozumienia rzeczywistych sytuacjach i umiejętność stosowania wiedzy do zmniejszenia i rozwiązywania problemów społecznych. Staże Okres pola są ważną częścią programu socjologii. Kariera dostępne praktycznie w każdym powołaniu, które polega na pracy z ludźmi, w tym nieletnich, planowania usług społecznych i polityki, zarządzania personelem, Public Relations i przemysłowych, warunków zawieszenia, egzekwowania prawa, działania Wspólnoty, oraz badania społeczne są.... [-]

Stany Zjednoczone Keuka Park
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Keuka College

Keuka Kolegium sztuka i projektowanie głównym jest nastawiona na studentów zainteresowanych w zakresie projektowania, ekspresji wizualnej i komunikacji cyfrowej. Przy j ... [+]

Keuka Kolegium sztuka i projektowanie głównym jest nastawiona na studentów zainteresowanych w zakresie projektowania, ekspresji wizualnej i komunikacji cyfrowej. I, zgodnie z Wall Street Journal, stopień fine-arts może być lepszym wyborem niż wielu myśli.

Przy jednoczesnym wspieraniu twórczego rozwoju i osobistej ekspresji, główny zapewnia umiejętności i doświadczenia niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie projektowania i komunikacji wizualnej. W rzeczywistości, w ramach programu zwiększa nacisk na nośnikach cyfrowych oraz projektowania graficznego otworzy najnowocześniejsze możliwości dla studentów, ponieważ przejście do pracowników lub zaawansowanych badań.... [-]

Stany Zjednoczone Keuka Park
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Keuka College - Learning Leadership: a lesson on the ropes course new

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Keith

Keuka College - The Art of Chemistry

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Dana

Keuka College - Emily's Field Period with the Rochester Knighthawks

Keuka College - Zip's Day