Keystone College Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Równoważenie wymaganiom kariery i rodziny może okazać się trudne. W Keystone College uważamy swoje cele edukacyjne można osiągnąć poprzez połączenie wirtualnej klasie i tradycyjnej klasie, biorąc lekcje przez któregokolwiek z naszych formatów dzień, wieczór, lub weekendowe, podczas tradycyjnego semestrze 15 tygodni.

Online learning, czasami określane jako e-learning jest formą kształcenia na odległość. Kursy online są dostarczane za pośrednictwem Internetu i mogą być dostępne z dowolnego komputera z przeglądarką internetową. Za każdym razem, w każdym miejscu, można zalogować się na wirtualnej klasie, aby zakończyć zadanie, rozmawiać z kolegą lub zapytać profesora pytanie.

Kursy online może być

Asynchroniczne - dostarczone na wygody dowolnym czasie i miejscu Synchroniczne - jesteś online w określonym czasie

Czego można się spodziewać

Kursy online są idealne dla Ciebie od harmonogramu prac lub rodzinne zobowiązania nie pozwalają uczestniczyć w zajęciach na uczelni.

Można wziąć udział w zajęciach z zaciszu własnego domu Oczekuje się, aby dotrzymać terminów dla zadań, które mogą obejmować eseje, quizy, egzaminy, badania i projekty grupowe. Oczekuje się, że do udziału w on-line dyskusji i działań. Powinieneś mieć samodyscypliny i motywacji do uczenia się być w Internecie.

Lokalizacje

La Plume

Address
Keystone College
La Plume, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: