The Los Angeles Film School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Znajdująca się w samym sercu Hollywood The Los Angeles Film School służy społeczności i jej uczniom od 1999 roku. Ta akredytowana, zatwierdzona przez VA instytucja oferuje skoncentrowane na karierze stopnie licencjata w dziedzinie filmu cyfrowego, filmu, projektowania graficznego, rozrywki i Animacja ; a także stopnie naukowe w dziedzinie produkcji muzycznej, produkcji audio i filmu . Jego wyposażenie obejmuje zabytkowy budynek RCA przy Sunset Boulevard 6363, a szkoła oferuje swoim studentom dostęp do tego samego sprzętu, z którego korzystają profesjonaliści z branży. The Hollywood Reporter nazwał The Los Angeles Film School „jednym z najlepiej wyposażonych prywatnych centrów edukacyjnych w kraju”. The Los Angeles Film School zdobył punkty na wielu ważnych filmach, grach wideo i albumach. Absolwenci szkoły pracowali nad nominowanymi i nagrodzonymi Oscarem® projektami. Absolwenci otrzymali nagrody na festiwalach filmowych na całym świecie i opracowali multiplatynowe albumy. „Kiedy mówimy o naszych absolwentach, emanujemy tylko dumą. Ich liczne nagrody i osiągnięcia są wynikiem ciężkiej pracy i poświęcenia naszych uczniów” - mówi Diana Derycz-Kessler, prezes i dyrektor generalny The Los Angeles Film School . Więcej informacji o The Los Angeles Film School można znaleźć na stronie: www.lafilm.edu lub pod numerem telefonu 323.860.0789. Szkoła filmowa w Los Angeles "src =" // www.masterstudies.com/element_db/32/32728_Untitled101.jpg "alt =" Szkoła filmowa w Los Angeles "/>

NASZA HISTORIA

Wiosną 1999 roku grupa hollywoodzkich profesjonalistów założyła Los Angeles Film School . Ich celem było stworzenie instytucji, w której weterani przemysłu mogą dzielić się swoją wiedzą o produkcji filmowej z nową generacją filmowców. alt = "Szkoła filmowa w Los Angeles rozszerzyła swoją ofertę w 2004 r., dodając program certyfikacji inżynierii nagrań w Los Angeles Recording School. Dzisiaj szkoła oferuje stopnie licencjata i współpracownika w wielu dziedzinach w branży rozrywkowej i medialnej, w tym animacji, grze , rozrywki, filmu, produkcji muzycznej i sztuki nagraniowej.

NASZA MISJA

Misją Szkoły Filmowej w Los Angeles jest zainspirowanie studentów innowacyjną metodą edukacji, która koncentruje się na przygotowaniu do możliwości kariery zawodowej w przemyśle rozrywkowym. Robimy to za pomocą programu nauczania, który integruje wiedzę techniczną z eksploracją artystyczną i kreatywnością, prowadzoną przez zespół profesjonalistów z branży. Nasza edukacja jest dostarczana poprzez refleksyjne metody nauczania i praktyczne nauczanie w sercu Hollywood, światowej stolicy rozrywki. Nasze programy mają na celu zanurzenie początkujących talentów w praktykach branżowych i obecnych technologiach, umożliwiając im odkrywanie indywidualnych głosów poprzez współpracę i realizację ich celów zawodowych w przemyśle rozrywkowym.

NASZ KAMPUS

Kampus zajmuje obecnie ponad 250 000 stóp kwadratowych powierzchni w samym sercu Hollywood w Kalifornii z obiektami instruktażowymi znajdującymi się w zabytkowym budynku RCA (6363 Sunset Boulevard), kultowym teatrze Ivar (1605 Ivar Avenue), profesjonalnej jakości studiach nagraniowych w Los Angeles. Angeles Recording School (6690 Sunset Boulevard), a główna siedziba przy 6353 Sunset Boulevard, Hollywood, CA, 90028.

Lokalizacje

Los Angeles

The Los Angeles Film School

Address
The Los Angeles Film School
6363 Sunset Bo
Hollywood

90028 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 323-860-0789

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium