Lakeland University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ponad 150 lat temu niemieccy imigranci wyciąć drzewa, wyczyszczone ziemi i zbudował pierwsze budynki na kampusie Lakeland jest. Nie było prądu, bieżącej wody i nie ma w piłce nożnej - po prostu całkowite oddanie się szkolnictwa wyższego szczebla, Zaangażowanie i ducha tych ludzi żyje na trwałe w Lakeland w ważnym i rosnącym kampusie doskonałości akademickiej i ducha elektrycznego, który napędza programów do coraz wyższych poziomów. Dzisiaj, Lakeland College jest stopień-przyznania instytucji sztuk wyzwolonych licencjackich i magisterskich związanych z United Church of Christ z prawie 3500 uczniów (900 tradycyjnych studentów studiów licencjackich i 2600 wieczorem, weekendowych i studentów online) z 24 krajów, 10 akademików na terenie kampusu i ponad 30 kierunkach, w tym naszych najnowszych programów akademickich: lotnictwo, komunikacyjnych i karmiących.

Ponadto mamy wieczór, weekend lub na forum ośrodków w Milwaukee, Madison, Wisconsin Rapids, Chippewa Valley, Fox Cities, Green Bay i dwuletni międzynarodowy kampus w Tokio, Japonia, Nasze zaangażowanie w edukację wykracza daleko poza klasą, ponieważ oferujemy naszym studentom możliwość coś zmienić i pomóc innym. Lakeland Studenci prowadzą wezwanie do czystszego środowiska, mądrzejszy recyklingu, zapewniając schronienie i żywność dla ubogich i walce z rakiem i innymi chorobami. Praca społeczna jest częścią DNA studentów Lakeland.

Nasi studenci-sportowcy są siłą, z którą należy się liczyć, a naszych mężczyzn i kobiet zespołów i osób rywalizować w NCAA Division III, baseball, koszykówka, narciarstwo biegowe, piłka nożna, golf, piłka nożna, softball, tenis, lekkoatletyka, siatkówka i zapasach.

Czy masz co to ma być Muskie?

Najlepszym sposobem, aby naprawdę dowiedzieć się, jest wizyta w głównym kampusie Lakeland uczelni lub centrum blisko Ciebie. Wybierz datę Podgląd Day i zarejestrować na specjalne sesje z innymi licealistów. Lub wybrać inny dzień, który działa lepiej dla Ciebie, a my ustawić harmonogram, który zawiera to, co chciałbyś najbardziej zobaczyć i zrobić. Możesz skontaktować się z Admissions Lakeland na 800-242-3347.

Następnie można zobaczyć, co to znaczy być duże ryby!

Lokalizacje

Plymouth

Address
Lakeland College,
W3718 South Drive

WI 53073-4878 Plymouth, Wisconsin, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium