Przeczytaj oficjalny opis

Najwyżej oceniane prywatne doświadczenie w sztuce liberalnej

Lawrence University to najwyższej klasy prywatna uczelnia sztuk pięknych i konserwatorium muzyki poświęcone wyłącznie kształceniu licencjackiemu. Znajdująca się w przyjaznym środkowo-zachodnim stanie Wisconsin, z 15% z 1500 studentów z ponad 50 krajów poza Stanami Zjednoczonymi, społeczność Lawrence jest jednym z najbardziej zróżnicowanych na świecie w kraju. Dumny członek kolegiów, które zmieniają życie organizacji, Lawrence poświęcony jest zaangażowanemu podejściu edukacyjnemu, które rozwija umiejętności wysoko cenione przez szkoły wyższe i pracodawców.

Szybkie fakty

Zindywidualizowany stosunek ucznia do wydziału od 9 do 1 oznacza wysoce zindywidualizowane doświadczenie uczenia się.

Zaangażowany 99% Lawrence Studenci są w pełni zaangażowani w zatrudnienie, studia podyplomowe lub formalne doświadczenia podyplomowe w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Affordable Lawrence jest zaangażowany w pomoc zagranicznym studentom w finansowaniu ich edukacji. Międzynarodowe stypendia dla studentów i pomoc oparta na potrzebach są dostępne dla wszystkich studentów.

Powitanie mieszkania na terenie kampusu jest gwarantowane w bezpiecznej i integracyjnej społeczności.

http://tour.lawrence.edu/

Programy

  • Bachelor of Arts z 44 kierunkami studiów
  • Bachelor of Music z 4 kierunkami ogólnymi i dwoma obszarami nacisku
  • 5-letni podwójny tytuł licencjata sztuki i licencjat z muzyki

Zaangażowana nauka w Lawrence

Zaangażowane uczenie się wymaga trudnych i znaczących osobistych doświadczeń edukacyjnych z wykładowcami i rówieśnikami w rozmiarach klasowych średnio 15 uczniów. Te aktywne umiejętności odkrywania, debatowania, badania i tworzenia przygotują cię do adaptacji i rozwoju w ciągle zmieniającym się świecie.

W Lawrence nasi 1500 uczniowie pochodzą z największych miast świata i najmniejszych miast, tworząc spójną wspólnotę mieszkaniową w przyjaznym i bezpiecznym mieście. Studenci Lawrence są zróżnicowani naukowo, społecznie, kulturowo i ekonomicznie. Są inteligentne, przyjazne i rozwijają się dzięki współpracy.

Poza głównym kampusem Lawrence oferuje doświadczenia kampusu w naszym spokojnym kampusie Bjorklunden o powierzchni 441 akrów, rekolekcje zaledwie 160 km na północny wschód od Appleton i nasze londyńskie centrum, położone w samym sercu Londynu w Wielkiej Brytanii, jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie.

Powitalny kampus w przyjaznym mieście

Appleton, Wisconsin jest tętniącym życiem miastem 74 000, które jest częścią regionu zamieszkałego przez ponad 230 000 osób. Kulturalne i komercyjne serce tego regionu, Appleton pojawia się regularnie na listach miast amerykańskich, które są najbezpieczniejsze i mają najwyższą jakość życia.

Appleton

Połączenie kosmopolitycznego z naturalnym sprawia, że Appleton jest prawdziwym klejnotem - i miejscem, które często zaskakuje naszych gości z takich miejsc, jak Nowy Jork, Chicago, Los Angeles i Denver, którzy oczekiwali czegoś zupełnie innego niż miasto w północno-wschodnim Wisconsin.

O Appleton

Z populacją 73 000 mieszkańców (w obszarze metra ćwierć miliona), Appleton jest częścią jednego z najszybciej rozwijających się obszarów metropolitalnych na Środkowym Zachodzie. Wielkość tego obszaru, złożoność kulturowa i szeroki zakres działalności dają duże możliwości staży, projektów badawczych, zaangażowania obywatelskiego i pracy społecznej.

Możesz się stąd dostać.

ATW (lotnisko Appleton) jest tylko 6 mil od kampusu. Służy on firmie Appleton, łącząc się z głównymi węzłami głównych linii lotniczych: United / Continental (przez Chicago O'Hare); i Delta (Detroit, Minneapolis i Atlanta).

O tej pogodzie ...

OK, przyznajemy, że może tu być zimno (średnia stycznia wysoka / niska: 24 ° F / 7 ° F), i pada śnieg (około 4 stopy na zimę). Ale wiemy też, jak sobie z tym poradzić (ubrać w warstwy). Wypłata zimowa: wiosna jest spektakularna. Upadek jest również fantastyczny.

Wyjdź (z boku)!

Bieganie, turystyka, jazda na rowerze, wioślarstwo, siedzenie. Jeśli zrobisz którąś z tych rzeczy - i jest duża szansa, że zrobisz co najmniej jedną z nich - będziesz miał mnóstwo miejsc do zrobienia na całym obszarze: od Parku Stanowego High Cliff w Lake Winnebago 10 mil od kampusu, do płynącej na północy rzeki Fox biegnącej wzdłuż krawędzi Lawrence'a, do kilkudziesięciu parków w promieniu dwóch mil od kampusu.

A jeśli jesteś fanem baseballu, możesz złapać drugorzędną drużynę ligi Milwaukee Brewers w klasie A, Wisconsin Timber Rattlers w Time Warner Field, zaledwie 6 mil od kampusu.

114990_DSC_9224-X2.jpg

College Avenue

Chicago ma Magnificent Mile. Appleton ma College Avenue, z oszałamiającą ofertą restauracji (od pięciogwiazdkowych restauracji po późną nocną pizzę), kilka wspaniałych kawiarni i dziesiątki sklepów. Wszystko to jest tuż za twoimi drzwiami w Lawrence. A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej zakupów, wystarczy udać się do Fox River Mall, zaledwie 5 mil od kampusu.

Pokaż swoje karty identyfikacyjne Lawrence w tych firmach, aby wymienić promocje i zniżki

Broadway on College

Pół mili od kampusu Fox Cities Performing Arts Center przenosi świat rozrywki do Appleton. Ten klejnot o wartości 45 milionów dolarów mieści 2100 (z „najgorszym miejscem w domu” zaledwie 100 stóp od sceny). Appleton - nie Milwaukee czy Madison - gościł premiery Wisconsin Króla Lwa i Wicked.

Little Apple jest bardziej elektryczne niż Big Apple?

20 sierpnia 1882 r. Appleton stał się pierwszym miastem, które generowało energię elektryczną w celach komercyjnych. (Dwa tygodnie później Nowy Jork stał się drugim miastem, które to zrobiło.)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Lawrence University

W Global Studies badamy szeroki wachlarz kulturowych, politycznych, religijnych, ekonomicznych i środowiskowych kwestii, które pojawiają się, gdy myślimy o świecie jako o ... [+]

O

Badania globalne W badaniach globalnych badamy szeroki zakres kwestii kulturowych, politycznych, religijnych, ekonomicznych i środowiskowych, które pojawiają się, gdy myślimy o świecie jako o połączonej całości. Ta interdyscyplinarna specjalność pozwoli Ci traktować pytania, które nie ograniczają się do jednego kraju lub regionu, ale myśleć o swoich pytaniach z perspektywy globalnej w jednym z czterech utworów: National and Identities, Global Cities, Human Security oraz Arts and Exchange.

Główny program studiów globalnych ma cztery utwory, aby uzyskać więcej informacji o każdej ścieżce, kliknij pole poniżej:

Ścieżka Narodów i tożsamości.

Zbadaj budowę i funkcję narodów, a także nowsze, ponadnarodowe formy tożsamości. Nacisk na historię i rząd, z kursami z literatury, kultury i sztuki.... [-]

Stany Zjednoczone Appleton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lawrence University

Konserwatorium Lawrence University obsługuje około 350 wysoko zaangażowanych, entuzjastycznych i pełnych pasji uczniów. Z trzema stopniami, czterema kierunkami, dwoma obs ... [+]

O

B.Mus. stopień pozwala skupić się przede wszystkim na muzyce w profesjonalnym programie studiów, który opiera się na zasadach edukacji liberalnej. Możesz specjalizować się w performance, edukacji muzycznej lub teorii / kompozycji. Około dwie trzecie twoich zajęć będzie dotyczyło muzyki, w tym lekcji, zajęć, takich jak teoria i historia muzyki, oraz zespołów, podczas gdy zajęcia inne niż muzyczne będą stanowić pozostałą trzecią część studiów. Dzięki temu otrzymasz dobrze wyszkoloną edukację wraz z instruktażem muzycznym najwyższej jakości, przygotowującym cię do wyzwań i możliwości życia w XXI wieku.

Konserwatorium Lawrence University obsługuje około 350 wysoko zaangażowanych, entuzjastycznych i pełnych pasji uczniów. Z trzema stopniami, czterema kierunkami, dwoma obszarami nacisku, dwoma małoletnimi, dwudziestoma sześcioma studiami i dziewięcioma dużymi zespołami istnieje wiele sposobów rzeźbienia muzycznego życia w Lawrence.... [-]

Stany Zjednoczone Appleton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lawrence University

Program nauczania psychologii w Lawrence jest dobrze wyważony, aby reprezentować szeroki zakres podstawowych obszarów psychologii, w tym klinicznych, poznawczych, rozwojo ... [+]

O

Psychologia jest nauką o umyśle i zachowaniu.

Program nauczania psychologii w Lawrence jest dobrze wyważony, aby reprezentować szeroki zakres podstawowych obszarów psychologii, w tym klinicznych, poznawczych, rozwojowych, zdrowia, neuronauki, osobowości i psychologii społecznej. Wydział psychologii zapewnia również dogłębne badania konkretnych tematów, takich jak psychofarmakologia, muzyka, język, psychopatologia, rozwój młodzieży, uprzedzenia i emocje.

Możesz się tym cieszyć, jeśli jesteś zainteresowany

Jak działa mózgJak ludzie podtrzymują relacje społeczneJak ludzie myślą, pamiętają, rozwiązują problemy i tworząJak umysł kształtuje zachowanie i jak zachowanie kształtuje mózgJak rozwijają się i najlepiej leczą zaburzenia psychiczneOdszyfrowywanie nawyków zakupowych ludziIndywidualne zachowania społeczne w grupieJak medycyna i chemikalia wpływają na zachowaniePoprawianie życia indywidualnie (np. Leczenie psychopatologii) i zbiorowego (np. Rozwiązywanie problemów społecznych na dużą skalę)... [-]
Stany Zjednoczone Appleton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lawrence University

Ekonomiści budują modele i analizują dane, aby zrozumieć, jak ludzie dokonują wyborów i jak funkcjonują gospodarki. ... [+]

O

Ekonomiści budują modele i analizują dane, aby zrozumieć, jak ludzie dokonują wyborów i jak funkcjonują gospodarki.

Wiele dziedzin ekonomii obejmuje szeroki zakres tematów, a decydenci w rządach, a także w biznesie i innych organizacjach wykorzystują narzędzia ekonomii do podejmowania decyzji.

Możesz się tym cieszyć, jeśli jesteś zainteresowanyZrozumienie, w jaki sposób naukowcy społeczni podchodzą do badania ludzkich zachowańKariera w biznesie, finansach, konsultingu, prawie, zdrowiu publicznym, służbie publicznej, edukacjiRozwijanie umiejętności modelowania abstrakcyjnego do myślenia strukturalnegoRozwijanie umiejętności rozumowania ilościowego w celu gromadzenia, konstruowania i analizowania danychZbadanie, jak działają rynki i dlaczego to ma znaczenieZbadanie, dlaczego niektóre kraje są bogate, ale większość niePoznawanie ról przedsiębiorczościLawrentianie czasami łączą ekonomięMatematykaRządInnowacjaPsychologiaWystęp muzycznyJęzyki obceStudia międzynarodoweBadania środowiskoweStudia chińskieStudia rosyjskieGlobalne badaniaŻycie po Lawrence... [-]
Stany Zjednoczone Appleton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lawrence University

Studia filmowe traktują materiały wideo we wszystkich formatach i platformach jako ważne formy sztuki i artefakty kulturowe, które można rygorystycznie analizować. Poznaj ... [+]

O

Studia filmowe traktują materiały wideo we wszystkich formatach i platformach jako ważne formy sztuki i artefakty kulturowe, które można rygorystycznie analizować. Poznaj historię, analizę i interpretację wideo jako kluczowej formy współczesnej kultury.

Rozwiń podstawy teorii i krytyki ruchomych obrazów, aby uzyskać głębszy poziom radości podczas badania technicznych, stylistycznych i retorycznych urządzeń, których używają filmy do tworzenia i przekazywania znaczenia. Będziesz miał również możliwość stworzenia i zaprezentowania własnej sztuki w najwyższej klasy studiu filmowym.

Możesz zainteresować się filmoznawstwem, jeśli jesteś zainteresowany:Reprezentacje i odkrycia tożsamości w filmie i innych mediach wizualnychPisanie własnych skryptów lub filmowanie własnych filmów na YouTubeOpowiadanie i kreatywne pisanieSztuka wspólnotowaGlobalny język filmu od niemieckiego ekspresjonizmu do piątego pokolenia chińskiego kina do amerykańskich hitów filmowych i innychAntropologia i kultura wizualnaReklama i marketingLawrentianie czasami łączą studia filmowe z ...AntropologiaHistoria sztukiAngielski i kreatywne pisanieJęzykiWystęp muzycznyStudio ArtystyczneTeatrŻycie po Lawrence... [-]
Stany Zjednoczone Appleton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Lawrence University

Lawrence University fizyki Lawrence University oferuje jeden z najlepszych programów studiów licencjackich w dziedzinie fizyki w kraju, obejmujący szeroki zakres i głębok ... [+]

O

Lawrence University fizyki Lawrence University oferuje jeden z najlepszych programów studiów licencjackich w dziedzinie fizyki w kraju, obejmujący szeroki zakres i głębokość w programach z dziedziny fizyki, które nie są często spotykane na poziomie studiów licencjackich.

Poznasz praktykę fizyki za pomocą programu, który zawiera wzajemne oddziaływanie między klasami i zajęciami programowymi, a wszystko to w środowisku współpracy, które koncentruje się na sukcesie studenta. Osiągniesz sukces dzięki naszym programom podpisów związanych z obszarami wiedzy specjalistycznej wydziału, połączonym ze szkoleniem badawczym, które rozpoczyna się w programie nauczania i osiąga dojrzewanie w stypendiach badawczych i projektach Senior Experience.... [-]

Stany Zjednoczone Appleton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Lawrence University

Lawrence University

Address
711 E. Boldt Way
Appleton, Wisconsin, Stany Zjednoczone