Lawrence University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Najwyżej oceniane prywatne doświadczenie w sztuce liberalnej

Lawrence University to najwyższej klasy prywatna uczelnia sztuk pięknych i konserwatorium muzyki poświęcone wyłącznie kształceniu licencjackiemu. Znajdująca się w przyjaznym środkowo-zachodnim stanie Wisconsin, z 15% z 1500 studentów z ponad 50 krajów poza Stanami Zjednoczonymi, społeczność Lawrence jest jednym z najbardziej zróżnicowanych na świecie w kraju. Dumny członek kolegiów, które zmieniają życie organizacji, Lawrence poświęcony jest zaangażowanemu podejściu edukacyjnemu, które rozwija umiejętności wysoko cenione przez szkoły wyższe i pracodawców.

Szybkie fakty

Zindywidualizowany stosunek ucznia do wydziału od 9 do 1 oznacza wysoce zindywidualizowane doświadczenie uczenia się.

Zaangażowany 99% Lawrence Studenci są w pełni zaangażowani w zatrudnienie, studia podyplomowe lub formalne doświadczenia podyplomowe w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Affordable Lawrence jest zaangażowany w pomoc zagranicznym studentom w finansowaniu ich edukacji. Międzynarodowe stypendia dla studentów i pomoc oparta na potrzebach są dostępne dla wszystkich studentów.

Powitanie mieszkania na terenie kampusu jest gwarantowane w bezpiecznej i integracyjnej społeczności.

http://tour.lawrence.edu/

Programy

  • Bachelor of Arts z 44 kierunkami studiów
  • Bachelor of Music z 4 kierunkami ogólnymi i dwoma obszarami nacisku
  • 5-letni podwójny tytuł licencjata sztuki i licencjat z muzyki

Zaangażowana nauka w Lawrence

Zaangażowane uczenie się wymaga trudnych i znaczących osobistych doświadczeń edukacyjnych z wykładowcami i rówieśnikami w rozmiarach klasowych średnio 15 uczniów. Te aktywne umiejętności odkrywania, debatowania, badania i tworzenia przygotują cię do adaptacji i rozwoju w ciągle zmieniającym się świecie.

W Lawrence nasi 1500 uczniowie pochodzą z największych miast świata i najmniejszych miast, tworząc spójną wspólnotę mieszkaniową w przyjaznym i bezpiecznym mieście. Studenci Lawrence są zróżnicowani naukowo, społecznie, kulturowo i ekonomicznie. Są inteligentne, przyjazne i rozwijają się dzięki współpracy.

Poza głównym kampusem Lawrence oferuje doświadczenia kampusu w naszym spokojnym kampusie Bjorklunden o powierzchni 441 akrów, rekolekcje zaledwie 160 km na północny wschód od Appleton i nasze londyńskie centrum, położone w samym sercu Londynu w Wielkiej Brytanii, jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie.

Powitalny kampus w przyjaznym mieście

Appleton, Wisconsin jest tętniącym życiem miastem 74 000, które jest częścią regionu zamieszkałego przez ponad 230 000 osób. Kulturalne i komercyjne serce tego regionu, Appleton pojawia się regularnie na listach miast amerykańskich, które są najbezpieczniejsze i mają najwyższą jakość życia.

Appleton

Połączenie kosmopolitycznego z naturalnym sprawia, że Appleton jest prawdziwym klejnotem - i miejscem, które często zaskakuje naszych gości z takich miejsc, jak Nowy Jork, Chicago, Los Angeles i Denver, którzy oczekiwali czegoś zupełnie innego niż miasto w północno-wschodnim Wisconsin.

O Appleton

Z populacją 73 000 mieszkańców (w obszarze metra ćwierć miliona), Appleton jest częścią jednego z najszybciej rozwijających się obszarów metropolitalnych na Środkowym Zachodzie. Wielkość tego obszaru, złożoność kulturowa i szeroki zakres działalności dają duże możliwości staży, projektów badawczych, zaangażowania obywatelskiego i pracy społecznej.

Możesz się stąd dostać.

ATW (lotnisko Appleton) jest tylko 6 mil od kampusu. Służy on firmie Appleton, łącząc się z głównymi węzłami głównych linii lotniczych: United / Continental (przez Chicago O'Hare); i Delta (Detroit, Minneapolis i Atlanta).

O tej pogodzie ...

OK, przyznajemy, że może tu być zimno (średnia stycznia wysoka / niska: 24 ° F / 7 ° F), i pada śnieg (około 4 stopy na zimę). Ale wiemy też, jak sobie z tym poradzić (ubrać w warstwy). Wypłata zimowa: wiosna jest spektakularna. Upadek jest również fantastyczny.

Wyjdź (z boku)!

Bieganie, turystyka, jazda na rowerze, wioślarstwo, siedzenie. Jeśli zrobisz którąś z tych rzeczy - i jest duża szansa, że zrobisz co najmniej jedną z nich - będziesz miał mnóstwo miejsc do zrobienia na całym obszarze: od Parku Stanowego High Cliff w Lake Winnebago 10 mil od kampusu, do płynącej na północy rzeki Fox biegnącej wzdłuż krawędzi Lawrence'a, do kilkudziesięciu parków w promieniu dwóch mil od kampusu.

A jeśli jesteś fanem baseballu, możesz złapać drugorzędną drużynę ligi Milwaukee Brewers w klasie A, Wisconsin Timber Rattlers w Time Warner Field, zaledwie 6 mil od kampusu.

114990_DSC_9224-X2.jpg

College Avenue

Chicago ma Magnificent Mile. Appleton ma College Avenue, z oszałamiającą ofertą restauracji (od pięciogwiazdkowych restauracji po późną nocną pizzę), kilka wspaniałych kawiarni i dziesiątki sklepów. Wszystko to jest tuż za twoimi drzwiami w Lawrence. A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej zakupów, wystarczy udać się do Fox River Mall, zaledwie 5 mil od kampusu.

Pokaż swoje karty identyfikacyjne Lawrence w tych firmach, aby wymienić promocje i zniżki

Broadway on College

Pół mili od kampusu Fox Cities Performing Arts Center przenosi świat rozrywki do Appleton. Ten klejnot o wartości 45 milionów dolarów mieści 2100 (z „najgorszym miejscem w domu” zaledwie 100 stóp od sceny). Appleton - nie Milwaukee czy Madison - gościł premiery Wisconsin Króla Lwa i Wicked.

Little Apple jest bardziej elektryczne niż Big Apple?

20 sierpnia 1882 r. Appleton stał się pierwszym miastem, które generowało energię elektryczną w celach komercyjnych. (Dwa tygodnie później Nowy Jork stał się drugim miastem, które to zrobiło.)

Lokalizacje

Appleton

Address
711 E. Boldt Way
Appleton, Wisconsin, Stany Zjednoczone