Loyola Marymount University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założony w 1911 roku, LMU jest czołowym uniwersytetem zakorzenionym w tradycji jezuickiej i Marymount. Zależy nam na wspieraniu zróżnicowanej społeczności akademickiej bogatej w możliwości intelektualnego zaangażowania i doświadczenia w świecie rzeczywistym. Zapisujemy grupę studentów ambitnych pod względem akademickim, wielokulturowych i zróżnicowanych społeczno-ekonomicznie. Rekrutujemy, zatrzymujemy i wspieramy zróżnicowany wydział zaangażowany w doskonałość w nauczaniu, badaniach, stypendiach i kreatywności. Nasze trzy kampusy są zakorzenione w sercu Los Angeles, globalnej stolicy sztuki i rozrywki, innowacji i technologii, biznesu i przedsiębiorczości.

Loyola Marymount University oferuje rygorystyczne programy licencjackie, magisterskie i profesjonalne dla ambitnych akademicko studentów, zaangażowanych w życie pełne sensu i celu. Korzystamy z naszej lokalizacji w Los Angeles, dynamicznym mieście, które koncentruje się na kwestiach naszych czasów i zapewnia idealny kontekst do nauki, badań, pracy twórczej i aktywnego zaangażowania. Z intencji i filozofii zapraszamy mężczyzn i kobiety różniących się talentami, zainteresowaniami i pochodzeniem kulturowym do wzbogacania naszej społeczności edukacyjnej i rozwijania naszej misji:

  • Zachęcanie do nauki
  • Edukacja całej osoby
  • Służba wierze i promowanie sprawiedliwości

Uniwersytet jest instytucjonalnie zaangażowany w rzymskokatolicyzm i czerpie podstawową inspirację z połączonego dziedzictwa jezuitów, zakonników Najświętszego Serca Maryi i sióstr św. Józefa z Orange. Ta tożsamość katolicka i dziedzictwo religijne odróżniają LMU od innych uniwersytetów i stanowią podstawę do zrozumienia naszej potrójnej misji.

Lokalizacje

Los Angeles

Address
Loyola Marymount University Drive,1
90045 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium