Messenger College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Messenger College to podmiot prawny działający na podstawie statutu stanu Teksas. Messenger College jest ogólnokrajową instytucją kolegialną Zielonoświątkowego Kościoła Bożego w Stanach Zjednoczonych dla jej ministrów, misjonarzy, nauczycieli i innych profesjonalistów, którzy służą jego elektoratom i innym osobom w Stanach Zjednoczonych za granicą. Zielonoświątkowy Kościół Boży składa się z 1134 kościołów w Stanach Zjednoczonych. Zasięg denominacji w krajach Trzeciego Świata obejmuje 3365 kościołów i peryferii, 107 szkół i ośrodków szkoleniowych oraz liczne programy pomocowe zapewniające żywność, odzież i związane z tym pomoc dla ludzi.

Personel i wykładowcy w Messenger College są całkowicie SKUPIONY na rozwijaniu zmieniających świat liderów zielonoświątkowców w XXI wieku. Nasi uczniowie Skupiają się na swoim powołaniu i rozwoju jako liderów. Nasze kierownictwo i rada zarządzająca są SKUPIONE na naszej misji.

Messenger College jest członkiem Transnational Association of Christian Colleges and Schools (TRACS), po potwierdzeniu przez Komisję Akredytacyjną TRACS II jej statusu akredytowanego jako instytucji kategorii II.

Lokalizacje

Bedford

Address
Brown Trail,2705
76021 Bedford, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: