Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja Make School przygotowuje cię do odniesienia sukcesu w gospodarce XXI wieku

Nasze kształcenie opierało się na nowoczesnej pedagogice wspieranej przez badania, łączącej szeroko pojętą i informatyczną edukację, mającą zainspirować następne pokolenie twórców, myślicieli i liderów.

Nasza edukacja ma być

UJMUJĄCY

Wierzymy, że nauka powinna być inspirująca, zabawna i głęboko osobista. Podstawą edukacji jest relacja z trenerem, który stara się zrozumieć Twoje osobiste i zawodowe cele, aby pomóc Ci w podróży przez szkołę. Twój trener jest twoim przyjacielem, mentorem i systemem wsparcia. Wierzymy, że tworzenie jest najlepszym sposobem na naukę. Nasze zajęcia są zaprojektowane wokół ćwiczeń i projektów i służą jako rusztowanie dla większych projektów osobistych, które budują twoje portfolio.

WSPÓŁPRACA

Społeczność stanowi rdzeń naszej edukacji, a rówieśnicy wspierają się nawzajem w klasie i poza nią. Uczniowie służą społeczności jako asystenci dydaktyczni, doradcy rezydentowi, przedstawiciele samorządów studenckich, budowniczowie naszej infrastruktury oprogramowania i przyjaciele. Będziesz budował projekty na dużą skalę z zespołami, doświadczając kreatywności i wyzwań związanych z pracą z innymi. Edukacja społeczna jest niezbędna do rozwoju twojej postaci i zapewni ci zaangażowanie i odniesienie sukcesu w świecie zawodowym.

ISTOTNYCH

Opracowaliśmy nasz program z wkładem twórców technologii, inżynierów i dyrektorów technicznych oraz utrzymujemy silne partnerstwo z firmami technologicznymi i inkubatorami, aby zapewnić, że nasza edukacja pozostanie istotna. Każda klasa podkreśla "dlaczego" temat, którego się uczysz, zbudowany na podstawie kursu i celów na poziomie programu wspierających Twoje cele zawodowe. Zostaniesz oceniony na holistycznych rubrykach, aby dopasować swoją naukę i postępy do szerokiego zestawu ciężkich umiejętności i cech charakteru, które firmy wykorzystują do definiowania sukcesu w miejscu pracy.

Naszym celem jest zaszczepienie mentalności twórców w naszych studentach

  • EMPATIA I ŻYCZENIA
  • GOTOWOŚĆ DO WYSYŁKI
  • WZROST WZROSTU
  • ANALITYCZNE POWODY
  • MYŚLENIE KOMPUTACYJNE
  • KREATYWNE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW
  • ZARADNOŚĆ
  • SPRAWIEDLIWE WŁAŚCICIELE
  • MYŚLĄCA KOMUNIKACJA

Nasza edukacja opiera się na czterech fundamentach

CHARACTER DEVELOPMENT

Współczesne organizacje oczekują, że ludzie zaczną działać, więc oczekujemy, że będziesz pracować nad sobą w szkole. Przywódców określa nie inteligencja czy umiejętności, ale ich żwawość, odporność, odwaga, empatia, szczerość i życzliwość. Będziesz pracować nad budowaniem postaci poprzez coaching, zaproszonych gości, dyskusje i projekty grupowe zaprojektowane, aby pomóc Ci zrozumieć i poprowadzić twój osobisty rozwój i relacje z innymi.

LIBERALNA EDUKACJA

Szeroko zakrojona edukacja pomaga dopracować twój światopogląd i zrozumieć potencjał wpływu i ryzyka technologii w naszym szybko zmieniającym się społeczeństwie. Ty i twoi rówieśnicy będziecie poruszać się w rozmowach na temat płci, rasy i etyki, z jakimi obecnie boryka się przemysł techniczny. Weź udział w zajęciach z pisania, projektowania, finansów osobistych i ekonomii, aby pomóc Ci rozwinąć się w odnoszącego sukcesy profesjonalnego i zaangażowanego obywatela.

CS THEORY

Podstawy informatyki mają kluczowe znaczenie dla zrozumienia, jak rozwinęła się informatyka i co przyniesie przyszłość. Dzięki zajęciom dotyczącym struktur danych, algorytmów, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji zbudujesz umiejętności krytycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów, niezbędne do przystosowania się do długiej kariery w szybko zmieniającym się przemyśle technologicznym. Rozwiniesz umiejętność projektowania oprogramowania do rozwiązywania złożonych problemów w świecie rzeczywistym.

INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA

Praktyczne doświadczenie w budowaniu i wysyłaniu oprogramowania w świecie rzeczywistym przy użyciu standardowych narzędzi i technik współpracy zapewni ci bezpieczeństwo i odniesie sukces w pierwszej pracy po ukończeniu studiów. Wybierzesz techniczną koncentrację pomiędzy rozwojem mobilnym a tworzeniem stron internetowych i nauczysz się języków i ram dostępnych we współpracy z pracodawcami. Wchodzisz na rynek, wiedząc, jak komunikować się z interesariuszami i projektować świetne produkty.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Make School

Make School zmienia projekt szkolnictwa wyższego na XXI wiek. Nacisk kładziony jest na zapewnienie odpowiedniości edukacji dla nowoczesnej gospodarki i dostępności dla st ... [+]

Make School zmienia projekt szkolnictwa wyższego na XXI wiek. Nacisk kładziony jest na zapewnienie odpowiedniości edukacji dla nowoczesnej gospodarki i dostępności dla studentów wszystkich środowisk.

Studenci uzyskują tytuł licencjata z informatyki stosowanej podczas studiowania sztuk wyzwolonych, teorii informatyki i rozwoju produktu. Nasze wyniki są porównywalne ze szkołami takimi jak Stanford i MIT z absolwentami pracującymi w firmach takich jak Facebook, Google, Apple i Y Combinator.

Studenci mogą ukończyć studia w ciągu 2 lat i opłacić czesne poprzez umowy o udział w przychodach jako procent ich wynagrodzenia po zatrudnieniu. Zapewniamy również uczniom o niskich dochodach pomoc w utrzymaniu, aby pomóc im pokryć koszty utrzymania. 45% naszych studentów jest niedostatecznie reprezentowanych studentów koloru, a 66% z rodzin o niskich i średnich dochodach.... [-]

Stany Zjednoczone San Francisco
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku