Manhattan College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Manhattan College został założony w 1853 roku przez Braci Szkół Chrześcijańskich, katolickiego zakonu nauczania rozpoczętego przez św. Jana Chrzciciela de La Salle. Misja Lasallian kieruje naszą uwagę na wysokiej jakości edukację dla wszystkich i obsługę potrzebujących sąsiadów. Nasz malowniczy kampus znajduje się w dzielnicy Bronx, 35 minut jazdy metrem od centrum Manhattanu.

Nasza wizja

Opierając się na tradycji, Manhattan College produkuje wyjątkowych absolwentów, którzy nie tylko prowadzą udane kariery, ale także mają pozytywny wpływ na świat. Transformacyjna edukacja Jaspera opiera się na silnej fundacji wolnej sztuki i praktycznej wiedzy technicznej, która ewoluuje i dostosowuje się do naszego świata. Kierując się historią, wiarą i silnym przywództwem, Manhattan nadal wspina się w rankingach krajowych jako szkoła o najwyższej wartości.

Misja

Manhattan College to niezależna katolicka instytucja szkolnictwa wyższego, która obejmuje wykwalifikowanych mężczyzn i kobiety wszystkich wyznań, kultur i tradycji. Misją Manhattan College jest zapewnienie współczesnego, skoncentrowanego na osobie doświadczenia edukacyjnego, które przygotowuje absolwentów do życia osobistego, sukcesu zawodowego, obywatelskiego zaangażowania i służby swoim bliźnim. Kolegium realizuje tę misję poprzez programy integrujące szeroką edukację liberalną z koncentracją w określonych dyscyplinach sztuki i nauk ścisłych lub z profesjonalnym przygotowaniem w biznesie, edukacji i inżynierii.

Założone w 1853 r. Przez Instytut Braci Szkół Chrześcijańskich, Kolegium nadal czerpie inspirację z dziedzictwa Jana Chrzciciela de La Salle, innowatora nowoczesnej pedagogiki i patrona nauczycieli. Wśród cech charakterystycznych tego dziedzictwa Lasallian są doskonałość w nauczaniu, poszanowanie ludzkiej godności, refleksja nad wiarą i jej relacją do rozumu, nacisk na etyczne postępowanie i zaangażowanie w sprawiedliwość społeczną.

Naukowcy

Klasyfikacja Carnegie

 • Master's Colleges & Universities

Akredytacje

 • Manhattan College jest akredytowany przez Middle States Commission on Higher Education
 • Szkoła Edukacji i Zdrowia jest akredytowana przez Radę ds. Akredytacji Nauczycieli (TEAC).
 • Szkoła Biznesu jest akredytowana przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) International
 • Licencjackie programy inżynierskie są akredytowane przez Radę Akredytacji Inżynierii i Technologii (ABET, Inc).

Szkoły

 • Biznes
 • Studia ustawiczne i profesjonalne
 • Edukacja i zdrowie
 • Inżynieria
 • Sztuki wyzwolone
 • Nauka

Popularne programy rozwoju zawodowego

 • Intensywne programy języka angielskiego
 • Programy dwutygodniowe ESL
 • Programy online i we własnym tempie
 • Obozy letnie dla K-12
 • NYC to Twoje programy certyfikatów szkolnych

Kampus

 • 23 akry
 • 2 obszary kampusu połączone budynkiem studenckim
 • Znajduje się w dzielnicy Riverdale w Bronksie
 • 10 mil od centrum Manhattanu

Znaki wyróżnienia

Honorowe stowarzyszenia

 • 1 z 286 instytucji w Stanach Zjednoczonych z rozdziałem Phi Beta Kappa, najstarszym i najbardziej znanym społeczeństwem honorowym w kraju
 • 5 wybitnych narodowych stowarzyszeń honorowych - Phi Beta Kappa, Sigma Xi, Kappa Delta Pi, Tau Beta Pi, Beta Gamma Sigma

Absolwenci

 • Znani absolwenci to:
  • James Patterson '69, autor bestsellerów
  • Raymond Kelly '63, były komisarz Departamentu Policji w Nowym Jorku
  • Rudy Giuliani '65, były burmistrz Nowego Jorku
 • 18 absolwentów jest członkami prestiżowej National Academy of Engineering

Rankingi

 • US News & World Report plasuje Manhattan na 15. miejscu wśród 138 w kategorii najlepszych regionalnych uniwersytetów (północ) na liście najlepszych szkół wyższych w latach 2018–19. Jest to dwunasty rok z rzędu, który College umieścił w pierwszej dwudziestce regionu.
 • US News & World Report plasuje Manhattan College na 8 miejscu wśród 52 regionalnych uniwersytetów, które są atrakcyjnymi uczelniami dla weteranów.

116700_116698_2015-08.28CampusBeautyShootJoshCuppek_160.jpg

Nowy Jork Lokalizacja

Manhattan College oferuje uczniom to, co najlepsze z obu światów: piękny kampus ze zwartą społecznością i domową atmosferą, a także łatwy dostęp do najbardziej ekscytującego miasta na świecie - Nowego Jorku.

Wiele szkół wyższych i uniwersytetów w tym regionie może pochwalić się bliskością Nowego Jorku, ale w Manhattan College oferujemy naprawdę wyjątkową lokalizację. Znajdujemy się w granicach Nowego Jorku, a nasz kampus znajduje się obok przystanku metra. Ale w przeciwieństwie do wielu innych szkół w Nowym Jorku, mamy prawdziwy kampus uniwersytecki - 23 akry wokół centrum, gdzie nasi uczniowie grają we Frisbee, uczą się pod słońcem i spędzają czas z przyjaciółmi.

Riverdale: An Oasis w Nowym Jorku

Nasz uroczy kampus w Bronxie położony jest w zabytkowej dzielnicy Riverdale, blisko dziesiątek restauracji i sklepów, a także parku Van Cortlandt, jednego z największych parków w Nowym Jorku. Co najważniejsze, jesteśmy tylko 35 minut od centrum Manhattanu. Nasza bezkonkurencyjna lokalizacja oferuje wyjątkowy i bezpieczny sposób na skorzystanie ze wszystkich atrakcji Nowego Jorku. Dostaniesz prawdziwe doświadczenie w kampusie uniwersyteckim, mając jednocześnie łatwy dostęp do ofert pracy i staży w Nowym Jorku, a także wszystkie niesamowite doświadczenia kulturowe w tym mieście.

Wycieczka po okolicy

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o pięknej lokalizacji Manhattan College Riverdale oraz o niektórych udogodnieniach i możliwościach oferowanych przez okolicę.

Dlaczego Manhattan College w Bronksie?

Więc dlaczego jest Manhattan College w Bronksie? Nasz kampus był pierwotnie zlokalizowany na Manhattanie na skrzyżowaniu 131st Street i Broadway. W 1923 roku Manhattan College przeniósł się do naszej obecnej lokalizacji w Riverdale, aby pomieścić rosnącą grupę studentów. Ale dzięki ponad 60-letniej historii ustalonej jako Manhattan College , instytucja postanowiła zachować nazwę pomimo geograficznego błędnego określenia.

Największe miasto na świecie

Nie ma takiego miejsca jak NYC, a nasi uczniowie w pełni korzystają ze wszystkiego, co to miasto ma do zaoferowania. Ponad połowa studentów odbywa staż z wieloma z nich, co prowadzi do zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin po ukończeniu studiów. Będziesz miał wyraźną przewagę, jeśli chodzi o staże i pracę z powodu naszego dostępu do Nowego Jorku i wielu firm z siedzibą tutaj. Wielu naszych profesorów używa Nowego Jorku jako klasy z wycieczkami na pola do takich miejsc jak Wall Street, Muzeum Historii Naturalnej i ONZ.

Oferujemy również programy, które pomogą Ci bawić się w mieście! Zobacz co tydzień nową stronę z sobotami w mieście, cotygodniową wycieczką po Nowym Jorku organizowaną przez sale rezydencyjne. Lub dołącz do klubu SoNYC, aby robić zabawne rzeczy, takie jak przejażdżka rowerem po Central Parku lub deser pełzający po East Village. A nasze Office of Student Engagement rutynowo oferuje zniżki na pokazy na Broadwayu, gry Yankees i wydarzenia w Madison Square Garden.

Lokalizacje

Bronx

Address
Manhattan College Parkway,4513
10471 Bronx, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium