Manhattan College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Manhattan College został założony w 1853 roku przez Braci Szkół Chrześcijańskich, katolickiego zakonu nauczania rozpoczętego przez św. Jana Chrzciciela de La Salle. Misja Lasallian kieruje naszą uwagę na wysokiej jakości edukację dla wszystkich i obsługę potrzebujących sąsiadów. Nasz malowniczy kampus znajduje się w dzielnicy Bronx, 35 minut jazdy metrem od centrum Manhattanu.

Na początku

131st i lokalizacja na Broadwayu

W maju 1853 roku pięciu Christian Brothers przeniosło swoją małą szkołę przy Canal Street do ówczesnej dzielnicy Manhattanville, znajdującej się przy 131st Street i Broadwayu w Nowym Jorku. Bracia byli nosicielami tradycji edukacyjnej, która rozpoczęła się w XVII-wiecznej Francji od św. Jana Chrzciciela de La Salle, patrona nauczycieli. Tradycja lasalijska stworzyła nowy typ systemu szkolnictwa i podniosła działalność pedagogiczną, traktując ją jako zawód i powołanie. Bracia zostali wezwani, aby wyjść poza pamięć i „dotknąć serc” uczniów. Nauczano praktycznych przedmiotów, które miały odegrać pożyteczną rolę w społeczeństwie; uczono religii oddania chrześcijańskiej etyki.

Przenieś się z Manhattanu do Riverdale

konstrukcja czworokątna

Wraz z rozwojem szkoły potrzebne były nowe kwatery. Kamień węgielny „Nowego Manhattanu” został położony w 1922 roku w dzielnicy Riverdale w Bronksie, gdzie obecnie znajduje się. Dodanie nowych budynków i akademików znacznie powiększyło i ulepszyło kampus. Z tej dostępnej witryny College oferuje dostęp do kulturalnych, edukacyjnych, biznesowych i rozrywkowych możliwości Nowego Jorku, a także do samodzielnego środowiska kampusu mieszkalnego.

XX wiek

laboratorium naukowe w latach 50

Po drugiej wojnie światowej i przez całą połowę wieku, Manhattan College nadal się rozwijał i prosperował, dodając nowe szkoły i programy studiów. W kampusie mieściły się zarówno Kolegium, jak i szkoła przygotowawcza dla uczniów szkół średnich. W 1973 roku Manhattan College stał się koedukacyjny i przyjął pierwsze studentki studiów licencjackich. W ciągu następnych kilku dziesięcioleci społeczność studentów przekształciła się z większości osób dojeżdżających do pracy w większościową uczelnię mieszkalną wraz z otwarciem nowych wież mieszkalnych.

Lokalizacje

The Bronx

Address
Manhattan College Parkway,4513
10471 The Bronx, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: