Martin Methodist College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Martin Methodist College to czteroletnia szkoła sztuk wyzwolonych związana z Konferencją Zjednoczonego Kościoła Metodystów w Tennessee.

Dzięki historycznemu kampusowi zlokalizowanemu w Pulaski w stanie Tennessee, na pięknych wzgórzach południowego środkowego Tennessee, Martin Methodist College jest wygodny zarówno do Nashville (70 mil na północ), jak i Huntsville w Alabamie (40 mil na południe).

Martin Methodist oferuje różnorodne programy certyfikatów, dyplomów i stopni naukowych. Nasze programy zapewniają szkolenia w dziedzinach akademickich, zawodowych i technicznych, od podstawowych umiejętności czytania i pisania po stopnie uniwersyteckie. Każdy stopień, dyplom lub certyfikat ma określone kryteria, które należy spełnić na akceptowalnym poziomie.

Dowiesz się od troskliwych wykładowców, którzy odbyli szkolenie na uniwersytetach takich jak Vanderbilt, Harvard, Yale, Arkansas, Indiana, Manchester, Mississippi State, Teksas i Rochester. Nasze zajęcia są małe, abyście mogli się poznać ze swoimi profesorami. Oferujemy ponad 30 akademickich programów studiów prowadzących do uzyskania tytułu Bachelor of Arts, Bachelor of Science, Bachelor of Business Administration i Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa. Nasze programy akademickie są oferowane w ramach biznesu, edukacji, nauk humanistycznych, matematyki i nauk ścisłych, pielęgniarstwa i nauk społecznych.

Martin Methodist College jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges w celu nadawania stopni stowarzyszonych, stopni maturalnych i magisterskich z zarządzania biznesem.

Lokalizacje

Pulaski

Address
West Madison Street,433
38478 Pulaski, Tennessee, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: