Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Maryville College

Maryville College ma idealną lokalizację w Maryville w stanie Tennessee, pomiędzy parkiem narodowym Great Smoky Mountains i Knoxville, trzecim co do wielkości miastem stanu. Maryville College jest Maryville College cieszącą się dużym prestiżem i bardzo osobistym doświadczeniem. Jest to uczelnia o statusie wyższego wykształcenia, która z powodzeniem dołącza do sztuk wyzwolonych i profesjonalnego przygotowania w partnerstwie z innymi. Założona w 1819 roku, Maryville jest 12. najstarszą uczelnią na Południu i utrzymuje przynależność do Kościoła Prezbiteriańskiego (USA). Łączna liczba uczestników na semestr zimowy 2016 wynosi 1198.

Misja

Maryville College przygotowuje studentów do życia obywatelskiego i przywódczego, gdy rzucamy wyzwanie każdemu, by poszukiwał prawdy, wzrastał w mądrości, pracował dla sprawiedliwości i poświęcił życie twórczości i służby narodom świata.

Oświadczenie tożsamości

Maryville College jest licencjatem, sztuką wyzwoloną, mieszkalną wiarą i nauką zakorzenioną w tradycji prezbiteriańskiej / reformowanej, służącą uczniom w każdym wieku i z różnych środowisk.

Określenie celu

Maryville College jest college'em związanym z kościołem. Stara się być narzędziem wyzwolenia i rozwoju dla dorosłych w każdym wieku. Poprzez swój program nauczania, Kolegium potwierdza ciągłe wartości szerokiego zakresu studiów w humanistyce, naukach ścisłych i sztuce. Unikanie wąskiej specjalizacji, Kolegium ma na celu zwiększenie możliwości kariery i rozwój prawdziwego powołania.

Aby przygotować studentów do świata niepewności i przyspieszania zmian, Kolegium stara się stymulować celowe dociekania, zachęcać do analitycznego myślenia i skutecznej ekspresji, wspierać dyskryminujący gust i zdrowy rozsądek, dostarczać okazji do rozwijania osobistych wartości i pielęgnować głębokie troska o osoby, które prowadzą do konstruktywnych działań. Założone przez przywódców prezbiteriańskiej / reformowanej tradycji, Maryville College jest związane z prezbiteriańskim Kościołem USA w dobrowolnym przymierzu. W atmosferze wolności i wrażliwości, Maryville College daje świadectwo o Bożym objawieniu w Jezusie Chrystusie, który wzywa wszystkich ludzi do poszukiwania prawdy, pracy dla sprawiedliwości, rozwijania mądrości i bycia kochającymi osobami. Kontynuując tę ​​żywą wiarę, Kolegium uważa, że ​​musi słuchać uważnie i pokornie wszystkich ludzkich głosów, aby mogły słyszeć wołanie Boga, bez względu na to, jak Bóg może mówić.

Maryville College jest w istocie wspólnotą do nauki. Ta społeczność obejmuje osoby o różnych zainteresowaniach, pochodzeniu, przekonaniach i narodowościach. Wydział, jako grupa naukowców zaangażowanych w zachowanie i rozwój wiedzy, kładzie nacisk na efektywne nauczanie i zachęca do wspierania relacji z uczniami. Uczniom stawia się wyzwanie rozwoju kompetencji akademickich, dojrzałości osobistej i społecznej oraz duchowego rozeznawania i zaangażowania. W takiej atmosferze otwartości i troski powstają trwałe przyjaźnie. Poprzez troskę o innych w kampusie i poza nim, dzielenie się prawdziwą troską o świat i pracę w celu spełnienia celu Kolegium, dyrektorzy, administracja, personel, wykładowcy i studenci dążą do budowania i umacniania ludzkiej społeczności.

Deklaracja Celu przyjęta w kwietniu 1980 r

Wizja różnorodności

Deklaracja Celu Maryville College ustanawia zobowiązanie do różnorodności:

" Maryville College jest w istocie wspólnotą do nauki. Ta społeczność obejmuje osoby o różnych zainteresowaniach, pochodzeniu, przekonaniach i narodowościach. "

Kolegium ma wyróżniającą się historię potwierdzania różnorodności jako niezbędną dla szkolnictwa wyższego. Pierwsza kobieta, która ukończyła college w Tennessee, otrzymała tytuł Maryville College . College był jednym z pierwszych, który kształcił Afroamerykanów i prowadził pod koniec XIX wieku wysiłki mające na celu utrzymanie integracji rasowej w szkolnictwie wyższym w tym stanie. Kolegium ma inne długofalowe zobowiązania dotyczące różnorodności, które obejmują edukację międzynarodową, zajmowanie się problemami społeczności Głuchych oraz kształcenie studentów z południowych Appalachów. Ale Maryville College uznaje także początek XXI wieku jako okazję do stawienia czoła nowym i ciągłym wyzwaniom różnorodności w lokalnych, krajowych i globalnych środowiskach. Wyzwania te obejmują relacje rasowe i międzykulturowe, kwestie płci i ludzkiej seksualności, dialog i konflikty w obrębie i pomiędzy wyznaniami religijnymi oraz różnorodność wydziałów, pracowników i studentów Kolegium.

Obecność zróżnicowanej społeczności edukacyjnej zapewnia możliwości spełnienia zobowiązania do demokratycznego obywatelstwa. Ekspozycja na idee, kultury i wartości innych pozwala wszystkim członkom społeczności uczącej się rozwijać intelektualnie, duchowo i emocjonalnie. Różnorodność poprawia uczenie się, ponieważ uznaje nieodłączną wartość wszystkich osób. Motywuje uczniów do odkrywania osiągnięć i tradycji bliskich i odległych kultur, do pełniejszego doceniania własnego dziedzictwa i do rozwijania większej samoświadomości. Równie ważna jest różnorodność ułatwiająca krytyczne zbadanie historii, założeń i zachowań, które służą marginalizacji niektórych członków społeczności lokalnych i globalnych. W ten sposób różnorodność zachęca uczniów do rozwijania sprawności intelektualnej i wrażliwości, aby ponownie zbadać od dawna założenia dotyczące innych po uważnym wysłuchaniu lub zaobserwowaniu ekspresji różnych rzeczywistości. Chociaż takie badanie może ujawnić sprzeczności i wywołać silne emocje, dialog popierany przez różnorodność może rozszerzyć krytyczne myślenie, współczucie i pokorę.

Motywowana przez edukacyjną korzyść różnorodności, Maryville College stara się zapewnić bezpieczne i obywatelskie środowisko, które zachęca do świadomości, ciekawości i szacunku dla tych, których wrażenia i doświadczenia pochodzą z różnych tradycji. Uczelnia stara się promować współpracę międzykulturową i zapraszać nowe głosy do poszerzania społeczności uczącej się. Uznając, że krytyczne zaangażowanie w różnorodność wymaga osobistych doświadczeń, wykładowcy, pracownicy i studenci są zachęcani do odkrywania różnorodności w ramach programów nauczania i zajęć pozalekcyjnych, gdy uczą się i świętują bogatą różnorodność ludzkich talentów. Członkowie społeczności przyłączają się do różnych grup, aby cieszyć się wsparciem, zwiększać wiedzę, zdobywać nowe perspektywy i otwierać okna możliwości poprzez działania społeczne. Z założenia członkostwo w społeczności Maryville College obiecuje interakcję z różnorodnymi ludźmi, perspektywami i pomysłami.

Oświadczenie o niedyskryminacji

Maryville College nie dyskryminuje ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, pochodzenie etniczne lub narodowe, religię, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność lub przekonania polityczne w zakresie świadczenia możliwości edukacyjnych i świadczeń.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Maryville College

Program nauczania w biologii zapewnia przygotowanie studenta dźwięku w głównych obszarach nauk biologicznych, umożliwiając koncentrację w wyspecjalizowanych obszarach o s ... [+]

Biologia

PROGRAMY STUDIÓW:

BA w biologiiBS w biologiiBiologia dla nauczyciela LicensureDrobny w biologiiBadanie ostatnich absolwentów Wydziału Nauk Przyrodniczych

83% uzyskało wyższe wykształcenie lub kontynuuje je.

98% stwierdziło, że MC przygotowało je "bardzo dobrze" lub "dobrze" do studiów magisterskich.

95% stwierdziło, że wybrałoby MC ponownie na swoje studia licencjackie.

Dlaczego warto studiować biologię w MC?

Program nauczania w biologii zapewnia przygotowanie studenta dźwięku w głównych obszarach nauk biologicznych, umożliwiając koncentrację w wyspecjalizowanych obszarach o szczególnym znaczeniu. Badania terenowe w pobliskich górach i jeziorach oraz możliwości prowadzenia badań w Oak Ridge Associated Universities i National Laboratories, takich jak Argonne, Jefferson i Oak Ridge uzupełniają program nauczania.... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Maryville College

Czy jesteś gotowy podróżować po świecie? Gotowy na życie w obcych kulturach? Gotowy na wyzwania współczesnego globalnego biznesu? Wszystkie dzisiejsze firmy są globalne l ... [+]

Międzynarodowy biznes

PROGRAMY STUDIÓW: licencjat w biznesie międzynarodowym

Dlaczego warto studiować International Business na MC?

Czy jesteś gotowy podróżować po świecie? Gotowy na życie w obcych kulturach? Gotowy na wyzwania współczesnego globalnego biznesu? Wszystkie dzisiejsze firmy są globalne lub przynajmniej podlegają globalnym wydarzeniom, dlatego myślenie globalne jest pierwszym krokiem w nauce nawigacji w dzisiejszym konkurencyjnym świecie biznesu. Będziesz zanurzony w programie nauczania, który wymaga spędzenia co najmniej pełnego semestru za granicą w jednym z ponad 100 krajów i do nauki i, miejmy nadzieję, płynnego języka obcego. Będziesz także studiować międzynarodową politykę, ekonomię, historię, religię i kulturę, a także wszystkie biznesowe podstawy rachunkowości, finansów, zarządzania i strategii. Będziesz tworzył bliskie relacje z pracownikami, którzy żyli i pracowali za granicą, dużo podróżowali i którzy mogą wzbogacić Twoje wykształcenie poprzez uczenie się oparte na projektach, praktyczną aplikację i nieocenione połączenia. Nasz główny biznes międzynarodowy zaspokaja zapotrzebowanie rynku na absolwentów o globalnym nastawieniu, którzy posiadają wiedzę, wysokie kwalifikacje i doświadczenie.... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Maryville College

Maryville College Music Department, mieszczący się w nowym Clayton Center for the Arts, oferuje kompleksowy akredytowany przez NASM program muzyczny w uznanym doświadczen ... [+]

Muzyka

PROGRAMY STUDIÓW:

BA w muzyceBM w teorii muzyki - składBM w edukacji muzycznej, nacisk wokalnyBM w edukacji muzycznej, akcent instrumentalnyBM in Performance, Voice - Minor w muzyceDlaczego warto uczyć się muzyki w MC?

Maryville College Music Department, mieszczący się w nowym Clayton Center for the Arts, oferuje kompleksowy akredytowany przez NASM program muzyczny w uznanym doświadczeniu artystycznym Maryville College . Krajowe Stowarzyszenie Szkół Muzycznych jest organizacją szkół, oranżerii, szkół wyższych i uniwersytetów z około 650 akredytowanymi członkami instytucjonalnymi. Ustanawia krajowe standardy dotyczące stopni licencjackich i magisterskich oraz inne poświadczenia dotyczące muzyki i dyscyplin związanych z muzyką, a także pomaga instytucjom i osobom zaangażowanym w przedsięwzięcia artystyczne, naukowe, edukacyjne i inne związane z muzyką. Studenci w Maryville College otrzymają specjalistyczne instrukcje z zakresu teorii muzyki, historii muzyki i wydajności. Nasze pięć kierunków muzycznych: Bachelor of Arts in Music, Bachelor of Music w Edukacji Muzycznej (Choral), Bachelor of Music w Edukacji Muzycznej (Instrumental), Bachelor of Music w Vocal Performance, Bachelor of Music in Theory and Composition , Zapewniają wiele przygotowań i elastyczność do wykonywania zawodów związanych z muzyką lub szkoły podyplomowej.... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Maryville College

Czy jesteś gotowy, aby zmienić życie studenta? Maryville College w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego (TESL) przygotowuje cię do pracy z przedszkolem przez ... [+]

Angielski jako drugi język - Nauczanie

PROGRAMY STUDIÓW: licencjat w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego (ESL) dla nauczyciela

Dlaczego warto studiować Nauczanie angielskiego jako drugiego języka w MC?

Czy jesteś gotowy, aby zmienić życie studenta? Maryville College specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego (TSEL) i przygotowuje do pracy z przedszkolem do poziomu 12 uczących się języków. Badania kładą nacisk na językoznawstwo, zdobywanie drugiego języka, psychologię rozwoju języka i umiejętności pedagogiczne, które muszą mieć wpływ na młodych uczących się języka angielskiego. Z wymogiem małoletniego w obcym języku, lepiej zrozumiesz proces uczenia się języka, który pomoże ci połączyć się z uczniami.... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Maryville College

Politologia (PLS) w Maryville College przygotowuje Cię do kariery w wielu dziedzinach rządowych, dyplomatycznych, pozarządowych, medialnych i prawnych. ... [+]

PolitologiaDlaczego warto studiować nauki polityczne na MC?

Czy lubisz pracować w kampanii politycznej w USA? Czy chcesz dowiedzieć się więcej o globalnych problemach politycznych i odkryć rozwiązania największych problemów społecznych na świecie, biorąc udział w międzynarodowym konkursie Hult Prize? Czy chciałbyś wziąć udział w amerykańskich i międzynarodowych kursach przygotowawczych dla wykładowców, którzy regularnie podróżują za granicę i pracowali jako analitycy polityki DC, międzynarodowi obserwatorzy wyborów i twórcy filmów dokumentalnych?

Politologia (PLS) w Maryville College przygotowuje Cię do kariery w wielu dziedzinach rządowych, dyplomatycznych, pozarządowych, medialnych i prawnych. Współpracując z profesorami z doświadczeniem zawodowym w Waszyngtonie i ponad dwudziestoma narodami wokół prac, główni studenci PLS poznają procesy polityczne, instytucje i teorie kierujące rządami na całym świecie. Uczą się również, w jaki sposób czynniki społeczne i ekonomiczne w tych krajach wpływają na codzienną pracę rządu.... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Maryville College

Major in Psychology oferuje szeroką podstawę do zrozumienia zachowania i procesów mentalnych. Koncentrując się na ludzkich zachowaniach i poznaniu, uczniowie w stopniu po ... [+]

Psychologia

PROGRAMY STUDIÓW:

BA w psychologiiBA w poradnictwie psychologicznymDrobny w psychologiiDrobne w AnalyticsDlaczego warto studiować psychologię w MC?

Dlaczego ludzie robią to, co robią? W jaki sposób dzieci się uczą i rozwijają? W jaki sposób tworzą się uprzedzenia i w jakich okolicznościach ludzie mogą sobie nawzajem pomagać? To tylko próbka pytań, na które próbuje odpowiedzieć psychologia. Major in Psychology oferuje szeroką podstawę do zrozumienia zachowania i procesów mentalnych. Koncentrując się na ludzkich zachowaniach i poznaniu, uczniowie w stopniu podstawowym rozumieją różnice indywidualne, zachowania grupowe oraz wpływ czynników środowiskowych i społecznych. Zapewniamy studentom narzędzia niezbędne do naukowego badania zachowania i zdolność koncentracji zajęć w obszarach szczególnie interesujących, przy jednoczesnym zapewnieniu niezbędnego zakresu w obszarach społecznych, poznawczych, rozwojowych i klinicznych.... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Maryville College

Informatyka napędza innowacje w naukach, od projektu ludzkiego genomu po badania nad szczepionką przeciwko AIDS, po monitorowanie i ochronę środowiska ... [+]

Informatyka

PROGRAMY STUDIÓW:

Licencjat z informatykiDrobne w informatyceDrobne w AnalyticsDlaczego warto studiować informatykę na MC?

Informatyka napędza innowacje w naukach, od projektu ludzkiego genomu po badania nad szczepionką przeciwko AIDS, po monitorowanie i ochronę środowiska. To dyscyplina, która dotyka niemal wszystkiego, co robimy. Informatyka rozwija podstawowe umiejętności, aby odnieść sukces, niezależnie od tego, gdzie prowadzi ścieżka kariery. W Maryville College studenci informatyki uczą się używać myślenia matematycznego i komputerowego do rozwiązywania rzeczywistych problemów poprzez łączenie biegłości w programowaniu ze zrozumieniem systemów. Wiele różnorodnych okazji czeka na naszych uczniów - zapraszamy Cię do rozpoczęcia swojej drogi z nami!... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Maryville College

W dobie Big Data, w ciągu ostatnich dwóch lat powstało więcej danych niż w całej historii ludzkości. Analitycy biznesowi interpretują i analizują te dane w celu poprawy f ... [+]

Analityka biznesowa

PROGRAMY STUDIÓW: BS w analizie biznesowej; Drobne w Analytics

Dlaczego warto studiować Business Analytics na MC?

W dobie Big Data, w ciągu ostatnich dwóch lat powstało więcej danych niż w całej historii ludzkości. Analitycy biznesowi interpretują i analizują te dane w celu poprawy funkcjonowania firm i organizacji. Specjaliści ci są zatrudniani wszędzie od firm z listy Fortune 500 do szpitali, organizacji non-profit i organizacji rządowych. Skuteczni analitycy biznesowi posiadają unikalne połączenie wiedzy dziedzinowej i solidnych podstaw matematyki, statystyki i informatyki.

Major in Business Analytics prezentuje kreatywną i solidną równowagę pomiędzy technikami matematycznymi i aplikacjami biznesowymi oraz zapewnia elastyczność dostosowaną do różnych środowisk i zainteresowań studentów. Wykształceni w programie silnych sztuk liberalnych Maryville College , absolwenci programu są w stanie sprostać wielu wyzwaniom dzisiejszego środowiska biznesowego opartego na danych. Celem programu jest stworzenie ekspertów, którzy rozumieją złożone problemy stojące przed organizacjami; gromadzić, organizować i analizować dane z różnych źródeł; proponować realistyczne rozwiązania oparte na solidnym rozumowaniu matematycznym; i przekazywać wyniki różnym odbiorcom.... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Maryville College

The Exercise Science Major zapewnia ambitne doświadczenie edukacyjne dla studentów, którzy chcą kontynuować karierę w zdrowiu / fitness i kontynuować edukację na poziomie ... [+]

Ćwiczenia naukowe

PROGRAMY STUDIÓW: BS w zakresie nauk o ćwiczeniach

Dlaczego warto studiować Ćwiczenia w MC?

Czy jesteś zafascynowany ludzkim ciałem i jak to działa? Czy pasjonujesz się pomaganiem ludziom i wywieraniem wpływu na społeczeństwo? Czy lubisz ćwiczenia / aktywność fizyczną? Uczeń ćwiczeń fizycznych bada natychmiastowe i długotrwałe skutki aktywności fizycznej na ciele. The Exercise Science Major zapewnia ambitne doświadczenie edukacyjne dla studentów, którzy chcą kontynuować karierę w zdrowiu / fitness i kontynuować edukację na poziomie magisterskim.

Major zapewnia praktyczne doświadczenie w branży zdrowia / fitness związane z podstawowym przygotowaniem akademickim w zakresie nauki o ruchu i zdrowia. Exercise Science zapewnia solidne podstawy do przygotowania się do różnych zawodów, takich jak fizykoterapia, trening siłowy i fizjologia ćwiczeń. Jest wiele ekscytujących karier w nauce ćwiczeń. Zauważ, że wiele z nich wymaga dalszych badań, jednak w wielu dziedzinach istnieją pozycje na poziomie początkowym, podczas gdy ty kontynuujesz naukę.... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Maryville College

Drobna rachunkowość ma na celu uzupełnienie przygotowania studenta w ważnej dziedzinie. Zapewnia dodatkową głębię w polu i tło dla dalszych badań. ... [+]

RachunkowośćDlaczego warto studiować rachunkowość w MC?

Drobna rachunkowość ma na celu uzupełnienie przygotowania studenta w ważnej dziedzinie. Zapewnia dodatkową głębię w polu i tle dla dalszych badań.

Nieletni w rachunkowości nie jest otwarty dla studentów kierunków Finanse / Rachunkowość.

Aby kwalifikować się do egzaminu CPA, osoba musi zdobyć dyplom ukończenia akredytowanego college'u lub uniwersytetu i ukończyć w sumie 150 godzin semestralnych z określonymi godzinami w księgowości iw biznesie.

Kilka uniwersytetów oferuje programy magisterskie z zakresu rachunkowości dostosowane do absolwentów uczelni wyŜszych; Standardy przyjmowania tych programów nie wymagają dodatkowych kursów księgowych wykraczających poza to, co oferowane jest za pośrednictwem księgowości w Maryville College . Studenci zainteresowani rachunkowością, którzy ukończyli studia w Maryville College i mają mniejsze wymagania rachunkowe, mogą kwalifikować się do 15-miesięcznego programu Master of Accountancy dostępnego na University of Tennessee w Knoxville po ukończeniu 3 dodatkowych kursów księgowych w UT w lecie po ukończeniu studiów. .... [-]

Stany Zjednoczone Maryville
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
19 - 20 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku