Przeczytaj oficjalny opis

O Mesjascie Kolegium

Mesjasz College jest w rankingu szkół chrześcijańskich, licencjonowanych na szczeblu krajowym, które zatrudniają 3 405 studentów i studentów. Znajduje się w Mechanicsburg, Pa., Mesjasz znajduje się zaledwie 12 km od stolicy stanu w Harrisburgu. Kolegium zostało założone w 1909 roku przez braci w kościele Chrystusa. Dzisiaj podstawą wiary Kolegium jest szeroko ewangeliczny i obejmuje studentów i pracowników z różnych wyznań i tradycji wiary chrześcijańskiej.

Tożsamość

Mesjasz College jest chrześcijańskim kolegium nauk humanistycznych i liberalnych. Kolegium zobowiązuje się do obejmowania ducha ewangelicznego zakorzenionego w anabaptystycznych, Pietistowskich i Wesleyowskich tradycjach Kościoła chrześcijańskiego.

Misja

Naszą misją jest wykształcenie mężczyzn i kobiet w kierunku dojrzałości intelektu, charakteru i wiary chrześcijańskiej w przygotowaniach do życia w służbie, przywództwa i pojednania w kościele iw społeczeństwie.

Motywowany wspólną misją

Uroczyste otwarcie naszego misji - aby rozwinąć "dojrzałość intelektualną, charakter i chrześcijańską wiarę", odzwierciedla integrację naszej wspólnoty w każdym aspekcie doświadczenia Kolegium Mesjasza. Ten holistyczny model edukacyjny był odważną wizją naszego założyciela SR Smith ponad 100 lat temu i pozostaje kamieniem węgielnym naszej tożsamości.

Inne kluczowe elementy misji Mesjasza - służba, przywództwo i pojednanie - również są mocno zakorzenione w kontekście naszej wiary chrześcijańskiej. Nie tylko służymy, ponieważ jest to "słuszna rzecz"; służymy, ponieważ Bóg wzywa nas do otwarcia serca na ubogich i potrzebujących i do pracy na rzecz sprawiedliwości, gdziekolwiek jest niesprawiedliwość. Uczymy się, że wierzę, że Jezus jest naszym ostatecznym przykładem prowadzenia z miłosierdziem, szacunkiem i miłością. Z powodu naszej wiary zmuszeni jesteśmy budować mosty zrozumienia i pokoju, aby zademonstrować godziwą miłość Boga do innych.

Nasz kampus

Położony na przedmieściach południowo-centralnej Pensylwanii hotel Mesiah College mieści się na 471 malowniczych akrów. Niezależnie od tego, czy spacerujesz po malowniczej zatoce Yellow Breeches, która biegnie przez kampus, słuchając wykładu w jednym z naszych najnowocześniejszych budynków akademickich, oglądając mecz piłki nożnej w naszym otwartym kompleksie sportowym, spędzając czas w klubie koncert w naszym związku studenckim lub po prostu ciesząc się pięknem kampusu, poczujesz się jak w domu.

Czemu czujesz się jak w domu?

Ponieważ w Mesjaszu, to więcej niż piękny kampus. Chodzi o gościnność całej osoby. Odwiedzając po raz pierwszy? Wracając do kampusu na swój ostatni rok? Przywieź dziadków do Dziadka? Niezależnie od tego, jaki jest powód, zawsze towarzyszą ci przyjazne twarze i prawdziwie pomocni ludzie, którzy chcą dla Ciebie jak najlepiej.

Stworzenie pasji dla społeczności

Nasz kampus składa się z różnych grup studentów, kadry i kadry naukowej. Chociaż wszyscy możemy pochodzić z różnych miejsc i środowisk, priorytetem jest zachęcanie do znaczących relacji w całej naszej kampusie.

Podczas gdy nasze siedm budynków akademickich, 12 sal mieszkalnych, bibliotecznych i wielu innych budynków przeznaczonych do kultu, uczenia się i życia studentów tworzą nasze fizyczne kampusy, jest ponad 3000 studentów, którzy uczelniami Mesjasza rozwijają się - wypełniając przyjaźnie, pasję Chrystus i zaangażowanie na rzecz doskonałości akademickiej.

W pobliżu wszystkiego

Chociaż nie można powiedzieć o naszej malowniczej okolicy-Messiah's kampusu jest w odległości krótkiej przejażdżki samochodem od pobliskich obszarów metropolitalnych. Centrum handlowe, galerie muzea i stadiony sportowe w stolicy stanu Harrisburg oddalone są zaledwie o 15 minut drogi. A zajęte miejskie centra w Filadelfii, Baltimore, Waszyngtonie i Nowym Jorku znajdują się w odległości 2-3 godzin jazdy. A kiedy doświadczasz okazji, jakie oferuje nasze pobliskie miasta, z radością powitamy Cię z powrotem na działalność naszego kampusu!

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BA

Messiah College

Dyplom licencjata w dziedzinie komunikacji w Collegeu Mesjasza pomaga w dalszej wiedzy z zakresu ogólnej komunikacji i elastyczności w prowadzeniu kursów w najbardziej in ... [+]

Komunikacja w Mesiah College

Dyplom licencjata w dziedzinie komunikacji w Collegeu Mesjasza pomaga w dalszej wiedzy z zakresu ogólnej komunikacji i elastyczności w prowadzeniu kursów w najbardziej interesujących dziedzinach komunikacji.

Naucz się skutecznie i etycznie stosować teorie w szerokiej gamie specjalizacji komunikacyjnych, będziesz ukończyć fundację potrzebną do kontynuowania pracy związanych z komunikacją lub dalszego kształcenia poprzez studia magisterskie. Nauczysz się roli komunikacji w historii i zbadasz teorię, retorykę i komunikację międzyludzką i międzykulturową, pozwalając opanować różne formy komunikacji - w tym ustne, pisane, wizualne i wirtualne. Zyskasz także zrozumienie procesów komunikacyjnych pomiędzy osobami, a także w różnych kulturach i społeczeństwach.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Wykorzystaj swoją twórczą energię i opowiadanie o utalentowanych umiejętnościach, zdobywając cyfrowy stopień mediów w firmie Messiah College, jednej z najlepszych prywatn ... [+]

Digital Media w Mesiah College

Wykorzystaj swoją twórczą energię i opowiadanie o utalentowanych umiejętnościach, zdobywając cyfrowy stopień mediów w firmie Messiah College, jednej z najlepszych prywatnych szkół chrześcijańskich w Stanach Zjednoczonych

Media cyfrowe to nowe pole, a umiejętności komunikacji multimedialnej, które możesz rozwijać dzięki podstawowym kursom dla tego kierunku, przygotują Cię do zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na specjalistów ds. Mediów cyfrowych w różnych dziedzinach.

Główne wyróżnienia w dziedzinie mediów cyfrowych

Jako główny ośrodek mediów cyfrowych w Mesiah College będziesz mógł:

Skoncentruj się na konkretnym obszarze mediów cyfrowych, który Cię interesuje. Weź wiele ciekawych obieralnych lub dodatkowych kursów mediów cyfrowych. Weź udział w wspólnym projekcie mediów cyfrowych w swoim ostatnim roku. Przygotuj się na karierę jako projektant stron internetowych, grafiki, dźwięku lub gier; Edytor wideo; aplikacja mobilna lub programista gier; lub ministrem kultu. Studiuj w jednej z 40 placówek zagranicznych oferowanych przez Mesjas College. Rozwijaj swoje umiejętności w naszych studiach poświęconych cyfrowej sztuce, cyfrowym wideo i cyfrowym dźwiękom, a także pracy w nowym Calvin i Janet High Center of Czczony i Performing Arts, który wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia cyfrowe, a także dwa laboratoria iMac dedykowane do teatru i technologii muzycznej. Praktykuj swoje umiejętności w nowej przestrzeni studyjnej, która obejmuje pokój zielony, studio foley i w pełni wyposażoną salę kontrolną. Możliwości kariery dla mediów cyfrowych ... [-]
Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Wezwanie wszystkich niezależnych myślicieli, którzy interesują się życiem publicznym i troską o sprawiedliwość społeczną. ... [+]

Polityka i stosunki międzynarodowe w Mesiah College

Wezwanie wszystkich niezależnych myślicieli, którzy interesują się życiem publicznym i troską o sprawiedliwość społeczną.

Jako polityka i stosunki międzynarodowe w Mesiah College, najwyższej uczelni chrześcijańskiej w Pensylwanii, zanurzasz się wśród studentów i wykładowców, którzy są pobudzeni przez niektóre z tych rzeczy, które pobudzają was: kampanie polityczne, wybory, dyplomacja, sprawy międzynarodowe , zdrowie publiczne, imigracja, środowisko i stosunki międzyludzkie.

Polityka i stosunki międzynarodowe stają się silnym programem akademickim, który sprawi, że będziesz konkurencyjny na rynku pracy lub na rynku szkolnym. Choć zwykle można myśleć o nauce politycznej jako przygotowaniu do kariery w urzędach publicznych, postrzegamy ją jako dyscyplinę, która dokładnie przygotowuje Cię do wejścia w szeroką gamę dziedzin, w tym rząd, biznes, edukację, komunikację, prawo i wiele innych.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Od klas do lekcji, film i media sztuki licencjackie studia licencjackie (BA) pokaże zarówno aspekty techniczne jak i twórcze rosnącego zakresu sztuki filmowej i medialnej ... [+]

Film i Medycyna w Mesiah College

Od klas do lekcji, film i media sztuki licencjackie studia licencjackie (BA) pokaże zarówno aspekty techniczne jak i twórcze rosnącego zakresu sztuki filmowej i medialnej.

Dobrze przyjęty program filmowy i medialny Mesjasza stwarza znaczne możliwości staży na wszystkich poziomach produkcji medialnej i przygotowuje się na karierę w produkcji, scenariuszu, reżyserii, edycji lub kinematografii.

Główne wyróżnienia filmów i mediów

Jako film i sztuka medialna w firmie Messiah College, będziesz mógł:

Uzyskać szkolenie w zakresie produkcji i edycji cyfrowej, produkcji filmowej o długości 16 mm, kinematografii, podstawowego kierowania, pisania scenariuszy i zaawansowanych technik filmowania, takich jak oświetlenie i dźwięk. Zapoznaj się z dokumentami, podstawowymi efektami specjalnymi i tematami w mediach nowych i cyfrowych. Nasze ćwiczenia są stale aktualizowane, aby odzwierciedlić nowe postępy w branży filmowej. Twórz własne filmy podczas swojego pobytu jako student z możliwością obejrzenia go na corocznym Sympozjum Humanistycznym; w "Splice", corocznym festiwalu filmów uniwersyteckich; a nawet rozpatrywać lokalne i krajowe festiwale. Wykorzystaj nasz nowy obiekt laboratorium multimedialnego o powierzchni 1.740 stóp kwadratowych w kaplicy Hostetter, która ma cechy i niekończące się zielone podłogi (a także kilka przenośnych ekranów zielonych); pomieszczenie kontrolne; studio Foley z dźwiękiem, boisko z Foley (do umieszczania różnych materiałów wewnątrz i tworzenia dźwięków), duży monitor, mikrofony i stacja komputerowa z narzędziami Pro-tools i sprzętem do miksowania dźwięku; oraz nowe urządzenia - w tym kamer HD i kamer o jakości kinowej, takich jak Blackmagic czy RED Epic (ta sama kamera służąca do filmowania "The Hobbit"). Ucz się od członków wydziału, którzy... [-]
Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

BSc

Messiah College

Opracowanie indywidualnego programu studiów z czterech różnych stężeń w zarządzaniu przedsiębiorstwem - przedsiębiorczością, zarządzaniem zasobami ludzkimi, kierownictwem ... [+]

Administracja w Mesiah College

Opracowanie indywidualnego programu studiów z czterech różnych stężeń w zarządzaniu przedsiębiorstwem - przedsiębiorczością, zarządzaniem zasobami ludzkimi, kierownictwem oraz zarządzaniem technologicznym i operacyjnym.

Jako główny kierownik administracji w Mesiah College, zaprojektujesz indywidualny program studiów, który będzie podkreślać, gdzie, dlaczego i jak zdecydować się na wykorzystanie umysłu i wiary. Oferujemy wiele różnych ścieżek, aby przygotować się na różne role zawodowe oraz we wszelkiego rodzaju ciekawych miejscach na całym świecie.

Najważniejsze kierunki zarządzania firmą

Jako główny kierownik administracji w Mesiah College, będziesz mógł:... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Połóż swój umysł, serce i ręce, aby pracować jako biologia major w college'u Mesjali. Poprzez program studiów biologicznych będziesz nie tylko studiować twórczość, ale ta ... [+]

Biologia w Kolegium Mesjasza

Połóż swój umysł, serce i ręce, aby pracować jako biologia major w college'u Mesjali. Poprzez program studiów biologicznych będziesz nie tylko studiować twórczość, ale także twórcę, integrując swoją wiedzę z biologią z wiarą chrześcijańską.

Licencjat z dziedziny biologii w college'u w Mesiah College (BS) oferuje silne podstawy podstawowych kursów biologii i możliwości skoncentrowania się w konkretnym obszarze zainteresowań poprzez biomedyczne, komórkowe, ekologiczne, ogólne i organizacyjne stężenia biologiczne.

Główne odrębności biologiczne

Jako biolog biologiczny w Mesiah College, będziesz mógł:

Pierwsze doświadczenie z wykorzystaniem skaningowego mikroskopu elektronowego, obiektów hodowli tkanek ssaków i technik biologii molekularnej, w tym reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR), wraz z innymi wyrafinowanymi urządzeniami do analizy kultur i manipulacji cząsteczkami. Zdobądź certyfikat nauczania w biologii z minimalnymi dodatkowymi ćwiczeniami. Weź kursy w biomedycznych stężeniach, które przygotują się do szkoły medycznej. Uczestniczyć w kursach podróży lub kierowanych badaniach. Uczestnicz w publicznych wydarzeniach o nauce i wierze. Prowadzenie badań nad malarią / AIDS w szpitalu Misji Macha w Zambii we współpracy z Johnsem Hopkinsem. Możliwości kariery w dziedzinie biologii ... [-]
Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Przygotuj się do uzyskania certyfikowanego księgowego; wprowadź dane finansowe, korporacyjne, osobiste lub podatkowe; lub prowadzić audyt - wszystko to w perspektywie chr ... [+]

Rachunkowość w Mesiah College

Przygotuj się do uzyskania certyfikowanego księgowego; wprowadź dane finansowe, korporacyjne, osobiste lub podatkowe; lub prowadzić audyt - wszystko to w perspektywie chrześcijańskiej.

Jako absolwent rachunkowości w firmie Mesiah College będziecie mieli wysokie wymagania wobec publicznych firm księgowych i korporacji krajowych, a także małych firm. W rzeczywistości, podobnie jak ponad 70 procent naszych absolwentów, może nawet okazać się zaakceptowanie oferty pracy w zeszłym roku.

Dlaczego rachunkowości badania?

Jako księgowy, rozwijasz kompetencje niezbędne do prowadzenia, rewizji i kontroli dokumentów finansowych osób i firm. Dowiesz się również umiejętności niezbędnych do przygotowywania sprawozdań finansowych i podatkowych. Wystarczy otworzyć swoją ulubioną płytę do poszukiwania pracy, a znajdziesz księgową listę długich miejsc pracy. Ogólnokrajowe, duże korporacje i firmy księgowe, a także małe firmy i osoby prywatne, odzwierciedlają to zapotrzebowanie na wyszkolonych księgowych.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Czy szukasz kariery w planowaniu finansowym lub zarządzaniu aktywami, badaniach nad kapitałem własnym, skarbem, bankowością inwestycyjną czy planowaniem finansowym dla pr ... [+]

Finanse Major w Kolegium Mesjasza

Czy szukasz kariery w planowaniu finansowym lub zarządzaniu aktywami, badaniach nad kapitałem własnym, skarbem, bankowością inwestycyjną czy planowaniem finansowym dla przedsiębiorstw? Więc finanse główne mogą być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Finansowy studia licencjackie (BS) na uniwersytecie w Mesiah College, jednej z najbardziej prywatnych szkół chrześcijańskich w Stanach Zjednoczonych, koncentrują się na praktycznym zastosowaniu teorii finansowej przy użyciu odrębnych, najnowocześniejszych technik. Techniki te będą wyjątkowo przygotować i wyposażyć w skuteczność lidera w dziedzinie finansów i wpływać na świat dla Chrystusa. Centrum skupia się wokół Laboratorium Finansowego Ralph S. Larsen (nadchodzące sierpie 2013 roku!), Program obejmuje liczne możliwości praktycznego zarządzania finansami i doświadczeniem w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi, w tym udział w Student Investment Club, który aktywnie kupuje i sprzedaje papiery wartościowe w zarządzaniu portfel o wartości ponad 275 000 USD.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

W Mesjasmie można osiągnąć marketing "zrób" poprzez elastyczny program nauczania, pisząc rzeczywiste plany marketingowe, oferując usługi badawcze dla firm, a nawet uczest ... [+]

Marketing w Mesiah College

W Mesjasmie można osiągnąć marketing "zrób" poprzez elastyczny program nauczania, pisząc rzeczywiste plany marketingowe, oferując usługi badawcze dla firm, a nawet uczestnicząc w marketingowym komponencie marketingowym.

Jako główny kierownik marketingu w Mesiah College, będziesz rozwijać umiejętności korzystania z krytycznych umiejętności myślenia i kreatywności w celu przygotowania planów komunikacji marketingowej i opracowywania kampanii reklamowych oraz świadczenia usług badawczych dla lokalnych organizacji non-profit. Organizacje kampusu mogą nawet poprosić Cię o wykorzystanie rozwijających się umiejętności marketingowych w celu zbierania informacji i promowania swoich działań. Nauczysz się, jak zidentyfikować etyczne kwestie związane z marketingiem i artykułować osobiste odpowiedzi, które odzwierciedlają twoje zaangażowanie w chrześcijańskie zasady.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Czy masz chęć zastosowania swoich umiejętności matematycznych do aplikacji biznesowych? Jako magister informatyki aktuarialnej w Kolegium Mesjasza przygotowujesz się do p ... [+]

Aktuarialna nauka w Kolegium Mesjasza

Czy masz chęć zastosowania swoich umiejętności matematycznych do aplikacji biznesowych? Jako magister informatyki aktuarialnej w Kolegium Mesjasza przygotowujesz się do pracy w dziedzinie aktuarialnej nauki, łącząc wiarę i doświadczenie dyscyplinarne w unikalne i trudne sposoby.

Program studiów aktuarialnych w dziedzinie nauk przyrodniczych na uniwersytecie w Mesiah College, jednej z najbardziej prywatnych szkół chrześcijańskich w Stanach Zjednoczonych, przygotowuje utalentowanych studentów matematyki, którzy interesują się aplikacjami biznesowymi w pracy w dziedzinie aktuarialnej nauki. Znajdź sposoby zarządzania ryzykiem dzięki połączeniu silnych umiejętności analitycznych, znajomości biznesu i zrozumienia zachowania ludzi. Studenci pokażą zdolność do zdania dwóch egzaminów zawodowych w dziedzinach objętych ćwiczeniami i otrzymania trzech możliwych punktów VEE (Weryfikacja dzięki doświadczeniom edukacyjnym) . Ten program wyzwala uczniom myślenie o tym, jak ich praca może służyć Królestwu, gdy wchodzą one w pole aktuarialne.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Jeśli myślisz kreatywnie i krytycznie, aby rozwiązać złożone problemy, a ty lubisz technikę, to wówczas komputer i informatyka firmy Messiah College może być dla ciebie o ... [+]

Informatyka i informatyka w Mesiah College

Jeśli myślisz kreatywnie i krytycznie, aby rozwiązać złożone problemy, a ty lubisz technikę, to wówczas komputer i informatyka firmy Messiah College może być dla ciebie odpowiednia.

Zapotrzebowanie na ilościowych, myślicieli technicznych, którzy mają stopień informatyki i informatyki jest silny i nadal będzie rosnąć. W studiach licencjackich w dziedzinie informatyki i informatyki podejmujesz zajęcia w takich dziedzinach, jak programowanie komputerowe, bazy danych, analizy systemów i aplikacje projektowe w celu rozwijania umiejętności technicznych niezbędnych do zapewnienia pracy w przemyśle komputerowym i informatycznym.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Międzynarodowy biznes major ma na celu przygotowanie do bycia globalnym profesjonalistą biznesu. Dziś organizacje wszelkiego rodzaju stają się coraz bardziej połączone n ... [+]

Międzynarodowy biznes w Mesiah College

Międzynarodowy biznesowy biznes ma na celu przygotowanie do bycia globalnym profesjonalistą biznesu. Dziś wszystkie organizacje różnego rodzaju stają się coraz bardziej połączone na całym świecie. Biznes międzynarodowy to termin używany do opisywania wszelkich działań organizacyjnych (np. Kupowanie, sprzedaż, partnerstwo, wpływanie, itp.), które odbywa się na całym świecie. Z szerokim spektrum zastosowań możesz rozwijać szereg specjalistycznych umiejętności, które możesz wykorzystać i zabrać ze sobą niemal wszędzie.

Międzynarodowe firmy odrębne

Mesjasz College jest uznanym liderem w szkolnictwie wyższym, jeśli chodzi o rozwijanie globalnego umysłu wśród absolwentów szkół wyższych. Nasz międzynarodowy biznes Business oferuje niezrównaną możliwość przygotowania się do sukcesu w tej dziedzinie. Jako międzynarodowy biznesmen, będziesz mógł:... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Messiah College

Stopień biochemii z Messiah College przygotowuje do wielu ciekawych karier, takich jak medycyna, pola farmacji, pokrewne dziedziny zdrowia, nauka sądowa, prace laboratory ... [+]

Biochemia w Kolegium Mesjasza

Stopień biochemii z Messiah College przygotowuje do wielu ciekawych karier, takich jak medycyna, pola farmacji, pokrewne dziedziny zdrowia, nauka sądowa, prace laboratoryjne, badania naukowe i inne. Jeśli jesteś zainteresowany karierą w jednym z tych obszarów, wówczas najważniejszymi biochemikami Messiah College jest dobry pomysł na doświadczenie w college'u.

Jako program zatwierdzony przez American Chemical Society, departament oferuje rygorystyczne wykształcenie we wszystkich podkategoriach chemii i biochemii, zapewniając intelektualne, eksperymentalne i umiejętności komunikacyjne niezbędne do przygotowania jako specjalista naukowy.

Główne odmiany biochemiczne ... [-]
Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Najnowocześniejsze laboratoria dydaktyczne i technologia i sprzęt wysokiej jakości w Mesjasie przyciągają jednych z najzdolniejszych młodych ludzi w kraju. ... [+]

Chemia w Kolegium Mesjasza

Najnowocześniejsze laboratoria dydaktyczne i technologia i sprzęt wysokiej jakości w Mesjasie przyciągają jednych z najzdolniejszych młodych ludzi w kraju.

Zbadaj świat wokół siebie, a jednocześnie ucz się więcej o sobie i o Stworzycielu. Specjalista chemii w Mesjasz College, jednym z najbardziej prywatnych szkół chrześcijańskich w Stanach Zjednoczonych, kładzie szczególny nacisk na integrację wiedzy i metod nauki, z jaką wiara chrześcijańska uczy nas o ludziach i ich roli we wszechświecie. Często nazywa się "nauką centralną", chemia opiera się głównie na teorii z matematyki i fizyki, a następnie informuje takie różnorodne dziedziny, jak ekologia, rolnictwo, medycyna, biologia molekularna, genetyka, geologia i nauk łozynowa.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Zostań technikiem kompetentnym, skutecznym analitycznym myślicielem, który tworzy prawdziwe rozwiązania inżynierskie dzięki naszemu najwyższemu uznanemu przez ABET progra ... [+]

Inżynieria w Mesiah College

Zostań technikiem kompetentnym, skutecznym analitycznym myślicielem, który tworzy prawdziwe rozwiązania inżynierskie dzięki naszemu najwyższemu uznanemu przez ABET programowi Bachelor of Science w zakresie inżynierii (BSE).

Mesjasz jest jedynym prywatnym chrześcijańskim kolegium w kraju z akredytowanym programem ABET, który oferuje unikalną kombinację sześciu typów stopni inżynierskich. Możesz wybrać, aby skoncentrować się na inżynierii biomedycznej, inżynierii lądowej i wodnej, inżynierii komputerowej, inżynierii elektrycznej, inżynierii środowiska lub inżynierii mechanicznej. Przez ostatnie pięć lat Mesiah College został uznany za "najlepszy program inżynierski inżyniera" w Stanach Zjednoczonych, opublikowany przez US News and World Report. Według rankingu w 2017 r. Mesjasz był na 55 miejscu na 200 krajowych programów.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Rozwijaj umiejętności twórcze, przygotowując się do ekscytującej kariery jako artysta w naszym akredytowanym programie! ... [+]

Studio Art (BA lub BFA) w Mesiah College

Rozwijaj umiejętności twórcze, przygotowując się do ekscytującej kariery jako artysta w naszym akredytowanym programie!

Bachelor of Art (BA) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą doświadczyć szerokiej edukacji artystycznej z naciskiem na badania sztuki wizualnej. Licencjat Sztuk Pięknych (BFA) przeznaczony jest dla studentów chcących zmaksymalizować zanurzenie w studio, szczególnie dla osób rozważających podjęcie studiów magisterskich. Choć zachowana jest duża część szeroko rozumianej liberalnej sztuki BA, jej nacisk kładzie się na praktykę i teorię w studio.

Najważniejsze dzieła sztuki w Studio

Jako główny program studiów w Mesiah College, będziesz mógł:... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Jeśli grasz lub śpiewasz muzykę dla widowni to Twój cel kariery, wtedy ukończenie studiów muzycznych na słynnym programie muzycznym Messiah College jest zdecydowanie krok ... [+]

Muzyka w Mesiah College

Czy jesteś gotowy, aby stać się skutecznym muzycznym wykonawcą?

Jeśli grasz lub śpiewasz muzykę dla widowni to Twój cel kariery, wtedy ukończenie studiów muzycznych na słynnym programie muzycznym Messiah College jest zdecydowanie krok we właściwym kierunku. W Mesjaszu będziesz rozwijał biegłość techniczną, aby wyróżniać się preferowanym obszarem występu muzycznego - instrumentalnym lub wokalnym - i nabycia praktycznych, osobistych i przedsiębiorczych umiejętności niezbędnych do udanej kariery muzycznej w XXI wieku.

Główne wyróżnienia muzyczne

Jako główny występ muzyczny w Mesiah College, będziesz mógł:

Pełne ćwiczenia, które obejmują zwiększone godziny na prywatne studia na wybranym instrumencie. Otrzymuj instruktaż instruktażowy w zakresie pedagogiki i literatury. Wykonaj dwa pełne motywy, budując silną bazę repertuaru i zdobywając ważne doświadczenie na scenie. Występują w różnych zespołach muzycznych College, w tym w zespołach wiatrów, chórach koncertowych, orkiestrach symfonicznych, zespołach jazzowych, wiatrach symfonicznych, warsztatach operowych i zespołach kameralnych. Możliwości kariery dla głównych kierunków muzycznych ... [-]
Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Messiah College

Dzięki licencjatom z zakresu Bachelor of Arts (BA) lub Bachelor of Science (BS) w dziedzinie psychologii z Mesjas College, najwyższej prywatnej uczelni chrześcijańskiej w ... [+]

Psychologia w Mesiah College

Dzięki licencjatom z zakresu Bachelor of Arts (BA) lub Bachelor of Science (BS) w dziedzinie psychologii z Mesjas College, najwyższej prywatnej uczelni chrześcijańskiej w USA, będziesz dobrze przygotowany do karier w psychologii lub do pracy na studiach magisterskich. Chociaż zarabiajesz stopień licencjata z psychologii, możesz też wybrać małoletniego, kontynuować naukę dwukrotnie, studiować za granicą lub ukończyć wiele staży.

Jako magistra psychologii wybierzesz studia licencjackie z zakresu nauk matematyki lub licencjackie. BA przygotowuje się na zajęcia psychologiczne na poziomie szkoły podstawowej i grad school. Możesz również dodać stężenie kliniczne do stopnia BA, aby przygotować się do doradztwa psychologicznego lub doradztwa. Stopień BS może być właściwym wyborem dla Ciebie, jeśli jesteś zainteresowany pracą w dziedzinie psychologii, która ma większy nacisk na naukę i matematykę.... [-]

Stany Zjednoczone Mechanicsburg
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

A falcon's eye view of Messiah College

2017 Move-In Day at Messiah College