Messiah College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Mesjascie Kolegium

Mesjasz College jest w rankingu szkół chrześcijańskich, licencjonowanych na szczeblu krajowym, które zatrudniają 3 405 studentów i studentów. Znajduje się w Mechanicsburg, Pa., Mesjasz znajduje się zaledwie 12 km od stolicy stanu w Harrisburgu. Kolegium zostało założone w 1909 roku przez braci w kościele Chrystusa. Dzisiaj podstawą wiary Kolegium jest szeroko ewangeliczny i obejmuje studentów i pracowników z różnych wyznań i tradycji wiary chrześcijańskiej.

Tożsamość

Mesjasz College jest chrześcijańskim kolegium nauk humanistycznych i liberalnych. Kolegium zobowiązuje się do obejmowania ducha ewangelicznego zakorzenionego w anabaptystycznych, Pietistowskich i Wesleyowskich tradycjach Kościoła chrześcijańskiego.

Misja

Naszą misją jest wykształcenie mężczyzn i kobiet w kierunku dojrzałości intelektu, charakteru i wiary chrześcijańskiej w przygotowaniach do życia w służbie, przywództwa i pojednania w kościele iw społeczeństwie.

Motywowany wspólną misją

Uroczyste otwarcie naszego misji - aby rozwinąć "dojrzałość intelektualną, charakter i chrześcijańską wiarę", odzwierciedla integrację naszej wspólnoty w każdym aspekcie doświadczenia Kolegium Mesjasza. Ten holistyczny model edukacyjny był odważną wizją naszego założyciela SR Smith ponad 100 lat temu i pozostaje kamieniem węgielnym naszej tożsamości.

Inne kluczowe elementy misji Mesjasza - służba, przywództwo i pojednanie - również są mocno zakorzenione w kontekście naszej wiary chrześcijańskiej. Nie tylko służymy, ponieważ jest to "słuszna rzecz"; służymy, ponieważ Bóg wzywa nas do otwarcia serca na ubogich i potrzebujących i do pracy na rzecz sprawiedliwości, gdziekolwiek jest niesprawiedliwość. Uczymy się, że wierzę, że Jezus jest naszym ostatecznym przykładem prowadzenia z miłosierdziem, szacunkiem i miłością. Z powodu naszej wiary zmuszeni jesteśmy budować mosty zrozumienia i pokoju, aby zademonstrować godziwą miłość Boga do innych.

Nasz kampus

Położony na przedmieściach południowo-centralnej Pensylwanii hotel Mesiah College mieści się na 471 malowniczych akrów. Niezależnie od tego, czy spacerujesz po malowniczej zatoce Yellow Breeches, która biegnie przez kampus, słuchając wykładu w jednym z naszych najnowocześniejszych budynków akademickich, oglądając mecz piłki nożnej w naszym otwartym kompleksie sportowym, spędzając czas w klubie koncert w naszym związku studenckim lub po prostu ciesząc się pięknem kampusu, poczujesz się jak w domu.

Czemu czujesz się jak w domu?

Ponieważ w Mesjaszu, to więcej niż piękny kampus. Chodzi o gościnność całej osoby. Odwiedzając po raz pierwszy? Wracając do kampusu na swój ostatni rok? Przywieź dziadków do Dziadka? Niezależnie od tego, jaki jest powód, zawsze towarzyszą ci przyjazne twarze i prawdziwie pomocni ludzie, którzy chcą dla Ciebie jak najlepiej.

Stworzenie pasji dla społeczności

Nasz kampus składa się z różnych grup studentów, kadry i kadry naukowej. Chociaż wszyscy możemy pochodzić z różnych miejsc i środowisk, priorytetem jest zachęcanie do znaczących relacji w całej naszej kampusie.

Podczas gdy nasze siedm budynków akademickich, 12 sal mieszkalnych, bibliotecznych i wielu innych budynków przeznaczonych do kultu, uczenia się i życia studentów tworzą nasze fizyczne kampusy, jest ponad 3000 studentów, którzy uczelniami Mesjasza rozwijają się - wypełniając przyjaźnie, pasję Chrystus i zaangażowanie na rzecz doskonałości akademickiej.

W pobliżu wszystkiego

Chociaż nie można powiedzieć o naszej malowniczej okolicy-Messiah's kampusu jest w odległości krótkiej przejażdżki samochodem od pobliskich obszarów metropolitalnych. Centrum handlowe, galerie muzea i stadiony sportowe w stolicy stanu Harrisburg oddalone są zaledwie o 15 minut drogi. A zajęte miejskie centra w Filadelfii, Baltimore, Waszyngtonie i Nowym Jorku znajdują się w odległości 2-3 godzin jazdy. A kiedy doświadczasz okazji, jakie oferuje nasze pobliskie miasta, z radością powitamy Cię z powrotem na działalność naszego kampusu!

Lokalizacje

Mechanicsburg

Address
Messiah College see new
link
One College Avenue
Mechanicsburg PA 17055

17055 Mechanicsburg, Pensylwania, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium