Millikin University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Millikin Uniwersytetu!

Millikin jest niezależną, cztery lata uniwersyteckie, które jest finansowane ze środków prywatnych i ma rejestrację około 2.200 uczniów w tradycyjnych i nietradycyjnych programów studiów licencjackich i studiów absolwent. Położony w Decatur, w stanie Illinois, szybko okazuje się, że podpis edukacji Millikin jest wyjątkowym doświadczeniem chcemy zadzwonić Wydajność Nauka.

Od momentu powstania ponad 110 lat temu, Millikin działa zgodnie z filozofią zapewnienie edukacji, która łączy teorię z praktyką. Choć był to radykalny pomysł w momencie, wiemy dziś, że praktyka nie wystarczy.

Dzisiejsi studenci muszą wykonać swoją wiedzę, aby być dobrze przygotowane do udanej kariery po studiach. Poprzez wciągających doświadczeń, takich jak staże, co-nauczania, prowadzących działalność gospodarczą, prezentujących badania ekspertów, a występy przed publicznością - studenci znaleźć nowe sposoby, aby żyć ich uczenia się i czerpać korzyści z ich ciężkiej pracy.

Rezultat:

Millikin absolwentów z doświadczeniem i zaufaniem, aby odnieść sukces. W 2014 roku, 96% absolwentów uzyskali zatrudnienie lub dopuszczenia do absolwentów szkół zawodowych lub w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

Misja

Aby wywiązać się z obietnicy edukacji Millikin Uniwersytetu był wierny swojej wizji założycielskiej przez 100 lat. Nasi uczniowie uczą się w ramach projektów w świecie rzeczywistym, które wzmacniają doświadczeń w klasie, pomagają rozwijać umiejętności praktycznych i wyrażają odpowiedzialność Uczelni do wspólnoty. Uczą się, aby zobaczyć powiązania z innymi dyscyplinami naukowymi wykazać różnorodność ludzkiego doświadczenia, interakcje między technologii i społeczeństwa ... A oni dowiedzieć się o siebie i innych, rozwijanie szacunku dla różnic i dla godności wszystkich.

Na Millikin przygotowujemy studentów do:

Sukces zawodowy Demokratyczne obywatelstwo w globalnym środowisku Osobiste życie sensu i wartości

Nasza wizja

Millikin Uniwersytet jest krajowym liderem w wydajności Learning

Nasze wartości

Na Uniwersytecie Millikin cenimy:

Zobowiązanie do odkrycia wiedzy Debata Cywilnego Pasja i entuzjazm Godność i szacunek dla osób fizycznych Różnorodny i integracyjnego społeczność Uczciwość i odpowiedzialność Zaawansowanie większego dobra

Kim był James Millikin?

James Millikin urodził się w Ten Mile, Washington County, Pennsylvania, 2 sierpnia 1827 roku, zgodnie z Dr. Badania Albert Reynolds Taylora, który znalazł znaczną niepewność co do dokładnych dat. Był synem Abla i Nancy (Van Dyke) Millikin, umiarkowanie zamożnego rolnika w zachodniej Pensylwanii. Jego dziadek pochodził z Irlandii jako Scotch-irlandzkiej Presbyterian w 1771 roku. Jego matka była pochodzenia holenderskiego, których przodkowie przybyli do Ameryki w XVII wieku. James Millikin później wymienić Van Dyke Street w północno-zachodniej Decatur na jej cześć około 1880 roku.

Naprawdę niewiele wiadomo o jego dzieciństwie. Jako chłopiec gospodarstwa, James pomogły stada wołów do Nowego Jorku. Jesienią 1846 roku zapisał się w Washington College (obecnie Waszyngton i Jefferson College), Washington, Pensylwania. To było podczas gdy uczestniczy Washington że uczynił ślub założenia instytucji nauki, jeśli w ogóle, że byli w stanie, aby dopasować młodzieży do zawodów.

Pokusa zachodzie nazywa się James, a w 1849 roku towarzyszył ojcu na dysku owiec w Indiana i ponownie w 1850 roku do Danville, Illinois. Zimą 1850 roku, był w Wabash College, choć zapisy są niejasne, co studiował, i jak długo. Wracając do Pensylwanii w 1851 roku, aby uzyskać więcej owiec, znów doprowadził je do Danville z partnerem o imieniu McFarland.

W ciągu 1850 roku, James nadal rosła jego stada i trzody. Wynajął wiele gospodarstw do wypasu i był nazywany "królem bydła z Prairie państwa." Zaczął też zakup nieruchomości, większość z nich z domeny publicznej.

W 1856 roku James Millikin przybył w Decatur, gdzie kontynuował w swoich zwierząt gospodarskich i nieruchomości kontaktach. W dniu 1 stycznia 1857 roku, ożenił się z Anna Bernice Aston, córka pastora Samuela M. Aston, proboszcz Cumberland Presbyterian Church w górze Syjon od 1855 roku. Pan Aston był proboszczem Presbyterian Church w Ten Mile, Pensylwania, kiedy James był w jego wczesnych nastolatków, a Anna i jej siostra Nancy został wykształcony w Waszyngtonie Kobieta Seminarium Duchownym w Waszyngtonie.

James Millikin weszła na działalności bankowej w 1860 roku, umieszczając jego pokładzie J. Millikin & Co. w przedniej części budynku, który był kiedyś domem dla Railroad Bank, który niedawno nieudanej. On stopniowo zmniejszać jego gospodarstwa hodowlane i poświęcił swoje interesy do nieruchomości i bankowości, z niektórych inwestycji w branży lokalnej. Pomagał w organizacji Union Iron Works, służąc jako jej przewodniczący, jak i Spółki Węglowej Decatur. Jego bank stał się największą instytucją bankową w Illinois poza Chicago. W 1897 roku zreorganizowano jego banku jako Millikin Narodowego Banku Decatur.

Służył na różnych tablicach w mieście, w tym na stanowisko członka Rady Nadzorczej, a jako radny. Podczas gdy on był przez państwa Senator, nieufność banków, które było widoczne na Środkowym Zachodzie pokonał go.

W 1876 roku zbudował dom w Pine i Zachodniej głównych ulic w Decatur. Po założeniu uniwersytetu, pan Millikin nadal w jego działalności bankowej, aż do śmierci w dniu 2 marca 1909 roku w Orlando na Florydzie.

Pani Millikin zmarł w dniu 29 lipca 1913 r. Do miasta Decatur wyszła wcześnie dobrodziejstwo, z Anna B. Millikin Dom dla starszych kobiet, które zostały zorganizowane w 1879 roku w Szkole dziewcząt Przemysłowej Old Ladies 'Home. W jej woli, ona zapisała ją do domu i dużo się domem Instytutu Sztuki Decatur, należącym do uniwersytetu i zarządzane wspólnie przez uniwersytet i obywateli Decatur. Brała udział w doborze kolorów uniwersyteckich i służył jako przewodniczący sekcji Kobiet Hala Komitetu Budownictwa po 7 lipca 1908 r. Komitet Wydział i Zarząd Menedżerów później nazwać ten internat Aston Hall dla jej rodziny. W Millikins zmarł bezpotomnie, oprócz dobroczynnych prezentów mieście Decatur.

Wizja Millikin w

Co James Millikin przewidywał kiedy Millikin założył Uniwersytet w 1901 roku był wyjątkowy: uniwersytet, który ogarnąć "praktyczną" stronę uczenia się wraz z "literackim i klasycznej;" i choć związany z Presbyterian Church, nie byłoby wąsko "sekciarskie" i pozostanie otwarte dla wszystkich.

Rezultatem jest jednym z pierwszych w kraju małych, kompleksowe uczelni, że sto lat później, ma trzy szkoły zawodowe i jeden dla sztuk wyzwolonych i nauk; dobrze zaokrąglone uniwersytet, gdzie programy w muzyce klasycznej vie w doskonałości z tymi w rachunkowości i nauk o zdrowiu.

Zaangażowanie na rzecz różnorodności

Millikin University jest zaangażowana w tworzenie kultury kampusu, który szanuje i ceni różnorodność. Na Millikin, różnorodność jest widoczna w szerokim ujęciu, w tym rasę, pochodzenie etniczne, status społeczno-ekonomiczny, płeć, niepełnosprawność, narodowość, wyznanie, orientację seksualną i wiek.

Poprzez rekrutację różnych studentów, pracowników, wykładowców i administratorów oraz przez tworzenie środowiska, w którym ceni się różnorodność, Millikin stara się zapewnić zaangażowaną społeczność uczenia się, w którym różnorodność zwiększa całkowitą doświadczenie edukacyjne. Millikin Uniwersytet zobowiązuje się do:

Tworzenie zróżnicowanej populacji kampusu, Wspieranie atmosferę kampusu, gdzie różnorodność jest cenioną, a Generowanie kampusu nauki wspólnoty, która obejmuje różnorodność.

Millikin stale rozwija politykę i procedury oraz alokacji środków w sposób zgodny z tymi zobowiązaniami. To jest polityka Millikin University, uzyskując równe szanse dla wszystkich osób, bez różnicy czy dyskryminacji ze względu na rasę, pochodzenie etniczne, status społeczno-ekonomiczny, płeć, niepełnosprawność, narodowość, wyznanie, orientację seksualną, lub wiek.

Uniwersytet Millikin. Gdzie uczniowie rozwijają.

Nasze pasje mogą być różne, ale nasze cele są takie same: sukces akademicki, przygotowania zawodowego i rozwoju osobistego. Millikin Uniwersytet zapewnia Ci narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu w każdej z tych dziedzin.

Oczywiście akademicy są kluczowe dla Twojego doświadczenia uczelni, ale szkoła jest tak dużo więcej. Rozumiemy, że masz potrzeby i zainteresowania, które wykraczają poza klasie i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia przyjaznego środowiska, które pomoże Ci skupić się na tym, co ważne.

Od mieszkania do organizacji studenckich, a od makiety wywiadów stacjonarnych drużyn sportowych, Millikin posiada opcje, które sprawiają, że czujesz się jak w domu.

Lokalizacje

Decatur

Address
1184 W. Main St.

62522 Decatur, Illinois, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium