Przeczytaj oficjalny opis

Jako najlepsza tajwańska międzynarodowa uczelnia, MCU przyjmuje studentów z całego świata. Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany zdobyciem dyplomu z zakresu komunikacji, projektowania, zarządzania, technologii, języków, prawa lub turystyki, MCU oferuje wyjątkowe doświadczenie edukacyjne na światowym poziomie. Tutaj wierzymy w budowanie kreatywnych i innowacyjnych globalnych obywateli, którzy są gotowi stać się światowymi liderami jutra.

Misja MCU

Kontynuując misję "jednej kluczowej koncepcji wyrażonej na trzy sposoby", Ming Chuan University szczyci się zapewnieniem środowiska edukacyjnego, w którym uczęszczają wszyscy uczniowie z opieką rodzicielską, wsparciem i poradnictwem. Jako kompleksowa instytucja szkolnictwa wyższego, Ming Chuan University dąży do doskonałości w nauczaniu i uczeniu się poprzez opartą na teorii, zorientowaną na zastosowania edukację, aby przygotować uczniów z profesjonalizmem, duchem zespołu i szerokim światopoglądem na rzecz internacjonalizacji.

Nauczanie oparte na teorii i stosowaniu

Nasza zasada edukacyjna kładzie nacisk na teorię, zorientowaną na zastosowania edukację, która koordynuje kursy zawodowe, kursy użyteczności (cztery lata kursów języka angielskiego i trzyletnie kursy informatyczne) oraz ogólne kształcenie, aby upewnić się, że wszyscy nasi absolwenci korzystają z teorii, edukacja zorientowana na zastosowania. Wdrażamy edukację holistyczną, aby pielęgnować bohaterów uczniów poprzez seminaria, pracę dyplomową, projekt ukończenia studiów, ścisłą dyscyplinę i rzetelne nauczanie. Nasi absolwenci dobrze konkurują ze swoimi rówieśnikami zarówno w zakresie dalszej edukacji, jak i wskaźnika zatrudnienia.

Doskonałe zdolności konkurencyjne

Ming Chuan University ma 11 szkół: zarządzanie, komunikacja, prawo, projektowanie, język używany, technologie informacyjne, turystyka, nauki społeczne, technologia zdrowotna, technologia finansowa i szkoła wyższa. W związku z szybkim rozwojem globalizacji i gospodarki opartej na wiedzy, nasze Szkoły nie tylko zatrudniają członków wydziału posiadających stopnie doktorskie, ale także ukierunkowują swoje nauczanie i badania na interdyscyplinarną integrację uniwersytetu, ciągły rozwój, konkurencyjność i popyt społeczny. Aby osiągnąć ten cel, każda szkoła i wydział absolwenta muszą promować własne cechy zawodowe i przewagę konkurencyjną, promować jakość nauczania, badań i usług oraz podnosić kompetencje uczniów poprzez ocenę członków wydziału i regularną punktację oceny nauczania.

Pełne środowisko e-learningowe

W tym wieku technologii informacyjnej XXI wieku uczniowie muszą dbać o możliwość wyszukiwania, analizowania, przetwarzania i integrowania informacji. Ze względu na zastosowanie technologii sieciowej w środowisku uczenia się, odpowiednia technologia dojrzewa. Wynik nauczania przez globalną sieć informacyjną jest doskonały i będzie kluczowym osiągnięciem uniwersytetu.

Aby zachęcić do wielowymiarowego nauczania i uczenia się, nasza uczelnia stworzyła kompletne środowisko e-learningu. Ekspansja w Network University umożliwia studentom naukę bez ograniczeń czasu i przestrzeni. Uczniowie mogą powtarzać materiały dydaktyczne online, aby promować swoje efekty uczenia się. Nauczanie w sieci umożliwia uczniom naukę bez konieczności czasochłonnej i ograniczonej przestrzeni interakcji między członkami wydziału a uczniami, co stanowi ogromne wyzwanie w tradycyjnym trybie nauczania.

Wspierając tworzenie sieci i nauczanie w wysokiej technologii, wyposażyliśmy wszystkie sale lekcyjne w obu kampusach w sale e-klas. Będziemy nadal rozwijać więcej kursów online dla studentów, aby promować jakość nauczania, badań, usług i konkurencyjności uczniów.

Filozofie edukacyjne

Ming Chuan University powstał na podstawie filozofii edukacyjnej założyciela Pao, w tym:

  1. Uczęszczanie do wszystkich uczniów z opieką rodzicielską, wsparciem i poradnictwem
  2. Surowa dyscyplina i skrupulatne nauczanie
  3. Zachęcanie do intensywnego wysiłku w nauczaniu
  4. Dopasowanie instrukcji w teorii do doświadczenia w aplikacji
  5. Podkreślanie humanistyki i technologii

Uczelnia dąży do realizacji praktycznej edukacji, zachęcając uczniów do włączenia praktyki i teorii, aby mogli wejść do pracy natychmiast po ukończeniu studiów. W związku z rosnącą globalizacją i globalną chińską gorączką uniwersytet stara się przygotować studentów do stawienia czoła globalnej konkurencji poprzez integrację teorii edukacyjnych w tej chińskiej instytucji i partnerskich uniwersytetach zamorskich. Oprócz uczenia się z udanego doświadczenia edukacyjnego, Ming Chuan stara się lepiej wychować swoich uczniów pod edukacyjną filozofią: lokalizacja globalnej wiedzy i wpajanie lokalnej wiedzy do świata.

Aby osiągnąć ostateczny cel przekształcenia się w wybitną międzynarodową uczelnię, uniwersytet dołoży wszelkich starań, aby kontynuować wysokiej jakości edukację i zaangażować się w międzynarodową doskonałość w nauczaniu i badaniach.

Cele edukacyjne

Umiędzynarodowienie

Stworzenie międzynarodowego środowiska uczenia się w celu poszerzenia światopoglądu wykładowców i studentów; promocja międzynarodowych certyfikatów; na bieżąco z edukacją na całym świecie.

Międzynarodowy Wydział Edukacji i Wymiany oraz Międzynarodowe Kolegium poczyniły postępy w kierunku osiągnięcia celu internacjonalizacji. Przy największej liczbie zagranicznych studentów uniwersytetów na Tajwanie, Uniwersytet wystarczająco demonstruje swoje wysiłki w promowaniu internacjonalizacji szkolnictwa wyższego i budowaniu angielskiego środowiska nauczania.

Profesjonalizm

Nacisk na współpracę między przemysłem a środowiskiem akademickim w celu wzmocnienia wiedzy teoretycznej i praktycznych kompetencji; skupić się na doświadczeniu zawodowym i akademickich staraniach, aby zapewnić wielopłaszczyznową edukację i możliwości uczenia się przez całe życie.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rozwój akademicki uczelnia poczyniła znaczne postępy w zakresie ułatwiania dzielenia się zasobami i systemu zarządzania talentami. Ostatnie osiągnięcia obejmują usługi e-klasowe i system e-portfolio dla studentów i wykładowców.

Doskonałość

Zdecydowane zastosowanie surowych zasad poradnictwa edukacyjnego, aby wychować uczniów z poczuciem odpowiedzialności i duchem zespołu; dążenie do doskonałości w nauczaniu, uczeniu się, badaniach i usługach.

Ming Chuan University zyskał duże uznanie dzięki wysokiej jakości edukacji. W 2009 r. Uniwersytet uzyskał najwyższą rangę wśród szkół wyższych północnych Tajwanu i uniwersytetów w wydziałowych akredytacjach prowadzonych przez Radę ds. Oceny i Oceny Szkoleń Wyższych na Tajwanie (HEEACT). Ponadto uniwersytet otrzymał nagrodę MOE "Striving for Teaching Excellence" w kolejnych latach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Ming Chuan University

Applied Computing Program (AC) to pierwszy program informatyczny na Tajwanie przeprowadzony całkowicie w języku angielskim przez cztery lata. Został założony w 2003 roku. ... [+]

Program Applied Computing International College powstał w 2003 roku. Zgodnie z ogólnoświatowymi trendami, różniącymi się od innych działów IT na Tajwanie, wszystkie oferowane kursy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim przez cztery lata. Nasi studenci pochodzą nie tylko z Tajwanu, ale także z różnych krajów na całym świecie. Program wykorzystuje ACM IT 2008 i IS 2010 jako architekturę referencyjną do projektowania ram kursu w celu zapewnienia zgodności z kwitnącym rozwojem branży IT.

Rozwój / Osiągnięcia

Applied Computing Program (AC) to pierwszy program informatyczny na Tajwanie przeprowadzony całkowicie w języku angielskim przez cztery lata. Został założony w 2003 roku. AC to zglobalizowany program dotyczący treści kursu, źródeł nauczycieli, instytucji stażowych i przyszłego zatrudnienia. Cele programu są jasno określone. Wszyscy nauczyciele są profesjonalni i entuzjastyczni. Materiały dydaktyczne są dostosowane do uczniów. Program dba o technologię, sprzęt i kulturę. Występy absolwentów w branżach były znakomite i wysoko oceniane. Funkcje tego programu są podsumowane poniżej:... [-]

Tajwan Taoyuan
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Ming Chuan University

Fashion and Innovation Management (FIM) to pierwszy trójjęzykowy program (angielski / francuski / chiński) na Międzynarodowym Uniwersytecie Ming Chuan University (MCU). N ... [+]

Fashion and Innovation Management (FIM) to pierwszy trójjęzykowy program (angielski / francuski / chiński) na Międzynarodowym Uniwersytecie Ming Chuan University (MCU). Na podstawie zapotrzebowania na talenty w międzynarodowym przemyśle zarządzania modą oraz trzech celów edukacyjnych (doskonałość, profesjonalizm i internacjonalizacja) MCU, pomagamy uczniom międzynarodowym i lokalnym w uzyskaniu globalnej wizji poprzez zapewnienie zarówno teoretycznego studium biznesu, jak i praktyczne doświadczenia branży mody.

Misja

Misją programu Fashion and Innovation Management w International College jest pomoc zarówno lokalnym, jak i zagranicznym studentom w zdobyciu globalnej wizji, a także rozwijanie wiedzy specjalistycznej w międzynarodowym przemyśle odzieżowym poprzez dostarczanie uczniom wysokiej jakości mody i edukacji w zakresie innowacji oraz dyscyplin zawodowych, które dążą do równowaga pomiędzy teoriami i praktykami. Nasz program rozwija odpowiedzialnych specjalistów z wiedzy akademickiej, umiejętności praktycznych i umiejętności ludzi, aby służyć społecznościom międzynarodowym za pomocą mody i zarządzania innowacją.... [-]

Tajwan Tajpej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ming Chuan University

Dziennikarstwo i komunikacja masowa (JMC) to zglobalizowany program dotyczący treści kursów, źródeł nauczycieli, instytucji stażowych i przyszłego zatrudnienia. Jako częś ... [+]

Dziennikarstwo i komunikacja masowa (JMC) to zglobalizowany program dotyczący treści kursów, źródeł nauczycieli, instytucji stażowych i przyszłego zatrudnienia. Jako część International College, JMC nie tylko rekrutuje studentów z lepszymi umiejętnościami językowymi, ale także wielojęzycznych studentów z całego świata. Zapewniamy również wielojęzyczne projekty, aby dać naszym studentom więcej praktycznych możliwości. W przyszłości jednym z naszych celów jest doskonalenie zawodowej znajomości języka obcego. Aby kontynuować studia, studenci JMC mogą również ubiegać się o New Media and Communication Administration Program, aby studiować na Ming Chuan University -Michigan Lokalizacja.... [-]

Tajwan Tajpej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ming Chuan University

Misją międzynarodowego programu Business and Trade w International College jest promowanie globalnej wizji zarówno wśród studentów lokalnych, jak i zagranicznych. Co więc ... [+]

Zgodnie z globalnymi trendami, od 1999 r. MCU utworzyło wyspecjalizowane oddziały odpowiedzialne za promowanie międzynarodowej edukacji w celu promowania naszej globalnej konkurencyjności.

Aby sprostać kwitnącemu rozwojowi międzynarodowego biznesu i stworzyć podstawy międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem na przyszłość, pielęgnowanie międzynarodowych menedżerów biznesowych stało się kluczowym celem każdego rządu i przedsiębiorstwa.

Po zatwierdzeniu przez MOE, ustanowiliśmy Międzynarodowy Program Biznesowy i Zarządzania w 2006 roku.

Misja

Misją międzynarodowego programu Business and Trade w International College jest promowanie globalnej wizji zarówno wśród studentów lokalnych, jak i zagranicznych.... [-]

Tajwan Tajpej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ming Chuan University

Zgodnie z tendencją internacjonalizacji i globalizacji kampusu, Międzynarodowe Sprawy Międzynarodowe i Dyplomacja (IAD) to pierwszy program studiów licencjackich anglojęz ... [+]

The Graduate School of International Affairs (GSIA) był pierwszym programem na Tajwanie, przygotowującym studentów do udziału w elicie negocjacyjnej w globalnych sprawach politycznych i gospodarczych.

Zgodnie z tendencją internacjonalizacji i globalizacji kampusu, Międzynarodowe Sprawy Międzynarodowe i Dyplomacja (IAD) to pierwszy program studiów licencjackich anglojęzycznych, który koncentruje się na obszarach spraw międzynarodowych i dyplomacji. Program opiera się na zasadzie równowagi między teorią a praktyką i ma na celu sprostanie wymaganiom rynku globalnego i obecnych trendów.

IAD rozpoczął rekrutację miejscowych studentów z Tajwanu i zagranicy od 2012 roku. Od roku akademickiego 2015-16 IAD ma pierwszą grupę absolwentów. W latach 2012-2017 studenci miejscowi byli głównie zarejestrowanymi studentami MCU, którzy spełniali wymaganą znajomość języka angielskiego. Od 2018 roku program ten zaczął rekrutować lokalnych studentów ze wszystkich szkół średnich na Tajwanie, a także zagranicznych studentów z zagranicy.... [-]

Tajwan Taoyuan
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ming Chuan University

Celem Wydziału Turystyki i Turystyki w International College jest pielęgnowanie personelu posiadającego wiedzę i umiejętności potrzebne do profesjonalnego planowania i za ... [+]

Program Międzynarodowego Turystyki i Turystyki został ustanowiony w 2003 roku. W odróżnieniu od innych kierunków turystycznych na Tajwanie, wszystkie kursy przewidziane w Programie Podróży i Turystyki odbywają się wyłącznie w języku angielskim przez cztery lata. Nasze ciało studenckie liczące około 130 osób składa się zarówno z tajwańskich, jak i zagranicznych studentów. Jeśli chodzi o wydział, istnieją dwa profesorowie pełnoetatowi, dwaj adiunktowi profesorowie z Ming Chuan Tourism School, dwaj profesorowie w niepełnym wymiarze godzin i 7 wykładowców. Wszyscy członkowie wydziału mają doktorat i / lub tytuły magisterskie i mają wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i hotelarskiej. Stosunek uczniów do wydziału wynosi około 8: 1.... [-]

Tajwan Taoyuan
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

2018 08 30 銘傳大學短版中音英字