Morris Brown College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Morris Brown College ( MBC ) został założony na zasadach chrześcijańskich przez Afrykański Kościół Metodystyczny i jest zarejestrowany przez stan Georgia jako prywatna, koedukacyjna, liberalna uczelnia artystyczna zajmująca się nauczaniem, badaniami i służbą publiczną w dziedzinie sztuki, nauk humanistycznych, społecznych i społecznych. nauki przyrodnicze i programy zawodowe.

Misją Morris Brown College jest zapewnienie możliwości edukacyjnych w pozytywnym i opiekuńczym środowisku, które umożliwi jego studentom stanie się w pełni funkcjonalnymi osobami w naszym globalnym społeczeństwie. College przygotowuje absolwentów do sensownego i satysfakcjonującego życia, umożliwiając im w ten sposób wnoszenie społecznie konstruktywnego i kulturowo istotnego wkładu w społeczeństwo.

Dążąc do doskonałości akademickiej, Morris Brown College zapewnia doświadczenia, które wspierają i wzmacniają rozwój intelektualny, osobisty i interpersonalny studentom, którzy wykazali potencjał do konkurowania w ambitnym programie studiów licencjackich na kierunku sztuk wyzwolonych.

Morris Brown College został zatwierdzony i odnowiony jako instytut szkolnictwa wyższego przez Georgia Nonpublic Postsecondary Education Commission (GNPEC), która zezwala na i reguluje działalność niepublicznych w stanie oraz pozastanowe kolegia pomaturalne i szkoły prowadzące lub oferujące nauczanie w Gruzji .

Lokalizacje

Atlanta

Address
Martin Luther King Junior Drive Northwest,643
30314 Atlanta, Gruzja, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: