Muskingum University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Muskingum Uniwersytecie

"Pokolenia studentów znalazły się w odpowiednim miejscu w Muskingum College w celu znalezienia i otwarcia drogi do zrozumienia i kompetencji. Zawsze wierzyłem, że Nowy Concord i Muskingum są centrum wszechświata, bo jeśli masz swój początek tutaj, można przejść w dowolnym miejscu. "John Glenn, Klasa '43 senatora Stanów Zjednoczonych, astronauta Od swojego powstania w 1837 roku, Muskingum jest wspólnotą uczniów - osób korzystających z oraz z innymi ludźmi. Misją Muskingum jest kształcenie na "całego człowieka" - intelektualnie, duchowo, społecznie i fizycznie - i czyni to poprzez bezpośrednie spotkanie uczniów, jeżeli są one na kontinuum edukacyjnego, oraz pomoc tym uczniom, aby przejść do ich maksymalnego potencjału.

Doskonałość Muskingum mierzona jest w największym stopniu przez jej absolwentów, którzy służyli świat jako prezesi wielkich korporacji, dużych liczb mediów, naukowców, nauczycieli, przywódców religijnych i obywatelskich, jak i rodziców i przyjaciół.

Dowiedz się, co inni, w tym Harvard Business Review oraz Fundacji Ohio z niezależnych kolegiów, mają do powiedzenia na temat absolwentów Muskingum.

Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym miejscu.

Misja

Misją Muskingum Uniwersytet jest oferowanie wysokiej jakości programów akademickich w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk w ustawieniach mieszkalnego, koedukacyjnej, uczelni związane z Kościołem i w kontekście troskliwej społeczności, w której zachęca się indywidualne spełnienie i godność ludzka jest szanowana. Jego podstawowym celem jest rozwój, intelektualnie, duchowo, społecznie i fizycznie całe osoby, poprzez wspieranie krytycznego myślenia, działania pozytywne, wrażliwość etyczną i duchowego wzrostu, tak, że mogą one prowadzić kształcenie produkcyjnych, osobiście satysfakcjonujące i społecznie odpowiedzialnych życie.

Lokalizacja

Muskingum University, położony w środkowo-wschodnim stanie Ohio, jest łatwo dostępny głównych wschód-zachód i północ-południe autostrad. Wioska New Concord, rodzinnym mieście Muskingum za, znajduje się na USA 22 i 40, wzdłuż Interstate 70, 115 mil na zachód od Pittsburgha do 70 km na wschód od Columbus. USA Interstates 77 i 70 przecinają dziesięć mil na wschód od New Concord w pobliżu Cambridge; Zanesville ma szesnaście mil na zachód.

historia

Muskingum Uniwersytet ma bogatą tradycję, jego dumą dziedzictwo sięgające do pierwszej połowy XIX wieku, kiedy był stan Ohio niemowląt i pokryte wagony przynosiły przygód osadników na zachód, nad nowo oddanych Narodowego Droga przez New Concord. Indyjski Nazwa Uczelni, czasami mispronounced i często błędnie napisane, jest powodem do dumy dla tych, którzy cenią historię tej kolorowej części granicy Ameryki "poza Pensylwania." Podczas pierwszego pół wieku Muskingum naklejonych wzorców edukacyjnych klasyczne Kolegium okresie. W 1854 roku kobiety zostały dopuszczone na zasadzie równości z mężczyznami. Po wojnie domowej okres stabilnego wzrostu zaczęła, przyspieszenie, aż granicy klasyczne kolegium mniej niż stu uczniów przekształciła się w nowoczesne sztuk wyzwolonych i nauki kolegium pewnym 1900 ze studentami Wyższej Szkoły, z kampusu 225-hektarowej.

Gdy Franklin College, ważna instytucja edukacyjna Presbyterian Church w 19 wieku, zamknięty w 1927 roku, jej absolwentów bułki przyszedł Muskingum.

W styczniu 2000 roku, Dr. Anne C. Steele stał 20th Prezydent Muskingum University. Muskingum na status biegłego z uczelni do uczelni w 2009 roku.

Presbyterian Dziedzictwa

W dniu 18 marca 1837 roku ustawodawca państwa przyznanej grupy obywateli New Concord przywilej ustanowienie kolegium w wiosce. Ponieważ wspólnota została rozliczona w dużej mierze przez ludzi gospodarskich Scotch-irlandzkiego pochodzenia, dominującą religią był Presbyterian. W 1877 Muskingum związał się z Synodu Ohio w Presbyterian Church Zjednoczonych. Dzięki fuzji z kościołów Presbyterian i Wielka Presbyterian w 1958 roku, Muskingum związał się z nowo utworzonego Wielkiej Presbyterian Church w USA. W 1983 roku kościół ten połączył się z Presbyterian Church w Stanach Zjednoczonych, tworząc Presbyterian Church (USA). Bezpośredni przynależność Muskingum jest z Synodu trzy państwa Paktu.

Akredytacja

Muskingum Uniwersytet jest stale od 1919 roku akredytowany przez Higher Learning Komisji Głównego Stowarzyszenia Północnej Colleges and Schools(Odnowione w 2013 roku), oraz jest upoważniony przez, i otrzymuje okresowe Reauthorization z, Ohio Zarząd Regents przyznania jej stopni. Program w chemii jest zatwierdzony przez American Chemical Society, Muskingum Uniwersytet jest w pełni zatwierdzone do kształcenia nauczycieli przez Ohio Departament Edukacji i jest akredytowany przez Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE). Muskingum jest członkiem Interstate Certyfikacji Compact, która przewiduje porównywalnych kwalifikacji edukacji w wielu innych krajach w tym, Pensylwania, Nowy Jork i New Jersey są wliczone. Muskingum posiada członkostwo w Amerykańskiej Radzie Edukacji, Rady Promocji i Wspierania Edukacji, Rady niezależnych kolegiów i Stowarzyszenia niezależnych kolegiów i uniwersytetów. Muskingum Uniwersytet jest akredytowanym członkiem instytucjonalnym Krajowego Stowarzyszenia Szkół Muzycznych, 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA 20190, (703) 437-0700. Uniwersytet jest członkiem Konfederacji Ohio Organizacji Nauczycieli Edukacji (OCTEO).

HLC Akredytacja 2012

Oświadczenie o niedyskryminacji

Muskingum Uniwersytet nie dyskryminuje w oparciu o rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie narodowe lub etniczne, wiek, niepełnosprawność, fizyczne wyzwanie, niepełnosprawność, orientację seksualną, status społeczno-ekonomiczny lub przekonania polityczne, w przyjęciu lub dostępu lub leczenia lub zatrudnienia w swoich programach edukacyjnych i działań, w tym praw i przywilejów, polityk edukacyjnych, stypendium i programów kredytowych, działań sportowych i programów szkolnych podawać. Dyrektor Zasobów Ludzkich, Zgodności Koordynatora, został wyznaczony do koordynowania przestrzegania Kolegium z wymogami niedyskryminacji w sekcji 504 Ustawy o Rehabilitacji z roku 1973, tytuł IX Zmiany Edukacji z 1972 roku i ustawa Wiek Dyskryminacja 1975, które zakazują dyskryminacji na podstawie HCP, rasy, płci i wieku, odpowiednio. Dyrektor Zasobów Ludzkich, Montgomery Hall, można kontaktować się (740) 826-8114.

Akademicy

Na Muskingum, programy akademickie w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk są kluczowe dla naszej misji: "rozwijać - intelektualnie, duchowo, społecznie i fizycznie - całe osób." Sale lekcyjne Muskingum za, laboratoria, ośrodkach klinicznych, staże, praktyki terenowe, prób hale, teatry, galerie, boiska i wspólne obszary są wszystkie miejsca, w których uczniowie pracują z utalentowanymi uczony-nauczycieli, aby doskonalić swoje umiejętności intelektualne, poszerzania ich perspektyw kulturowych i rozwijać życie -długi nawyki dla nauki, usług i przywództwa.

Prezentacja informacji naukowej na stronie internetowej Muskingum jest skonstruowany w taki sposób, aby sprostać potrzebom poszczególnych kategorii studentów Uniwersytetu. Skorzystaj z linków na tej stronie, aby zbadać wszystkie możliwości nauki, które oferują programy akademickie Muskingum za.

Tradycyjne programy licencjackie

Dla studentów realizujących pierwszy tytuł licencjata (wejście pierwszego roku studenci transferowe), którzy planują podjąć większość swoich zajęć w ciągu dnia.

PLUS Program

Zaprojektowany, aby zapewnić pomoc w nauce do zorganizowanego uczniów z rozpoznaniem różnic w nauce. Studenci PLUS Program realizować tradycyjne program studiów akademickich podczas otrzymywania wsparcia edukacyjnego. Link kieruje użytkowników do stron PLUS program na stronie internetowej.

Muskingum Porno Program (MAP)

Studia matura przeznaczony przede wszystkim dla dorosłych studentów, którzy zdobyli znaczne kwoty kredytu akademickiego wobec licencjat, ale którego praca lub harmonogramów osobowych wymaga, że ​​biorą lekcje w godzinach wieczornych lub w weekendy.

Programy magisterskie

Obejmuje Master of Arts w dziedzinie edukacji, Master of Arts w nauczaniu, Mistrz Strategii Informatyzacji Systemów i Technologii, oraz studia podyplomowe Edukacja Specialist. Studenci z dyplomem licencjata, którzy poszukują dodatkowych licensure nauczyciel powinien również ten link.

Lokalizacje

Nowa zgoda

Muskingum University

Address
163 Stormont Street,
43762 Nowa zgoda, Ohio, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 740-826-8211

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium