Przeczytaj oficjalny opis

Witamy Muskingum Uniwersytecie

"Pokolenia studentów znalazły się w odpowiednim miejscu w Muskingum College w celu znalezienia i otwarcia drogi do zrozumienia i kompetencji. Zawsze wierzyłem, że Nowy Concord i Muskingum są centrum wszechświata, bo jeśli masz swój początek tutaj, można przejść w dowolnym miejscu. "John Glenn, Klasa '43 senatora Stanów Zjednoczonych, astronauta Od swojego powstania w 1837 roku, Muskingum jest wspólnotą uczniów - osób korzystających z oraz z innymi ludźmi. Misją Muskingum jest kształcenie na "całego człowieka" - intelektualnie, duchowo, społecznie i fizycznie - i czyni to poprzez bezpośrednie spotkanie uczniów, jeżeli są one na kontinuum edukacyjnego, oraz pomoc tym uczniom, aby przejść do ich maksymalnego potencjału.

Doskonałość Muskingum mierzona jest w największym stopniu przez jej absolwentów, którzy służyli świat jako prezesi wielkich korporacji, dużych liczb mediów, naukowców, nauczycieli, przywódców religijnych i obywatelskich, jak i rodziców i przyjaciół.

Dowiedz się, co inni, w tym Harvard Business Review oraz Fundacji Ohio z niezależnych kolegiów, mają do powiedzenia na temat absolwentów Muskingum.

Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym miejscu.

Misja

Misją Muskingum Uniwersytet jest oferowanie wysokiej jakości programów akademickich w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk w ustawieniach mieszkalnego, koedukacyjnej, uczelni związane z Kościołem i w kontekście troskliwej społeczności, w której zachęca się indywidualne spełnienie i godność ludzka jest szanowana. Jego podstawowym celem jest rozwój, intelektualnie, duchowo, społecznie i fizycznie całe osoby, poprzez wspieranie krytycznego myślenia, działania pozytywne, wrażliwość etyczną i duchowego wzrostu, tak, że mogą one prowadzić kształcenie produkcyjnych, osobiście satysfakcjonujące i społecznie odpowiedzialnych życie.

Lokalizacja

Muskingum University, położony w środkowo-wschodnim stanie Ohio, jest łatwo dostępny głównych wschód-zachód i północ-południe autostrad. Wioska New Concord, rodzinnym mieście Muskingum za, znajduje się na USA 22 i 40, wzdłuż Interstate 70, 115 mil na zachód od Pittsburgha do 70 km na wschód od Columbus. USA Interstates 77 i 70 przecinają dziesięć mil na wschód od New Concord w pobliżu Cambridge; Zanesville ma szesnaście mil na zachód.

historia

Muskingum Uniwersytet ma bogatą tradycję, jego dumą dziedzictwo sięgające do pierwszej połowy XIX wieku, kiedy był stan Ohio niemowląt i pokryte wagony przynosiły przygód osadników na zachód, nad nowo oddanych Narodowego Droga przez New Concord. Indyjski Nazwa Uczelni, czasami mispronounced i często błędnie napisane, jest powodem do dumy dla tych, którzy cenią historię tej kolorowej części granicy Ameryki "poza Pensylwania." Podczas pierwszego pół wieku Muskingum naklejonych wzorców edukacyjnych klasyczne Kolegium okresie. W 1854 roku kobiety zostały dopuszczone na zasadzie równości z mężczyznami. Po wojnie domowej okres stabilnego wzrostu zaczęła, przyspieszenie, aż granicy klasyczne kolegium mniej niż stu uczniów przekształciła się w nowoczesne sztuk wyzwolonych i nauki kolegium pewnym 1900 ze studentami Wyższej Szkoły, z kampusu 225-hektarowej.

Gdy Franklin College, ważna instytucja edukacyjna Presbyterian Church w 19 wieku, zamknięty w 1927 roku, jej absolwentów bułki przyszedł Muskingum.

W styczniu 2000 roku, Dr. Anne C. Steele stał 20th Prezydent Muskingum University. Muskingum na status biegłego z uczelni do uczelni w 2009 roku.

Presbyterian Dziedzictwa

W dniu 18 marca 1837 roku ustawodawca państwa przyznanej grupy obywateli New Concord przywilej ustanowienie kolegium w wiosce. Ponieważ wspólnota została rozliczona w dużej mierze przez ludzi gospodarskich Scotch-irlandzkiego pochodzenia, dominującą religią był Presbyterian. W 1877 Muskingum związał się z Synodu Ohio w Presbyterian Church Zjednoczonych. Dzięki fuzji z kościołów Presbyterian i Wielka Presbyterian w 1958 roku, Muskingum związał się z nowo utworzonego Wielkiej Presbyterian Church w USA. W 1983 roku kościół ten połączył się z Presbyterian Church w Stanach Zjednoczonych, tworząc Presbyterian Church (USA). Bezpośredni przynależność Muskingum jest z Synodu trzy państwa Paktu.

Akredytacja

Muskingum Uniwersytet jest stale od 1919 roku akredytowany przez Higher Learning Komisji Głównego Stowarzyszenia Północnej Colleges and Schools(Odnowione w 2013 roku), oraz jest upoważniony przez, i otrzymuje okresowe Reauthorization z, Ohio Zarząd Regents przyznania jej stopni. Program w chemii jest zatwierdzony przez American Chemical Society, Muskingum Uniwersytet jest w pełni zatwierdzone do kształcenia nauczycieli przez Ohio Departament Edukacji i jest akredytowany przez Krajowa Rada Akredytacji kształcenia nauczycieli (NCATE). Muskingum jest członkiem Interstate Certyfikacji Compact, która przewiduje porównywalnych kwalifikacji edukacji w wielu innych krajach w tym, Pensylwania, Nowy Jork i New Jersey są wliczone. Muskingum posiada członkostwo w Amerykańskiej Radzie Edukacji, Rady Promocji i Wspierania Edukacji, Rady niezależnych kolegiów i Stowarzyszenia niezależnych kolegiów i uniwersytetów. Muskingum Uniwersytet jest akredytowanym członkiem instytucjonalnym Krajowego Stowarzyszenia Szkół Muzycznych, 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA 20190, (703) 437-0700. Uniwersytet jest członkiem Konfederacji Ohio Organizacji Nauczycieli Edukacji (OCTEO).

HLC Akredytacja 2012

Oświadczenie o niedyskryminacji

Muskingum Uniwersytet nie dyskryminuje w oparciu o rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie narodowe lub etniczne, wiek, niepełnosprawność, fizyczne wyzwanie, niepełnosprawność, orientację seksualną, status społeczno-ekonomiczny lub przekonania polityczne, w przyjęciu lub dostępu lub leczenia lub zatrudnienia w swoich programach edukacyjnych i działań, w tym praw i przywilejów, polityk edukacyjnych, stypendium i programów kredytowych, działań sportowych i programów szkolnych podawać. Dyrektor Zasobów Ludzkich, Zgodności Koordynatora, został wyznaczony do koordynowania przestrzegania Kolegium z wymogami niedyskryminacji w sekcji 504 Ustawy o Rehabilitacji z roku 1973, tytuł IX Zmiany Edukacji z 1972 roku i ustawa Wiek Dyskryminacja 1975, które zakazują dyskryminacji na podstawie HCP, rasy, płci i wieku, odpowiednio. Dyrektor Zasobów Ludzkich, Montgomery Hall, można kontaktować się (740) 826-8114.

Akademicy

Na Muskingum, programy akademickie w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk są kluczowe dla naszej misji: "rozwijać - intelektualnie, duchowo, społecznie i fizycznie - całe osób." Sale lekcyjne Muskingum za, laboratoria, ośrodkach klinicznych, staże, praktyki terenowe, prób hale, teatry, galerie, boiska i wspólne obszary są wszystkie miejsca, w których uczniowie pracują z utalentowanymi uczony-nauczycieli, aby doskonalić swoje umiejętności intelektualne, poszerzania ich perspektyw kulturowych i rozwijać życie -długi nawyki dla nauki, usług i przywództwa.

Prezentacja informacji naukowej na stronie internetowej Muskingum jest skonstruowany w taki sposób, aby sprostać potrzebom poszczególnych kategorii studentów Uniwersytetu. Skorzystaj z linków na tej stronie, aby zbadać wszystkie możliwości nauki, które oferują programy akademickie Muskingum za.

Tradycyjne programy licencjackie

Dla studentów realizujących pierwszy tytuł licencjata (wejście pierwszego roku studenci transferowe), którzy planują podjąć większość swoich zajęć w ciągu dnia.

PLUS Program

Zaprojektowany, aby zapewnić pomoc w nauce do zorganizowanego uczniów z rozpoznaniem różnic w nauce. Studenci PLUS Program realizować tradycyjne program studiów akademickich podczas otrzymywania wsparcia edukacyjnego. Link kieruje użytkowników do stron PLUS program na stronie internetowej.

Muskingum Porno Program (MAP)

Studia matura przeznaczony przede wszystkim dla dorosłych studentów, którzy zdobyli znaczne kwoty kredytu akademickiego wobec licencjat, ale którego praca lub harmonogramów osobowych wymaga, że ​​biorą lekcje w godzinach wieczornych lub w weekendy.

Programy magisterskie

Obejmuje Master of Arts w dziedzinie edukacji, Master of Arts w nauczaniu, Mistrz Strategii Informatyzacji Systemów i Technologii, oraz studia podyplomowe Edukacja Specialist. Studenci z dyplomem licencjata, którzy poszukują dodatkowych licensure nauczyciel powinien również ten link.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Muskingum University

Test International Business główną w Muskingum Uniwersytet zapewnia studentom zestaw kompetencji niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszej globalnej gospodarce pop ... [+]

Test International Business główną w Muskingum Uniwersytet zapewnia studentom zestaw kompetencji niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszej globalnej gospodarce poprzez połączenie kursów z różnych dziedzin. Studenci uczą się języka i podstawowe zasady działalności, rachunkowości i ekonomii; nabywania świadomości międzykulturowej i umiejętności komunikacyjnych w języku światowej (angielski dla obcokrajowców); i uzyskanie międzynarodowej perspektywy poprzez ich zajęć w zakresie nauk politycznych, historii i innych obszarach.

Dziedziny nauki pokrewne rachunkowości BIZNES ekonomika francuski Niemiecki Stosunki międzynarodowe hiszpański Szansa dla studentów Badania ... [-]
Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muskingum University

Wymagania Business Management podstawowe (30 godzin kredytowych) ... [+]

Business Management (48 godzin semestr na głównym)

Wymagania Business Management podstawowe (30 godzin kredytowych)

ACCT 201 Rachunkowość finansowa (3) ACCT 202 Rachunkowość zarządcza (3) SPRAWY Zarządzanie organizacją 321 (3) SPRAWY 360 Prawo gospodarcze (3) SPRAWY 414 Etyka w biznesie (3) SPRAWY Information Systems 420 dla firm (3) ECON 215 Podstawy mikroekonomii (3) ECON 216 Podstawy makroekonomii (3) ECON 325 Statystyki (3)

Wybierz jedną z następujących czynności:

KOMUNIKACJA 355 Komunikacja organizacyjna (3) ENGL 202 Pisanie Biznes (3)

Wymagania Business Management (18 godzin kredytowych)

SPRAWY 318 zarządcza F... [-]
Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muskingum University

Program ułatwia zrozumienie otaczającego nas materiałów oraz zmiany są poddawane poprzez zapewnienie studentom wiedzy potrzebnej do zrozumienia codziennych doświadczeń i ... [+]

Test Muskingum Uniwersytet wydział chemiiJest intensywny program szkoleniowy Laboratorium posiada certyfikat American Chemical Society od 1966 roku. Program ułatwia zrozumienie otaczającego nas materiałów oraz zmiany są poddawane poprzez zapewnienie studentom wiedzy potrzebnej do zrozumienia codziennych doświadczeń i problemów środowiskowych i ekonomicznych.

Szansa dla studentów Staże

Większość kierunków chemia ubiegać się NSF-linki Doświadczenia badawcze dla Studentów, Jak również dla innych staży badawczych w różnych uczelniach w całym kraju. Wszystkie te praktyki obejmują oryginalne badania nad problemem chemicznej. Kilka przykładów uczelni, gdzie studenci pracowali w ciągu ostatnich kilku lat są Bowling Green State University i University of Oregon.... [-]

Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muskingum University

Inżynieria Nauka to nowoczesny, wielodyscyplinarny program inżynierii na celu wypełnienie luki między odkryć naukowych i produkcji nowych technologii. ... [+]

Nauka Inżynieria Jest to nowoczesny, wielodyscyplinarny program inżynierii celu wypełnienia luki między odkryć naukowych i produkcji nowych technologii. Dzięki połączeniu szerokiej podstawy inżynierii, matematyki, nauki i sztuk wyzwolonych z praktycznym doświadczeniem w projektowaniu, wdrażaniu i raportowanie projektów w świecie rzeczywistym, stopień w Engineering Science jest dobrze nadaje się do zaspokojenia szybko zmieniających się potrzeb i możliwości w zakresie inżynierii i Pola zawodowe związane z nauką.

Akredytacja

Program ABETThe Inżynieria Nauka jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną ABET Inżynieria

Misja

Absolwenci Engineering Science, Fizyki i programów Fizyka Edukacja oferowane przez Wydział Fizyki i Inżynierii Uniwersytetu w Muskingum będzie... [-]

Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muskingum University

Misją Program ochrony środowiska Uniwersytetu Nauki w Muskingum jest pokazanie studentom do pielęgnacji i do myślenia w pracy naukowej, badawczej, która będzie stymulować ... [+]

Misją Program ochrony środowiska Uniwersytetu Nauki w Muskingum jest pokazanie studentom do pielęgnacji i do myślenia w pracy naukowej, badawczej, która będzie stymulować się przez całe życie i prawdziwe zainteresowanie relacji między ludźmi i środowiska naturalnego ziemi.

Szansa dla studentów Staże

Najnowsze staże dla studentów ochrony środowiska nauki obejmują:

KSW sponsorowany Badania dla studentów (REU) Programy - Muskingum studentów wzięło udział w różnych programach reu na różnych uniwersytetach studiujących zagadnienia ochrony środowiska. Przykłady obejmują jeden uczeń, który studiował na Uniwersytecie w ramach Furman ich programu Basin Badań i innym, którzy uczestniczyli w Uniwersytecie monitorowania programu REU próbek wody Delaware w obszarze Chesapeake Bay.... [-]

Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muskingum University

Trzech uczniów są zazwyczaj zatrudniani przez wydział księgowości jako asystentów studenckich. Klasa asystenci studentów praca, kopiowanie materiałów informacyjnych klasy ... [+]

Szansa dla studentów Staże

Przykłady ostatnich staży dla studentów rachunkowości obejmują:

Holbrook i Manter, CPA (Personel Auditor) - Neeman Medyczny International (Asia) Ltd. (Personel księgowy) - Ernst & Young (Abu Dhabi) (Personel Auditor) - Audytor Ohio State (Audyt Drużyna Intern) Zatrudnienie

Trzech uczniów są zazwyczaj zatrudniani przez wydział księgowości jako asystentów studenckich. Klasa asystenci studentów praca, kopiowanie materiałów informacyjnych klasy, nauczyciel okresowo uczniów i udziela innych pomocy administracyjnej.

Możliwości kariery dla Majors Rachunkowości Księgowość publiczne - Rachunkowość Korporacyjna - rząd - Edukacja - Non-profit Gdzie Najnowsze Główne Rachunkowości z Muskingum są Zatrudniony: Ernst & Young - PricewaterhouseCoopers - Urząd Ohio State biegłego rewidenta - Rea and Associates - Crowe Chizek i firmy Programy magisterskie ... [-]
Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muskingum University

Program Business Management jest w pełni zintegrowany program studiów, który ma na celu dostarczenie studentom zarówno wieloaspektowe fundamentowych w klasie i szans na s ... [+]

Test Program Business Management jest w pełni zintegrowany program studiów, który ma na celu dostarczenie studentom zarówno wieloaspektowe fundamentowych w klasie i szans na specjalne staże poza kampusem w świecie biznesu. Studenci opuścić przygotowany do studiów absolwent ekonomii, biznesu lub prawa oraz do bezpośredniego uczestnictwa w społeczności biznesowej.

Szansa dla studentów Staże

Najnowsze staże dla studentów biznesu obejmują:

Systemy zasobów (New Concord, OH) Empower Media Marketing (Cincinnati, Ohio) Historyczne Roscoe Village (Coshocton, OH) Enterprise Rent-A-Car (Columbus, Ohio) Cincinnati Swarm (Professional Arena Football) Washington Group (Cleveland, OH) Badania ... [-]
Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muskingum University

Siły ekonomiczne mają wpływ na wszystkie osoby w różny sposób. Kontrola tych sił zależy od zrozumienia nich, zdobytych przez studiowanie ekonomii. ... [+]

Siły ekonomiczne mają wpływ na wszystkie osoby w różny sposób. Kontrola tych sił zależy od zrozumienia nich, zdobytych przez studiowanie ekonomii.

Dziedziny nauki pokrewne rachunkowości BIZNES International Business Misja

Misją ekonomii, rachunkowości i działalności Wydziału jest pomóc produkować dobrze zaokrąglone członków społeczności biznesowych, którzy rozumieją konieczność zysku przeciwstawi ograniczeń etycznego postępowania, zachowania prawnej oraz ryzyka. Wszystkie cztery główne firmy w Dziale (ekonomii, rachunkowości, księgowości, publiczne i firm) mają na celu zapewnić narzędzia niezbędne dla powodzenia naszych absolwentów zarówno w świecie handlu i absolwentów programów studiów. Staramy się wyzwanie dla naszych studentów do obiektywnie analizować sytuacje gospodarcze, do budowy i etyczne alternatywy wykonalne i do podejmowania właściwych decyzji, które równowagi dobra firmy z ogólnego wpływu na społeczeństwo.... [-]

Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muskingum University

Muskingum Uniwersytet zapewnia swoim studentom solidne wykształcenie techniczne, które obejmuje zagadnienia z wielu dziedzin, w tym wschodzących rozwoju internetowych nar ... [+]

Muskingum Uniwersytet zapewnia swoim studentom solidne wykształcenie techniczne, które obejmuje zagadnienia z wielu dziedzin, w tym wschodzących rozwoju internetowych narzędzi, sieci i komunikacji bezprzewodowej, animowana grafika, sztucznego życia i robotyki. W tym samym czasie, Wydział Wydział uważa, że ​​instytucja sztuk wyzwolonych powinien mieć specjalną misję, który obejmuje dyskusje o skutkach tej technologii w naszym społeczeństwie i na całym świecie.

Szansa dla studentów Staże

Najnowsze staże dla studentów informatyki obejmują:

Battelle Labs Datatel IBM NASA Badania

Oprócz praktyk, studenci na ogół angażują się w badania w związku z dwóch kursów-CPSC 400: projektów programistycznych i CPSC 495: Informatyki Seminarium.... [-]

Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Muskingum University

Test Program matematyki w Muskingum Uniwersytecie przeznaczony jest do przedstawiania matematyki jako uniwersalnego języka myśli krytycznej i twórczej oraz na potrzeby ty ... [+]

Test Program matematyki w Muskingum Uniwersytecie przeznaczony jest do przedstawiania matematyki jako uniwersalnego języka myśli krytycznej i twórczej oraz na potrzeby tych, którzy chcą uczyć, zrobić pracę dyplomową w dziedzinie matematyki i kontynuować karierę, które opierają się zasadniczo na matematyce.

Szansa dla studentów Badania

Podstawową szansą dla badań studentów jest w matematyce 495: Matematyka Seminarium. Ponadto, studenci czasem działa jeden-na-jeden z członków wydziału w sytuacjach studyjnych w reżyserii tematów badawczych.

Honoraries

Studenci studiujący matematykę na Muskingum mają możliwość przyłączenia się do rozdziału Ohio zeta Kappa Epsilon Matematyki Mu Honorowego. KME jest wyspecjalizowanym społeczeństwo zaszczyt z rozdziałów w szkołach i na uniwersytetach, które oferują silne programu matematyki. Członkowie rozdziałów "wybiera się z studentów matematyki i dziedzin pokrewnych, którzy osiągają ściśle wyróżnienie akademickie. Około sześćdziesięciu tysięcy studentów zostało wszczęte od KME została założona w 1930 roku.... [-]

Stany Zjednoczone New Concord
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku