Przeczytaj oficjalny opis

historia

Jak wejść Tahlequah kampusie Northeastern State University, tym brukowy chodnik prowadzący od Muskogee Avenue weźmie cię na ścieżce, która ucieleśnia historię i dziedzictwo NSU. Od rzeźby z brązu SEQUOYAH zauważył, 19th century Cherokee dyplomata i twórca syllabary Cherokee, do wieży zegarowej na Seminary Hall, który jest symbolem tej instytucji, będzie uczestniczyć w bardzo wyjątkowym przeżyciem.

Już w 1846 roku, Northeastern State University został założony jako Cherokee Kobieta Seminary. Ten zabytkowy link do Cherokee Nation Indian Territory dokonać Northeastern najstarszą uczelnią w Oklahomie.

Nasza historia jako instytucji państwowej rozpoczęła się 6 marca 1909 roku, kiedy ustawodawca Oklahoma zakupiony Kobieta Seminarium i stworzył Northeastern State Normal School, gdzie pierwsze zajęcia odbyły się w dniu 14 września 1909 r. Dziesięć lat później, NSN-ami przekształcona Northeastern State College Nauczyciela, oferując czteroletni program prowadzący do stopnia licencjata. Oklahoma ustawodawca upoważnia zmianę nazwy NSTC Northeastern State College w 1939 roku. Zostaliśmy oficjalnie znany jako Northeastern State University w 1985 roku.

Dziś jesteśmy czwartym co do wielkości instytucją publiczną cztery lata i jeden z sześciu regionalnych instytucji regulowanych przez Regionalny System University of Oklahoma Oklahoma na pokładzie. Uczelnia oferuje hub uczenia się w północno-wschodniej Oklahomie utworzony przez trzy kampusy - w głównym kampusie w Tahlequah oraz kampusów detal w Muskogee i Broken Arrow - które razem służyć prawie 9000 studentów rocznie.

Misja, wizja i wartości

Misja

Opiera się na bogatym dziedzictwie edukacyjnej Cherokee Nation, kampusy z Northeastern State University przynoszą różnorodne społeczności z kształcenia ustawicznego poprzez szeroki wachlarz studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich studiów zawodowych. Przy wysokich oczekiwań na sukces studentów, Uniwersytet zapewnia wysokiej jakości nauczania, ambitne programy, działania badawcze i naukowe, wciągające możliwości uczenia się oraz usługi dla społeczności lokalnych i zawodowych. Instytucji z dedykowanym wykładowcy i pracownicy oferują, wspierającego środowiska uczenia zorientowanej na usługi, gdzie uczniowie przygotowują się do osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego w wielokulturowym i globalnym społeczeństwie.

Ukierunkowana Misja

Dajemy studentów, wykładowców, pracowników i społeczności, aby osiągnąć swój pełny potencjał intelektualny i ludzki poprzez tworzenie i rozwijanie kultury nauki, odkrycia i różnorodności.

Wizja

Northeastern State University kształtuje przyszłość swojego regionu jako partnera edukacyjnego wyboru, wyznaczając standard doskonałości, służąc intelektualne, kulturowe, społeczne i ekonomiczne potrzeby różnych społeczności Uniwersytetu.

Wartości

Integralność

NSU Modele integralności poprzez zachowań i praktyk etycznych i intelektualnych poprzez pogłębianie uczciwości, godności ludzkiej i odpowiedzialności.

Współpraca

NSU angażuje się we współpracy poprzez partnerstwa w celu stworzenia możliwości uczenia się i promować sukcesu edukacyjnego i ekonomicznego.

TWÓRCZOŚĆ

NSU przesuwa kreatywności poprzez poszukiwanie, innowacyjność, krytycznych dociekań i wolności intelektualnej.

przywództwo

NSU inspiruje lidera poprzez zobowiązanie do przygotowania i służyć innym.

Doskonałość

NSU dąży do doskonałości poprzez ciągłe doskonalenie indywidualnie i jako wspólnota.

komunikacja

NSU opowiada komunikację poprzez swobodny przepływ informacji i pomysłów.

Różnorodność

NSU ceni różnorodność i inicjacji poprzez promowanie praw jednostki i równego dostępu do edukacji i wzbogacania doświadczeń, z uwzględnieniem różnic kulturowych oraz zapewnienie równych szans.

NSU w skrócie

Rekrutacja

  • Pełny etat Part Time całkowity

    Student 5001 2043 7045

    Absolwent 477 755 1231

    całkowity 5478 2798 8276

Raport otwarcia Zapisy na jesień 2015

Programów studiów

54 licencjackie / kierunków
24 Absolwent programy

Raport otwarcia Zapisy na jesień 2015

Profil studenta

62,7% kobiet
37,3% mężczyzn
91,9% Oklahoma Mieszkańcy
6,4% Inne Stany Zjednoczone i terytoria
50,6% Biała
19,3% American Indian / Alaskan Native
15,7% dwóch lub więcej ras
4,0% Afroamerykanie / czarne
1,7% Nieznane
4,8% Hiszpanie
2,0% azjatyckie
1,7% obca Nierezydent
0,1% Hawajczycy / z wysp Pacyfiku

Raport otwarcia Zapisy na jesień 2015

Najpopularniejsze kierunki studiów

Nauczanie podstawowe
biologia
rachunkowości
biznes
psychologia
sprawiedliwość karna
Wczesna edukacja

Wydział

51% kobiet
49% mężczyzn
19% mniejszości
53% z najwyższego stopnia w dziedzinie

Wielkość grupy

84% zajęć studia mniej niż 30 uczniów
97% zajęć studia mniej niż 50 uczniów

Obudowa

65% Nowa studiów żyć na kampusie
18% Wszystkie undergrads żyć na kampusie
Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Northeastern State University

Business Administration głównym zapewnia zróżnicowane tło w różnych dyscyplin niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie biznesu. Studenci, którzy chcą utrzymać swoj ... [+]

Business Administration głównym zapewnia zróżnicowane tło w różnych dyscyplin niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie biznesu. Studenci, którzy chcą utrzymać swoje opcje otwarte i zbadać wiele aspektów działalności powinien wybrać na kierunku Business Administration.

Bachelor of Business Administration stopnia w Business Administration oferuje największą elastyczność wyboru spośród kursów we wszystkich obszarach funkcjonalnych firmy. Pod kierunkiem doradcy wydziału, można określić program, który spełnia Państwa indywidualnych potrzeb i celów.

Co mogę zrobić z dyplomem Business Administration?

Typów zadań

Zarządzanie ogólne Zarządzanie sprzedażą Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Polityka rozwoju Zarządzanie nieruchomościami Bankowość komercyjna Zarządzania Operations Management Operations Research Analiza: Zarządzanie produkcją: Gospodarka materiałowa: Samozatrudnienie Sprzedaż przemysłowe Obsługa klienta Commercial Banking Nieruchomości / Zarządzanie nieruchomościami ... [-]
Stany Zjednoczone Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Northeastern State University

Wszystkie koncerny Wczesna edukacja musi wypełnić wymagania na 4 x 12. Studenci będą pełne 12 godzin w 4 obszarach: Communication Arts, nauk społecznych, matematyki i na ... [+]

Smart Choice jest modelowy program opracowany przez Northeastern State University. Unikatowa mieszana kolorów logo i slogan Smart Choice stanowią zobowiązanie ze strony NSU i uczestnictwo uczelni dwuletnie, aby pomóc uczniom dokonać płynnego przejścia od zdobywając dyplom wyższej uczelni do osiągnięcia stopień czteroletni w programie swojego wyboru.

Studenci, którzy chcą realizować Bachelor of Science w edukacji wczesnoszkolnej, muszą spełniać następujące wymagania: Student będzie pracować przynajmniej 45 godzin i mają 2,75 ogólną średnią ocen; Wszystkich potencjalnych kierunków kształcenia nauczycieli muszą wykazać weryfikację, że podjęły lub są zarejestrowane do podjęcia, Oklahoma Test Wykształcenie ogólne (OGET) kiedy zaczynają zajęcia w sekwencji Professional Education w NSU. Studenci mogą zakończyć albo Associate of Science lub Arts. W ciągu swojego stowarzyszonej stopnia, studenci powinni wypełnić wymagane warunki do ich głównych.... [-]

Stany Zjednoczone Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northeastern State University

O finansach głównym jest podzielony na dwa obszary naciskiem: Nacisk Zarządzania Finansowego i naciskiem planowania finansowego. ... [+]

O finansach głównym jest podzielony na dwa obszary naciskiem: Nacisk Zarządzania Finansowego i naciskiem planowania finansowego.

Nacisk Zarządzania Finansami

Nacisk Financial Management przygotowuje studentów do skutecznego wykonywania w różnych działań związanych z zarządzaniem finansowym. Absolwenci mogą kontynuować karierę w małych firmach, zarządzania finansami przedsiębiorstw, bankowości, ubezpieczeń, zarządzania inwestycjami, nieruchomości i firm hipotecznych. Przebieg pracy obejmuje badania instrumentów finansowych, praktyk finansowych, struktury i funkcji instytucji finansowych, kontekst prawny i gospodarczy, w którym prowadzone są operacje finansowe, analizy inwestycyjnej, zarządzania portfelem, biznes prognozowania i analizy ekonomicznej.... [-]

Stany Zjednoczone Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northeastern State University

Do środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa Zarządzanie głównych jest interdyscyplinarny program mający na celu przygotować się do kariery zawodowej w różnych dziedzinach, w ... [+]

Do środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa Zarządzanie głównych jest interdyscyplinarny program mający na celu przygotować się do kariery zawodowej w różnych dziedzinach, w tym, ale nie ograniczając się do: federalnych, stanowych, lokalnych oraz władz plemiennych, doradztwa, przemysłu i innych firm prywatnych , Możliwości zatrudnienia istnieje w produkcji, produkcji, ochrony zdrowia, ubezpieczeń, bezpieczeństwa publicznego, ochrony porządku publicznego, budownictwo, media publiczne i prywatne, komunikacji, przemysłu i transportu. Bureau of Labor Statistics szacuje wzrost o około 20% możliwości zatrudnienia w tej dziedzinie w ciągu najbliższych dziesięciu lat.

Czym jest profesjonalnym Środowiska, Zdrowia i Bezpieczeństwa? Mimo, że często łatwiej jest określić rolę prawnika, lekarza lub nauczyciela; funkcja na środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo zawodowe wykonuje jest tak samo ważne dla społeczeństwa. Będąc na środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo zawodowe polega na ochronie Ameryki pracowników, społeczeństwa i środowiska przed urazami, chorobami i uszkodzeniami. W dobie postępu technologicznego i naukowego, ochrony środowiska, zdrowia i zarządzania bezpieczeństwem stał się jednym z najtrudniejszych i najbardziej dochodowych możliwości kariery.... [-]

Stany Zjednoczone Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northeastern State University

Kiedy ludzie słyszą słowo marketing, automatycznie myśleć o reklamie i sprzedaży, marketingu, ale jest o wiele więcej niż to. Marketing zaczyna się od ciebie. Jesteś kons ... [+]

Kiedy ludzie słyszą słowo marketing, automatycznie myśleć o reklamie i sprzedaży, marketingu, ale jest o wiele więcej niż to. Marketing zaczyna się od ciebie. Jesteś konsument, i masz chce i potrzebuje. Marketing wyszukuje konsument chce i potrzebuje w celu opracowania produktów, które spełniają te potrzeby. Wtedy, i tylko wtedy, czy reklama i sprzedaż wprowadzić obraz, a to w celu informowania, konsumenta, na temat produktu lub usługi, które mogą zaspokoić swoje potrzeby i zaspokoić swoje pragnienia.

I to nie wszystko. marketingu business-to-business może działać na wielką skalę. B2B marketer może pomóc zapewnić spinacze do sklepu z artykułami biurowymi, jetliners do linii lotniczych lub elektrowni do narodu.... [-]

Stany Zjednoczone Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northeastern State University

Główną Księgowość przeznaczony jest dla osoby, która jest analityczna i dąży do kariery, które mogą rozdzielanie się na niemal każdej dziedzinie biznesu. Te dwa obszary n ... [+]

Główną Księgowość przeznaczony jest dla osoby, która jest analityczna i dąży do kariery, które mogą rozdzielanie się na niemal każdej dziedzinie biznesu. Te dwa obszary nacisk w tej ważnej prowadzą absolwenci kierunku Certified Public Accountant (CPA), licencji lub Certified rachunkowość zarządcza (CMA) certyfikacji.

CPA stara karierę w rachunkowości publicznej z kariery dostępnych audytu, doradztwa podatkowego, lub preparatu. W stanie Oklahoma, potencjalni CPA muszą mieć 150 godzin kredytu akademickiego przed posiedzeniem dla egzaminu.

CMA szuka kariery w sektorze przedsiębiorstw świadczących usługi związane z działalnością spółki, w tym opracowania sprawozdań finansowych, analiza kosztów i operacji. Coraz większa część czasu spędza na oceny i analizy informacji finansowej.... [-]

Stany Zjednoczone Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Northeastern State University

Oferowane jako Bachelor of Business Administration lub Bachelor of Technology, Supply Chain Management przygotowuje do dynamicznej pozycji w szybko zmieniającej się gospo ... [+]

Oferowane jako Bachelor of Business Administration lub Bachelor of Technology, Supply Chain Management przygotowuje do dynamicznej pozycji w szybko zmieniającej się gospodarce światowej.

Z obowiązków, począwszy od zakupu surowców do dystrybucji gotowych produktów, menedżerów łańcucha dostaw muszą kontrolować koszty i zwiększyć jakość przy jednoczesnym zapewnieniu, co robią jest opłacalna. I muszą być w stanie pracować ze wszystkimi rodzajami różnych działów w organizacji, jak również z różnych organizacji na zewnątrz.

Wiele organizacji już teraz nauczenie krytycznego dobre zarządzanie łańcuchem dostaw jest a oni starają się znaleźć wykwalifikowanych specjalistów do nadzorowania tego, co staje się coraz bardziej ważną częścią biznesu.... [-]

Stany Zjednoczone Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku