Noble Manhattan Global

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Noble Manhattan od dawna jest zaangażowany w szkolenie trenerów i jako taki jest w godnej pozazdroszczenia pozycji, która jest w stanie zgromadzić lata wiedzy i doświadczenia, stając się liderem w swojej dziedzinie. Za chwilę dowiesz się wszystkiego o tym, jak szkolenia coachingowe są niezależnie akredytowane w branży i możemy z dumą ubiegać się o najwyższy poziom akredytacji. Chociaż nasze szkolenia odbywają się w wielu miejscach w Wielkiej Brytanii i za granicą, nasza siedziba główna znajduje się w Weymouth, nie tylko dlatego, że idziemy tą rozmową. Coaching polega na pomaganiu ludziom w jak najlepszym wykorzystaniu ich życia, w identyfikacji tego, co jest naprawdę ważne i utrzymaniu równowagi.

Biuro znajduje się 20 metrów od plaży, więc wszyscy w zespole doświadczają tego zapierającego dech w piersiach i inspirującego widoku, gdy docieramy do pracy. W połączeniu z tym jest dumą, że działamy w ponad 26 krajach i mamy sieć współpracowników. w całej Wielkiej Brytanii. Uważamy naszych studentów za naszą dalszą rodzinę i mamy świetne relacje z wieloma, którzy już zakwalifikowali się, ale lubią pozostać częścią Noble Manhattan. Angażują się w nas na wiele różnych sposobów; grupy wsparcia, wystawy, mentoring itp. i zawsze szukamy sposobów, aby pomóc im w rozwoju kariery.

Aby nasze szkolenia były bardziej dostępne dla studentów na całym świecie, często odbywają się w Londynie lub Oksfordzie. Kursy są starannie zaprojektowane w taki sposób, że wspierają Cię, musisz być elastyczny i dokonywać wyborów, kiedy dowiesz się więcej o coachingu i chcesz rozwijać swoją karierę. Ważne jest to, że wiesz, że będziesz wspierany i kierowany ścieżką, która zabierze Cię tak blisko lub daleko, jak chcesz, i może cię uznać za bardzo profesjonalnego trenera o uznanych w branży kwalifikacjach, które są szanowane.

Lokalizacje

Richmond

Address
11425 Timber Point Dr
Richmond, Virginia, Stany Zjednoczone

Weymouth

Address
Noble Manhattan Coaching Ltd P.O Box 2142 Weymouth Dorset DT3 5YS, United Kingdom
Weymouth, Anglia, Wielka Brytania

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: