North Central College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

North Central College

Założona w 1861 roku i domem dla 2900 studentów, North Central oferuje bezpieczne, niedrogie, praktyczne, oparte na kampusie amerykańskie uniwersyteckie doświadczenie w rewelacyjnej lokalizacji. Nasze ukierunkowane na karierę kształcenie w zakresie sztuk wyzwolonych - ze szczególnymi atutami w biznesie, badaniach globalnych i dziedzinach STEM - oferuje umiejętności krytycznego myślenia i komunikowania się, głęboką wiedzę przedmiotową i umiejętności życiowe zdobyte na małych wykładanych przez wykładowców klasach i praktycznych doświadczeniach w Naperville / Chicago , Illinois. Tytuł licencjata z North Central to pierwszy krok do ambitnej, satysfakcjonującej kariery.

Idealna lokalizacja

Zaledwie 45 kilometrów na zachód od centrum Chicago, Illinois, tradycyjny 69-akrowy kampus North Central znajduje się w sercu bezpiecznego, przyjaznego miasta Naperville. Banki, sklepy, restauracje, parki i zabytki znajdują się w odległości krótkiego spaceru od twojej rezydencji. Stacja kolejki podmiejskiej znajduje się zaledwie pięć minut piechotą od kampusu, dzięki czemu można łatwo dojechać do Chicago (30 minut jazdy pociągiem) na imprezy kulturalne, wycieczki klasowe, staże lub po prostu przyjemny dzień zwiedzania miasta. Jesteśmy także zaledwie 30 minut od międzynarodowego lotniska Chicago O'Hare (ORD), co czyni podróż bardzo wygodne.

Doskonałe możliwości doświadczenia praktycznego

Uczestnictwo w organizacjach studenckich, takich jak Model United Nations, realizacja niezależnych projektów badawczych i udział w stażach to świetne sposoby zastosowania tego, czego się uczysz w klasie i zdobycia doświadczenia, które odróżni cię od rówieśników. North Central regularnie wysyła uczniów na regionalne i krajowe konferencje, aby zaprezentować swoje badania. A ponieważ w okolicy Chicago znajdują się firmy i instytuty badawcze z całego świata, studenci nie muszą podróżować daleko, aby znaleźć letnie praktyki.

85098_Cornerstone.jpg

Uznane na szczeblu międzynarodowym wsparcie dla zagranicznych studentów i programów

North Central był jedną z pięciu instytucji w kraju, która otrzymała nagrodę Senatora Paula Simon'a za kampusową internacjonalizację w 2015 roku. Nagroda ta jest przyznawana uniwersytetom, które dokonują znacznych postępów w kierunku kompleksowej internacjonalizacji. Dla Ciebie oznacza to, że nasz zespół jest po to, aby Cię wspierać - od odbioru z lotniska do orientacji po ukończenie studiów - i nie tylko! Połączymy Cię z lokalną rodziną przyjaźni, mentorem uczniów, tutorami i biurami w całym kampusie, takimi jak Centrum Wellness i Centrum Edukacji Globalnej. Wielu z naszych pracowników mieszkało i studiowało za granicą, więc wiemy, czego doświadczasz i jesteście tutaj, aby pomóc!

Pomyślne wyniki

Jako jeden z najlepszych uniwersytetów regionalnych (Midwest) według USNews

Stypendia

W North Central wiemy, że wyższe wykształcenie jest drogie - i chcemy pomóc Ci spełnić Twoje marzenia! Wspólnie współpracujemy, aby inwestować w twoją przyszłość. Ponad 95% przyjętych studentów zagranicznych otrzymuje pomoc stypendialną - do 28 000 $ rocznie!

Szybkie fakty

 • Studenci: 2900 studentów z 28 stanów
 • Wydział: 151 pełnoetatowych wydziałów ze stuprocentowym wydziałem kadencji prowadzących doktorat lub końcowy stopień w swojej dziedzinie. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykładowców - nie przez studentów!
 • Ćwiczenia: Średnia liczebność klasy 20 i 14: 1 stosunek ucznia do wydziału
 • Zajęcia: Studenci angażują się w ponad 75 klubach studenckich
 • Sport: sportowcy-uczniowie rywalizują w 26 dyscyplinach międzygminnych w NCAA Division III i College Conference of Illinois

85093_On_the_Riverwalk.jpg

Jak się zgłosić

Międzynarodowi Wnioskodawcy muszą złożyć:

 • Aplikacja online North Central College lub aplikacja Koalicja
 • Oficjalne transkrypcje szkół średnich, które obejmują co najmniej 3-letnie oceny
 • Oficjalne transkrypty uniwersyteckie z opisami kursów (tylko kandydaci na transfer)
 • Oficjalne wyniki egzaminów TOEFL, IELTS, SAT lub ACT (wybierz jeden)
 • Kopia paszportu

* North Central powiadamia wnioskodawców o decyzji o przyjęciu i przyznaniu stypendium w ciągu około dwóch tygodni od otrzymania wypełnionego wniosku.

Priorytetowe terminy przyjmowania:

 • Spadek (sierpień): 1 maja
 • Wpis wiosenny (styczeń): 1 października

Więcej usług pomocy technicznej

 • Spersonalizowane rekrutacje i doświadczenie rekrutacyjne - dostosowane do Twoich potrzeb
 • Centrum Edukacji Globalnej zapewnia orientację, międzynarodowe doradztwo dla studentów i możliwość studiowania za granicą
 • Nauczyciele, centrum pisania i centrum zasobów językowych są dostępne bez dodatkowych kosztów
 • Gwarantowane zakwaterowanie w kampusie dla wszystkich zagranicznych studentów w bezpiecznych, wygodnych rezydencjach
 • Centrum Wellness Dyson dostępne dla wszystkich studentów
 • Pracownicy rozwoju kariery zawodowej zapewniają fachową karierę i doradzają absolwentom szkół
 • On-campus English Language Institute (ELI) zapewnia warunkowe możliwości wstępu

85090_oldmainspring2.jpg

Lokalizacje

Naperville

Address
North Brainard Street,30
60540 Naperville, Illinois, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium