Northern New Mexico College (NNMC)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto wybrać Północnej?

Dostępne, niedrogie, Student Centered. Gwarantowana!

WARTOŚĆ

Northern New Mexico College jest # 1 Przystępna cenowo czteroletniego college'u w Nowym Meksyku i we wszystkich południowo-zachodniej Stanach Zjednoczonych (2015-16).

WYBÓR

PÓŁNOCNA oferuje 13 programów jakości licencjackich i 50 + stowarzyszonych i certyfikatów stopni w różnych dziedzinach, w tym:

Nauka, technologia, inżynieria i matematyka (STEM) Studio, Visual & Performing Arts Pielęgniarstwo & Health Sciences Edukacja Nauki humanistyczne, społeczne, Język i listów Biznes i przedsiębiorczość Kariera & Technical Pola

JAKOŚĆ

Northern New Mexico Kolegium jest w pełni akredytowany przez Higher Learning Komisji i posiada dodatkową akredytację w następujących dziedzinach naukowych:

Licencjat i kojarzy stopni w Business Administration są ACBSP akredytację. Bachelor in Information Engineering Technology jest akredytowany przez ABET. RN do BSN stopnia Nursing jest akredytowany przez CCNE. Barbering, Kosmetyki i Associate Degree pielęgniarstwa są zatwierdzone przez swoich płyt licencji państwowych.

Doświadczonych wykładowców. PÓŁNOCNA zatrudnia 53 doświadczonych, Wydział pełnym wymiarze godzin i 30 w pełnym wymiarze czasu doktora wydziału.

Klasy są małe i osobiste. Średnia klasa wielkości w zakresie od PÓŁNOCNEJ 12-15 uczniów, co pozwala uzyskać osobiste, instrukcje jeden na jeden z wykładowców.

OKAZJA

PÓŁNOCNA zapewnia studentom unikalne możliwości w nauce, rozwoju osobistego i zawodowego we wszystkich dziedzinach nauki.

Północna jest miejsce dla studentem BADAŃ, NORTHERN, Można nurkować w prawo w doświadczenia badawczego początku swojej kariery w college'u. Przykłady możliwości badawczych studentów i doświadczenie praktyczne obejmują:

Biologia Lab jądra komórkowego Roczny badań naukowych, kreatywność i Sympozjum Stypendium (ARCSS) Environmental Science & Ekologia Pole Badania w Valles Caldera Wildland Ogień Nauka Badania w Carson National Forest Przedstawiając badania w Native American Studies Rdzenni Association w Waszyngtonie (2015). Staże badawcze w Los Alamos National Labs i wymiany ze szkołami partnerskimi Doświadczenia kliniczne i badawcze zorientowane w Wspólnoty Nursing & Health Sciences Komórka rozwoju aplikacji w informacyjna Technologies

Lokalizacje

Española

Address
921 N. Paseo de Oñate
87532 Española, Nowy Meksyk, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium