Przeczytaj oficjalny opis

Ohio Wesleyan oferuje wszystko, czego można nauczyć się w formie bufetu, uczenie się i doświadczanie i robienie tego, co sprawi, że będziesz chciał więcej.

Od 1842 roku.

Nadal nienasycony.

Ohio Wesleyan University to społeczność ludzi, którzy mają nienasycony apetyt na życie i naukę. Jesteśmy pełni pasji i pragniemy nawiązywać kontakty ze światem wokół nas i ze światem. Czemu? Ponieważ łączenie różnych pomysłów, perspektyw i doświadczeń napędza innowacje i odkrycia. Nasz 200-akrowy kampus oferuje nieskończone możliwości odkrywania. Realizuj je wszystkie. Wymyślaj nowe pomysły. Wykorzystaj możliwości dmuchania i kształtowania przyszłości. W pełni doświadczyć bogactwa i powiązań liberalnej edukacji artystycznej.

Utwórz jutro dla naszych studentów

Dzięki 200-milionowej kampanii Connect Today, Create Tomorrow - największej w historii szkoły - odnosimy nasze zobowiązanie do naszych podstawowych zasad, gdy wytyczamy odważną drogę do przodu. W OWU trwające wartości liberalnej edukacji artystycznej nadal przygotowują absolwentów do życia przywództwa i służby w każdym segmencie naszego społeczeństwa. Dziękuję za twoją rolę w utrzymaniu naszego dziedzictwa.

Inwestowanie w naszych profesorów Cel: 37 milionów USD

Zapytaj kogokolwiek, co kochają w OWU, a oni wymienią imię ulubionego profesora - lub dwóch lub trzech. Twoje wsparcie pozwala OWU rekrutować, wspierać i rozwijać nasz największy kapitał - ludzi, którzy kształcą, kształtują i inspirują naszych przywódców jutra.

Stypendia i pomoc finansowa | Cel: 50 milionów dolarów

Nie możemy pozwolić, aby zasoby były przeszkodą dla transformacyjnego efektu edukacji OWU. Niezależnie od tego, czy jest to oparte na potrzebach, oparte na zasługach, czy na pomocy dla powracającego studenta, stypendia mogą być decydującym czynnikiem w doprowadzeniu ucznia do OWU i upewnieniu się, że są w stanie ukończyć stopień.

Inwestowanie w nasz kampus: ulepszenia kapitału | Cel: 43 miliony USD

Nasz historyczny kampus został uhonorowany kilkoma imponującymi nowymi budynkami i zobaczył niektóre z naszych najbardziej kultowych przestrzeni, które zyskały nowe życie i cel dzięki znacznemu wsparciu filantropijnemu.

Połączenie OWU | Cel: 35 milionów USD

Ten innowacyjny program nauczania pozwala uczniom połączyć teorię akademicką z praktyką w świecie rzeczywistym w kontekście globalnym. Ponadto dostęp studenta do staży zostanie rozszerzony poprzez planowane Centrum Połączeń Kariery.

Inwestowanie w każdy dzień: Coroczne rozdawanie | Cel: 35 milionów USD

Pozostajemy zobowiązani do zachowania naszego pięknego kampusu i poprawy naszych zaawansowanych technologicznie przestrzeni edukacyjnych. Od technologii do finansowania programów, do wydziałów i szkoleń personelu i wynagrodzeń, roczne prezenty dotykają każdego elementu OWU każdego dnia.

Misja

Oświadczenie o celach

Od czasu swojego powstania, Ohio Wesleyan utrzymuje swój związek z Metodystycznym Kościołem (obecnie Zjednoczonym Metodystą), oferując jakość stypendiów, przywództwa i służby, która wzbogaciła Kościół i społeczeństwo.

Karta Ohio Wesleyana przewidywała, że ​​"Uniwersytet będzie na zawsze prowadzony na zasadach najbardziej liberalnych, dostępnych dla wszystkich wyznań religijnych i zaprojektowany z korzyścią dla naszych obywateli w ogóle".

W duchu tego dziedzictwa uniwersytet definiuje się jako wspólnota nauczycieli i studentów poświęcona wolności pogoni za prawdą. Próbuje rozwinąć w swoich studentach cechy intelektu i charakteru, które przydadzą się bez względu na to, co zrobią w późniejszym życiu. Transmisja, poszerzanie i odkrywanie wiedzy mają kluczowe znaczenie dla tradycji sztuki liberalnej.

Zachęcając do stypendium naukowego i czując się słusznie dumnym ze swoich wykładowców i absolwentów, którzy cieszą się krajową lub międzynarodową reputacją w swoich dziedzinach, Uniwersytet ma na celu być wysokiej jakości instytucją nauczania i uczenia się. Ponieważ efektywne nauczanie ma ogromne znaczenie, członkowie wydziału są regularnie recenzowani i oceniani pod kątem doskonałości w nauczaniu.

Ohio Wesleyan odnosi sukcesy, gdy osiągnął trzy cele w swojej pracy ze studentami:

Pierwszym jest przekazywanie wiedzy. Obejmuje to wiedzę o naszej przeszłości kulturowej; liberalna edukacja przekazuje to, o czym myśleli wielcy umysły, stworzyli wielcy artyści, zrobili wielcy przywódcy. Uwzględniono również nową wiedzę; liberalna edukacja przekazuje to, co jest zdobywane na granicach współczesnych dociekań i aktualnych postępów ludzkiego ducha. Cel przekazywania wiedzy zaczyna się od przekonania, że ​​z natury rzeczy warto posiadać wiedzę i wgląd przekazywany przez humanistykę, sztukę i nauki.

Drugim ważnym celem jest rozwój i wzmocnienie niektórych ważnych umiejętności uczniów. W miarę postępów w programach uniwersyteckich studenci zabezpieczają podstawowe umiejętności czytania, pisania i analizy ilościowej. Opierają się na umiejętnościach krytycznego i logicznego myślenia, posługiwania się metodami różnych dziedzin badań oraz zrozumienia symbolicznych języków używanych do kodyfikacji i przekazywania wiedzy w dzisiejszym społeczeństwie. Mogą rozwinąć wrażliwość estetyczną lub zdolności twórcze w kilku dziedzinach. Wielu studentów uczy się integrować teorię z praktyką, przygotowując się do kariery w różnych dziedzinach i poprzez programy przeddyplomowe i zawodowe.

Trzecim celem jest umieszczenie edukacji w kontekście wartości. Edukacja liberalna dąży do rozwijania u studentów rozumienia siebie samych, doceniania innych oraz gotowości do wypełniania obowiązków związanych z obywatelstwem w wolnym społeczeństwie. Uznaje, że wyszkolona wrażliwość na kwestie wartości prywatnej i publicznej, oparta na solidnym zrozumieniu różnych spuścizn kulturowych, jest ważna dla dojrzewania i dobrego życia. To przyznaje wysoki honor uczciwości intelektualnej. Zgodnie z naszą metodystyczną tradycją, Ohio Wesleyan zachęca do troski o wszystkie kwestie religijne i etyczne oraz zachęca uczniów do zbadania własnych poglądów w świetle tych problemów.

W zakresie, w jakim Ohio Wesleyan kształci się w sposób liberalny, spełnia swój ostateczny cel, jakim jest wyposażenie uczniów w wiedzę, umiejętności i charakter w zakresie przywództwa, służby i ciągłego uczenia się w złożonym i coraz bardziej globalnym społeczeństwie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Ohio Wesleyan University

Przygotowanie do przyszłości biznesu - na tym koncentruje się główny dział administracji OWU. Nauczysz się planować, organizować, kierować i kontrolować funkcje i procesy ... [+]

Bachelor in Business Administration

Przygotowanie do przyszłości biznesu - na tym koncentruje się główny dział administracji OWU. Nauczysz się planować, organizować, kierować i kontrolować funkcje i procesy biznesowe w dynamicznej i globalnej gospodarce. Program ten jest rzadkością w ustawieniach narodowych sztuk wyzwolonych, co zapewnia wysokiej jakości edukację biznesową wraz z podstawą sztuki liberalnej, przygotowującą cię do znaczącej pracy i życia.

Edukacja biznesowa w OWU znacznie różni się od kształcenia na dużej uczelni. Nauczysz się myśleć inaczej, dzięki czemu możesz wyróżnić się z tłumu. Będziesz korzystać z rygorystycznych zajęć biznesowych, doświadczeń w prawdziwym świecie i bliskich związków z profesorami. Ukończysz studia, zdobywając solidną wiedzę biznesową i liberalną edukację artystyczną, która pomaga rozwijać umiejętności, których pragną pracodawcy: krytyczne myślenie, podejmowanie decyzji, komunikacja, kreatywność, praca zespołowa i globalna perspektywa. Są to również niezbędne umiejętności dla początkujących przedsiębiorców.... [-]

Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Ohio Wesleyan University

Ten biologii głównych stanowi podstawę zasad biologicznych o największym zakresie elastyczności w electives do zbadania różnych zagadnień biologicznych. Jako główny biolo ... [+]

Bachelor in Biology

Biologia to nauka o życiu, od poziomu molekularnego do całego organizmu do globalnej biosfery. Biolodzy badają wszystkie aspekty żywych systemów, a odkrycia biologiczne przyczyniają się do poprawy zdrowia ludzi, produkcji żywności i zrównoważonego rozwoju środowiska.

O majorze

Ten biologii głównych stanowi podstawę zasad biologicznych o największym zakresie elastyczności w electives do zbadania różnych zagadnień biologicznych . Jako główny biology uczysz się identyfikować, zmieniać lub zarządzać procesami biologicznymi z pojedynczych komórek do całych organizmów.

Słowa kluczowe: medycyna, opieka zdrowotna, zdrowie publiczne, ochrona, zaawansowane badania, laboratoria, badania terenowe, nauki o środowisku, biotechnologia, areny farmaceutyczne.... [-]

Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Wesleyan University

Chemia pozwala nam zrozumieć, jak zachowują się atomy i cząsteczki oraz jak te zachowania prowadzą do wszystkiego, co znamy i kochamy. Jest to badanie materii i wszystkic ... [+]

Bachelor in Chemistry

"Synteza cząsteczek bardzo zbliża chemię do sztuki. Tworzymy przedmioty, które my lub inni badamy lub doceniamy. "

- Roald Hoffmann

Chemia pozwala nam zrozumieć, jak zachowują się atomy i cząsteczki oraz jak te zachowania prowadzą do wszystkiego, co znamy i kochamy. Jest to badanie materii i wszystkich zmian, które mogą się wydarzyć. Główni chemicy starają się zrozumieć różnorodne zjawiska z molekularnego punktu widzenia.

O Majors

OWU oferuje dwie główne kierunki w chemii, aby osiągnąć cele edukacyjne i zawodowe uczniów.

Podstawowa chemia przygotowuje Cię do wejścia na różne stanowiska w przemyśle chemicznym, wprowadzenia programów dla absolwentów i nauczania chemii w szkole średniej.Certyfikowana przez ACS chemia spełnia zalecenia Komitetu Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego ds. Szkolenia Zawodowego. Wypełniając ten tytuł, otrzymasz certyfikat Amerykańskiego Towarzystwa Chemicznego. Certyfikowane firmy z certyfikatem ACS są szczególnie atrakcyjne dla przemysłu. Dzięki bardziej rozbudowanemu rozwojowi tej specjalności studenci są lepiej przygotowani do studiów podyplomowych z chemii i badań przemysłowych. Ten kierunek jest zdecydowanie zalecany dla studentów, którzy rozpoczynają karierę w chemii.Chemistry Major (BA)... [-]
Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Wesleyan University

Analityka danych to szybko rozwijający się zawód w wielu dziedzinach, takich jak finanse, opieka zdrowotna, ubezpieczenia, badania biomedyczne, informatyka, marketing i w ... [+]

Bachelor in Data Analytics

Analityka danych to szybko rozwijający się zawód w wielu dziedzinach, takich jak finanse, opieka zdrowotna, ubezpieczenia, badania biomedyczne, informatyka, marketing i wiele innych dziedzin. Eksperci w dziedzinie analityki danych szybko zyskują na wartości, ponieważ potrafią przetwarzać duże ilości danych, wykrywać znaczące trendy i dokonywać wglądów, które kierują ważnymi decyzjami.

O majorze

Ten major łączy studia z matematyki i informatyki z solidnym fundamentem w sztukach wyzwolonych. W swojej rozmowie TED na temat wyzwań w interpretacji dużych zbiorów danych analityk danych Susan Etlinger powiedziała: "Zamiast tego musimy poświęcić trochę więcej czasu na naukę humanistyczną i socjologię, nauki społeczne, retorykę, filozofię, etykę, ponieważ dają nam kontekst, który jest tak ważny dla dużych zbiorów danych, i ponieważ pomagają nam stać się lepszymi krytycznymi myślicielami. "... [-]

Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Wesleyan University

Specjalizacja w psychologii otwiera drzwi do świata możliwości, a absolwenci psychologii OWU wykonują ważną pracę na wielu polach w całym kraju. Specjalizacje psychologii ... [+]

Bachelor in Psychology

Specjalizacja w psychologii otwiera drzwi do świata możliwości, a absolwenci psychologii OWU wykonują ważną pracę na wielu polach w całym kraju. Specjalizacje psychologii zbierają i analizują dane i uczą się komunikować obserwowane trendy. Wielu angażuje się również w unikalne projekty z profesorami.

O majorze

Jako główny psycholog w OWU będziesz uczyć się szerokiego zakresu tematów:

od społecznego i intelektualnego rozwoju osoby po zapobieganie i leczenie zaburzeń psychicznych,od czynnych i Pawłowskich analiz zachowania do modeli ludzkich procesów myślowych,od analizy obwodów mózgowych do mechanizmów pamięci długotrwałej,od zachowań osób w izolacji do zachowania grupowego w organizacjach,od biologicznych podstaw percepcji wzrokowej po terapeutyczne sposoby leczenia osób ze schizofrenią.... [-]
Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan jest jedną z niewielu małych szkół wyższych z dwoma ściśle zintegrowanymi działami nauki o życiu: botaniki ... [+]

Bachelor in Zoology

Ohio Wesleyan jest jedną z niewielu małych szkół wyższych z dwoma ściśle zintegrowanymi działami nauki o życiu: botaniki

O Majors

Program zoologii Ohio Wesleyan daje dwie ważne opcje, dzięki czemu można stworzyć program, który pasuje do Twoich zainteresowań i celów zawodowych.

General Zoology major jest przeznaczony dla studentów, którzy są zainteresowani badaniem ludzi i innych zwierząt, ale być może nie chcą kontynuować kariery zawodowej w medycynie lub zoologii. Często, główne kierunki zoologii wybierają dublet w innej dyscyplinie, rozszerzając możliwości kariery.Pre-Professional Zoology major jest bardziej odpowiedni dla osób przygotowujących się do szkoły medycznej lub studiów magisterskich w zoologii. Ukończenie tej specjalizacji pozwoli spełnić minimalne wymagania wstępne prawie wszystkich programów studiów podyplomowych z biologii lub zoologii, a także spełnić większość warunków wstępnych dla szkół medycznych, stomatologicznych i weterynaryjnych.Zoologia, Generał Major... [-]
Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Wesleyan University

Aby rozwinąć zakres i głębię wiedzy, weźmiesz specjalny program nauczania, opracowany specjalnie z myślą o polityce OWU i głównych instytucjach rządowych. Współpracując ś ... [+]

Licencjat w polityce

Twoje studia nad rządem zapewnią bogatą mieszankę rzeczywistości i ideału, wartości często będących w konflikcie z sobą nawzajem i praktycznych przeszkód, które staną im na drodze. Interakcje te konfrontują nas codziennie jako jednostki, obywatele naszego narodu i członków globalnej społeczności.

O majorze

Aby rozwinąć zakres i głębię wiedzy, weźmiesz specjalny program nauczania, opracowany specjalnie z myślą o polityce OWU i głównych instytucjach rządowych. Współpracując ściśle z doradcą wydziału, wybierasz kursy w każdym z kluczowych obszarów, aby spełnić Twoje unikalne zainteresowania i cele zawodowe. Wydział oferuje również pięciodaniowy kurs.... [-]

Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Wesleyan University

Wyróżniające się studia międzynarodowe w Ohio Wesleyan koncentrują się na doświadczeniu i powiązaniach. Jako student masz wiele możliwości zdobycia doświadczenia w świeci ... [+]

Licencjat w zakresie studiów międzynarodowych

Wyróżniające się studia międzynarodowe w Ohio Wesleyan koncentrują się na doświadczeniu i powiązaniach. Jako student masz wiele możliwości zdobycia doświadczenia w świecie rzeczywistym dzięki stażom i projektom badawczym w Waszyngtonie i miejscach na całym świecie. Równie ważne, masz codzienne międzynarodowe okazje na kampusie - spotkania z międzynarodowymi ekspertami i naukowcami, Skyping z liderami w NATO i innymi organizacjami międzynarodowymi, interakcje z absolwentami OWU w szczytowych miejscach agencji federalnych i życie w kampusie z innymi studentami z całego świata świat.

Wprowadzenie do programu

W programie International Studies będziesz badać, jak kraje wchodzą w interakcję w naszym ciągle kurczącym się świecie. Niezależnie od tego, czy interesujesz się badaniem zagadnień na całym świecie, czy w danym regionie świata, interdyscyplinarny charakter Studiów Międzynarodowych daje ci szansę ścisłej współpracy z różnymi profesorami i rozwijania przedmiotu, który zaspokaja twoją intelektualność. zainteresowania.... [-]

Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Wesleyan University

Jeśli zdecydujesz się na specjalizację z ekonomii, podejmiesz kursy z zakresu mikroekonomii, makroekonomii, metod badawczych, ekonomii międzynarodowej i porównawczej oraz ... [+]

Licencjat z ekonomii

Ekonomia jest nauką społeczną, która zajmuje się dokonywaniem wyborów, gdy zasoby są ograniczone. Oprócz wykorzystywania w biznesie, ekonomia jest wykorzystywana do wspierania rozwoju krajów o niższych dochodach, pomocy narodom zajmującym się problemami bezrobocia, znalezienia najlepszego sposobu na poprawę środowiska, zrozumienia, dlaczego konsumenci kupują to, co kupują, i wyjaśnienia, co określa dochody ludzi.

O majorze

Jeśli zdecydujesz się na specjalizację z ekonomii, podejmiesz kursy z zakresu mikroekonomii, makroekonomii, metod badawczych, ekonomii międzynarodowej i porównawczej oraz integracyjnego seminarium wyższego szczebla. Będziesz dobrze przygotowany do rozpoczęcia swojej kariery lub pracy w kierunku wyższego stopnia. A jeśli zastanawiasz się nad pracą dyplomową, będziesz chciał uwzględnić znaczną pracę z matematyki.... [-]

Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Wesleyan University

Zajęcia z informatyki przygotowują Cię do podjęcia pracy zawodowej lub kontynuowania nauki w szkole wyższej. ... [+]

Licencjat z informatyki

Zajęcia z informatyki przygotowują Cię do podjęcia pracy zawodowej lub kontynuowania nauki w szkole wyższej.

O majorze

Studenci zwykle zaczynają od kursu wprowadzającego z zakresu informatyki i programowania. Następnie odbywają się kursy pośrednie obejmujące podstawowe zagadnienia dotyczące sprzętu i oprogramowania. Studenci uczą się różnorodnych języków programowania wysokiego poziomu (w tym C / C i Scheme), asemblera, systemu operacyjnego UNIX, programowania obiektowego i poznają uniwersytecki i działowy sprzęt komputerowy.

Wiele obszarów teoretycznej i stosowanej informatyki jest objętych zaawansowanymi kursami. Specjaliści biorą udział w kursach z teorii obliczeń i analizy algorytmów. Wydział oferuje kursy stosowane w teorii baz danych, systemach operacyjnych i sztucznej inteligencji. Dla studentów zainteresowanych językami komputerowymi oferta kursu obejmuje projekt kompilatora i teorię języków programowania.... [-]

Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ohio Wesleyan University

Major rozpoczyna się od rachunku różniczkowego i przechodzi do kursów pośrednich, które stanowią podstawę do dalszych badań matematyki. Jeden jest wymagany do podjęcia te ... [+]

Licencjat z matematyki

Wydział zapewnia kursy dla studentów przewidujących zatrudnienie lub pracę dyplomową w zakresie matematyki, statystyki lub edukacji matematycznej. Ponadto oferujemy kursy dla studentów, którzy chcą korzystać z matematyki lub statystyki w celu wsparcia innego kierunku lub po prostu nauczyć się czegoś nowego i ilościowego.

O majorze

Major rozpoczyna się od rachunku różniczkowego i przechodzi do kursów pośrednich, które stanowią podstawę do dalszych badań matematyki. Jeden jest wymagany do podjęcia teoretycznego kursu z analizy lub algebry, a także kursu (lub można wykazać się biegłością) w programowaniu komputerowym. Stamtąd wydział oferuje bogatą kolekcję zaawansowanych kursów matematycznych, które przygotowują studentów do różnych opcji kariery.... [-]

Stany Zjednoczone Delaware
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
South Sandusky Street,61
43015 Delaware, Ohio, Stany Zjednoczone