Pacific Union College Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1882 roku, Pacific Union College Jest to Adwentystów Dnia Siódmego Christian College o silnej tradycji sztuk wyzwolonych. Położony w samym sercu kalifornijskiej Napa Valley, uczelnia oferuje w pełni akredytowanego programu czteroletniego i podkreśla doskonałości akademickiej, autentyczne doświadczenie duchowe i usług dla społeczności lokalnych i na całym świecie.

Puc za Misja

Pacific Union College Jest to siódmy dzień nauki Adwentystów społeczności oferując doskonałą Christ-centered edukacji, który przygotowuje studentów do życia produkcyjnego przydatnych służbie człowieka i bezkompromisowej uczciwości.

Akademicy

Uczelnia została uznana za Narodowego Liberal Arts College przez US News & World Report od 2009 roku. Wcześniej PUC uplasowała się w górnej kondygnacji kategorii Zachodnia Regional College przez 17 kolejnych lat. PUC został utrzymany nieprzerwany akredytacji przez Stowarzyszenie Zachodniej szkół i uczelni oraz University College Senior Komisji (WSCUC) od 1951 roku. W 2011 WSCUC odnawiane pełną akredytację Puc poprzez wiosną 2018 r. Szkoła jest również akredytowany przez akredytacji Stowarzyszenia Adwentystów Dnia Siódmego szkoły, uczelnie i uniwersytety. Uczelnia zatrudnia ponad 90 profesorów etatowych i oferuje ponad 70 stopni i programów, w tym jednostki stowarzyszonej, licencjackich i magisterskich. A 13: 1 stosunek ucznia do nauczyciela zapewnia doskonały poziom wsparcia naukowego i mentoringu. seniorzy Puc zdobyć znacznie powyżej średniej krajowej w testach Główne pola (MFTs), przy 95th rankingu percentyla lub powyżej dla działów matematyki i psychologii w 2015 roku. PUC ma długą tradycję wysokie stopy akceptacji w szkołach medycznych i stomatologicznych oraz studia podyplomowe. Alumni uczestniczyli Loma Linda University, UC Davis School of Law, UCLA, Yale i innych prestiżowych instytucji. Wydział obejmuje Fulbright naukowców i zwycięzców Grant National Science Foundation.

Wiara i usługi

Dziesiątki dziennych studiów biblijnych, grup modlitewnych i możliwości kultu odbywać całym kampusie. Studenci uczestniczą w ponad 20 programach Społeczeństwa służyć lokalnych sąsiadów i potrzebującym na całym świecie. Kościół PUC na kampusie zapełnia się kilka razy w ciągu tygodnia, jak rodzina campus gromadzi się nabożeństwa. Wiara i nauka są zintegrowane w klasie, gdzie chrześcijańscy profesorowie pielęgnowania studentów na temat ich podróży naukowych i duchowych. PUC wysłał ponad 1300 studentów misjonarzy do służby w krajach, w tym Chile, Czechach, Kazachstanie, Kenii, Wyspy Marshalla, i Korei Południowej. Wakacje szkolne są idealnymi razy, aby służyć dla studentów, którzy angażują się w długoterminowe projekty w Nikaragui, Fidżi, Brazylii i Arizonie.

Lokalizacja

PUC jest tylko cztery lata college'u dolinie Napa. Docelowy kampus znajduje się 70 mil na północ od San Francisco i 60 mil na wschód od Oceanu Spokojnego. Kampus został uznany za najpiękniejszego uczelni w kraju przez magazyn Newsweek. Uczelnia utrzymuje ponad 30 mil szlaków pieszych i rowerowych szlaków. Albion Retreat and Learning Center, campus PUC w sprawie Mendocino Coast, służy jako bazę do zajęć i rekolekcje. Northern California Puc lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do rekreacji i rozrywki w San Francisco Bay Area, Sacramento Valley, Lake Tahoe, i poza nim.

Nasza historia

Historia zaczyna się od PUC Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, który od dawna ma silne zaangażowanie w edukację. Pod koniec 1800 i na początku 1900 roku kościół siedzibę szkoły i uczelnie w pobliżu dużych skupisk ludności w całej Ameryce Północnej.

W 1874 roku kościół założył swoją pierwszą szkołę w Battle Creek w stanie Michigan. Kilka lat później, szybko rośnie California Kościół zaczął szukać dobrej lokalizacji dla szkoły w Północnej Kalifornii.

Piętnaście mil na północ od Santa Rosa, w winnicach Healdsburg, znaleźli idealne właściwości i zakupionych imponującą, w pełni umeblowane strukturę cegły tuż przy głównej ulicy HEALDSBURG użytkownika. Healdsburg Akademia otwarto tam na 11 kwietnia 1882 roku, z dwoma nauczycielami i dwudziestu sześciu uczniów. W 1899 roku, w celu odzwierciedlenia rozszerzający się program, nazwa szkoły została zmieniona na Healdsburg College. W 1906 roku stało Pacific Union College.

W 1909 roku kościół nabył Angwin Ośrodek w górach powyżej Heleny. Kupili ziemię i swoje budynki do $ 60.000 i PUC został poświęcony w obecnym miejscu Angwin w dniu 29 września 1909 r. W ośrodku hotelu, kręgielnie i domki stały wieloosobowe, pomieszczenia i domy wydziału. Studenci i pracownicy naukowi współpracują budowę innych struktur, często przy użyciu tarcicy pozyskane z majątku uczelni.

Z biegiem czasu, kampus widział zmiany i przygody kraju rozwijającym się. Zmiany w obiektach i programów odzwierciedla zmiany w kulturze i rozwój, w tym wchodzących i wychodzących z mleczarni, farmie kurcząt i takich kursach jak kowalstwa i spraw ekonomii. W czasie, kolegium dodany fizyczne kierunków kształcenia, lotnictwa i programy telewizyjne i filmowe oraz inne współczesne kierunki studiów. W szkole zawsze miał silną edukacji, religii i programów naukowych, ze szczególnym naciskiem i sukcesu w kursach pre-medycznych.

PUC była pierwszą szkołą w celu spełnienia wyznaniowej Board of Regents 'standardów akredytacji uczelni, w 1932 roku. W 1933 PUC został akredytowany przez Northwest Stowarzyszenie średnich i wyższych szkół, kolejny pierwszy dla uczelni Adwentystów. Akredytacja Association Zachodniej szkół i uczelni przyszedł w 1951 roku.

Jednym z głównych wkładów Puc do systemu Adwentystów było wprowadzenie pracy dyplomowej w 1934 roku wraz z utworzeniem bardzo udanego letniego programu o nazwie Advanced Szkoła Biblijna. Po sesji 1936 roku szkoła została przeniesiona do Waszyngtonu, i stał się Adwentystów Dnia Siódmego Theological Seminary.

Dziś piękne otoczenie naturalne Kolegium i styl California nadal każdego roku powitać setki studentów, oferując społeczności prawdziwej nauki i duchowej autentyczności.

Lokalizacje

Angwin

Address
Pacific Union College
One Angwin Ave.
Angwin, CA 94508

Angwin, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: