Peru State College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Historia Peru państwa

"Campus z Thousand Oaks," Peru państwa członek Nebraska Statewide Arboretum, położony jest na wzgórzach historycznym południowo Nebraska na rzece Missouri. Uczelnia oferuje mieszankę innowacyjnych klasie licencjackich i magisterskich programów internetowych i tradycyjnych oraz internetowych stopnie naukowe w dziedzinie edukacji i zarządzania organizacją. Pierwszy uczelni Nebraska za, założona w 1867 roku jako szkoła szkolenia nauczycieli z jednego budynku i 60 uczniów, został przekształcony w ciągu ostatniego półtora wieku do instytucji state-of-the-art oferuje różnorodne, zróżnicowane programy edukacyjne dla około 2400 studentów. Peru państwa od dawna źródło przywództwa, nieocenionym źródłem informacji dla społeczności i przedsiębiorstw, a także źródłem zrealizowanych absolwentów znane z doskonałego wykształcenia i kwalifikacji zawodowych. Uczelnia cieszy się znacznym poparciem ze stanu Nebraska, z ponad $ 50 milionów aktualizacji projektów finansowanych kampusu w ciągu ostatniej dekady. Chociaż służymy studentów na całym świecie, Peru członkowskie zachowuje szczególne zaangażowanie służyć mieszkańcom i potrzeb społeczności południowo-Nebraska dzięki edukacji, badań i programów usług publicznych.

Misja

W kształceniu jednostki z korzyścią dla społeczeństwa, Peru Stan kultywuje zdolność i skłonność do uczenia się przez całe życie poprzez wspieranie niezależnego dochodzenia i promowanie wartości wiedzy i odkrycia. Poprzez innowacyjne programy studiów licencjackich i magisterskich, najpierw uczelni Nebraska kontynuuje swoje zobowiązanie do podejmowania istotny wkład w przyszłości regionu i państwa. Wizja Peru państwo będzie wyższa o wyborze sprzyjający doskonałości i osiągnięcia uczniów poprzez zaangażowanie w kulturze, która promuje zapytanie, odkrycia i innowacje.

Wartości

Zaangażowanie edukacyjne jest aktywnym podejściem do nauczania i uczenia się, które uznaje różnorodność studentów i tworzy kulturę własności, integracji oraz zarządzania. Pozwala on wszystkim studentom i pracownikom, aby połączyć się osobiście z doświadczenia edukacyjnego, innych i społeczeństwa poprzez stworzenie możliwości bezpośredniego zaangażowania w naukę. Zaangażowani nauczyciele i uczniowie starają się zrozumieć i szanować wielu perspektyw w poszukiwaniu rozwiązań problemów poprzez dochodzenia i badań. Proces ten ułatwia odkrycie nowych pomysłów i lepszych praktyk. Odkrycia te, wraz z ciągłą refleksję i zaangażowanie w służbie, promowanie kultury innowacji w wyniku postępującej zmiany służbie społeczeństwu.

cele

Peru państwo stara się zaszczepić w naszych studentów:

  • skutecznych umiejętności komunikacyjne;
  • znajomość obsługi komputera i informacji;
  • niezależne krytyczne myślenie i zdolności intelektualne na zmiany;
  • Przygotowanie do przyjęcia funkcji kierowniczych społecznych i obywatelskich;
  • umiejętność prowadzenia intelektualnie, etycznie, estetycznie i fizycznie satysfakcjonujące życie.

Przynależność i Akredytacji

Peru Stan jest akredytowany przez Higher Learning Komisji. Uczelnia została akredytowana przez organizację od 1915 roku. W 2012 roku, Peru Stan otrzymał stałą akredytację na następne 10 lat od Higher Learning Komisji. Uczelnia otrzymała możliwie najlepszy wynik oceny, bez kontynuacji wizyt lub innych wymaganych raportów, umieszczając ją w elitarnej grupy instytucji w regionie. Peru członkowskie kontynuuje akredytację Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli. Pełne członkostwo jest utrzymywana w American Association of Colleges Nauczycieli Edukacji i Amerykańską Radę na edukację. Szkoła jest również członkiem założycielem Rady Nebraska na nauczycieli. Peru Państwo jest instytucją członkiem Systemu Nebraska State College.

Zagraniczni studenci:

Muszą spełniać wymagania języka angielskiego

Przedstawić dowód znajomości języka angielskiego. Musisz przedstawić dowód znajomości języka angielskiego w jednym z następujących sposobów: a. Test Języka Angielskiego jako Obcego (TOEFL) 550 bez sekcji uzyskasz mniej niż 56 (papier based) 79/80 (Internet oparty) 213 bez sekcji uzyskasz mniej niż 22 (z wykorzystaniem komputera) b. English3 - minimalny wynik 72 ° C. Międzynarodowy System English Language Test (IELTS) Minimalny wynik 6.5 d. SAT SAT Minimum: 440 Reading, angielski

Lokalizacje

Peru

Address
Peru State College
600 Hoyt St

NE 68421 Peru, Nebraska, Stany Zjednoczone

USA Online

Address
USA Online, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium