Pima Community College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Pima Community College Jest to dwuletni college obsługujących aglomeracji Tucson obszar metropolitalny w sześciu miejscach na całym Pima County. Założona w 1966 roku, kursy kredytowe Pima Nagrodę certyfikaty i kojarzy stopni w różnych dziedzinach. PCC przewiduje również rozwój pracowników, programy szkoleń zawodowych, kształcenie ustawiczne i kształcenie dorosłych.

Pima stara się zapewnić wygodne, niedrogie i dostępne kształcenie wysokiej jakości z mocą przekształcenia życie naszych uczniów i poprawy naszej społeczności. Historia i misja Misją Pima Community College ma być instytucją otwartych przyjęć zapewnia niedrogie, kompleksowe możliwości edukacyjnych, które wspierają sukces studentów i zaspokojenia różnorodnych potrzeb swoich uczniów i społeczności. Misja ta, wraz z naszą wizją i wartościami, stanowią ramy dla działań Kolegium.

Historia Pima pokazuje zdecydowane zobowiązanie do podejmowania różnica w naszej społeczności.

Akredytacja Pima jest w pełni akredytowany przez Higher Learning Komisji (HLC). Kilka programów wyspecjalizowanych zostały również akredytację lub poświadczone przez agencje władzę.

Studenci zagraniczni - udane podróże zaczynają się tutaj Zapraszamy studentów z zagranicy! Odkryj wiele korzyści rozpoczynając swoją karierę edukacyjną na Pima Community College.

Można zaoszczędzić na kosztach czesnego przez uruchomienie szkolnictwa wyższego w Pima Community College. uniwersytety czteroletnie są droższe niż community college. 2 + 2 możliwości. Uzyskaj dwa stopnie zamiast jednego!

Zakończ swoje pierwsze dwa lata studiów wyższych w Pima Community College i uzyskania jednostki stowarzyszonej stopnia. Następnie wypełnić swój tytuł licencjata na uniwersytecie. Umowy przenoszące Pima ułatwiają przenieść do naszych instytucji partnerskich, w tym University of Arizona, aby ukończyć studia.

Otrzymuj jakości kształcenia z wysoko wykwalifikowanych wykładowców i cieszyć się indywidualną instrukcję w małej klasie ustawienie. Doświadczenie różnych systemów edukacji w Stanach Zjednoczonych. Zacznij swoją edukację w Pima Community College i przenieść do naszego lokalnego uniwersytetu lub innej uczelni w Stanach Zjednoczonych. Uzyskać przewagę konkurencyjną. Zarejestrować się w naszym programie wyróżnieniem.

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Życie i nauki w innym kraju jest ekscytujące, ale może sprawić, że czujesz się niepewna. Jesteśmy zobowiązani do podejmowania ciepłe pobytu i mile widziane. Dlatego Międzynarodowe Biuro Usługi studenckie Pima Community College pomaga Cię przez wymogi wizowe dla studentów i poprowadzi przez udanego doświadczenia akademickiego. To część naszej obietnicy, aby pomóc każdy student sukces.

Imigracja doradza: prawa i obowiązki zrozumienia, stosując do fakultatywnego szkolenia praktycznego. Academic doradza: wybierając kursy programu, przegląd postępu w kierunku przeniesienia uniwersyteckiej, wybierając angielsko-as-a-Second-kursy językowe. Regulacja Kultury: spędzać czas z innymi studentami, zrozumienie amerykańskich zwyczajów, uczenie się, jak żyć w Tucson.

Lokalizacje

Tucson

Address
Community Campus,
401 North Ave.

85709 Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone

Tucson

Address
Northwest Campus,
7600 North Shannon Road

85709 Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone

Tucson

Address
Desert Vista Campus,
5901 South Calle Santa Cruz

85709 Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone

Tucson

Address
West Campus,
2202 West Anklam Rd

85709 Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone

Tucson

Address
Downtown Campus,
1255 North Stone Ave.

85709 Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone

Tucson

Address
Davis-Monthan Air Force Base Education Center,
5355 E. Granite St., Building 2441, Suite 100

85707-3011 Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone

Tucson

Address
East Campus,
8181 East Irvington Rd

85709 Tucson, Arizona, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium