Przeczytaj oficjalny opis

South Carolina State University, 1890 Ziemia dotacji starszy kompleksowe instytucja około 3500 studentów, jest zobowiązana do przekazywania niedrogie i dostępne programy wysokiej jakości studiów licencjackich i studiów magisterskich. Poprzez nauczanie, badania, technologii i usług, SC członkowskie przyczynia się do rozwoju gospodarczego, poprawia jakość życia obywateli, oraz przygotowuje wysoko wykwalifikowanych, kompetentnych i społecznie absolwentom sprostać wyzwaniom i wymaganiom życiowych i pozwala im żyć i pracować wydajnie w dynamiczny, globalne społeczeństwo.

Test School of Business został stworzony w 1983 roku studia w agrobiznesie, rachunkowości, ekonomii, zarządzania i marketingu. W 2005 roku dodano MBA z koncentracji w Przedsiębiorczości i Agrobiznesu.

Wizja

Wizja Business Program na South Carolina State University ma być uznana za "najlepszą wartość na południowym wschodzie" przez naszych programów jakości i usługi dla naszych studentów i innych różnych zainteresowanych stron.

Misja

Misją Programu biznesowe w South Carolina State University jest zapewnienie edukacji zarządzania jakością i rozwoju przywództwa produkować konkurencyjnych i innowacyjnych absolwentów do globalnego środowiska i zróżnicowanej.

Podstawowe wartości

Misją Business Program będzie realizowany poprzez działania jakości nauczania, badań, rozwoju i usługi szkoleniowe. Nasz ogólny sukces w realizacji naszej misji będzie mierzony przez umocnienia naszej reputacji wśród naszych studentów, wykładowców, rówieśników i innych zainteresowanych stron. W tym celu, potwierdzamy nasze wartości przywództwa, zadowolenie klienta, praca zespołowa, wspólnoty zasięgu, integralności i wydajności. W związku z tym:

  • Cenimy nauki i dążyć do wspierania rozwoju zawodowego i lidera wszystkich uczniów do włączenia umiejętności technologicznych, globalnych, etycznych i przedsiębiorczych.
  • Jesteśmy wspierać i odpowiadać na potrzeby wszystkich holistyczne studentów.
  • Cenimy współpracę i partnerstwo z naszych różnych interesariuszy do pracy na rzecz pozytywnych wyników, które wpływają do naszego programu i społeczności.
  • Dążymy do ciągłej poprawy wydajności i oceny naszych wyników, przy jednoczesnym zapewnieniu, że nasza uczciwość i jakość nie jest zagrożona.

Zasady przewodnie

W dalszym ciągu koncentrować się na kluczowych czynników sukcesu, które zostały zidentyfikowane Program firm do ciągłego doskonalenia. Zatem, wartości Programu biznesowym są oparte na rozwój i utrzymanie studentów jakości, programów zarządzania jakością, jakość kadry naukowej i pracy społecznej. Kierujemy się następującymi zasadami:

  • Zapewnienie korzystnych warunków do rozwoju uczniów jakości - Zapewnienie programów edukacyjnych zarządzania jakością - Utrzymanie jakości wykładowców poprzez nauczanie, badania naukowe, rozwój zawodowy i usługi.
  • Utrzymywanie dobrych stosunków ze społecznością poprzez ewangelizacji i służby.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

South Carolina State University School of Business

Ekonomika Program zapewnia studentom rygorystyczne szkolenie w teorii ekonomii, ekonomii stosowanej i technik ilościowych. ... [+]

Test Ekonomika Program zapewnia studentom rygorystyczne szkolenie w teorii ekonomii, ekonomii stosowanej i technik ilościowych.

Program nauczania w ekonomii biznesu ma na celu poszerzenie tła ucznia i zrozumienia w gospodarce amerykańskiej i globalnym środowisku biznesowym. Ogólnym celem jest rozwijanie potencjału studentów jako specjalistów ekonomii, umożliwiając im odgrywać skuteczną rolę w amerykańskim systemie Gospodarczym. Studenci muszą wypełnić 122 godzin kredytowych.

Uwagi: Klasa "C" lub lepsze muszą być uzyskane we wszystkich kursów biznesowych i E 150, E 151, M 154, M 155. Studenci, którzy nie zdali egzaminu znajomości języka angielskiego są... [-]
Stany Zjednoczone Orangeburg
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
South Carolina State University School of Business

Agrobiznes Program koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji produktów spożywczych i włóknistych i unikalnych cech sektora żywnościowego i surowcowego gospodarki USA. ... [+]

Test Program Agrobiznesu koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji produktów spożywczych i włóknistych i unikalnych cech sektora żywnościowego i surowcowego gospodarki USA.

Studenci muszą wypełnić 122 godzin kredytowych, które zawierają szczegółowe szkolenie w technikach handlowych i gospodarczych szeroko wykorzystywane przez szeroki wachlarz agrobiznesu firm i agencji, które zapewniają dostawy i usługi dla przedsiębiorstw, które produkują i produktów rolnych na rynku.

Uwagi: - klasa "C" lub lepsze muszą być uzyskane we wszystkich kursów biznesowych i E 150, E 151, M 154, M 155.

Studenci, którzy nie zdali egzaminu znajomości języka angielsk... [-]
Stany Zjednoczone Orangeburg
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
South Carolina State University School of Business

Program rachunkowości ma na celu dostarczenie studentom kształcenia ogólnego, podstawowej działalności, i wiedzy księgowych niezbędnych do wprowadzenia zawodu księgowego ... [+]

Test Program księgowy został zaprojektowany, aby zapewnić studentom kształcenia ogólnego, podstawowej działalności, i wiedzy księgowych niezbędnych do wprowadzenia zawodu księgowego w ciągu całego programu nauczania.

Program Księgowość jest 124 kredyt godzin nauczania. Program kładzie dodatkowy nacisk na rozwój kompetencji w zakresie analizy, umiejętności interpersonalne, przywódcze i komunikacyjne. Od studentów oczekuje się rozwiązania problemów, prezentacje ustne, zakończyć prace pisemne, jak i kompletne projekty grupowe w ciągu całego programu nauczania.

Uwagi Klasa "C" lub lepsze muszą być uzyskane we wszystkich kursów biznesowych i E 150, E... [-]
Stany Zjednoczone Orangeburg
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
South Carolina State University School of Business

Program Marketing zapewnia podstawową wiedzę na temat polityki, zasad, procedur i instytucji zaangażowanych w przepływ towarów przemysłowych i konsumpcyjnych. ... [+]

Test Program gospodarczy zawiera podstawową wiedzę na temat polityki, zasad, procedur i instytucji zaangażowanych w przepływ towarów przemysłowych i konsumpcyjnych.

Program Marketing to program 122 godzin stopień. Program zapewnia studentom podstawy w sprzedaży, merchandisingu, zachowania konsumentów, reklamy, marketingu i zarządzania badaniami rynku.

[-]
Stany Zjednoczone Orangeburg
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
South Carolina State University School of Business

Management Program zapewnia studentowi dobrze zaokrąglone zrozumienia funkcjonowania i zarządzania w przedsiębiorczości. ... [+]

Management Program zapewnia studentowi dobrze zaokrąglone zrozumienia funkcjonowania i zarządzania w przedsiębiorczości.

Management Program jest programem 122 godzin stopień. Studenci zdobywają podstawową wiedzę na temat zasad związanych z zarządzania firmą i jej pracowników, w sposób, w którym sprzedaje swoje produkty, i gospodarki, w którym działa przedsiębiorstwo. Studenci mogą zorganizować swoje programy do wykonywania możliwości kariery w zarządzaniu finansami, zarządzanie zasobami ludzkimi, międzynarodowych systemów informacyjnych biznesu i zarządzania.

[-]
Stany Zjednoczone Orangeburg
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku