Przeczytaj oficjalny opis

Zobacz naszą broszurę online tutaj.

10 najważniejszych powodów, dla Studia w San Mateo Colleges of Silicon Valley

 1. Nasze trzy szkoły wyższe publiczne (Canada College, College of San Mateo i Skyline College) są znane ze swoich programów jakości transferu i usług, a także gwarantowane transfery do współpracy z selektywnych uczelni.
 2. Roczne czesne w wysokości $ 6456 USD.
 3. Trzy uczelnie są najbezpieczniejsze w Kalifornii i jeden z najbezpieczniejszych w kraju.
 4. # 1 w gwarantowanych transferów do czterech lat universities- obecnie 55 uczelni oferują gwarantowane transfery do naszych studentów.
 5. Transfer z doradztwem miejscu świadczone przez przedstawicieli UC Berkeley i wzroście 165% w transferze kursu wstępu do UC Berkeley w ostatnim roku (89 w 2014 i 213 w 2015 roku).
 6. Wszystkie trzy uczelnie oferują programy jakości stowarzyszone, certyfikatów i przeniesienia w stan obiektów edukacji artystycznej z nagradzanych wykładowców i pracowników, liczne sieci i staży z Doliny Krzemowej zaawansowanych technologicznie firm na całym kolegiów.
 7. Globalne Stypendium Beca, w tym zwolnień pełnej czesnego, dostępnych dla przychodzących zagranicznych studentów.
 8. Priorytet Rejestracja kurs dla studentów międzynarodowych.
 9. Koordynator obudowy mogą pomagać w obudowie koło naszych trzech szkół.
 10. W skali kraju uznanym centrum STEM w Kanadzie College i wykonanie Lab w Skyline College.

San Mateo Kolegia Dolinie Krzemowej to trzy wybitne pełni akredytowany dwuletnich kolegiów społeczności: Canada College, College of San Mateo i Skyline College. Są one zlokalizowane w samym sercu dzielnicy San Francisco w Kalifornii.

Wszystkie trzy uczelnie mają "gwarantuje transferu Dopuszczenie", może z największą liczbą uczelni publicznych i prywatnych na terenie Stanów Zjednoczonych. To zapewnia studentom gwarancję dostania się na uniwersytet, jeśli uczeń spełnia akademickiej uczelni oraz inne wymagania i nie podlegając typowe uniwersyteckich przyjęć freshman "selektywności płotek". W 2015 roku 236 studentów zostały dopuszczone do UC Berkeley z trzech uczelni jak studenci transferu. Ci studenci wejdą jako juniorzy i potrzebują tylko dwa lata, aby ukończyć licencjat na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley.

Kolegia są znane ze swojej STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyki) programów i Skyline College ma staż z Caltech i UC Berkeley. Cańada College ma nagradzaną Center STEM, pierwszy wśród wszystkich szkół w Kalifornii. Jej klasa animacja na przykład, jest prowadzone przez pracownika Pixar. Skyline College, zaledwie 15 minut drogi od San Francisco, oferuje handel międzynarodowy i różnorodne Biotech i inżynierii programów transferowych. Posiada również program staży z Caltech i UC Berkeley. College of San Mateo jest jedną z najstarszych szkół w Kalifornii. W 1920 roku, College of San Mateo był w dużym stopniu, szkoły prep lub trampolinę do Stanford University i University of California (Berkeley).

Studia w Dolinie Krzemowej potencjalnie daje studentom staży i możliwości współpracy w Google, Apple, Salesforce, Twitter i Facebook, itp Każdy z naszych uczelniach są w małych i bezpiecznych społeczności znajdujących się w pobliżu autostrad, które prowadzą bezpośrednio do San Francisco, San Jose, SFO międzynarodowego lotniska i innych bardzo znanych miejscowości turystycznych, takich jak Monterey Bay, Yosemite i Lake Tahoe znajduje się w odległości jazdy.

Zagraniczni studenci mogą odwiedzić nasz powiat międzynarodowej rekrutacji internetowej , aby uzyskać więcej informacji.

Amerykańskich obywateli i stałych mieszkańców może odwiedzić naszą stronę internetową Rejonowego , aby uzyskać więcej informacji.

Uniwersytet
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Cańada Kolegium jest w pełni akredytowany programu transferu Inżynieria. Ten program niższego podziału składa się z tych samych kursów w dowolnym czteroletniego college'u ... [+]

Cańada College i College of San Mateo w pełni akredytowane programy transferu inżynierii. Programy te niższego podziału składa się z tych samych kursów w dowolnym czteroletniego college'u lub uniwersytetu w znacznie niższych kosztach, prowadzone przez wykładowców z dużym doświadczeniem w przemyśle.

Praktycznie wszyscy nasi studenci konstrukcyjne zostały następnie uzyskali stopnie w szkole cztery lata lub na uczelni i weszły zawodu inżyniera. Uczelnia ma podpisane umowy powiązań z wydziałów inżynieryjnych UC, CSU i niezależnych kolegiów i uniwersytetów.

Engineering jest jednym z największych zawodów w Stanach Zjednoczonych ponad milion miejsc pracy w dziedzinach, począwszy od projektowania samolotu do kontroli zanieczyszczeń. Cztery największe gałęzie są inżynierii elektrycznej, mechanicznej, inżynierii lądowej i komputer. Wszystkie gałęzie inżynierii umieścić duży nacisk na rozwiązywanie problemów. edukacja Inżynieria skupia się na nauczaniu koncepcji naukowych i inżynierskich oraz ich zastosowanie do twórczego i efektywnego rozwiązywania problemów.... [-]

Stany Zjednoczone San Mateo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Biologia to nauka życia i organizmów żywych, w tym ich morfologii, fizjologii, anatomii, zachowania, pochodzenia i dystrybucji. ... [+]

Pole

Biologia to nauka życia i organizmów żywych, w tym ich morfologii, fizjologii, anatomii, zachowania, pochodzenia i dystrybucji.

Aby odnieść sukces w dziedzinie biologii, uczniowie powinni być pasjonatem świata przyrody i wykazują silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

biologia

Uczestnicząc w zajęciach z biologii w kolegiach San Mateo w Dolinie Krzemowej, uczniowie mogą spodziewać się odpowiednich technik raportowania naukowego i dogłębnego zrozumienia metody naukowej i będą używać badań biologicznych, obserwacji i eksperymentowania do testowania hipotez i analizy wyników. Klasy Biologia również spełniać wymogi kształcenia ogólnego dla różnych kierunków.... [-]

Stany Zjednoczone San Mateo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 - 5 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Matematyka stanowi podstawę współczesnej nauki. Jest to istotne dla tych, którzy chcą zrozumieć i uczestniczyć w ważnych osiągnięć naukowych naszych czasów. Ale jest też ... [+]

Matematyka stanowi podstawę współczesnej nauki. Jest to istotne dla tych, którzy chcą zrozumieć i uczestniczyć w ważnych osiągnięć naukowych naszych czasów. Ale jest też bardzo przydatna dla studentów nauk społecznych i każdego, kto chce zrozumieć, pełniej, świat wokół nas. Na jej sedna, matematyka jest sposobem dla nas, aby pogłębić naszą wiedzę i poszerzać horyzonty.

Aby odnieść sukces w Matematyki, jednostki muszą zachować otwarty umysł, zadawać pytania i częste poszukiwania przyczyny ich pracy, zamiast po prostu na pamięć. Wytrwałość, organizacja i krytyczne myślenie są również ważne dla każdego studenta matematyki, bez względu na ich poziom umiejętności.... [-]

Stany Zjednoczone San Mateo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Psychologia jest zainteresowana zachowaniem nauki, zarówno ludzkie i nieludzkie zwierzętach, a jest zaledwie około 125 lat. Jest to szeroka dyscyplina, zasadniczo obejmuj ... [+]

Czym jest psychologia?

Psychologia jest zainteresowana zachowaniem nauki, zarówno ludzkie i nieludzkie zwierzętach, a jest zaledwie około 125 lat. Jest to szeroka dyscyplina, zasadniczo obejmujące tematykę od biologii do socjologii. Psychologia studiuje przecięcie dwóch krytycznych relacji: jednej między funkcją mózgu a zachowaniem, a drugą między środowiskiem a zachowaniem. Jako nauka, psychologia następująco naukowych metod, za pomocą uważnej obserwacji, eksperymentowanie, i analizy.

Psychologia to nauka o procesach poznawczych psychicznego i zachowania. Psycholog są zaniepokojeni tym, jak mózg i funkcjonowanie układu nerwowego, jak postrzeganie zmienia się od sensacji, jak się uczyć i wiem, a co to jest, że motywuje nas. Psychologia obejmuje całkowitą żywotność aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ludzie funkcjonują w rodzinie, społeczności i społeczeństwa. Psychologowie chcą dowiedzieć się, co może się nie udać się w rozwoju, w jaki sposób można go zmienić, a jak rozwiązać konflikt organizacyjne, osobowe, interpersonalne i rodzinnego. Jest to dynamiczna dziedzina, w której nowa wiedza prowadzi do nowych porozumień, które wyrastają z podstawy w badaniach. Jest to zarówno nauka teoretyczna i stosowana.... [-]

Stany Zjednoczone San Mateo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Cañada Commencement Moments

San Mateo Colleges of Silicon Valley - Join Us!