Slippery Rock University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Slippery Rock University , założony w 1889 roku przez mieszkańców dzielnicy Slippery Rock, jest najważniejszym publicznym uniwersytetem w regionie. Uniwersytet jest kształtowany przez normalne szkolne dziedzictwo i charakteryzuje się zaangażowaniem w rozwój intelektualny, przywództwo i odpowiedzialność obywatelską.

SRU otworzyła swoje drzwi 26 marca 1889 jako Slippery Rock State Normal School z mandatem do szkolenia zainteresowanych i zdolnych osób do bycia nauczycielami. SRSNS, z biegiem lat, dobrze wywiązywał się ze swojego mandatu, kończąc tysiące studentów dla pracowników szkół publicznych w Pensylwanii i na terenie całego kraju.

W 1926 r. Instytucja została zakupiona przez Commonwealth, przemianowaną na Slippery Rock State Teachers College, stała się czteroletnią szkołą nauczycielską i kontynuowała tradycję kształcenia nauczycieli.

Slippery Rock State College została założona w 1960 roku i po raz pierwszy może przyznać licencjackich i magisterskich w dziedzinie sztuk wyzwolonych i zawodów. Został przyznany status uniwersytetu w 1983 roku.

Dzisiaj SRU to kompleksowa uczelnia oferująca szeroki wachlarz programów studiów licencjackich i magisterskich.

Położone na wzgórzach zachodniej Pensylwanii, SRU jest najbardziej zachodnią instytucją 14-kampusowego Pennsylvania State System of Higher Education . Kampus o powierzchni 660 akrów jest mniej niż godzinę drogi na północ od Pittsburgha, godzinę drogi na południe od Erie i 45 minut na wschód od Youngstown w stanie Ohio. Dwie główne drogi, I-79 i I-80, przecinają się w odległości siedmiu mil od Uniwersytetu, wygodnie łącząc go z całą Rzeczpospolitą i jej sąsiednimi regionami.

Kampus znajduje się w dzielnicy Slippery Rock w hrabstwie Butler w Pensylwanii, bezpiecznej i przyjaznej społeczności około 3000 osób, po bokach toczą się pola uprawne, lasy i błyszczące jeziora polodowcowe.

Rozszerzone uczenie się

Extended Learning na SRU daje dostęp do wysokiej jakości edukacji poprzez różnorodne opcje, takie jak oferty kursów poprzez kształcenie na odległość, Centrum Rozwoju Przywództwa, McKeever Environmental Learning Centre, Pennsylvania Center for Environmental Education oraz Institute for Learning for Retirement.

SRU oferuje studentom możliwości nauki poprzez partnerstwo i współpracę z biznesem i przemysłem oraz sojusze z korporacjami i organizacjami non-profit.

Lokalizacje

Slippery Rock

Slippery Rock University of Pennsylvania

Address
1 Morrow Way Slippery Rock,
16057 Slippery Rock, Pensylwania, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 724-738-9000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium