The State University of New York at Geneseo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1871 roku jako szkoła dla nauczycieli, Geneseo przekształciła się w jedną z wiodących publicznych uczelni sztuki liberalnej w kraju. The College znajduje się na terenie o powierzchni 220 akrów w zabytkowej wiosce Geneseo, kilka minut jazdy od Rochester i Buffalo. Kampus uosabia tradycje północno-wschodnich uczelni z ceglanymi chodnikami, drzewami cieni i kwitnącym bluszczem.

Jako jeden z najbardziej wybiórczych publicznych college'ów w kraju, Geneseo jest wysoko oceniane w krajowych publikacjach dla jakości akademickiej i wartości. Program stypendiów dla studentów studiów licencjackich pozwala wielu studentom angażować się w szeroki zakres badań z członkami wydziału Geneseo i przedstawić dokumenty na spotkaniach regionalnych i krajowych.

Zintegrowane Centrum Nauki z 53 milionami dolarów obejmuje jedyny akcelerator cząstek pelletronu w zachodnim Nowym Jorku - kluczowy zasób dla badań naukowych w regionie. Geneseo jest jednym z najlepszych w kraju producentów tytułów licencjackich z fizyki, według Amerykańskiego Instytutu Fizyki. Spośród instytucji studenckich, Kolegium plasuje się w pierwszej dziesiątce w kraju pod względem liczby absolwentów z doktoratem na polach STEM.

Usytuowany obok Village of Geneseo - jednej z 24 społeczności w całym kraju, uznawanej za narodowy zabytek historyczny - pokryte cegłą budynki z cegły pokryte są tradycyjną atmosferą college'u. Wioska jest idealnym domem dla Kolegium, z wieloletnimi tradycjami wzajemnego szacunku i wspólnej kultury.

Geneseo oferuje 49 kierunków studiów licencjackich i wiele programów studiów dualnych i międzynarodowych, w tym kursy humanistyczne w Anglii i Europie każdego lata, w tym nasze podstawowe kursy Humanistyczne prowadzone każdego lata w Anglii i Europie.

Zajęcia studenckie obejmują lekkoatletykę NCAA Division III (Mistrzostwa Krajowe 2005 w biegu dla kobiet); 200 organizacji studenckich (w tym 11 studenckich grup wielokulturowych); aktywny rząd studencki; możliwości usług społecznościowych; oraz wielu wybitnych mówców i wydarzeń kulturalnych każdego roku. College oferuje także wielokrotnie nagradzany w całym kraju program przywództwa studentów oraz nagradzaną w całym kraju współpracę społeczno-koledżową poświęconą odbudowie terenów zniszczonych przez huragan Katrina.

Lokalizacje

Geneseo

State University of New York at Geneseo

Address
SUNY Geneseo
1 College Circle

Geneseo, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 585-245-5000

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium