Saint Anselm College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W duchu tego, co jest najlepsze w liberalnej edukacji artystycznej, rdzeń akademicki w Kolegium św Anselm został zaprojektowany, aby zaoferować uczniom bogactwo doświadczenia, która przygotuje ich do życia; edukacja, która nie tylko zapewnia przygotowania zawodowego i kariery, ale także zachęca do kształcenia przez całe dążenie do prawdy, która będzie podtrzymywać i wzbogacić swoje życie. Ta edukacja jest ułatwione poprzez podstawy programowej złożonej z zestawu wspólnych kursów i efektów kształcenia uznanych za istotne dla kształcenia studentów na wszystkich kierunkach.

Kolegium niedawno zmieniony i wzmocniony jego rdzeń akademickiej poprzez przyjęcie nowej podstawy programowej, która rozpoczęła się jesień 2014. Nowy rdzeń charakteryzuje równowaga między wspólnych kursów, które propagują poczucie wspólnoty i planowych kursów akademickich, które pozwalają na indywidualny wybór studentów.

Podstawa programowa obejmuje trzy główne elementy: - humanistyczne - College Pisanie - Core Efekty kształcenia

Poza klasą

Prawdziwy liberał edukacja artystyczna nie może być zawarte w ramach katalogu kursu. Raczej pełna miara zrozumienia, zapytania i usługi wymagane w pełni wykształconego ucznia jest często wypłacane poza zajęciami. Studenci oferuje Saint Anselm College mają wiele możliwości akademickiego, kulturalnego i społecznego wzbogacenia poza zajęciami.

W domu do kilku międzynarodowo uznanych ośrodków i instytutów, święty Anzelm z zadowoleniem liderów z całego świata, aby uczyć się, rozmawiać i prowadzić badania na terenie kampusu. W rzeczywistości, New Hampshire Instytut Polityki miejsce jest zauważyć krajowa demokratycznego dyskursu, który gościł komentatorów politycznych i debat prezydenckich. Oprócz zajęć, badania naukowe i akademickie waży mocno w edukacji studiów w Saint Anselm. Studenci na św Anzelm mają możliwość uczestniczenia w pracy obok możliwości badawczych pracowników naukowych pracujących w laboratorium i nauk społecznych w środowiskach akademickich i obiektów na terenie kampusu, a także w miejscach, w terenowych na całym świecie.

I zgodnie z oddaniem benedyktynów do nauki w służbie ludzkości Saint Anselm College zachęca wszystkich swoich uczniów do udziału w służbie nauki do stosowania pojęć klasie w trudnych sytuacjach społecznych. Projekty edukacyjne serwisowe są koordynowane przez Centrum Meelia dla wspólnotowego zaangażowania i wykładowcy często zintegrować możliwości uczenia się obsługi w swoich kursach.

Życie duchowe, w tym Mass usług, możliwości wolontariatu i alternatywnych ministerstw Spring Break są koordynowane przez Ministerstwo Campus anzelmiańskiej.

Lokalizacje

Manchester

Address
A Catholic Benedictine Liberal Arts College
100 Saint Anselm Drive

Manchester, New Hampshire, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium