Przeczytaj oficjalny opis

O Saint Francis University

Saint Francis University jest jednym z najstarszych uniwersytetów katolickich w kraju i najstarszym świętującym wartości franciszkańskie. Nasz malowniczy kampus znajduje się na szczycie góry w Loretto w Pensylwanii, niedaleko Pittsburgha. Wiara, hojność, szacunek, odkrycie i radość są w naszym DNA, a my staramy się przyciągać studentów (takich jak ty) z pasją do kształtowania świata.

Zostań kimś, kto ...

To, co następuje ... jest dla Ciebie wyjątkowe. To zdanie zostanie napisane (i przepisane) podczas podróży twojego życia. Każdy z nas tutaj w SFU chce zostać kimś, kto pomaga ci napisać najbardziej wpływową historię, jaką możesz.

Motto SFU: zostań tym kimś , przemawia do nas, aby kształcić współczujących, opiekuńczych i odnoszących sukcesy specjalistów; i waszym dążeniem do stania się jednym.

Tankuj swój umysł

Sukces oznacza odkrywanie swoich talentów i dzielenie się nimi z innymi. Skoncentrowane przygotowanie kariery w połączeniu z bogatą tradycją sztuk wyzwolonych (w której odkrywasz wiele pasji) może pomóc ci znaleźć drogę.

Inspiruj swojego Ducha

Wszyscy mogą chodzić z Franciszkiem. Święty Franciszek z Asyżu, poprzez swoją misję katolicko-franciszkańską, pozostawił nam mnóstwo wskazówek pozwalających prowadzić sensowne życie, które przemawia do wszystkich wyznań.

Poza wykładem

Globalne doświadczenia, staże i wiele innych spraw, abyś stał się osobą, którą powinieneś być. Dodatkowo, wszystkie te doświadczenia dotyczą twojego oficjalnego przywództwa, zaangażowania i transkrypcji usług.

Mała szkoła - namiętni fani

Jesteśmy domem dla jednego z najmniejszych programów NCAA Division-I w kraju i uznanych za doskonałość akademicką i sportową!

Flash Fakty, rankingi i więcej

Saint Francis University w Loretto, PA jest najstarszym katolickim franciszkańskim college'em w Stanach Zjednoczonych. Naszą misją jest pomaganie uczniom w rozwijaniu współczujących, odnoszących sukcesy profesjonalistów poprzez kulturę wiary, hojności, szacunku, odkryć i radości. Uniwersytet oferuje ponad 50 programów (licencjackich, magisterskich i dla dorosłych) w trzech szkołach: Biznes; Nauki o Zdrowiu

Nasza tożsamość franciszkańska

Umysł do doskonałości, Duch pokoju i sprawiedliwości, Serce do służby

Ziarna tego, co stało się Saint Francis University i naszą tożsamością franciszkańską, zasadziło sześciu braci franciszkańskich z Irlandii, którzy założyli akademię chłopców w górskiej wiosce Loretto w Pensylwanii. Te wiodące zasady franciszkanów są wartościami, które przyjmujemy na Saint Francis University do dziś.

 • Katolicki koedukacyjny prywatny uniwersytet sztuk wyzwolonych; jedna z pierwszych katolickich szkół wyższych w kraju
 • Sponsorowane przez Franciszkanów Trzeciego Zakonu Regularnego pod przewodnictwem prezydenta ks. Dr Malachi Van Tassell, TOR
Według liczb
 • Zapisy: 2289 (1726 licencjackich, 563 absolwentów)
 • Płeć: kobieta 63,0%, mężczyzna 37,0% (licencjackie)
 • Wskaźnik retencji w pierwszym roku: 85%
 • Średni wskaźnik ukończenia szkoły: 70,3%
 • Średnia wielkość klasy: 17,6
 • Wydziałowy etat: 131

Na podstawie rejestracji z jesieni 2017 r.

Akredytacja
 • Rada Akredytacyjna Edukacji Terapii Zajęciowej
 • Komisja Przeglądu Akredytacji ds. Edukacji dla Lekarza Assistant, Inc.
 • American Chemical Society, Certified Chemistry Degree
 • Komisja ds. Akredytacji pokrewnych programów edukacji zdrowotnej
 • Komisja Akredytacji w zakresie Edukacji z Fizykoterapii
 • Komisja w sprawie kolegialnego kształcenia pielęgniarskiego
 • Rada ds. Edukacji w zakresie pracy socjalnej
 • Inżynierska Komisja Akredytacyjna ABET, Inżynieria Środowiska
 • Międzynarodowe Zgromadzenie dla Collegiate Business Education
 • Państwowa Komisja ds. Szkolnictwa Wyższego
 • Pennsylvania State Board of Nursing
 • Departament Edukacji Stanu Pensylwanii dla zatwierdzonych programów kształcenia nauczycieli
Struktura zarządzająca

Uniwersytet jest sponsorowany przez Franciszkanów Trzeciego Zakonu Regularnego i zarządzany przez Radę Powierniczą złożoną zarówno z laików, jak i franciszkanów. Prezydent uniwersytetu otrzymuje informacje od wykładowców, administratorów i studentów, którzy uczestniczą w realizacji misji uniwersytetu.

lekkoatletyka

SFU jest członkiem National Collegiate Athletic Association, a 23 drużyny sportowe kobiet i mężczyzn rywalizują na poziomie I klasy. Uniwersytet jest także członkiem Konferencji Północno-Wschodniej. Nazwa uniwersytetu to Red Flash.

Udogodnienia

Na froncie akademickim nasze obiekty obejmują budynki akademickie skupione zarówno na nauczaniu wykładowym, jak i na projektach / laboratorium oraz bibliotekę i wspólne zasoby edukacyjne, a także różne biura wsparcia studentów. Udogodnienia życiowe na terenie kampusu obejmują sale mieszkalne na terenie kampusu i przejściowe mieszkania poza kampusem, związek studencki, obiekty lekkoatletyczne, liczne jadalnie i studenckie usługi zdrowotne. Na 600-akrowym kampusie znajduje się również muzeum sztuki Southern Alleghenies, jezioro Saint Francis i pole golfowe Immergrün. Pobliskie Ogrody Mount Assisi dodatkowo poprawiają otoczenie. pobliskie Ogrody Mount Assisi.120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

Misja i wartości

W dobie złożoności prostota przesłania św. Franciszka z Asyżu jest bardziej atrakcyjna niż kiedykolwiek wcześniej: pokora. Hojność. Cześć. Usługa. Poszanowanie. Modlitwa. Radość. Miłość. Te wiodące zasady franciszkanów są wartościami, które przyjmujemy na Saint Francis University .

Misja

Umysł do doskonałości

Saint Francis University oferuje szkolnictwo wyższe w środowisku opartym na wartościach i naukach katolickich, inspirowanym przykładem naszego patrona, św. Franciszka z Asyżu. Saint Francis University najstarsza franciszkańska instytucja szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych, jest integracyjną społecznością edukacyjną, która przyjmuje wszystkich ludzi.

Duch pokoju i sprawiedliwości

Programy i działania uniwersyteckie promują takie wartości franciszkańskie, jak pokorne i hojne podejście do nauki, szacunek dla różnorodności i wyjątkowości poszczególnych osób, zrozumienie kwestii etycznych i szacunek dla całego życia. W duchu prostoty i radości zapewniamy społeczności uniwersyteckiej możliwość krytycznego i analitycznego myślenia, skutecznego komunikowania się oraz integracji teorii i praktyki.

Serce do służby

Saint Francis University oferuje programy licencjackie z tradycji sztuki wyzwolonej, programy studiów magisterskich i zawodowych, które podkreślają etykę osobistą i zawodową oraz możliwości kształcenia ustawicznego w celu poprawy osobistego i zawodowego rozwoju. Staramy się inspirować we wszystkich członkach społeczności uniwersyteckiej miłość do uczenia się przez całe życie oraz zaangażowanie w hojne dzielenie się swoimi darami i umiejętnościami z innymi w szybko zmieniającym się świecie.

Cele franciszkańskiego szkolnictwa wyższego
 • Pokorna i hojna postawa wobec nauki
 • Szacunek dla całego życia i dla dobroci całej ludzkości
 • Poszanowanie wyjątkowości poszczególnych osób
 • Globalna wizja
 • Służba biednym i potrzebującym
 • Wspólnota wiary i modlitwy,
 • Duch prostoty i radości
 • Obecność franciszkańska.

W epoce złożoności prostota przesłania św. Franciszka z Asyżu jest bardziej atrakcyjna niż kiedykolwiek wcześniej. Te zasady franciszkańskie to nie tylko ideały, które można podziwiać, ale wartości, które należy przeżywać.

Wizja

Saint Francis University jest uniwersytetem katolickim dla studentów o wysokich umiejętnościach, którzy poszukują autentycznego, rygorystycznie akademickiego, interaktywnego doświadczenia edukacyjnego, w którym mogą rozwijać się intelektualnie, duchowo, moralnie i społecznie. Uczniowie szukają świętego Franciszka ze względu na jego umiejętność łączenia wartości i wizji edukacji artystycznej z celami uczenia się odpowiadającymi potrzebom gospodarczym społeczeństwa.

Saint Francis University jest uznawany za ważnego partnera strategicznego - regionalnego, krajowego i międzynarodowego - nawiązującego silne relacje poprzez poszukiwanie współpracowników do pielęgnowania i rozszerzania misji, wizji i celów strategicznych uniwersytetu, jednocześnie przyczyniając się do globalnej wizji dobra społecznego wynikającej z sprawowanie skutecznych zasad kierowania sługami.

Obiekty Saint Francis University mają na celu zwiększenie i podniesienie do najwyższego poziomu swoich uznanych w kraju programów przywódczych w biznesie, służbie zdrowia, nauce i naukach humanistycznych.

Saint Francis University angażuje się w ciągłą poprawę efektywności i wydajności organizacyjnej na wszystkich poziomach - w oparciu o oceny wewnętrzne i zewnętrzne - aby promować wyjątkowe zarządzanie zasobami ludzkimi i finansowymi.120739_120706_IMG_7078.jpg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Saint Francis University

Biologia, licencjat BS zapewnia szkolenia dla studentów z wszystkich głównych dziedzin nauk biologicznych, w tym biologii molekularnej i komórkowej, biologii organizmów, ... [+]

Biologia

Biologia to nauka o życiu w całej jego różnorodności i złożoności. Biolodzy podchodzą do badań nad życiem na poziomach od biologii molekularnej i fizjologii do ekologii i ewolucji. Studenci biologii muszą znaleźć unikalną niszę w tej różnorodnej dziedzinie, która najlepiej odpowiada jej lub jego pasjom.

Dlaczego biologia w SFU?Najpierw studenci. Program biologii w SFU został zaprojektowany z myślą o wyjątkowości każdego ucznia. Nasz dział zapewnia dostosowywalne programy studiów i osobiste doradztwo akademickie wydziału biologii.Małe rozmiary klas, zwarta społeczność studentów i możliwości zaangażowania studentów w nowe badania z mentorami wydziałowymi.Wysokie wskaźniki sukcesu Wielu naszych absolwentów przechodzi do szkół wyższych i zawodowych, podczas gdy inni wykorzystują tytuł licencjata, aby kontynuować karierę w badaniach, edukacji, zarządzaniu dziką przyrodą, laboratoriach medycznych, a także akwariach i ogrodach zoologicznych.Cele naukowe Wydziału Biologii... [-]
Stany Zjednoczone Loretto
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Saint Francis University

Analitycy biznesowi są potrzebni w prawie każdej branży. Kierunek Business Analytics w Shields School of Business uczy studentów, jak korzystać z metod, narzędzi i oprogr ... [+]

Analityka biznesowa

Analitycy biznesowi są potrzebni w prawie każdej branży. Kierunek Business Analytics w Shields School of Business uczy studentów, jak korzystać z metod, narzędzi i oprogramowania do przekształcania danych w informacje. Program koncentruje się na budowaniu umiejętności i wiedzy specjalistycznej w zakresie programowania, statystyki, zarządzania danymi oraz transformacji i wizualizacji danych.

4 główne powody, dla których warto kontynuować studia w zakresie analityki biznesowej w SFU:„Prawie wszystkie zadania będą w jakiś sposób dotykać danych” zgodnie z „Stanem edukacji danych” Tableau. Dzięki powszechnemu stosowaniu innowacji technologicznych nasze społeczeństwo generuje coraz więcej danych. Organizacje wszelkiego rodzaju coraz częściej szukają sposobów na wykorzystanie tej nowej skarbnicy informacji.Analiza biznesowa w połączeniu z innymi stopniami zwiększa zbywalność. Shields pozwala osiągnąć dwa stopnie w ciągu zaledwie czterech lat. Ponieważ analiza danych jest wysoce pożądaną umiejętnością we wszystkich dziedzinach biznesu, dodanie podwójnej specjalizacji w Business Analytics do każdej innej specjalizacji biznesowej zwiększa wartość tego stopnia i zapewnia przewagę na każdym rynku pracy.Analytics zapewnia narzędzia, które mogą przekształcić dane w przydatne informacje. Dane są często wykorzystywane do tworzenia nowego zrozumienia, podejmowania decyzji i planowania strategicznego kierunku. Dyrektorzy biznesowi proszą o oparte na danych przeglądy działów, programów, produktów i ludzi.Prawie każda branża opiera się na analizach, aby się rozwijać i odnosić sukcesy. Specjaliści ds. Produkcji wykorzystują analizy danych do identyfikowania nieefektywności w trasach, metodach i procesach. Usługi związane z rozrywką i zakupami detalicznymi wykorzystują analizy, aby dostarczać dostosowane do potrzeb rekomendacje. Organy ścigania analizują trendy w przestępczości, aby skuteczniej rozmieszczać zasoby.... [-]
Stany Zjednoczone Loretto
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Saint Francis University

Informatyka to ekscytująca, rozwijająca się i pełna wyzwań dziedzina, która ma wpływ na prawie każdy aspekt naszego życia. Nasz program informatyczny kładzie nacisk na ko ... [+]

Informatyka

Informatyka to ekscytująca, rozwijająca się i pełna wyzwań dziedzina, która ma wpływ na prawie każdy aspekt naszego życia. Nasz program informatyczny kładzie nacisk na kolegialną relację między wykładowcami a studentami, gdzie wykładowcy prowadzą studentów w rozwijaniu umiejętności i koncepcji, które są fundamentalne dla dyscypliny dzisiaj iw przyszłości.

Dlaczego SFU?Prawdziwe umiejętności. Program informatyki pomaga naszym studentom w rozwijaniu umiejętności programowania, sieci, bezpieczeństwa, projektowania i zarządzania systemami.Najnowocześniejsze udogodnienia. Ponieważ Informatyka jest ciągle rozwijającą się dziedziną, dużą część nowego Centrum Nauki poświęciliśmy najnowocześniejszej klasie programistycznej, a także zaawansowanemu laboratorium badawczemu, które są wyposażone w skomplikowane stacje robocze, monitory z dużym ekranem i zaktualizowany sprzęt i oprogramowanie.Praktyczne zastosowanie. Stale opracowujemy nowe projekty, które zapewniają studentom praktyczne zastosowanie nabytych umiejętności obsługi komputera.... [-]
Stany Zjednoczone Loretto
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Saint Francis University

Program marketingowy przygotowuje studentów do kariery w zakresie sprzedaży, badań marketingowych, reklamy, sprzedaży detalicznej i zarządzania marketingowego. Program kł ... [+]

Marketing

Program marketingowy w Shields School of Business kładzie nacisk na silny rdzeń biznesowy w połączeniu z reklamą, zachowaniami konsumentów, badaniami marketingowymi, marketingiem międzynarodowym i zarządzaniem marketingowym.

Marketing to konkurs dla ludzi. - Seth Godin

Marketing to proces komunikowania się i interakcji z konsumentami w celu zapewnienia wartości produktu lub usługi, z zamiarem sprzedaży produktu lub usługi. Firmy wykorzystują marketing jako kluczową funkcję biznesową w celu przyciągnięcia właściwego rynku i klientów.

Dostępne koncentracje

Dostępne są następujące stężenia dla marketingu, stopień BS:

Marketing, BS, Koncentracja przedsiębiorczościZarządzanie i marketing, BS (podwójne duże)Wyniki nauki... [-]
Stany Zjednoczone Loretto
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Saint Francis University

Nasz program inżynierii ropy naftowej i gazu ziemnego (PNGE) jest rygorystycznym programem inżynieryjnym wzbogaconym o podstawy zarządzania środowiskiem. Jako franciszkan ... [+]

Inżynieria ropy naftowej i gazu ziemnego

Saint Francis University oferuje czteroletni tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii naftowej i gazu ziemnego (PNGE).

Nasz program PNGE obejmuje podejście franciszkańskie z doświadczeniem w świecie rzeczywistym jako integralny element uczenia się w połączeniu z istotną edukacją w zakresie sztuk wyzwolonych. Małe klasy i silne relacje z wykładowcami są charakterystycznymi zaletami środowisk edukacyjnych ustanowionych dla studentów na SFU. Nasi uczniowie rozwijają szeroką gamę umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w szybko rozwijającej się dziedzinie inżynierii poprzez naukę w klasie, wycieczki w terenie, działalność laboratoryjną, działania w zakresie badań naukowych i przemysłowych, przywództwo w profesjonalnych rozdziałach dla studentów i wiele innych. Nasi absolwenci mają kwalifikacje do pracy w firmach zajmujących się ropą i gazem, firmach świadczących usługi naftowe i gazowe, w rządzie (np. W Departamencie Energii) oraz w instytutach akademickich / badawczych, do ukończenia szkoły wyższej lub otwarcia własnej działalności związanej z ropą i przemysł gazowy.... [-]

Stany Zjednoczone Loretto
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Saint Francis University "Become that Someone"

Address
117 Evergreen Drive
PA 15940 Loretto, Pennsylvania, Stany Zjednoczone