San Diego State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

San Diego State University (SDSU), prawdziwie globalna społeczność edukacyjna, jest idealnym miejscem do rozpoczęcia międzynarodowej edukacji. Będąc częścią 23-kampusowego systemu California State University (CSU), SDSU jest trzecią co do wielkości uczelnią w stanie, w której studiuje ponad 35 000 studentów. Oferujemy 97 programów licencjackich, 84 magisterskich i 21 doktoranckich.

Dzięki wielokrotnie nagradzanym profesorom, najwyższej klasy ośrodkom badawczym i słonecznej lokalizacji u wrót Ameryki Łacińskiej i Pacyfiku, SDSU zapewnia studentom narzędzia do poszerzania ich wiedzy i potencjału.

Siła akademicka i rankingi

W rankingu US News & World Report zajmujemy miejsce wśród 70 najlepszych uniwersytetów publicznych w kraju.

  • America's Best Value Colleges: nr 30 ( Forbes , 2019)
  • Wskaźnik ukończenia studiów: nr 8 ( Wiadomości z USA i raport światowy )
  • Różnorodność etniczna: pierwsza 35 ( wiadomości z USA i światowy raport )
  • Biznes międzynarodowy: nr 11 ( wiadomości amerykańskie i raport światowy )
  • Przedsiębiorczość: nr 37 ( US News & World Report )
  • Inżynieria lądowa, elektrotechnika i inżynieria mechaniczna: 25 najlepszych inżynierskich tytułów licencjackich (ASEE, 2018)
  • Stypendyści Fulbrighta: Ponad 90 studentów otrzymało nagrody Fulbrighta, dzięki czemu SDSU jest czołowym producentem zwycięzców Fulbrighta.

139702_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Nasz kampus

Miejsce 8 na liście najpiękniejszych kampusów uniwersyteckich Cosmopolitan , kampus SDSU to tętniąca życiem mieszanka historycznych i najnowocześniejszych budynków rozrzuconych na 280 akrach bujnie zaprojektowanych terenów. Chociaż kampus jest duży, możesz przejść przez kampus w zaledwie 20 minut. SDSU znajduje się na północny wschód od centrum San Diego, dogodnie zlokalizowane wraz z San Diego Trolley (zapewniającym łatwy dostęp do wszystkich popularnych miejsc w San Diego).

nasza lokalizacja

Drugie co do wielkości miasto Kalifornii, San Diego, jest prężnym ośrodkiem kulturalnym, naukowym i edukacyjnym. Bliskość regionu Pacyfiku i Meksyku oraz zróżnicowana populacja regionalna zapewniają możliwości cennej pracy i nauki.

Znany z niemal idealnego klimatu, kilometrów piaszczystych plaż i pełnych atrakcji atrakcji nadbrzeżnych, nasz region jest domem dla wielu gałęzi przemysłu, od inżynierii i biotechnologii po rolnictwo i turystykę. Zgiełku dzielnicy Gaslamp Quarter i śródmieścia uzupełniają urocze i eklektyczne nadmorskie miasteczka Pacific Beach, Ocean Beach i La Jolla.

Możliwości badawcze

Jeśli napędza Cię dreszczyk odkrywania, przygotuj się do prowadzenia badań razem z twórcami historii w SDSU. Nasi studenci, wykładowcy i absolwenci byli częścią zespołów badawczych zajmujących się ważnymi tematami, takimi jak modyfikacja RNA, matematyka biologiczna i spływ po burzy po pożarze. Ich badania rzucają nowe światło na choroby płuc, niepokój nastolatków, raka, cukrzycę, wirusa dengi i wiele innych zaburzeń.

Nasi absolwenci

Po ukończeniu studiów dołączysz do społeczności absolwentów liczącej ponad 300 000 Azteków przez całe życie. SDSU stara się pomóc wszystkim uczniom w znalezieniu wymarzonej kariery poprzez liczne staże, usługi zawodowe i programy mentorskie. SDSU połączy Cię z firmami w okolicy San Diego i na całym świecie. Edukacja SDSU zapewnia duży zwrot z inwestycji. Średnio nasi absolwenci zarabiają 102 800 USD w połowie kariery zawodowej według PayScale.

Lokalizacje

San Diego

Address
5250 Campanile Drive
San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium