San Francisco State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na San Francisco State University

Położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanych miast świata, w SF State Kampus uroków mieszanka ludzi, kultur i języków w cichym zakątku San Francisco, zaledwie 1,6 km od Oceanu Spokojnego. Transport publiczny dogodnie usytuowany obok kampusu oferuje łatwy dostęp do podniecenia centrum tylko 20 minut. San Francisco Bay Area oferuje studentom liczne możliwości zwiększenia ich studia. Ćwiczenia terenowe, projekty społeczne i staże, aby nauka ożywa, dając Ci przewagę na rynku pracy po ukończeniu studiów.

kampusach

Główny kampus obejmuje 58 hektarów nad jeziorem Merced Park Campus Downtown znajduje się w samym sercu centrum finansowo-tech miasta, Centrum Romberga Tiburon Studiów Środowiskowych położony jest nad Zatoką San Francisco i jest Campus Sierra Nevada Pole u podnóża Sierra.

wózek

Top 10 Majors dla studentów zagranicznych

 1. administracja biznes
 2. inżynieria
 3. informatyka
 4. stosunki międzynarodowe
 5. biologia
 6. Edukacja / TESOL
 7. Nadawanie i Komunikacji Elektronicznej Arts (BECA)
 8. Kino
 9. psychologia
 10. badania komunikacji

Kalendarz akademicki

 • semestr zimowy jest w połowie sierpnia do grudnia (16 tygodni)
 • semestr letni jest w połowie stycznia do maja (16 tygodni)
 • Sesje Lato prowadzony od czerwca do sierpnia (5-10 tygodni)

Rekrutacja

 • Studentów: 26,815
 • Doktoranci: 3.441

Zagraniczni studenci: 1,695

STUDENCI RAZEM: 30,256

Akredytacja

Założona w roku 1899, SF państwo jest częścią systemu California State University (CSU). SF State jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną dla osob college'ów i uniwersytetów Stowarzyszenia Zachodniej szkół i uczelni (WASC). wydziały i programy akademickie są również indywidualnie akredytację.

Ranking i wyróżnienia

SFSU

W regionie znanym dla innowacji, kreatywności i progresywnego myślenia, SF State jest sercem i duszą intelektualnej otaczającej miasto. Będąc liderem w dziedzinie nauki i edukacji usługi społeczność międzynarodową, SF State jest również główną siłą civic, współpracując z rządu, biznesu i partnerów edukacyjnych, aby przejść na Uniwersytet i regionu. Nasze liczne zaszczyty i wyróżnienia to:

 • Założył pierwszy wydział stosunków międzynarodowych na uniwersytecie w USA (wysyłanie większej liczby studentów zagranicznych niż jakikolwiek magisterskich udzielanie instytucji w kraju);
 • College of Business uznawany za jeden z zaledwie 15% szkół biznesu na całym świecie, które spełniają rygorystyczne normy międzynarodowe AACSB akredytacji;
 • Uznana za jedną z najlepszych szkół narodu film The Hollywood Reporter. W latach 1999 i 2016, więcej niż tuzin absolwenci zostali nominowani do Oscara;
 • 10 absolwentów i wykładowców uhonorowany Nagrodą Pulitzera;
 • alums państwowe SF założył dobrze prosperujące przedsiębiorstwa w sklepach bebe do E-pożyczki i nie posiadają najwyższe stanowiska kierownicze w Starbucks, Symantec, AT & T, Disney i wiele innych.

Obudowa

SF State oferuje kilka opcji na kampusie Obudowa: akademików, apartamenty z jedną, dwiema lub trzema sypialniami i apartamentach rodzinnych. Tematyczne i uczenia społeczności są dostępne dla mieszkańców, którzy chcą żyć z innymi studentami o podobnych kierunkach i interesów osobistych. Proces składania wniosków obudowa jest oddzielona od aplikacji uniwersyteckiej. Po złożeniu wniosku, należy zastosować na mieszkania, jak tylko otrzyma swój numer identyfikacyjny SF State, Nie trzeba mieć odebraną formalne dopuszczenie do ubiegania się o obudowę.

Lokalizacje

San Francisco

San Francisco State University

Address
1600 Holloway Ave.

94132 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1.415.338.1293

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium