Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Siena Heights (SHU) jest Instytucja postsocjalna Rzymskokatolicka Z jej głównym kampusem zlokalizowanym w Szczecinie Adrian, Michigan. Instytucja powstała w 1919 r. Jako Kolegium św. Józefa przez Siostry Adrian Dominikanów. W 1939 r, Została zmieniona na Siena Heights College Po Świętej Katarzyny z Sieny. W 1969 r. Stało się koedukacyjne. W 1998, Została zmieniona na Uniwersytet Siena Heights.

Siostry Adrian Dominikanów

Minister Sisters w 29 stanach, Dystrykcie Kolumbii i Rzeczypospolitej Polskiej, a także w siedmiu krajach poza Stanami Zjednoczonymi: Kanadzie, Republice Dominikany, Kenii, Meksyku, Norwegii, na Filipinach i na Tajwanie. Odpowiadając na "znaki czasu", starają się zaspokajać potrzeby świata, służyć tam, gdzie są wezwani.

Kampusy

Główny kampus ma 55 hektarów z 17 budynkami w Adrian w stanie Michigan. Główny kampus ma wyróżnienie jako pierwszy w sieci bezprzewodowej uczelni lub uniwersytetu w stanie Michigan. W Southfield, Dearborn, Benton Harbor, Monroe, Battle Creek, Kalamazoo, Lansing, Jackson i online znajdują się kampusy satelitarne.

Afiliacja

Siena Heights jest związana i sponsorowana przez Siostry Dominikanów z Adrian, Michigan, akredytowane przez North Central Association of Colleges and Schools (NCACS).

Uszczelnienie uczelni używa Tarcza Dominikanów Międzynarodowego Zakonu Preacherów, składającego się z czterech białych i czterech czarnych gyronów lub trójkątów. One symbolizują jedność ciała ludzi pracujących wspólnie dla dobra wspólnego. "Krzyżowa fleia" (lub krzyż z fleur de lis na każdym końcu) nałożonymi na gyrony, oznacza zwycięstwo, obowiązek i poświęcenie. Czernica (lub czarna tarcza) symbolizuje mądrość, milczenie, męskość i pokutę. Jasny kolor oznacza spokój, czystość, miłość i szczerość. Mottem otaczającym tarczę "Laudare, Benedicere, Praedicare" oznacza "chwalenie Boga, błogosławienie Jego ludu i głoszenie Ewangelii". Tarcza może być otoczona gwiazdą sześcio- lub ośmioramienną, która jest symbolem św. Dominika.

Akademicy

Uniwersytet ma ponad 40 studiów akademickich między Kolegium Nauk i Sztuki, Kolegium Studiów Zawodowych i Absolwent College. Studia licencjackie są podzielone na siedem działów akademickich: Business & Management; Komputer, matematyka i nauki; Humanistyka; Pielęgniarstwo; Nauki społeczno-behawioralne; Edukacja wizualna / performatywna i nauczycielska.

Siena Heights zapewnia również zajęcia dla uczniów szkół średnich poprzez podwójną rejestrację. Daje to młodszym i starszym osobom, które spełniają pewne kryteria, aby uzyskać kredyt i doświadczenie w uczelniach, a jednocześnie uczęszczać do szkoły średniej, a tym samym przybliżać uczniom bliżej do college'u i uczenia się o życiu kolegów i pracy w klasie. Stosunek studenta do wydziału wynosi 12: 1.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BBA

Siena Heights University

Licencjat z Wydziału Administracji Uniwersytetu w Siena Heights otworzy dla Ciebie wiele rodzajów możliwości zatrudnienia. Z naciskiem uniwersytetu Siena Heights na komun ... [+]

Licencjat z Wydziału Administracji Uniwersytetu w Siena Heights otworzy dla Ciebie wiele rodzajów możliwości zatrudnienia. Z naciskiem uniwersytetu Siena Heights na komunikację i etykę możesz zdecydować się na rozpoczęcie nowej kariery lub podjąć pracę w tej dziedzinie na wyższy poziom.

komunikacja

Zdolność do wyrażania pomysłów na piśmie, słownie i wizualnie

Kreatywność

Umiejętność rozwijania oryginalnych pomysłów lub używania wspólnych rozwiązań w unikalny sposób

Umiejętność analitycznego

Umiejętność skutecznego rozdzielenia złożonego problemu na jego części składowe w celu zidentyfikowania rozwiązań

Integracyjne myślenie ... [-]
Stany Zjednoczone Adrian Jackson Battle Creek Benton Harbor Monroe Southfield  + 3 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Licencjat

Siena Heights University

Jeden program. Dwa stopnie. Pięć lat. To jest koncepcja nowego programu inżynieryjnego na Uniwersytecie Siena Heights. Dzięki współpracy z Uniwersytetem w Północnej Dakoc ... [+]

Jeden program. Dwa stopnie. Pięć lat. To jest koncepcja nowego programu inżynieryjnego na Uniwersytecie Siena Heights. Dzięki współpracy z Uniwersytetem w Północnej Dakocie, studenci z Siena Heights mają okazję zarobić zarówno na studia licencjackie nauk inżynieryjnych z UND, jak i na studia licencjackie wybrane przez SHU.

Podczas pobytu w kampusie Adrian w pełnym wymiarze czasu, studenci odbywają naukowe kursy inżynieryjne z UND, a kończąc na studiach licencjackich w Sienie. Studenci będą podróżować do Dakota Północna dwa razy, aby zakończyć pracę w laboratorium.

UND oferuje następujące etapy inżynierskie: chemiczne, elektryczne i mechaniczne. Programy inżynierskie w Siena Heights oferowane są we współpracy z University of North Dakota, flagowym instytutem badawczym w Północnej Dakocie. Studenci mogą ukończyć studia chemiczne, elektrotechniczne lub mechaniczne. Współpraca z UND pozwala studentom na ukończenie studiów licencjackich akredytowanych przez ABET.... [-]

Stany Zjednoczone Adrian
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Siena Heights University

Program komputerowy i systemy informatyczne Siena Heights koncentruje się na przygotowywaniu ludzi do rzeczywistego świata, a nie tylko teoretycznych pojęć. Orientujemy n ... [+]

Program komputerowy i systemy informatyczne Siena Heights koncentruje się na przygotowywaniu ludzi do rzeczywistego świata, a nie tylko teoretycznych pojęć. Orientujemy nasze zajęcia tak, że materiały, które uczą się uczniowie, są atrakcyjne dla firm.

Program będzie zawierał wiele rzeczywistych doświadczeń i doświadczeń. Praktyki są ważne i zachęcane.

Rozwój oprogramowania nie musi polegać na komputerze wpisującym kod. Duża część z nich siedzi z użytkownikami, aby zapewnić, że aplikacja zrobi to, co osoba chce. Program Sieny będzie się rozwijał w swoich studentach.

Specjalistyczny wydział Sieny Heights, który jest specjalistą w tej dziedzinie, przygotuje się na przyszłe wyzwania. Wszystkie klasy WNP mają niewielkie rozmiary, na ogół mniej niż 20 uczniów i spotykają się w klasie laboratoryjnej, gdzie normą jest dyskusja indywidualna z wydziałem. Twoje perspektywy kariery są wzmocnione przez nasze doświadczenia w pracy i projekty starsze.... [-]

Stany Zjednoczone Adrian
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Siena Heights University

Głównym celem programu jest rozwój wizualnego artysty. Uczniowie są zachęcani do podejmowania ryzyka, spekulacji, zbadania, badania, tworzenia i wykonywania dzieł sztuki ... [+]

Studio Angelico jest akredytowanym działem sztuki w Siena Heights University, oferującym tytuły w zakresie projektowania grafiki, historii sztuki i sztuki artystycznej. W ramach tych stopni można przeglądać takie materiały artystyczne, jak animacja, ceramika, rysunek, projektowanie graficzne, malowanie, fotografia, drukowanie, rzeźba, edycja wideo i projektowanie stron internetowych. Ponadto dostępne są różne możliwości, aby połączyć stopień artystyczny z różnymi innymi specjalnami, nieletnościami i certyfikatami w dziedzinach takich jak biznes, psychologia, chemia, badania muzealne i kształcenie nauczycieli, które pomogą Ci przygotować się do kariery w takich dziedzinach, jak reklama , Terapii sztuką, konserwacji sztuki, prac muzealnych i edukacji artystycznej.... [-]

Stany Zjednoczone Adrian
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku