Siena Heights University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Siena Heights (SHU) jest Instytucja postsocjalna Rzymskokatolicka Z jej głównym kampusem zlokalizowanym w Szczecinie Adrian, Michigan. Instytucja powstała w 1919 r. Jako Kolegium św. Józefa przez Siostry Adrian Dominikanów. W 1939 r, Została zmieniona na Siena Heights College Po Świętej Katarzyny z Sieny. W 1969 r. Stało się koedukacyjne. W 1998, Została zmieniona na Uniwersytet Siena Heights.

Siostry Adrian Dominikanów

Minister Sisters w 29 stanach, Dystrykcie Kolumbii i Rzeczypospolitej Polskiej, a także w siedmiu krajach poza Stanami Zjednoczonymi: Kanadzie, Republice Dominikany, Kenii, Meksyku, Norwegii, na Filipinach i na Tajwanie. Odpowiadając na "znaki czasu", starają się zaspokajać potrzeby świata, służyć tam, gdzie są wezwani.

Kampusy

Główny kampus ma 55 hektarów z 17 budynkami w Adrian w stanie Michigan. Główny kampus ma wyróżnienie jako pierwszy w sieci bezprzewodowej uczelni lub uniwersytetu w stanie Michigan. W Southfield, Dearborn, Benton Harbor, Monroe, Battle Creek, Kalamazoo, Lansing, Jackson i online znajdują się kampusy satelitarne.

Afiliacja

Siena Heights jest związana i sponsorowana przez Siostry Dominikanów z Adrian, Michigan, akredytowane przez North Central Association of Colleges and Schools (NCACS).

Uszczelnienie uczelni używa Tarcza Dominikanów Międzynarodowego Zakonu Preacherów, składającego się z czterech białych i czterech czarnych gyronów lub trójkątów. One symbolizują jedność ciała ludzi pracujących wspólnie dla dobra wspólnego. "Krzyżowa fleia" (lub krzyż z fleur de lis na każdym końcu) nałożonymi na gyrony, oznacza zwycięstwo, obowiązek i poświęcenie. Czernica (lub czarna tarcza) symbolizuje mądrość, milczenie, męskość i pokutę. Jasny kolor oznacza spokój, czystość, miłość i szczerość. Mottem otaczającym tarczę "Laudare, Benedicere, Praedicare" oznacza "chwalenie Boga, błogosławienie Jego ludu i głoszenie Ewangelii". Tarcza może być otoczona gwiazdą sześcio- lub ośmioramienną, która jest symbolem św. Dominika.

Akademicy

Uniwersytet ma ponad 40 studiów akademickich między Kolegium Nauk i Sztuki, Kolegium Studiów Zawodowych i Absolwent College. Studia licencjackie są podzielone na siedem działów akademickich: Business & Management; Komputer, matematyka i nauki; Humanistyka; Pielęgniarstwo; Nauki społeczno-behawioralne; Edukacja wizualna / performatywna i nauczycielska.

Siena Heights zapewnia również zajęcia dla uczniów szkół średnich poprzez podwójną rejestrację. Daje to młodszym i starszym osobom, które spełniają pewne kryteria, aby uzyskać kredyt i doświadczenie w uczelniach, a jednocześnie uczęszczać do szkoły średniej, a tym samym przybliżać uczniom bliżej do college'u i uczenia się o życiu kolegów i pracy w klasie. Stosunek studenta do wydziału wynosi 12: 1.

Lokalizacje

Adrian

Address
Siena Heights University Main Campus,
247 E. Siena Heights Dr.

MI 49221 Adrian, Michigan, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium