Przeczytaj oficjalny opis

Z jednym z najniższe czesne w Ohio, Sinclair Community College konsekwentnie plasuje się na szczycie i zobowiązuje się do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia.

Sinclair'S uczeń stosunek wydziału dziewiętnastu jednego jest jednym z najniższych w każdej uczelni Ohio. Sinclair został założony jako kolegium YMCA w 1887 roku i obsługuje ponad 30.000 rocznie, z czego ponad 330 studentów studiów stacjonarnych uczęszczających Sinclair w 2015 roku.

Sinclair znajduje się w centrum Dayton, Ohio. Dayton jest szóstym co do wielkości miasto w stanie Ohio, z populacją około 150.000; otaczające obszary metropolitalne Dayton ma 800.000 mieszkańców. Home to Wright-Patterson Air Force Base i Narodowego Muzeum Sił Powietrznych USA, Dayton jest znany dla lotnictwa i przemysłu lotniczego i posiada znaczny prac badawczo-rozwojowych w lotnictwie i Lotnictwa dziedzin inżynierii.

Dayton jest przyjaznym miastem dla zagranicznych studentów. "Welcome Dayton" jest inicjatywą wspólnotową, która promuje integrację imigrantów w aglomeracji Dayton i odzwierciedla filozofię, że ludzie z różnych środowisk, umiejętności i doświadczenia są ważne dla USA

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Sinclair Community College

Sinclair Community College zapewnia studentom z przystępny sposób zarobić Studia licencjackie. ... [+]

[-]
Stany Zjednoczone Dayton
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Sinclair International Students

Sinclair International Students pt.1

Sinclair International Students pt. 2

Sinclair International Students pt. 3

Sinclair International Students pt. 4